PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست دانلود برای رپیدلیچ از امریکا .

ironman2
January 6th, 2011, 05:52
سلام من بیشتر هاست دانلود نیاز دارم تا وی پی اس
با این مشخصات میخوام
دیسک سخت : 10 گیگ
پهنای باند : نامحدود
رم : 512
سی پی یو: از پردازش بالایی برخوردار باشه که برای rar/unrar وقت زیادی نگیره و هیچ وقت لود سی پی یو روی 100 % نباشه
کپی رایت سرور برام مهم نیست چون بعد از دانلود همه فایلها رو انتقال میدم به اپلود سنتر

پورته سرور : 1 گیگابیت اشتراکی بین چند یوزر تقسیم میشه
نکته خیلی مهم سرور قابلیت rar/unrar برای رپیدلیچ داشته باشه و همین طور قابلیت exec برای ام تی ان که از فیلم پیشنمایش میگیره
پنل مدریتی هم : سیپنل
دامین رایگان هم مورد قبول باشه
من الان دارم همین سرویس رو از رپیدلیچ هاست میگیرم که ماهانه 16 دلار هست برای اینکه برای خرید راحت بشم و یه سرویس بهتر پیدا کنم گفتم سرویسم رو از همینجا تهیه کنم چون اونجا سی پی یو سرور همش روی 100 درصد هست و پرته سرور هم برای هات فایل خوب نیست سرور توی پنسیلوانیا هست .اینم ادرسش هست (http://www.hostnoc.net) من اگر سوریس مورد نظر پیدا شد باید ماهانه 9 دلار برای پلاگین ها به رپیدلیچ هاست بدم که پلاگین های معروف رو ساپورت کنن و این پلاگین ها بر اساس ای پی سرور کار میکنن که فقط روی یه سرور جواب میده برای همین لطفا یه سرویس ایده ال به من بدید که در اینده مشکل ساز نشه و قیمت هم مناسب باشه

amirizadi
January 6th, 2011, 07:17
10 گیگ فضا
500 گیگ ماهانه پهنای باند
سالانه 100.000
ماهانه 10.000

ironman2
January 6th, 2011, 12:53
ببخشید تمام اون موارد رو که گفتم داره بعد سایت شما چیست ؟

atilnic
January 6th, 2011, 16:21
هر گیگ 1000 تومان
با سرعت بالا
و امنیت و پایداری بالا
در خدمتیم

irlogo
January 10th, 2011, 15:55
اگر از آلمان خواستید در خدمتیم

nimafire
January 11th, 2011, 00:54
RapidLeechHost.com - Best VPS Service for RapidLeech, RS2RS and Torrent | The Most Trusted and Reliable Virtual Private Servers for RapidLeech (http://rapidleechhost.com/vps.html)

دیگر سرویس هاشونم شما ببین
اگر سرویسی پسند کردید به من اطلاع بدید تا برای شما خرید کنم

parsvps
January 11th, 2011, 01:18
10 گیگ فضا
پهنای باند نامحدود
سالانه 100.000 تومان
ماهانه 10.000 تومان