PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختلال در درگاه بانک ملت ...!!!؟

1wp.ir
October 16th, 2017, 04:20
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان.

از دیروز ( 23 مهر 96 ) درگاه بانک ملت فعال روی وب سایت ما ( tojihi.com (http://www.tojihi.com) ) دچار اختلال شده. یعنی اصلا به بانک ملت وصل نمیشه. قبلا مثلا ارور time out می داد و بعد از یک تا چند ساعت درست می شد. اما از دیروز این درگاه بانک ملت خطای Gateway Timeout میده. اینطور که خودم حدس می زنم چون فکر کنم خطای 504 هستش یعنی نمی تونه به سرور بانک ملت وصل بشه. آیا از دوستان کسی هست به این مشکل برخودره باشه؟ و آیا راه حلی داره برای رفع این مشکل؟

سرافراز و پاینده باشید.

vpgroup
October 16th, 2017, 04:23

از دیروز ( 23 مهر 96 ) درگاه بانک ملت فعال روی وب سایت ما ( tojihi.com (http://www.tojihi.com) ) دچار اختلال شده. یعنی اصلا به بانک ملت وصل نمیشه. قبلا مثلا ارور time out می داد و بعد از یک تا چند ساعت درست می شد. اما از دیروز این درگاه بانک ملت خطای Gateway Timeout میده. اینطور که خودم حدس می زنم چون فکر کنم خطای 504 هستش یعنی نمی تونه به سرور بانک ملت وصل بشه. آیا از دوستان کسی هست به این مشکل برخودره باشه؟ و آیا راه حلی داره برای رفع این مشکل؟

سرافراز و پاینده باشید.

با سلام و احترام

تمامی درگاه های بانک ملت از دسترس خارج شده اند و به نظر میرسد مشکل همگانی باشد . احتمالا در حال بروز رسانی سیستم و سرور هستند

موفق باشید

ahmad4u
October 16th, 2017, 13:15
متاسفانه مسئولینش اینقدر شعور ندارند که قبلش یک اطلاعیه یا ایمیل به مشترکین بدهند

mizbanwebhost
October 16th, 2017, 13:28
چطور این را اعلام می کنند بهتر psp آسیا ! فکر کنم اینم ساختگی باشه . تو چند ماه اخیر خیلی قطعی داشته تا الان !!!

a1994n1373
October 16th, 2017, 13:38
سلام . درس شد .
هر چند وقت یه بار ای پی های خارج رو میبندن !

BazPardakht.Com
October 16th, 2017, 13:47

سرافراز و پاینده باشید.

متاسفانه دیروز غیر از بانک ملت اکثر درگاه ها با مشکل روبه رو بودن که کاملا ماجرا مشخص بود چه اتفاقی افتاده که الان تماس گرفتم با کارشناسشون مشخص شد که حلمه گسترده ای روی درگاه ها بود که ایران اکسس شده بودن

negarnovin
October 16th, 2017, 13:56
درگاه ملت ما هم از دیروز مشکل خورده

1wp.ir
October 17th, 2017, 00:20
... قبلش یک اطلاعیه یا ایمیل به مشترکین بدهند

من نمی دونم الان وبلاگ های شخصی پشتبانی آنلاین داره اما هیچ کدوم نه پشنبانی آنلاین داره و نه به قول شما اطلاع رسانی از طریق ایمیل. الان هم به وب سایتشون برید نه خبری از قطعی هست و نه معذرت خواهی بابت قطعی و اصلا هیچی ...

vpgroup
October 17th, 2017, 00:48
با سلام و احترام

بنده که فعلا از ترس خراب شدن تراکنش ها و بهم ریختن سیستم درگاه ملت رو کامل غیرفعال کردم . به شما دوستان عزیز هم پیشنهاد میکنم این کار رو کنید تا اختلال کامل رفع شود

موفق باشید

slefx.ob
October 17th, 2017, 00:57
با سلام

ما هم همین مشکل رو داشتیم. بنظر دیتابیسشون هم بهم ریخته بود. در طول روز تایم اوت هم میداد، هم ارور "متاسفانه، اطلاعات ارسال شده نامعتبر است و شما مجاز به انجام تراكنش نمي باشيد " !
ولی امروز بنظر به روال عادی خودش برگشته بود و بدون مشکل پرداخت ها انجام میشد.

با تشکر

1wp.ir
October 17th, 2017, 01:42
متاسفانه علت هر چی که باشه این رویه و اینکه این اتفاقات غیر قابل پیش بینی هستن و همینطور اینکه اصلا مشخص نیست که دقیقا این مشکلات کی رفع میشه و اینکه هیچ گونه اطلاع رسانی نه قبل و نه بعدش وجود نداره واقعا آزار دهنده هستش. فکر کنم حداقل انتظار از مجموعه درگاه های بانکی این باشه که حداقل برای مشتریان خودشون ارزش قائل بشن و حداقل علت خرابی و یا اختلال رو اعلام کنن که در دفعات بعدی حداقل تکلیف مشخص باشه