PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایمیج گرفتن از یک سیستم و Run کردن آن درون یک سیستم مجازی

Aika_Ah
October 19th, 2017, 01:17
سلام
من یک Pc خونگی دارم که میخوام ازش کپی بگیرم و اون کپی رو توی سیستم های دیگه ای که مثلا VMWare نصب شده به شکل مجازی Run کنم. اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.

a1994n1373
October 19th, 2017, 01:48
سلام
من یک Pc خونگی دارم که میخوام ازش کپی بگیرم و اون کپی رو توی سیستم های دیگه ای که مثلا VMWare نصب شده به شکل مجازی Run کنم. اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.

سلام دوست عزیز .
تا جایی که من مطلع هستم فرمت فایل های vmware - vdx هست .
بعد هم نوع سخت افزاری که تو اون سیستم خونگی داشتین طبیعتا فرق میکنه با vm .
بعید میدونم بشه .
واسه خودمم سوال شد .
منتظر نظرات اساتید هستیم .

bakuryu
October 19th, 2017, 12:15
بهترین کار این هست که یک ویندوز سرور تهیه کنید و اطلاعات و برنامه ها رو نصب کنید

اطلاعات دیگه هم بکاپ بگیرید جداگانه و دستی وارد سرور کنید

اینکه کلا بخواهید منتقل کنید صحیح نیست

hassanshaikhi
October 19th, 2017, 12:50
خود هارد رو میشه به مجازی ساز متصل کرد و بصورت مجازی بالا آوردش.

https://www.vmware.com/support/ws5/doc/ws_disk_add_raw.html

OmidX
October 19th, 2017, 13:23
سلام

به راحتی توسط VMware vCenter Converter قابل انجام هست. یعنی PC (یا سرور) شما به همین شکلی که هست تبدیل به vm میشه.

ما کلی سرور G3 قدیمی که سالها در حال فعالیت بودن رو ب همین شکل vm کردیم، مراحل کار هم بسیار ساده ست، نصب کنید سوالی بود در خدمتتون هستم.

سلام دوست عزیز .
تا جایی که من مطلع هستم فرمت فایل های vmware - vdx هست .
بعد هم نوع سخت افزاری که تو اون سیستم خونگی داشتین طبیعتا فرق میکنه با vm .
بعید میدونم بشه .
واسه خودمم سوال شد .
منتظر نظرات اساتید هستیم .

واقعا چرا وقتی از چیزی اطلاع ندارید رو هوا تز میدید و کاربر رو گمراه میکنید ؟ یک واژه ای هست به نام " نمیدونم " که سعی کنید یادش بگیرید.

Aika_Ah
October 19th, 2017, 15:05
به راحتی توسط VMware vCenter Converter قابل انجام هست. یعنی PC (یا سرور) شما به همین شکلی که هست تبدیل به vm میشه.

ما کلی سرور G3 قدیمی که سالها در حال فعالیت بودن رو ب همین شکل vm کردیم، مراحل کار هم بسیار ساده ست، نصب کنید سوالی بود در خدمتتون هستم.

واقعا چرا وقتی از چیزی اطلاع ندارید رو هوا تز میدید و کاربر رو گمراه میکنید ؟ یک واژه ای هست به نام " نمیدونم " که سعی کنید یادش بگیرید.

تشکر از توضیحتون ، فایل آموزشی چیزی از این نرم افزار دارید؟

M.Abooali
December 3rd, 2017, 22:25
کافیست گوگل کنید Physical to Virtual یا P2V . در خصوص تبدیل ویرجوال ها هم میشود V2V ...

دو حالت دارد hot و cold بسته به وضعیت سیستم که در حال کار هست یا آزاد هست. معمولا حالت hot مشکل ایجاد نمیکنه مگر مواردی مثل اکتیو دایرکتوری و اینها روش باشد. اگر نه برای سیستم هایی که سرویس خاصی روشون ران نیست همون hot هم جوابگو هست. در حالت سرد، سیستم روشن هست اما سیستم عاملش از دسترس خارج خواهد شد.

میتونید پیرو این آموزش برید جلو:

https://www.pluralsight.com/blog/tutorials/vmware-p2v-migration

یا گوگل کنید خودتان نتایج بهتر پیدا کنید. لینک دانلود VMware vCenter Converter Standalone 6.1.1 (https://my.vmware.com/en/web/vmware/evalcenter?p=converter)

موفق باشید...