PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید لپ تاپ ! کدام مارک ؟ Asus - Sony - Dell یا ...

HematYar
January 5th, 2011, 20:21
هدف : خرید یک لپ تاپ با هزینه 1.200 تا 1.500

فعالیت : کارهای گرافیکی مثل : 3DSMAX - PS - و ...

Sony رو میگن فقط پول مارک رو میدی مشخصات پایین !

Asus رو میگن مانیتور هاش بعد از مدتی مشکل پیدا میکنه و چون هنوز تو بازار جواب نداده ، خریدنش یه ریسک حساب میشه . کسی هم که بخواد این مبلغ خرید کنه بهتره که ریست نکنه !

Dell هم میگن سخت کاره ولی کلا چیز خوبی نیست . البته 5110 مثل اینکه خوب در اومده ولی از قیافش خوشم نمیاد

مشخصاتی که نیاز دارم :

Cpu : i7 or i5

Ram : 4gig ta 8 gig

Vga : 1gig

Hdd : 500 ya 620

ممنون میشوم دوستان تجربیاتشونو در اختیارم بگذارن . پیشنهادی هم دارین ممنون میشم بگین .

sadegh
January 5th, 2011, 20:59
خوب برا کار های گرافیکی میخوای کارت گرافیگ ati بگیر
کش هم مهمه از 4m بیشتر بگیر

delta
January 5th, 2011, 21:18
سیستم عامل برات مهم هست یا نه؟ اگر گرافیستی و سیستم عامل مهم نیست اپل بگیر که سلطان بی چون و چراست..
سونی واقعا ارزش خرید داره.شفافیت و وضوح و کارایی و در واقع خر زور بودن صفاتش هست!
دل جدیدا نمیدونم چی شده همینطوری داره مدل میریزه بیرون.. همین مارک 5110 به خاطر ارزون بودن و داشتن قطعاتی مثل سی پی یو چهار هسته ای خیلی طرفدار پیدا کرد که اتفاقا 2 هفته پیش گرفتم برای فامیلم حدود 880 برام تمام شد.. دیروز بهم اطلاع دادند یک مارک دیگه 5 هسته ای ارزونتر از 880 تومان امده بازار!!! کلا شده ماجرای گوشی های چینی این دل که همینطوری مارک میریزه بازار!!

HematYar
January 5th, 2011, 22:52
سیستم عامل ویندوز . بین مارک ها بیشتر مشکل دارم . نمیدونم بین این سه تا کدوم رو بردارم که از نظر پشتیبانی و کیفیت و .. خوب باشه . مشخصات هم که معلومه .

1eng.ir
January 5th, 2011, 23:04
کی گفته سونی خوب نیست و فقط پول مارکشو میدی ؟!!

ببین اینو: Sony VAIO F127FX - (http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-Sony-F127FX) سروره برای خودش!

مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 3.2 کیلوگرم - ساخت آمریکا
پردازنده: Intel 740QM 1.7 GHz Core i7 2.86 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 6 GB DDR3
هارد دیسک: 640 GB 5400 RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT 330M GPU 1024 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 16.4" - Bright LCD
امکانات: BlueRay - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - iLink - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7

همون اولشم یه باتری 9 سلولی میندازی جاش، باهاش میشینی زندگی میکنی :d

چون دنبال قشنگی هستی بی خیال دل شو! چون دنبال کیفیت هستی بی خیال ایسوز شو! و چون مایه داری و دنبال کیفیت به همراه طراحی هستی 100% سونی رو انتخاب کن :x

این یه نمونش بود، بگردی بهتر از این هم پیدا میشه ;)

RezaFH
January 5th, 2011, 23:13
من چون زیاد از این جور انتخاب ها و خرید ها برام پیش میاد ، اینه که زیاد تحقیق میکنم و شناخت نسبتا خوبی هم دارم.
اگه الان میخواستم برای خودم لپتاپ بگیرم و همون حدود 1200-1300 پول داشتم چیزی جز Dell Studio 1558 نمیگرفتم.

دلیل انتخاب این مدل
1- گرافیک خیلی قوی
2- پردازنده 8 هسته ای Core i7
3- رم 6 گیگ DDR3
4- باتری 9 سلولی
5- طراحی زیبا
6- نمایشگر LED
7- طراحی متفاوتی که باعث میشه کمتر گرم بشه.
8- کارایی واقعا بالا

(اینا رو بر اساس تجربه میگم (خودم الان بیشتر از 1 ساله که یه لپ تاپ از سری studio دل دارم و استفاده میکنم و خیلی هم راضیم ) و مطمعن باش از خریدش پشیمون نمیشی ;) )

در مورد سونی هم باید بگم همش هم پول اسمش رو نمیخوره ،کیفیت ساختش به مراتب بالاتر از بقیه برند ها هست اما بازم نه در حد پولی که بابتش میدیم.

یه چیزی هم بگم ، قیمت ها از چند ماه پیش هی داشت میرفت بالا تا یه ماه پیش که تقریبا ثابت شد و بعد دوباره اومد پایین.
الان بهترین فرصت برای خرید لپ تاپ هست.

موفق باشی

DeltaGostar
January 5th, 2011, 23:16
بنده در ده ها تاپیک تخقیق کرده بودم تمام خارجی

اکثر قطعات سخت افزاری مارک های سونی - دل -و غیره را شرکت asus تامین میکنید مانند سی دری رام . برد اصلی و چیپست و و غیره و خود مدیر عامل این شرکت شعاری دارد . که میگوید ما تبلیغات ندارید

تنها تبلیغ ما خود جنس است و خدایش هم حرف ندارد - شرکت در چین واقع شده و کیفیت درجه 1 تولید میکنن که اروپا هم نیز استفاده میکنن

در نوت بوک ها این برند مشخصات قول هم میتونید پیدا کنید

RezaFH
January 5th, 2011, 23:31
یه مساله ی کلی هم در مورد خرید لپتاپ بگم
اگه میخوای لپتاپ رو توی کیف همراه خودت اینور اونور ببری به چند تا مساله خیلی دقت کن

1- وزنش بیشتر از 2.5 کیلو نباشه (خیلی اذیت میکنه)
2- زیاد بزرگ نباشه، حدود 14 و 15 اینچ خوبه (ضمن اینکه کوچیک هم شاید اولش خوب بنظر بیاد اما بعدا ...)
3- کیبردش استاندارد باشه (حالم بد میشه وقتی کلید Del و Home و End سر جاشون نباشن)
4- باتری 9 سلولی داشته باشه (مخصوصا اگه سیستمی که میگیری مصرف بالایی داشته باشه)

پیشنهادی که دادم (یعنی Dell Studio 1558) همه این شرایط رو داره ;)

s.w.a.t
January 6th, 2011, 00:11
من تجربه کار با Dell , Sony, HP , TOshiba رو داشتم و الانم Apple دارم میگم شک نکن فقط و فقط Apple

DeltaGostar
January 6th, 2011, 00:13
برو همون نوت بوک دل باز کن جمپر و هارد و مین ببن کجا زده - ببن تکتولوژی بای Asus زده یا خیر

shamimi
January 6th, 2011, 00:17
apple بگير تا عمر 120 سالت زندگي كن

DeltaGostar
January 6th, 2011, 00:38
Asus : این شرکت در واقع بزرگترین تولید کننده برد های الکترونیکی در جهان است اما به دلیل هواداران و متقاضیان زیاد دست به تولید دیگر لوازم کامپیوتری مانند موس ، کیبرد ، مودم ADSL یا از این قبیل موارد زده است که لپ تاپ نیز جزو همین موارد است.
لپ تاپ های برند Asus معمولا قیمتی مناسب و روبه بالا دارند اما این شرکت در تولید لپ تاپ های بازی حرف اول را میزند. و اکثر تولید های این شرکت مدل Game است. http://www.mypc.ir/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/46917_806asus_g60_gaming_laptop.jpg

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

Asus Core i7 Laptop Claims 12-Hour Battery Life (http://gizmodo.com/5445956/asus-core-i7-laptop-claims-12+hour-battery-life)

شما همچین مشخصاتی توی هیچ برندی گیر نمیاوردید - تصحیح میشه به فارسی روان تر - این مدل END هست

mohsen1
January 6th, 2011, 09:14
فقط برند مهم نیست.بحث گارانی و خدمات پس از فروش هم شرط ــه. اکثر لپ تاپ ها گارانتی شرکتی هستند(متفرقه) و راه برای پیچوندن مشتری رو خوب بلدن.
تو این مورد (ایران رهجو)==>(سونی) طبق تجربه شخصی خوب بود.

robot
January 6th, 2011, 09:45
برند مهم نیست کنفیگ با قیمت مهمه !!! چیپ ها همه یکی هستن.... اگه ظاهر و زیبایی لب تاب مهم نیست برای شما .... ایسر ( گارانتی سازگار )بهترین انتخاب است!

h4m3d
January 6th, 2011, 11:39
سلام
من دل خریدم خیلی راضی هستم به نظرم دل بگیر از یه جای مطمئن که اصلی بهت بده

RezaFH
January 6th, 2011, 15:38
گارانتی زیگورات (برای دل) هم خیلی خوبه
تجربه استفاده از گارانتی شون رو هم دارم و خوب بود در کل ;)

Ocaryx
January 6th, 2011, 16:16
Dell-XPS-L501-A رو بگیر خیلی قویه فقط یکم سنگینه

وزن 2.78 کیلوگرم
پردازنده: Intel Q740 1.73GHz Core i7 2.8 GHz - Cache 6 MB - BUS 1066 MHz
حافظه: 6 GB DDR3
هارد دیسک: 640 GB 7200 RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT435M 2048MB Dedicated - MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 9 سلولی - Microsoft Windows 7

خدایه کارت گرافیک هست و باتری 9 سلولی هم داره 4 ساعتی کار میکنه !

agarb98
January 6th, 2011, 16:17
من خودم این لپ تاپ رو دارم واین رو هم پیشنهاد می کنم

Inspiron 5010
ram :6gig
cpu :2.5 cori5
hard :640
dvd rw
led 15.4
weight :2.5
graphic :ati5470 1gig up to 2.5gig

قیمت : 1000000 تومان

atilnic
January 6th, 2011, 16:25
من خودم این لپ تاپ رو دارم واین رو هم پیشنهاد می کنم

Inspiron 5010
ram :6gig
cpu :2.5 cori5
hard :640
dvd rw
led 15.4
weight :2.5
graphic :ati5470 1gig up to 2.5gig

قیمت : 1000000 تومان
آقا تو نت قسطی کس نمیده؟
ما که الاف موندیم آخه...:105:

agarb98
January 6th, 2011, 16:39
تو نت فکر نکنم قسطی پیدا کنی

Ali Reza
January 6th, 2011, 22:35
نوت بوک msi بگیر
جزو برند های محدود که کیفیت اروپایی و آسیایی متفاوت ندارد.
تنها برندی که نمایندگی مستقیم در ایران دارد.
تنها نوت بوکی که سایت تایوان و اسمبل چین هست.
و بسیاری دیگر
پیشنهاد من هم مدل fx603 که مانیتورشم فول اچ دی هست. قیمت حدود 1350
یه تحقیق بکن اطلاعات بیشتر خواستی پ.خ. بده.

DeltaGostar
January 6th, 2011, 22:52
CMSTalk (http://www.webhostingtalk.ir/member/6457/) عزیز شرمنده به خدا براتون بیشتر مشخصات و توضیح میدادم ولی دید که متاسفانه میگن حرف زدن بلد نیستم × برای همون ادامه ندادیم

HematYar
January 7th, 2011, 23:46
ممنون از پیشنهادات همه دوستان عزیزم . حتما از صحبت های شما استفاده میکنم ، فعلا در حال تحقیق بیشتر هستم . در صورتیکه مورد خوبی پیدا کردم در همین تاپیک نظرتونو میگیرم :53:

pouyabartar
June 28th, 2011, 05:04
کی برای فامیلش 5110دل خریده ترخدا به من 1اس ام اس بده ترخدا چند تا سئال دارم
من موندم بین 1558 رم4 و 5110 رم6 داره موندم کدوم بگیرم

من5110 رو 1050000 قیمت دارم شما از کجا خریدی ؟
تلفن من : 09375838354

GOD
June 28th, 2011, 06:06
کی برای فامیلش 5110دل خریده ترخدا به من 1اس ام اس بده ترخدا چند تا سئال دارم
من موندم بین 1558 رم4 و 5110 رم6 داره موندم کدوم بگیرم

من5110 رو 1050000 قیمت دارم شما از کجا خریدی ؟
تلفن من : 09375838354

قیمت و مدل ها
پیوست شد

noucamp
July 1st, 2011, 04:15
با توجه به بازار فعلي داخل که اپل با قيمت زيادي وارد ميشه
و دل و اچ پي ها هم که انگار برگشتي هاي کارخانه هستند از بس بي کيفيت اند صفحه نمايش اين دو برند در بي کيفيتي بايد به کتاب گينس بروند
سوني هم که لپتاپ هاش معمولي هستند و معمولا از لحاظ گرافيکي خيلي شاخ نيستند مگر با پرداخت پول زياد!
سامسونگ هم که بيخيال اين کاره نيست
asus وايسر فعلا ميتونند بهترين انتخابها باشند

amirlord
July 1st, 2011, 14:47
با توجه به بازار فعلي داخل که اپل با قيمت زيادي وارد ميشه
و دل و اچ پي ها هم که انگار برگشتي هاي کارخانه هستند از بس بي کيفيت اند صفحه نمايش اين دو برند در بي کيفيتي بايد به کتاب گينس بروند
سوني هم که لپتاپ هاش معمولي هستند و معمولا از لحاظ گرافيکي خيلي شاخ نيستند مگر با پرداخت پول زياد!
سامسونگ هم که بيخيال اين کاره نيست
asus وايسر فعلا ميتونند بهترين انتخابها باشند
این که شما لپ تاپ های ایسوس رو بهترین گزینه میدونید ، نشون دهنده عدم تجربه شما در خرید و فروش و استفاده از لپ تاپ می باشد! شما هرچقدر پول بدی آش میخوری! DELL جزو بهترین مارک های لپ تاپ هست . چه در آسیا و چه در اروپا و امریکا . همونجور که میدونید DELL یک شرکت امریکایی هست و چند ساله که امتیاز ساختش رو به کشور چین داده . با این وجود چین هم کیفیت فوق العاده ای داره . شما یه سری به DELL هایی که از مالزی صادر میشن بنداز ، نظرت عوض میشه !!! همچنان که مارک های اچ پی و سونی هم خیلی عالی هستند و این که برخلاف حرف شما لپ تاپ های سونی از لحاظ گرافیک و مونیتور مشهور هستند ... ! لپ تاپ های اچ پی هم که به خرکاری معروف هستند و کیفیت متوسط رو به بالایی دارند . در مورد سامسونگ هم با حرف شما موافق هستم ! :d موفق باشید!

mohsenolah
September 15th, 2011, 07:02
سلام ذوستان،من الان امریکا هستم و می لپ تاپ و اینجا بگیریم،بین Apple mac pro 13.3 inch 5i core که یک و دویست سیصد تومنه و Dell insprion 14z شک دارم کذوم بگیرم....
لز طرفی من رشتم برقه و نرم افزار اسقاذه می کنم apple مناسبه؟
واسه جفتش می تونم تخفبف دانشچویی بگیزم...
ممنونم لز راهنماییتون:58:

---------- Post added at 06:02 AM ---------- Previous post was at 05:57 AM ----------

راسنی dell واسم 800-850 تموم می شه اگه بخوام core 5 اش بکنم.ولی خوب 1 اینچ صفحش بزگتره.

bande khoda
December 14th, 2011, 20:07
سلام به همه رفقا من تازه واردم و میخوام یه سری تجربه خیلی مفید کسب کنم تا بدونم که چه لپ تاپی بگیرم تا کلاه نره سرم
به نظر شما این مدلا چه جوریاست :
Sony Vaio VPC-F215FX
Dell XPS L502-K
ASUS N55SFلطفا راهنمایی کنید
راستی امروز رفتم تو یه مغازه یکی داشت لپ تاپ میگرفت مشخصاتش و ... روشو ازش پرسیدم اینا رو گفت (فقط بدبختی اینه که یادم رفت مدلشو بپرسم :
sony
cpu : core i7
ram : 6 gb
گرافیک : 2 gb
با usb 3 و صفحه سه بعدی
منم دیگه زیاد کشش ندادم قیمتشم گفت 2100000
حالا نمیدونم این مدلی که بالا گفتمه یا یکی دیگست ؟؟؟؟!!!!!!!!!
اگه اینه چرا اینجا گرافیکشو 1 زده ؟
اگرهم کسی سایتی رو میشناسه که اطلاعات و قیمت واقعی لپ تاپ ها رو میزنه مرفی کنه
در مورد مارکها هم به جز اپل یه توضیح جامع بدین که کدوم مارک و بهتره و به قول معروف خر کاره (میگن dell به درد نمیخوره ، راسته ؟) ؟؟
ببخشید زیاد شد
شرمنده

ezat1
December 14th, 2011, 20:39
سلام داداش من برات یه پیشنهاد دارم
1- سونی خیلی هم خوبه پول مارک نیست همش !!! باید بزارید کنار مارک های دیگه با مشخصات همسان تفاوت ال سیدی خودش 200 تومن میشه !
2- اچ پی خوبه
3- asus بخر یا اچ پی !!! من چهار تا لب تاب خریدم برام افراد خانواده ××
برای ببام asus گرفتم که خیلی باهاش حال کردم به نظرم خوب تر از بقیه هستش !
برای برادرم dell 5110 'یه حسنی داره که خیلی سبک هستش نسبت به asus اما از ال سی دی ایش خوشم نیومد کیفیت خوبی نسبت به asus نداره
برای دوستم hp گرفتم سری pavilon کز آی 7 با 6گیگ رم ال سی دی یا همون ال ای دی بگیم بد نیست طراحیش خوبه اما cpu حرارت بالا داره خوبه اما asus رو ترجیح میدم
برای خودم سونی گرفتم خوبه طراحیش و اینا ! اما نسبت به asus تقریبا500 اضافه دادم مشخصات تقریبا یکی هستش اما تصویرش واقعا با اون 3 تا قابل قیاس نیست
بقیه امکانتش رو زیاد تفاوتش رو متوجه نمیشی !

کارم هم 3مکس و مونتاژ فیلم هستش !
این نظر من بود البته

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

سلام به همه رفقا من تازه واردم و میخوام یه سری تجربه خیلی مفید کسب کنم تا بدونم که چه لپ تاپی بگیرم تا کلاه نره سرم
به نظر شما این مدلا چه جوریاست :
Sony Vaio VPC-F215FX
Dell XPS L502-K
ASUS N55SF

لطفا راهنمایی کنید
راستی امروز رفتم تو یه مغازه یکی داشت لپ تاپ میگرفت مشخصاتش و ... روشو ازش پرسیدم اینا رو گفت (فقط بدبختی اینه که یادم رفت مدلشو بپرسم :
sony
ram : 6 gb
گرافیک : 2 gb
با usb 3 و صفحه سه بعدی
منم دیگه زیاد کشش ندادم قیمتشم گفت 2100000
حالا نمیدونم این مدلی که بالا گفتمه یا یکی دیگست ؟؟؟؟!!!!!!!!!
اگه اینه چرا اینجا گرافیکشو 1 زده ؟
اگرهم کسی سایتی رو میشناسه که اطلاعات و قیمت واقعی لپ تاپ ها رو میزنه مرفی کنه
در مورد مارکها هم به جز اپل یه توضیح جامع بدین که کدوم مارک و بهتره و به قول معروف خر کاره (میگن dell به درد نمیخوره ، راسته ؟) ؟؟
ببخشید زیاد شد
شرمنده
سلام داداش اگه خر کار میخای که توشیبا اثبات کرد خر کاره ! که دیگه نیست !
1-سونی
2-اچ پی
3-اسوس
4-ایسر
5-آی بی ام
6- دل
7- ....
و این که چرا یک هست گرافیک 1 این که سونی هستش همش پایین تر نسبت به قیمتش !
و این که یک گیگ ریل هستش بقیه رو از رم شیر میگیره

bande khoda
December 15th, 2011, 00:24
سلام بروبچ
ممنون از دوست خوبم ezat1 به خاطر راهنمایی خوبشون اما من هنوز دلم پیش سونیه !!!!!!!!!!!
خب ، بچه ها اینو ببینین :
مقایسه لپ تاب (http://www.digikala.com/default.aspx?Page=Compare&Products=Notebook&Compare=Notebook-HP-Pavilion-DV6-6190,Notebook-Sony-F215FX-3D)
به نظر شما کدومش خوبه ؟؟؟
فقط توروخدا یه مقایسه اساسی بکنین الکی با یه نگاه مختصر نگین کدومش خوبه !!!!
ممنون از همتون هم به خاطر راهنمایی هم اینکه حداقل مطلبو میخونین .

trueenzo
December 15th, 2011, 06:58
اوکی ببین عزیزم
اول باید نیاز های خودت رو دقیق مشخص کنی
یک وقته لپ تاپ رو می خوای تا کلا دستت باشه و همه کارات رو باهاش بکنی ، حالا لازم شد هم جابه جا کردنش راحت باشه
یک وقت هم هر روز جابه جایی داری و اینجا وزن خیلی اهمیت پیدا میکنه
شما اولین نکته باید این رو در نظر بگیری
بعد هم چه قدرتی ازش نیاز دازی
یا چه کاری رو می خوای راحت بکشه واست

okey
December 15th, 2011, 09:09
پیشنهادم : hp هست .

bande khoda
December 15th, 2011, 15:30
دوباره سلام
من کلا یه لپ تاپی میخوام که همه کاره باشه (وزنش مهم نیست ماشین دارم) اینا رو داشته داشته :
cpu : core i7 or i5
ram : 6 or 8gb
hdd : 500 به بالا
گرافیک : 1 یا 2gb
صفحه نمایش : ال ای دی فول اچ دی : 15.6 یا 16.4
درایو نوری : blu-ray
عمر باطری : حداقل 4 ساعت
+ خوشگلی و براق بودنش و اینکه شماره ها رو سمت راست کیبورد داشته باشه اگر هم پورت usb 3 داشته باشه عالیه
قبلا هم گفتم که دل و اپل و ایسر و ام اس آی و سامسونگ و توشیبا و گیگابایت هم نباشن (فقط میمونه (بر اساس درجه بندی) 1- سونی 2- اچ پی 3- ایسوس )
اما خودم ترجیح میدم سونی باشه چون هم خوشگله و هم مارکیه که اسم و رسم داره
ممنون از توجه دوستان

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:27 PM ----------

پیشنهادم : hp هست .
سلام رفیق
کدوم مدل ؟ همینی که خودم مقایسش کردم ؟
اگه مدل دیگه ای مد نظرته بگو
ممنون

bande khoda
December 15th, 2011, 20:35
سلام اینم بی زحمت ببینین و نقاط قوت ضعفشونو بگین :
http://www.kamancomputer.com/compairs.asp?id1=926&id2=884&id3=&color1=B&color2=BI&color3=&type=2
من که فقط تونستم ضعفشونو بگم (قوتش زیاده)
به نظر من : (البته اگه مشخصاتشون درست باشن )
نقطه ضعف f215fx :
نداشتن قابلیت رایت بلوری
و
نقطه ضعف f217hg :
عمر باطری کم
خواهشا شما هم نظراتتونو اعلام کنید .
ممنون !!!!!

mortezafox
January 4th, 2012, 01:14
سلام احترام
لب تابی با ویژگی های زیر
باشه
رم 8
CPU : Core i7
درمورد کارکرد هم مدلی باشه که 24 ساعت روشن بود اخ نگه
ظاهر مهم نیست
گرافیک هم معمولی باشه قابل ارتقا بهتر

~Mostafa~
January 4th, 2012, 02:47
با عرض سلام .
بنده فروشگاه نوت بوک دارم .
Asus برند فوق العاده ای هست اما تو این برهه ی زمانی با این پولی که شما میخواهید بزارید دستگاه خوب ایسوس نمیتونید بردارید .
توصیه من به شما این مدل هستش » Acer 5755
i7
8 GB RAM
1000 GB HARD
VGA : 540 DDR5 2GB Ded upto 4/5GB
USB3 هم داره .
قیمت : 1.450.000 تومن گارانتی اصلی : شرکت های : سازگار یا پاژنگ
اگر کیفیت براتون مهمه دل نخرید چون برگشتیش بالاست .
Sony 300 تومن پول مارک میگیره .
اگر سوالات فنی در مورد نوت بوکهای مختلف داشتید مطرح کنید تا جواب بدم .

---------- Post added at 02:47 AM ---------- Previous post was at 02:43 AM ----------

سلام احترام
لب تابی با ویژگی های زیر
باشه
رم 8
CPU : Core i7
درمورد کارکرد هم مدلی باشه که 24 ساعت روشن بود اخ نگه
ظاهر مهم نیست
گرافیک هم معمولی باشه قابل ارتقا بهتر

بیشتر برید سراغ مدلهای Acer . چون توشیبا کار نیستم دقیقا آمارش رو ندارم .
اگر مشکل مالی ندارید ایسوس مدل N53 هم یک مدل فوق العاده ای هست که تو زمان بالا به مشکل برنمیخوره . اما هرگز دنبال مدلهای HP نباشید . به دلیل سیستم خنک کننده ی نسبتا ضعیف .

mortezafox
January 4th, 2012, 13:32
Acer 5755 این مدل خر کاری داره سرعت بالا و انجام چند کار باهم خیلی مهمه برام هست
منظور از کیفیت چی هست

ag400
January 15th, 2012, 03:04
باسلام به دوستان گراميميخواستم بدونم كه لپ تاپ ايسر مدل 7750g چجور لپ تاپي هست مزايا ومعايب وبرتري هاشو اگه ميشه بگيدباتشكر

m-mehdipoor
January 15th, 2012, 03:21
باسلام به دوستان گراميميخواستم بدونم كه لپ تاپ ايسر مدل 7750g چجور لپ تاپي هست مزايا ومعايب وبرتري هاشو اگه ميشه بگيدباتشكر

Review Acer Aspire 7750G Notebook - Notebookcheck.net Reviews (http://www.notebookcheck.net/Review-Acer-Aspire-7750G-Notebook.45861.0.html)

جز رم چهارش بقیه کانفیگش خوب به نظر می رسه
من خودم به شخصه اگه بخوام دو تا لپ تاپ رو از لیست لپ تاپ ها خارج کنم ، اچ پی رو انتخاب می کنم و اون دوتا که انتخاب اول و دومم هستن :
1- apple > کارایی
2 - lenovo ibn > ضد ضربه !!

~Mostafa~
January 16th, 2012, 13:59

مدل درست : Acer 5750 G هستش .
مدله عالی و خوبی هستش , البته دقت داشته باشید که این دسگاه از نظر مشخصاتی متفاوت هستش .
گارانتی اصلی : شرگت پاژنگ , سازگار , الماس هستش .
فقط تنها عیب این دستگاه نداشتن : USB3 هست .
پیروز باشید .

amirfateh
January 16th, 2012, 14:54
دوست من
HP Pro Book 4530S
لپ تاپ بسیار خوب با کارایی و دیزاین خوب هست

masooumi
January 16th, 2012, 15:20
دوست عزیز یا sony یا asus (البته اگر apple نمی خوای )

به dell فکر نکن

البته اگر hp هم مدنظرت هست ، می تونی روش به عنوان یه لپ تاپ مرد حساب کنی

ag400
January 17th, 2012, 05:09
دوست عزيز منظورم اون مدلي كه 16گيگ رم و1.5 ترابايت هارد وcpu core i7 2670 روداره ميگم درمورداين ميخوام بدونم باتشكر

ertebat2002
January 19th, 2012, 18:42
تشکر بابت ارسال مطالب خوب

ramtin140
April 5th, 2012, 13:03
نظر من hp هست
قیمتش متعادله چیپسته گرافکش ATI هست و سخت کاره
پاویلیون بسیار عالیه و خوبیه این مارک اینه که لایسنس آمریکاست. در کل می ارزه

m.naderi
July 9th, 2012, 00:48
سلام به اساتید عزیز.

من چن روزه که دارم بررسی میکنم که یه لپ تاپ بین یک میلیون تا یک و دویست بگیرم واسه کار گرافیک...تو خیلی از انجمنا گشتم ولی اکثراً تاپیکاشون مال خیلی وقت پیشه.
میخواستم از دوستان بپرسم که الان و با توجه به قیمتای کنونی واسه کار سنگین گرافیکی شما چه مارک و مدلی رو پیشنهاد میکنید؟

چیزی که واسه من خیلی مهمه اینه که واسه کارای گرافیکی سنگین و رندر کردن ویدیو کم نیاره و ضمناً بتونه روزی اقلاً 15 ساعت کار رو راحت جواب بده و به این زودیا از بین نره.
یه جورایی دوس دارم بیشتر جون دار و قوی باشه تا اینکه زیبایی داشته باشه.قیافش برام مهم نیست.

خیلی وقت پیش یه نوت بوک داشتم که هر وقت میرفتم مسافرت وقتی میرسیدم مقصد میدیدم ویندوزش پریده خلاصه سرطانی بود واس خودش ..
الانم چشمم ترسیده از خرید نوت بوک ولی یه جورایی واجبمه چون کار طراحی وب هم انجام میدم و بهتره آرشیوم همرام باشه.

ضمناً میخوام قابلیت آپدیت کردن قطعات رو هم داشته باشه.

dell و HP رو میگن خرابیشون زیاده و سونی هم میگن به قیمتش نمیرزه .. اپل هم که با این پول اصلاً نمیشه بهش فکر کرد...
به من سه تا برند ASUS و همچنین ACER وLENOVO رو پیشنهاد کردن و گفتن که قدرت این برندا واسه کار گرافیکی و فعالیت 15 ساعت در روز مناسبه و عمر مفیدشون هم زیاده.

لطفاً دوستانی که سر رشته دارن در این رابطه ، یا خودشون با همچین سیستمهایی کار کردن منو راهنمایی کنن.... واقعاً بلاتکلیف موندم واسه انتخاب ...

ممنون میشم از جواب هاتون

m-mehdipoor
July 9th, 2012, 00:53
سلام
در مورد HP و acer تجدید نظر کنید.
به نظر بنده HP برند خوبی هست واقعا !
من و سه تن از همکارانم HP داریم و راضی هستیم.
و برعکس acer چیز ضعیفیه به نظرم...
ولی بین چیزهایی که گفنید asus رو پیشنهاد می کنم.

m.naderi
July 9th, 2012, 02:48
مرسی از راهنمایی شما ولی اگه ممکنه توی راهنماییهای ارزشمندتون مارک و مدلی که از کارکردش مطمئنید به من معرفی کنید.
بازم ممنون از وقتی که گذاشتید.

m-mehdipoor
July 9th, 2012, 03:00
خواهش می کنم
این تو عمل خوب در اومده !
HP ProBook 4530s-J - لپ تاپ اچ پی پروبوک 4530 اس (http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-HP-ProBook-4530s-J)
خودم 6080 دارم ولی همکارم این رو داره
صفحه نمایشش مات هست و براق نیست و به همین دلیل اگه بیرون کار کنید و زیر آفتاب، نور نمیوفته اذیت نمی کنه ...
کلا سرعتشم خوبه ...

vp_server
July 9th, 2012, 03:06
سلام دوست عزیز
با این قیمت بهترین انتخاب dell xps l502 هست
واقعا لپ تاپ قدرتمندیه
من خودم l502 دارم الان نزدیک 1 ماهه که خاموش نشده اصلا!
خیلی راضی هستم ازش

vp_server
July 9th, 2012, 03:22
در جواب به اون دوستی که گفت dell نگیر باید بگم
مدل های l502 و 5110 dell جزو موفق ترین لپ تاپ های بازار هستند
l502 واقعا فوق العادست
رم 8
سی پی یو i7
اسپیکر JBL!
گرافیک 2
بلوری
کیفیت ساخت عالی
و
.....
باور کنید با این قیمت بهترین مشخصات و کارایی رو داره
کافیه شما برید یه سوالی بکنید و مطمئنا بهتون میگن جزو مدل های خیلی موفق هست
لپ تاپ بنده بدون کول پد 1 ماه هست مداوم روشنه
---------------------------------------------------------------------------------------------------
لپ تاپ های asus هم کیفیت ساخت خوبی دارن
اپل عالیه ولی به درد کارای خیلی سنگین نمی خوره
البته ارزون ترین مدل اپل هم بالای 2 میلیون قیمت داره!(مگه اینکه کار کرده بگیرید که توصیه نمیشه)
اچ پی هم 2 مدل خوب تو این رنج قیمت داره
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در کل بگم اگه واقعا لپ تاپی می خواید که در مقایسه با قیمتش بهترین کارایی رو داشته باشه l502 بگیرین
یه جا واسه سیمکارت هم داره که یکی از دوستان میگفت با سیمکارت رایتل هم میشه باش با اینترنت وصل شد هم اس ام اس داد!

s.w.a.t
July 9th, 2012, 14:25

والا تا جایی که شنیدیم و دیدیم اکثر کارهای انیمیشنی رو با اپل انجام میدن! منتاژ فیلم! ریمیکس آهنگ! کارهای گرافیکی سنگین و .... :)
موفق باشید

vp_server
July 9th, 2012, 14:47
با این هزینه ای که دوستمون میخواد بکنه ایر هم نمیتونه بگیره!cpu i3!!!
دوستمون میخواد تا 1200 هزینه کنه!
وقتی بری 4-5 میلیون پول بهترین مک بوک رو بدی باید هم ازش بیشترین قدرت رو انتظار داشته باشی!

s.w.a.t
July 9th, 2012, 15:03
با این هزینه ای که دوستمون میخواد بکنه ایر هم نمیتونه بگیره!cpu i3!!!
دوستمون میخواد تا 1200 هزینه کنه!
وقتی بری 4-5 میلیون پول بهترین مک بوک رو بدی باید هم ازش بیشترین قدرت رو انتظار داشته باشی!

قصد به حاشیه کشیدن ندارم! :) ولی این حرف شما با پست آخر شما کلا مغایرت داره! ;)

یا حرفی رو نزنید یا وقتی میزنید از صحت حرف کاملا مطمئن باشید! که بعدا مثل پست آخر نیایید حرف خودتون رو نقض کنید!! (فقط محض اطلاع اینجا انجمن متفرقه هستش پستها شمارش نمیشه ;) )
موفق باشید

vp_server
July 9th, 2012, 15:09
قصد به حاشیه کشیدن ندارم! :) ولی این حرف شما با پست آخر شما کلا مغایرت داره! ;)

یا حرفی رو نزنید یا وقتی میزنید از صحت حرف کاملا مطمئن باشید! که بعدا مثل پست آخر نیایید حرف خودتون رو نقض کنید!! (فقط محض اطلاع اینجا انجمن متفرقه هستش پستها شمارش نمیشه ;) )
موفق باشید
بنده هم متوجه هستم که تعداد پست شمارش نمیشه!
شما تایپیک رو مثل اینکه نخوندید
ایشون میخوان 1 تا 1200 هزینه کنن!
با این میزان پول جز ایر دست دوم می تونن لپ تاپ دیگه ای از اپل بگیرن!
شما برید یه نقد از ایربوک های اپل بخونید تا ببینید که مناسب چه کاری هست!
اتفاقا من واسه این اومدم اینجا پست دادم تا آشکار بشه بنده قصد افزایش پست هامو ندارم!
بنده قصد ادامه دادن و خراب کردن تایپیک این دوستون رو ندارم
کسایی که از اول تایپیک رو خونده باشن حق رو به بنده میدن
بحث سر پیشنهاد لپ تاپ تا قیمت 1200 بود!
به هر حال امیدوارم سوء تفاهم پیش نیاد!
موفق باشید

s.w.a.t
July 9th, 2012, 15:14
بنده هم متوجه هستم که تعداد پست شمارش نمیشه!
شما تایپیک رو مثل اینکه نخوندید
ایشون میخوان 1 تا 1200 هزینه کنن!
با این میزان پول جز ایر دست دوم می تونن لپ تاپ دیگه ای از اپل بگیرن!
شما برید یه نقد از ایربوک های اپل بخونید تا ببینید که مناسب چه کاری هست!
اتفاقا من واسه این اومدم اینجا پست دادم تا آشکار بشه بنده قصد افزایش پست هامو ندارم!

خدا رو شکر که درجریان هستید!
پس حتما پستتون رو ویرایش کنید بنویسید Apple Air به درد کارهای سنگین نمیخوره! که آخر این شکلی نیایید بحث رو جمع کنید! ;)
این پست شما یعنی دقیقا قصد افزایش پست دارید! ;)
در پناه حق

vp_server
July 9th, 2012, 15:22
بنده اگه قصد افزایش پست داشتم ساعت 2-3 شب نمی اومدم تایپیک این دوستمون که 5 صفحه هم داشت رو بشینم از اول بخونم و وقتمو بهش اختصاص بدم!
از مدیران این سایت توقع برخورد بهتری داشتم...
یه فرقی باید بین یک مدیر و یه کاربر عادی باشه
به هر حال من فقط برخورد جناب Amir! رو قبول دارم

s.w.a.t
July 9th, 2012, 15:32
بنده قصد ادامه دادن و خراب کردن تایپیک این دوستون رو ندارم
کسایی که از اول تایپیک رو خونده باشن حق رو به بنده میدن
بحث سر پیشنهاد لپ تاپ تا قیمت 1200 بود!
به هر حال امیدوارم سوء تفاهم پیش نیاد!
موفق باشید
بنده اگه قصد افزایش پست داشتم ساعت 2-3 شب نمی اومدم تایپیک این دوستمون که 5 صفحه هم داشت رو بشینم از اول بخونم و وقتمو بهش اختصاص بدم!
از مدیران این سایت توقع برخورد بهتری داشتم...
یه فرقی باید بین یک مدیر و یه کاربر عادی باشه
به هر حال من فقط برخورد جناب Amir! رو قبول دارم

ولی میبینید که به همین شکلی دارید ادامه میدید و باز هم حرف خودتون رو نقض میکنید:)
بله بازدید کنندگان متوجه خواهند شد!
این خیلی خوبه که وقت میزارید و به تاپیک ها رسیدگی میکنید ولی دیگه اسپم نباید ارسال کنید! :)
برخوردی با شما انجام نشده فقط جواب یکی از پستهای شما رو دادم که ظاهرا به شما بَر خورده!
خود ایشون هم میان رسیدگی میکنن به این تاپیک ...
موفق باشید

amirlord
July 9th, 2012, 15:45
سلام
Dell سری های بسیار متفاوتی داره .
چند سال پیش یه مدل داد 5010 که نسبت به بقیه مدل هاش خرابی بیشتر داشت اما قیمت کمش جاشو پر میکرد که با دادن مدل جدید اون یعنی 5110 مشکلاتش خیلی کمتر شده !
همچنین اگر شما نیاز به قدرت پردازش گرافیکی برای رندر کردن نیاز دارید اصلا از فکر لپ تاپ بیاید بیرون ! گرافیک هایی که روی لپ تاپ ها بسته میشه برای رندر مناسب نیستند .
در مورد

والا تا جایی که شنیدیم و دیدیم اکثر کارهای انیمیشنی رو با اپل انجام میدن! منتاژ فیلم! ریمیکس آهنگ! کارهای گرافیکی سنگین و .... :)
موفق باشید
تایید میشه ... بسیاری از استودیو ها و کسانی که کارشون میکس و گرافیک هست از محصولات اپل استفاده میکنند ...

-----
با این بودجه ای که در نظر گرفتید پیشنهاد من بهتون Asus سری k مدل های UF , SV یا ... هست .
همچنین بازم رو حرف خودم هستم که گرافیک های لپ تاپی بدرد رندر نمیخورند ...

dertgtr
July 9th, 2012, 15:54
من نظرم رو asusهست . کیفیت خوبی داره و قیمت مناسب خودم asus k53sv دارم عالیه . نزدیک 9 ماهنه دارمش عالی هست
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f53/7084-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%9F-asus-sony-dell-%DB%8C%D8%A7-p_500-jpg
این هم مشخصاتش از سایت ایسوس :
http://www.asus.com/Notebooks/Versatile_Performance/K53SV
یه سری k هم قبلا برای یکی از آشنا ها گرفتم اون هم خیلی راضیه .

serverland.ir
July 9th, 2012, 16:05
سلام خدوت دوستان

به نظر من الان بهترین لب تاب بازار از نظر کیفیت و تعادل بین کانفیک و قیمت لب تاب های ایسر هستن

به جرات میتونم بکم لب تاب های acer 5755g جز بهترین لب تاب های بازار هستن

هیج موقع . موقع خرید به حرف فروشنده توجه نکنید که این کیفیت قطعات پایین تری داره و اینحوری هست و این حرفا

خدا رو شاهد می***م کمترین خرابی رو بین لب تاب ها همین لب تاب های ایسر دارن

serverland.ir
July 9th, 2012, 16:20
الان تو بازار این لب تاب با این کانفیک قیمت 1480 تومن هست

hdd : 1t
ram 8 gig
nvida 2gig
6cell batry
15.6 led

m.naderi
July 9th, 2012, 22:59
ممنون از راهنمایی شما.
میخواستم از شما درباره لپ تاپ لنوو هم اطلاعاتی بگیرم اگه ممکنه.شنیدم کارش خوبه و قدرتش زیاده و ضمنآً خرابیش هم کمه.
نظر شما چیه دوستان؟

m-mehdipoor
July 9th, 2012, 23:04
به نظر من وقتی lenevo خوبه که بخواد صحبت استقامت باشه!
اونم نه هر مدلی...
یه سری مدل lenevo IBN داره که در مقابل ضربه به شدت مقاومت نشون می دن از خودشون ( در حدی که از ارتفاع چند متری بیوفته و حتی خاموش هم نشه و در حین افتادن برای جلوگیری از ورود ضربه به هارد، هارد مکث می کنه و کی بورد ضد آب داره و .... )
به درد کسی که نخواد با لپتاپ کشتی بگیره خیلی نمی خوره چون:
تا جایی که من دیدم کی بورد هاش نام لاک ندارن.
به نسبت کانفیگشون گرونن !
قطعات به نسبت بقیه برند ها سخت ها گیر میاد.

ata.m
July 10th, 2012, 16:08
من چند ماه پیش acer 5750 (http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-acer-aspire-5750g-h) خریدم. تا الان راضی هستم قبلا هم acer داشتم 3 سال بدون مشکل کار کرد. asus هم کیفیت خیلی خوبی داره. اگر هم خواستید dell بخرید سعی کنید از سری XPS انتخاب کنید.

parisa19
July 12th, 2012, 13:30
با سلام
من یه مشکلی دارم اگه میشه این سوال منو جواب بدین
من یه لپ تاپ سونی دارم که کارتون وتموم سی دی هاشو تو اسباب کشی
گم کردم حالا میترسم شنیدم که میگن اگه سی دی راهندازشو... نباشه اگه یه وقت نیاز داشته باشم ویندوزشو عوض کنم یا نیاز به تعمیر داشته
باشه بدون سی دی نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی میشه بدون احتیاج به سی دی دوباره برنامه ریزی کرد لپ تاپو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا کمکم کنین که بدونم:106::106:

m.naderi
July 12th, 2012, 14:07
بدون سی دی کار شما خیلی مشکل میشه.البته ممکنه خود ویندوز به صورت خودکار بعضی قسمتارو نصب کنه ولی خیلیاش نصب میخاد...
اگه سی دی های سیسنم رو گم کردید میتونید از همون مرکز گارانتی که نوت بوک شما رو گارانتی کرده درخواست کنید که از روی سی دی های سیستم شما کپی بهتون بده..
فقط کافیه مارک و مدل نوت بوکتون رو بهشون بدید.
البته اکثر مراکز گارانتی و تعمیر نوت بوک این سی دی هارو دارن.

AvestaNetworks
July 12th, 2012, 15:29
سلام.

لپ تاپ های سونی مدت هاست که جزو بهترین ها هستند و به دلیل استفاده از بهترین قطعات و ارائه گارانتی معتبر می تواند بهترین گزینه شما باشد.

ما مدت هاست که برای مصارف شخصی و شرکتی از لپ تاپ های سونی استفاده می کنیم و در این مدت، حتی پس از 5 سال استفاده، مشکلی در لپ تاپ مشاهده نشده است.

با تشکر.

zeighami
June 4th, 2013, 22:04
با سلام
یک راهنمایی درباره خرید لپ تاپ می خواستم
به نظر شما کدوم مارک ازمارک های زیر بهتر است؟
hp lenovo asus acer :-s
لطفا زود تر کمکم کنید

m-mehdipoor
June 4th, 2013, 22:07
با سلام
یک راهنمایی درباره خرید لپ تاپ می خواستم
به نظر شما کدوم مارک ازمارک های زیر بهتر است؟
hp lenovo asus acer :-s
لطفا زود تر کمکم کنید
acer کلا بی خیال
lenevo قطعات نیست و عموما نام لاک نداره رو کی بوردش که اگه کارتون با ماشین حساب زیاده ، به کارتون نمیاد
asus و hp خوبن