PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل دانلود فایل ها در هاست دانلود

hossein033
October 13th, 2017, 20:42
سلام دوستان

من یک هاست دانلود دایرکت ادمین خریدم ، فایل ها را با ftp آپلود می کنم
تو بخش file manager که می رم فایل های آپلود شده همگی تو بخش home directory هستن.. بعد باید تک تک منتقلشون کنم به public-html و دسترسی همه را به طور دستی تبدیل کنم به 777 آیا راهی هست که خودش اتوماتیک از همون اول توی بخش public-html آپلود بشه؟ و دسترسی همه فایل های آپلود شده هم به صورت پیش فرض 777 باشه؟

سوال دومم اینه که فایل هایی که آپلود می کنم همگی mp4 یا wmv هستن... توی بخش mime type این دو نوع فرمت را اضافه کردم ولی وقتی توی مرورگر آدرس فایل را به این شکل می زنم ارور not found می ده؟ مشکل از کجاست؟ آیا آدرس اشتباه می دم؟

http://1.2.3.4/file.wmv

amhf
October 13th, 2017, 23:53
موقع تعریف کردن اکانت اف تی پی در FTP Management می تونید در بخش server path مسیر دیفالت رو تعیین کنید. مسیر رو باید به این شکل بذارید:
/home/username/domains/domainname.com/public_html/
به جای یوزرنیم باید یوزر خودتون و به جای دامین هم دامنه ای که استفاده کردید رو وارد کنید. در مورد mime type هم احتمالا اشتباه وارد میکنید برای mp4 باید video/mp4 و برای wmv باید video/x-ms-wmv وارد کنید.
برای دسترسی به هاستتون باید دامنه داشته باشید اگه نداشته باشید و هاست شما اجازه داده باشه به این صورت به public html دسترسی خواهید داشت
http://1.2.3.4/~username/file.wmv

bakuryu
October 14th, 2017, 01:15
بابت سوال دومتون
منظورتون این هست ؟

از قسمت MIME Type هرکدومو میخوایید ادیت کنید و اینو بزنید بجاش application/octet-stream

Genral X2
October 14th, 2017, 12:41
با سلام

در مورد سوال اول فک کنم بشه خحوده فولدر public_html رو 777 کرد تا دیگه نخواهید هر فایلی که میریزید رو 777 کنید

سوال دوم هم احیانا فایل ها رو Public_Html میریزید دیگه ؟!

codfather
October 14th, 2017, 13:44
درود ، اگ از سرور مجازی لینوکس استفاده کنید به صرفه تر و بهتره به نظرم و می تونید
از دستور

chmod 777 -R directoryname
استفاده کنید
برای مثال

chmod 777 -R /var/www/html

برای هاست هم باید فایل .htaccess رو ویرایش کنید

<FilesMatch"\.(gif|jpe?g|png)$">
Order allow,deny
Allow from all
</FilesMatch>
این کد htaccess مثلا اجازه دسترسی به فایل های تصویری رو میده
موفق باشید

farhadhelix
October 14th, 2017, 16:20
سلام دوستان

من یک هاست دانلود دایرکت ادمین خریدم ، فایل ها را با ftp آپلود می کنم
تو بخش file manager که می رم فایل های آپلود شده همگی تو بخش home directory هستن.. بعد باید تک تک منتقلشون کنم به public-html و دسترسی همه را به طور دستی تبدیل کنم به 777 آیا راهی هست که خودش اتوماتیک از همون اول توی بخش public-html آپلود بشه؟ و دسترسی همه فایل های آپلود شده هم به صورت پیش فرض 777 باشه؟

سوال دومم اینه که فایل هایی که آپلود می کنم همگی mp4 یا wmv هستن... توی بخش mime type این دو نوع فرمت را اضافه کردم ولی وقتی توی مرورگر آدرس فایل را به این شکل می زنم ارور not found می ده؟ مشکل از کجاست؟ آیا آدرس اشتباه می دم؟

http://1.2.3.4/file.wmv

سلام برای مورد اول باید دایرکتوری اپلودی فایل هارو داخل Public_html ـعریف کنید که مستقیما به اینجا اپلود بشن فایل ها

برای مورد دوم هم به این آدرس مراجعه کنید تا type دقیق فرمت ها رو مشاهده کنید

https://www.freeformatter.com/mime-types-list.html

hossein033
October 28th, 2017, 15:16
موقع تعریف کردن اکانت اف تی پی در FTP Management می تونید در بخش server path مسیر دیفالت رو تعیین کنید. مسیر رو باید به این شکل بذارید:
/home/username/domains/domainname.com/public_html/
به جای یوزرنیم باید یوزر خودتون و به جای دامین هم دامنه ای که استفاده کردید رو وارد کنید. در مورد mime type هم احتمالا اشتباه وارد میکنید برای mp4 باید video/mp4 و برای wmv باید video/x-ms-wmv وارد کنید.
برای دسترسی به هاستتون باید دامنه داشته باشید اگه نداشته باشید و هاست شما اجازه داده باشه به این صورت به public html دسترسی خواهید داشت
http://1.2.3.4/~username/file.wmv

ممنون اون قسمت اول حل شد
ولی قسمت دوم مشکل همچنان هست....
برای وارد کردن mime type تو قسمت extension برای wmv باید با نقطه بزنم یا بدون نقطه؟
.wmv
wmv

برای هاست دانلود حتما" باید دامین داشت؟ من بدون دامین اون روشی که شما گفتید آدرس دادم ولی ارور می ده
وقتی آی پی سرور را توی مروگر می زنم این پیام را می ده
Nginx is functioning normally
( چون من دامین اضافه نکردم)

ولی وقتی آدرس فایل را توی مروگر می زنم به همون روشی که گفتید
یعنی به این شکل
x.x.x.x/ username/file.wmv
این ارور را می ده
404 Not Found

- - - Updated - - -

بابت سوال دومتون
منظورتون این هست ؟

از قسمت MIME Type هرکدومو میخوایید ادیت کنید و اینو بزنید بجاش application/octet-stream

تو قسمت mime type جایی برای ادیت نداره... فقط می شه اضافه کرد
چطوری می شه ادیت کرد؟

- - - Updated - - -

با سلام

در مورد سوال اول فک کنم بشه خحوده فولدر public_html رو 777 کرد تا دیگه نخواهید هر فایلی که میریزید رو 777 کنید

سوال دوم هم احیانا فایل ها رو Public_Html میریزید دیگه ؟!
خود public-html الان 777 شده ولی باز دانلود نمی شه
بله فایل ها را توی public-html می ریزم

- - - Updated - - -

درود ، اگ از سرور مجازی لینوکس استفاده کنید به صرفه تر و بهتره به نظرم و می تونید
از دستور

chmod 777 -R directoryname
استفاده کنید
برای مثال

chmod 777 -R /var/www/html

برای هاست هم باید فایل .htaccess رو ویرایش کنید

<FilesMatch"\.(gif|jpe?g|png)$">
Order allow,deny
Allow from all
</FilesMatch>
این کد htaccess مثلا اجازه دسترسی به فایل های تصویری رو میده
موفق باشید