PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اقدام شرکت ThePlanet

alimosavi
June 24th, 2009, 09:39
سلام

خدمت همه دوستان . این خبر رو بخونید : http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=52879

آیا کار کردن با شرکت های آمریکایی دیگه به صلاح هست ؟ حتی اونایی که تا الان اقدامی نکردند ؟

WGB
June 24th, 2009, 09:43
سلام

خدمت همه دوستان . این خبر رو بخونید : http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=52879

آیا کار کردن با شرکت های آمریکایی دیگه به صلاح هست ؟ حتی اونایی که تا الان اقدامی نکردند ؟

دوست عزیز این دیتاسنتر خیلی وقت با ایران مشکل داره.سهل انگاری از خود مشتری بوده

ShahServer
June 24th, 2009, 09:48
بله دیگه کسی که به عواقب کار خودش توجه نکنه همین نتیجه رو میده
اگه می خواهید با دیتا سنتر های امریکا کار کنید چند نکته قابل اهمیت هست
اول اینکه به نام billing ایران وارد نشوید
دوم اینکه با ip ایران وارد billing نشوید
سوم هم اینکه در انتخاب دیتاسنتر خود دقت کنید
من خودم فقط با دیتاسنتر های امریکا بدون هیچ مشکلی کار می کنم

Sajad
June 24th, 2009, 10:11
من خودم فقط با دیتاسنتر های امریکا بدون هیچ مشکلی کار می کنم

ایولا به شما... فقط رو یکم اغراق نبود؟

99% شرکت های آمریکایی همینجور اقدام میکنن...
فکر نمیکنم تنها به سایت های خبری ختم بشه...

Nikihost
June 24th, 2009, 10:39
فکر نمیکنم تنها به سایت های خبری ختم بشه...
اقاي طاهرنژاد لطفا زود قضاوت نكنيد.
موفق باشيد

Sajad
June 24th, 2009, 11:23
اقاي طاهرنژاد لطفا زود قضاوت نكنيد.
موفق باشيد

در چه موردی قضاوت کردم؟

Nikihost
June 24th, 2009, 21:00
در چه موردی قضاوت کردم؟
در مورد شركت هاي امريكايي i-)

Vahid
June 25th, 2009, 06:59
the planet اون روز که همه مارو ریخت بیرون از دیتا سنترش سیاستش این بود که دیگه ایرانی رو راه نده و راه هم نمیده ;)
این خبر هم هیچ پایه اساسی نداره

Sajad
June 25th, 2009, 09:13
در مورد شركت هاي امريكايي i-)

میدونم میگید xlhost caro و...

اما در کل به هیچکدوم نمیشه اعتماد کرد. 10 سال هم کار کرده باشی نمیشه اعتماد کرد.

در ضمن خودم سرورم آمریکاس ولی هیچ اطمینانی ندارم که فردا چه میشه...

اینو بدون هنوز خیلی شرکت های معتبری که من میشناسم روی the planet هستن اما آخرش چی؟

من بحثی ندارم. در کل نظرمو گفتم. خواهشا این پست رو بر ندارید نقل قول کنید و ادامش بدید.

hamids68
June 26th, 2009, 11:13
چیزی تو لینک سایت تابناک نیست... چی نوشته بوده اونجا من علاقه مند هستم بدونم ..

در ضمن هر سوالی داشته باشید به راحتی می تونید از سایتشون و online chat اونها بپرسید بخوبی جواب میدن...

Nikan
June 26th, 2009, 14:02
میدونم میگید xlhost caro و...

اما در کل به هیچکدوم نمیشه اعتماد کرد. 10 سال هم کار کرده باشی نمیشه اعتماد کرد.

در ضمن خودم سرورم آمریکاس ولی هیچ اطمینانی ندارم که فردا چه میشه...

اینو بدون هنوز خیلی شرکت های معتبری که من میشناسم روی the planet هستن اما آخرش چی؟

من بحثی ندارم. در کل نظرمو گفتم. خواهشا این پست رو بر ندارید نقل قول کنید و ادامش بدید.

سلام

شرمنده چون اسم Caro مطرح شد می خواستم عرض کنم که در ارتباط با این موضوع بین Caro و Theplanet تفاوت های زیادی وجود دارد که بهتر است اصلا مقایسه نکنید شرمنده مجبور شدم نقل قول کنم

با تشکر

Sajad
June 26th, 2009, 15:57
سلام

شرمنده چون اسم caro مطرح شد می خواستم عرض کنم که در ارتباط با این موضوع بین caro و theplanet تفاوت های زیادی وجود دارد که بهتر است اصلا مقایسه نکنید شرمنده مجبور شدم نقل قول کنم

با تشکر

اوکی . ما غلط کردیم حرف یا مثالی زدیم.... خودم رو کارو هستم عزیز. نمیخوام بد گویی کنم که...... همشون در نهایت آمریکایی هستند.

hamids68
June 27th, 2009, 17:29
امروز از theplanet پرسیدم گفت با اتباع ایرانی مستقیما وارد معامله نمی شویم و بیزینس نمیکنیم

Vahid
June 28th, 2009, 18:13
امروز از theplanet پرسیدم گفت با اتباع ایرانی مستقیما وارد معامله نمی شویم و بیزینس نمیکنیم

همیشه همینطور هست
مشخصات غیر ایرانی باشه مشکلی نداره

IFACO.Net
June 28th, 2009, 18:54
بله موقع فروش مشکلی ندارند ولی موقعی که fbi دستور بده : سرور فلان سایت رو ببند ، اگه حتی یه آمریکایی الاصل هم سرور رو خریداری کرده باشه می بندند چه برسه با واسطه یا با هویت جعلی و ... !

مثل سرور موضوعه ء همین تاپیک !!! :-$

Nikan
June 28th, 2009, 19:33
در مورد دیتا سنتر هایی مثل ThePlanet اشکال اساسی این است اولا خیلی بزرگ هستند و اگر به شما گیر دهند دست شما به جایی بند نیست و اینکه اصلا تعداد سرور های شما هیچ اهمیتی برایشان ندارد چه یک سرور داشته باشید چه 100 تا وقتی گیر بدهند ....