PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : **** پیشنهادات ویژه پرتو سرور **** - شروع مجدد سرویس دهی

mohammadlover
October 13th, 2017, 14:23
با سلام و احترام

37057

با توجه به مشکلات عدیده ای که برای پرتو سرور به وجود آمده بود و برای حفظ کیفیت و احترام به کاربران وقفه ای برای سرویس دهی ایجاد شده بود که با توجه به درخواست کاربران قبلی مجموعه و تغییر شرایط موجود، امکان این مورد محیا شد که مجددا در خدمت کاربران عزیز باشیم. لازم به ذکر است که تقریبا با تمام مشتریان قبلی تسوبه حساب شده و عزیزانی هم که به هر دلیلی تسویه حساب نکرده اند میتوانند داخل سایت تیکت ثبت کنند تا در اسرع وقت اینکار انجام شود.

با توجه به شرایط موجود، ارائه پشتیبانی ممکن است با تاخیر همراه باشد که ساعات پاسخگویی داخل سایت ذکر شده که البته با توجه به سیستم اتوماسیون سایت و پنل کاملی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت، حداقل نیاز به پشتیبانی را خواهید داشت. پیشاپیش بابت این موضوع از شما عذرخواهی میکنیم.

آفرهای ویژه ای که برای شروع فعالیت در نظر گرفته شده به صورت زیر است که البته تعداد سرویس ها به خاطر آفر بودن فعلا محدود می باشد که در صورت امکان، تعداد و لوکیشن ها هم افزایش داده خواهد شد.

به جهت رضایت 100 درصدی و حفظ اعتماد مشتریان، مشتریان عزیز هر زمانی و به هر دلیلی که تمایل داشته باشند میتوانند نسبت به فسخ قرارداد و سرویس خود اقدام کنند.

☆☆ تمامی سرورهای دارای کنترل پنل کامل به جهت روشن، خاموش، ریستارت، تعویض سیستم عامل و ... می باشد که باعث راحتی کاربران عزیز می باشد. ☆☆

لطفا توجه داشته باشید که مجموعه پرتو سرور دارای نماد 2 ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت و ثبت شده در سایت ساماندهی وزارت ارشاد می باشد و کلیه قغالیت ها به صورت کاملا قانونی و قانون محور می باشد. به همین خاطر عزیزان میتوانند با خیال راحت از خدمات پرتو سرور استفاده بفرمایند.

36933

36934

36935
سفارش رم 1 گیگابایت (https://partoserver.com/portal/cart.php?a=add&pid=126)

سفارش رم 2 گیگابایت (https://partoserver.com/portal/cart.php?a=add&pid=128)

سفارش رم 4 گیگابایت (https://partoserver.com/portal/cart.php?a=add&pid=129)

سفارش رم 8 گیگابایت
(https://partoserver.com/portal/cart.php?a=add&pid=130)
=========================

با توجه به مشکلات پیش آمده، از عزیزان تقاضا داریم برای عدم ایجاد حواشی، در صورت وجود سوال یا مشکل از طریق راه های زیر در ارتباط باشند. بابت درک موضوع پیش آمده از شما تشکر میکنیم.

آی دی تلگرام : partoserver_sup

کانال تلگرام پرتو سرور : partoserver

ارسال تیکت : کلیک کنید (https://partoserver.com/portal/submitticket.php?step=2&deptid=1)

d.n.agym
October 20th, 2017, 14:12
شما هنوز رضایت مشتری قبلت جلب نکردی بکاپ نداده سرور و بستی و رفتی
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=179252&page=7
چرا دوباره مدیران محترم اجازه میدن میان کار کنن واسه چی اخه؟؟
همه سرور کنسل کردی یه دفعه رفتی همه اطلاعات ما دود شدش رفتش هوا عجب رویی داری به قران
مدیرای انجمن ایشون باید مثل بقیه بشن همین چند وقت پیش بودش سرور پارس با نماد همین کارارو کردش خوب نگذارید تایپیک بزنن دیگه
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=174126&page=8

mohammadlover
October 20th, 2017, 15:27
شما هنوز رضایت مشتری قبلت جلب نکردی بکاپ نداده سرور و بستی و رفتی
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=179252&page=7
چرا دوباره مدیران محترم اجازه میدن میان کار کنن واسه چی اخه؟؟
همه سرور کنسل کردی یه دفعه رفتی همه اطلاعات ما دود شدش رفتش هوا عجب رویی داری به قران
مدیرای انجمن ایشون باید مثل بقیه بشن همین چند وقت پیش بودش سرور پارس با نماد همین کارارو کردش خوب نگذارید تایپیک بزنن دیگه
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=174126&page=8

سلام !
تقریبا با تمامی مشتری های قبلی تسویه شده و زمان هم برای بک آپ گرفتن داده شده. بعید میدونم یوزری این ادعا رو داشته باشه که بدون اطلاع و زمان برای بک آپ گیری، سرورش خاموش شده باشه و طبیعتا هیچ اطلاعاتی هم از بین نرفته.

با مدیران انجمن هم هم اون زمان و هم موقع شروع کار هماهنگ شده. شما نگران نباشید.

ضمنا برای تخریب، این نوع کارها قدیمی شده که مولتی یوزر پست بزارید. خودتون رو اصلاح کنید برای خودتون هم بهتره.

موفق باشید

d.n.agym
October 20th, 2017, 16:59
سلام !
تقریبا با تمامی مشتری های قبلی تسویه شده و زمان هم برای بک آپ گرفتن داده شده. بعید میدونم یوزری این ادعا رو داشته باشه که بدون اطلاع و زمان برای بک آپ گیری، سرورش خاموش شده باشه و طبیعتا هیچ اطلاعاتی هم از بین نرفته.

با مدیران انجمن هم هم اون زمان و هم موقع شروع کار هماهنگ شده. شما نگران نباشید.

ضمنا برای تخریب، این نوع کارها قدیمی شده که مولتی یوزر پست بزارید. خودتون رو اصلاح کنید برای خودتون هم بهتره.

موفق باشید
این حرف مولتی یوزر قدیمی شده دوستان تاپیک مورد بررسی قرار بدن
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=179252&page=6
قضاوت با دوستان موفق باشی

shahram5452
October 22nd, 2017, 16:04
من یکی سفارش دادم هنوز سرور خاموشه برام پینگ نمیده بررسی کنید

تیکت زدم

AHFgroup
October 28th, 2017, 10:05
دوستانی که تهیه کردن نظر بدن لطفا

saghezshop
January 21st, 2018, 20:57
ایشون کلا کلاهبردار تشریف دارند.
خرید نکنید به هیچ وجه

DreamBox
January 30th, 2018, 12:52
یه مدت مشتری‌شون بودم و سرویس‌دهی خوب بود ولی یهو قطعی‌های طولانی و بعد هم کلا غیب شدن
بعد چند ماه برگشتن و گفتن خودشون خدمت بودن و سرورو سپردن به دوستشون اون خراب‌کاری کرده
خواستیم مجدد فرصت بدیم که بار دوم کلا پولو گرفتن ولی سرویسی ندادن پولو هم برگشت ندادن

enable
January 30th, 2018, 14:49
@-) @-) @-) @-) @-) @-)

razavihost
January 30th, 2018, 15:27
نتیجه خرید آفر های ارزان همین میشه.گول تخفیف های نجومی رو نخورید

mohammadlover
January 30th, 2018, 19:53
نتیجه خرید آفر های ارزان همین میشه.گول تخفیف های نجومی رو نخورید

درست رقابت کنیم. البته اگر میتونید. :53:

khiavnet
February 22nd, 2018, 09:42
درست رقابت کنیم. البته اگر میتونید. :53:
بابا ایشون کلاه بردار تشریف دارند از ایشون خرید نکنید! پول می گیرن خبری از سرویس و پولتون نیست گفته باشم. به هیچ عنوان اعتماد نشود

Nefarious
February 22nd, 2018, 18:20
سلام، من دیروز از سایت خریداری کردم.
چه زمانی تحویل می دهید ؟

mohammadlover
February 22nd, 2018, 19:50
بابا ایشون کلاه بردار تشریف دارند از ایشون خرید نکنید! پول می گیرن خبری از سرویس و پولتون نیست گفته باشم. به هیچ عنوان اعتماد نشود

به هر حال از بین مشتری ها ممکنه کاربر ناراضی هم پیدا بشه که طبیعی هستش.
دیگه سطح شعور اون بنده خدا چطور هستش به خودش بستگی داره.
موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام، من دیروز از سایت خریداری کردم.
چه زمانی تحویل می دهید ؟

سفارشات رسیدگی شده. بررسی بفرمائید.

khiavnet
February 22nd, 2018, 20:22
شرمنده بنده اگر شعور ندارم حدود یک ماه منتظر نمی ماندم تا شما تحویل بدهید الان دیدم که خبری نیست اینجا اعلام کردم دوستان اگر کسی خواست مدارک و تیکت های ایشون رو ببینند که بنده در سایت ایشون دادم پیام شخصی بدهند تا مدارک ارائه بشود و در صورت لزوم پابلیک می کنم

Sohan Roh
February 23rd, 2018, 14:25
به هر حال از بین مشتری ها ممکنه کاربر ناراضی هم پیدا بشه که طبیعی هستش.
دیگه سطح شعور اون بنده خدا چطور هستش به خودش بستگی داره.
موفق باشید

- - - Updated - - -

سفارشات رسیدگی شده. بررسی بفرمائید.

با سلام و احترام.

اقا من همیشه یک سوال داشتم !

وقتی فردی مثل شما که به محض اینکه تاپیک زده ، چند تا شاکی ریختن تو تاپیکش و دارن میگن ، چنین و چنان ، چطوری بدون اینکه شفاف سازی کنه داره تاپیک رو ادامه میده ؟

شما تو همچنین انجمنی که چند صد نفر شاید تاپیک رو ببین ، اگر فقط یک شاکی داشته باشید به نظر من کل آینده کاریتون خراب میشه و زیر سوال میره !

موندم چجوری دوباره تاپیک میزنید؟

ممنونم.

mohammadlover
February 23rd, 2018, 15:24
با سلام و احترام.

اقا من همیشه یک سوال داشتم !

وقتی فردی مثل شما که به محض اینکه تاپیک زده ، چند تا شاکی ریختن تو تاپیکش و دارن میگن ، چنین و چنان ، چطوری بدون اینکه شفاف سازی کنه داره تاپیک رو ادامه میده ؟

شما تو همچنین انجمنی که چند صد نفر شاید تاپیک رو ببین ، اگر فقط یک شاکی داشته باشید به نظر من کل آینده کاریتون خراب میشه و زیر سوال میره !

موندم چجوری دوباره تاپیک میزنید؟

ممنونم.

همه مشتری هامون به اصطلاح دهن بین نیستند که به متن های یکسری افراد اکتفا کنند و خدا رو شکر ما مشتری های خودمون رو داریم. هم داخل انجمن و هم خارج انجمن.
کسی رو به اجبار مشتری خودمون نمیکنیم و کسی رو هم به اجبار نگه نمیداریم. اگر مشکل پیش نیاورده باشن و از سرویس ناراضی باشن خیلی راحت مبلغ رو برگشت میزنیم براشون. هیچ اجباری برای نگه داشتن مشتری نداریم.
فرصت و حوصله یحث با یوزرهای تازه کار یا کسایی که بهمون توهین کردن رو هم نداریم و این زمان رو برای یوزرهای با ادب و مشتری ثابتمون میزاریم.

saghezshop
February 24th, 2018, 01:04
عجب پر رو هستی *** بی شخصیت
کلاهبردار ***

- - - Updated - - -

تو که فقط پول میگیری سرویس تحویل دادی؟
کسایی هم که خرید میکنن اصلا دنبال کلاهبرداری تو نرفتن
چون فکر نمیکنن آدمی پیدا بشه 10-15 هزار تومان ب***ه

Dr.D347h
February 25th, 2018, 00:58
من هم ازشون یک سرویس یک ماهه خریدم، سرویس رو تحویل دادند ولی یک بار فقط تونستم به وی پی اس ام وصل بشم، دیگه نتونستم کانکت بشم.

چون ارزون بود دیگه پیگیری هم نکردم و تیکت هم نزدم.

فقط میخوام بگم هیچ ارزانی بی حکمت نیست.

این جور دوستان باعث میشن به بقیه دوستانی که توی این کار هستن هم بی اعتماد بشیم و به سمت شرکت های خیلی بزرگ بریم با وجود بالا بودن هزینه ها و بقیه دوستانی که تازه شروع کردن با وجودی که ممکنه کارشون خوب باشه هم دود تو چشمشون بره

ShirazSoft.com
February 25th, 2018, 07:11
سلام
اگر ماه اول را رم ۴ گیگ مجانی بدهید مشتری میشم.

mohammadlover
February 25th, 2018, 20:55
من هم ازشون یک سرویس یک ماهه خریدم، سرویس رو تحویل دادند ولی یک بار فقط تونستم به وی پی اس ام وصل بشم، دیگه نتونستم کانکت بشم.

این جور دوستان باعث میشن به بقیه دوستانی که توی این کار هستن هم بی اعتماد بشیم و به سمت شرکت های خیلی بزرگ بریم با وجود بالا بودن هزینه ها و بقیه دوستانی که تازه شروع کردن با وجودی که ممکنه کارشون خوب باشه هم دود تو چشمشون بره

عیب کار شما اینجاست که میخواید زینه کم کنید و سرور خیلی قوی داشته باشید.
در صورتی که ما 2 نوع سرور داریم. عادی و ویژه ها. ویژه برای کارهای عادی با قیمت مناسب هست که کسایی که خیلی با سرور کار حرفه ای انجام نمیدن بتونن با قفیمت کم تهیه کنند.
سرورهای عادی که قیمت اون بالاتره، فشار کاری بیشتری رو ساپورت میکنه.
شما میخواید با 8.000 ت ماهانه 1 سرور پرقدرت و حرفه ای داشته باشید ؟ عیب کارتون همین سواله فقط. شما بیشتر هزینه کنی ما سرور قویتر هم داریم بهتون بدیم.

Sohan Roh
February 26th, 2018, 07:48

با سلام و احترام .

اقا اگر واقعا اینجوره به نماد شکایت کنید بصورت فوری رسیدگی میکنند بعد هم به جاهای بالاتر شکایت بزنید !

بی پرده بگم این حرف های چون ارزون بود .... ول کنید که این بدبینی ها و مشکلاتی که داریم فقط به خاطر این حرف ها و پیگیری نکردن موارد اینچنینی است !

ممنونم.

ShirazSoft.com
February 26th, 2018, 09:06
عیب کار شما اینجاست که میخواید زینه کم کنید و سرور خیلی قوی داشته باشید.
در صورتی که ما 2 نوع سرور داریم. عادی و ویژه ها. ویژه برای کارهای عادی با قیمت مناسب هست که کسایی که خیلی با سرور کار حرفه ای انجام نمیدن بتونن با قفیمت کم تهیه کنند.
سرورهای عادی که قیمت اون بالاتره، فشار کاری بیشتری رو ساپورت میکنه.
شما میخواید با 8.000 ت ماهانه 1 سرور پرقدرت و حرفه ای داشته باشید ؟ عیب کارتون همین سواله فقط. شما بیشتر هزینه کنی ما سرور قویتر هم داریم بهتون بدیم.

سلام
یک ماه سرویس به من بدهید رایگان ببینم کیفیت چطوره.

princeserver
February 26th, 2018, 09:45
سلام
یک ماه سرویس به من بدهید رایگان ببینم کیفیت چطوره.
خخخخ رایگان خوب اومدی خخخ

ShirazSoft.com
February 26th, 2018, 09:53
خخخخ رایگان خوب اومدی خخخ

اگر یک ماه رایگان بدهند ماه دوم تمدید می کنیم
به نظرم این طوری میشه کیفیت را سنجید.

GeForce
March 2nd, 2018, 16:41
پرتو سرور کلاهبرای بیش نیست
ازشون سرور گرفتیم دو روز نشده که از دسترس خارج شد
هرچی تیکت میزنیم پاسخگو نیست
بعد از این همه شاکی چرا اجازه کلاهبرداری به این شیاد داده میشه
قابل توجه مدیریت انجمن

dertgtr
March 2nd, 2018, 17:19
واقعیتش رو بگم من سال قبل و قبل اینکه ایشون اعلام کنند که دیگه سرویس ارائه نمی کنند از ایشون سرور تهیه کرده بودم کیفیتش معمولی بود ولی اینکه چرا الان این همه کاربر ناراضی دیده میشه متعجبم به ایشون هم پیشنهاد کردم که برای تست کیفیت یک سرور در اختیار من قرار بدن که همینجا بعد بررسی کیفیت رو خبر بدم ولی جواب ندادن

mohammadlover
March 2nd, 2018, 18:31
پرتو سرور کلاهبرای بیش نیست
ازشون سرور گرفتیم دو روز نشده که از دسترس خارج شد
هرچی تیکت میزنیم پاسخگو نیست
بعد از این همه شاکی چرا اجازه کلاهبرداری به این شیاد داده میشه
قابل توجه مدیریت انجمن

هر چی تیکت میدید جواب داده نمیشه ؟؟ !!
لطفا ایمیلتون رو پ.خ ارسال کنید. حتما.
به هر کسی که ناراضی هستش میگیم ایمیل بدید تا حالا کسی نداده. امیدوارم شما اینطور نباشید.

ضمنا بهتره شعور کافی داشته باشیم که بهم القابی که دوست داریم به خودمون داده بشه رو به بقیه ندیم. موفق باشید

- - - Updated - - -

واقعیتش رو بگم من سال قبل و قبل اینکه ایشون اعلام کنند که دیگه سرویس ارائه نمی کنند از ایشون سرور تهیه کرده بودم کیفیتش معمولی بود ولی اینکه چرا الان این همه کاربر ناراضی دیده میشه متعجبم به ایشون هم پیشنهاد کردم که برای تست کیفیت یک سرور در اختیار من قرار بدن که همینجا بعد بررسی کیفیت رو خبر بدم ولی جواب ندادن

مشکل بنده یوزرهای پایه هستن که تفاوت سرور base و professional رو نمیدونن. ما 2 نوع سرور داریم. اگر به تعداد پست ها و ... یوزرها توجه کنید متوجه امر میشید.
متاسفانه ما تو رویه کاریمون، واگذاری به صورت رایگان رو به هیچ وجه نداریم.
موفق باشید

slashmusic
March 2nd, 2018, 20:50
سلام سرور Nvme هم دارید؟

netfa
March 2nd, 2018, 22:05
مشکل بنده یوزرهای پایه هستن که تفاوت سرور base و professional رو نمیدونن. ما 2 نوع سرور داریم. اگر به تعداد پست ها و ... یوزرها توجه کنید متوجه امر میشید.
متاسفانه ما تو رویه کاریمون، واگذاری به صورت رایگان رو به هیچ وجه نداریم.
موفق باشید

دوست عزیز خوشحالم که شما تعریف جدیدی از سرور Base و یا به اصطلاح پایه ارائه دادین!!! :39:
دوستان دقت کنن که از این به بعد سرور base یعنی شما بعد از چند بار لاگین کردن دیگه نمی تونین کلا سرور مجازی رو پیدا کنین و غییب میشه و پشتیبانی هم یهو میره سربازی و غیب میشه!! ما انتظار زیادی داریم دوستان یکم واقع بین باشین این سرورها base هستن! :71:

mohammadlover
March 2nd, 2018, 22:20
دوست عزیز خوشحالم که شما تعریف جدیدی از سرور Base و یا به اصطلاح پایه ارائه دادین!!! :39:
دوستان دقت کنن که از این به بعد سرور base یعنی شما بعد از چند بار لاگین کردن دیگه نمی تونین کلا سرور مجازی رو پیدا کنین و غییب میشه و پشتیبانی هم یهو میره سربازی و غیب میشه!! ما انتظار زیادی داریم دوستان یکم واقع بین باشین این سرورها base هستن! :71:

خب این شد تایید حرف های بنده. منتها تفاوت رو کامل متوجه نشدید. وقتی روی سرورهای عادی برنامه های سنگین نصب بشه نباید انتظار داشت که سرور هنگ نکنه.
موفق باشید

chichosting.net
March 5th, 2018, 12:50
سلام
یک سفارش 2 روز هست ارسال شده
لطفا بررسی نمایید .

chichosting.net
March 15th, 2018, 09:39
1 هفته ای هست منتظر تحویل سرور هستیم

cloudu
March 15th, 2018, 16:55

میخواستم ازشون خرید کنم ! خوب شد خرید نکردم!

mehdi741
March 15th, 2018, 17:23
==================================================
بعد این همه تایپیک که دوستان زدن شما رفتی سرور خرید کردیداز ایشون ؟الانم یک هفته هست که بهتون تحویل ندادن.یک بار از شون سرور خرید کردم افتضاحححححححح بود از بس که کند بود و کلا هنگ بود ..............

mohammadlover
March 15th, 2018, 22:10

مطمئن هستید از ما بوده ؟؟
لطفا حتما ایمیل خودتون رو پ.خ ارسال کنید تا ببینیم وقتی سفارش باز نداریم چطور سفارش شما مونده !!!

- - - Updated - - -

==================================================
بعد این همه تایپیک که دوستان زدن شما رفتی سرور خرید کردیداز ایشون ؟الانم یک هفته هست که بهتون تحویل ندادن.یک بار از شون سرور خرید کردم افتضاحححححححح بود از بس که کند بود و کلا هنگ بود ..............

شما یا کنسل کردید یا میتونستید کنسل کنید و نکردید. وقتی خودتون پیگیری نکردید دلیل بر کم کاری ما نیست!

shahram5452
March 16th, 2018, 01:08
من خریدم نصف ماه نگذشته ریموت نداد سرورشون

Meysamesf
March 17th, 2018, 04:39
سلام دوستان و خریدارن
من خیلی وقته فقط دیگه افر های فروشنده ها را نگاه میکنم هر چند وقت یکبار موردی که هست بنده هم خیلی وقت پیش از ایشون سرویس گرفتم یه ۱۵روزیم وصل بود ولی کلن حالا ب هر دلیل مشکلی مثل اینکه براشون ب وجود امد و چند روز قبل هم ایمیل زدند هم اطلاع دادند سرویس ها مشکل پیدا کرده بکاپ بگیرید و جهت تسویه حساب تیکت بدید بازگشت وجه بدیم حتی من خودم که وقت نکرده بودم بکاپ بگیرم وقتی سرویسم از دسترس خارج شد ب ایشون که گفتم ، گفتند باز یه روز وصل میشه بکاپ بگیرین و گرفتم ‌
پولمم چون مبلغ بالایی بود اول گفتند نصف الان نصف هفته دیگ میدیم ولی یه روز بعدش بقیشم برام زده بودن، در قبال بعضی فروشنده های داخل انجمن که پول ادمو نمیدن سرویس هم بدون اطلاع قطع میکنن اصلا قابل مقایسه نیستن ایشون.
مورد بوده بعد یکسال تازه نصف پول منو بک بهم داده که انشااله اون فرد هم چرخش بگرده زندگی سخته =p~
کلن ادم قابل اعتمادین انشااله که تو کارشون موفق باشند اینسری و مشکلی براشون پیش نیاد

- - - Updated - - -

اینم بگم کلااون مشکلی که پیش امد فروششون را قطع کردند و بعد چند وقت الان من باز دارم شروع کارشون را میبینم .. خودمم احتمالا باز ازشون سرویس بگیرم

mohammadlover
March 17th, 2018, 19:57
من خریدم نصف ماه نگذشته ریموت نداد سرورشون

ایمیلیتون رو پ.خ ارسال کنید.

- - - Updated - - -

به همه کسانی که بی جهت ارسال پست و اعلام مشکل کردند همینجا گفتتیم که ایمیل خودشون رو پ.خ کنند که هیچ کدوم (دقیقا هیچ کدوم) پیامی نفرستادند.
یک مقدار این کارها زشت هستش. شعور داشته باشیم و درست رقابت کنیم. :53:

mohammadlover
March 19th, 2018, 11:31
خب خوشبختانه یا متاسفانه، مجدد هیچ کدوم از دوستان ایمیل خودشون رو ارسال نکردن که بنده چک کنم که واقعا مشکل از طرف ما بوده یا خیر.
به صورت عقلانی،؛ درستش این هست که از داخل سایت مشکل پیگیری بشه تا رفع بشه. بنده عرض نمیکنم که سرورهامون کلا مشکلی ندارند. مشکل برای هر سروری ممکنه پیش بیاد. ولی مشکل رو باید به ما بگن که ما هم بررسی و حل کنیم. دوستان عزیزمون میان اینجا پست میدن که مشکل داره و وقتی هم ازشون ایمیلشون رو میخوایم که بررسی کنیم، باز هم جواب نمیدن !!!! (حالا بحث اینکه این دوستان از مشتری هامون هستن و یا نیستن ... رو فاکتور میگیریم و خوش بینانه به قضیه نگاه میکنیم:-| )

هر کدوم از دوستان که اعلام کردن سرورشون مشکل داره بنده بررسی کردم. اگر به صورت فوری قابل رفع بوده، رفع کردم. اگر قابل حل نبوده، مناسب یوزر نبوده و یا زمانبر بوده بهشون اعلام شده که یا سرور جایگزین داده بشه و یا عودت مبلغ. خیلی از موارد هم که نیاز به عودت مبلغ بوده، مبلغ واریزی به صورت کامل عودت داده شده. این دوستانی که این پست ها رو میفرشتن وافعا یک مقدار کم لطفی میکنند.
اگر باز هم دوستی و عزیزی سرورشون مشکل داره بنده از طریق پ.خ ، تلگرام و تیکت آماده بررسی و رفع مشکل هستم. گرچه با تغییر سرویس ها و سرورهامون در حال حاظر هیچ موردی نداریم و کاملا استیبل هستیم.
موفق باشید

arisu
April 18th, 2018, 11:02
سلام یکبار از ایشان سرور میکروتیک داشتم و خوب بوده و پشتیبانیشون هم هرموقع تیکت میدادم ججواب میدادن و سرور هم مشکلی داشت سریع رسیدگی میشد
تنها ایرادی که سرورها داشت بخاطر ارزان بودنشون سرعتشون کم شده بود بعضی وقتها هم به سرور متصل نمیشدم اما بعد از چند ساعت درست میشد
قبل از اینکه سرور قطع بشه ایمیل هم داده بودند که کاربرها برای گرفتن بقیه پولشون تیکت ارسال کنند خب اگر ایشان پول کاربرهاشون رو نمیخواستن بدن همچین ایمیلی ارسال میکردن؟
حتی قبل از قطعی هم ایمیل اخطار به کاربرها برای پشتیبانی گرفتن فایلها ارسال کرده بودند

3789137892

Genral X2
April 21st, 2018, 15:13
با سلام خدمت دوستان

آقا کسی از ایشون خبر داره ؟ در قید حیات هستند یا خیر ؟؟؟!!! یه ماهی شده ازشون خبری نیست یه سرور با 200 گیگ فایل بسیار مهم داشتیم ازشون دو سه روز هم قبل سررسید تمدید کردیم مبادا ساسپند یا ... حرکنی انجام بدن :) یه ظهر فک کنم سرور افف شد سایت هم که کلا پاسخگو نبودند الانم هر روز داریم سایتو چک میکنیم ببینیم بکاپ هامون برمیگرده یا خیر :) اگه کسی ازش خبری داره ما رو هم در جریان بزاره <3

my-host.site
April 21st, 2018, 21:42
دوستان عزیز بنده قصد نداشتم پستی ارائه بدم ولی از عنوان تایپیک معلومه قضیه چیه ! لطفاً مدیران بخشی برای ارسال گذارش چنین متخلفانی قرار بدن تا کاربران بدونن از کدوم سرویس دهنده بایستی سرویس بگیرن .

**** پیشنهادات ویژه پرتو سرور **** - شروع مجدد سرویس دهی

Genral X2
April 22nd, 2018, 16:42
دوستان عزیز بنده قصد نداشتم پستی ارائه بدم ولی از عنوان تایپیک معلومه قضیه چیه ! لطفاً مدیران بخشی برای ارسال گذارش چنین متخلفانی قرار بدن تا کاربران بدونن از کدوم سرویس دهنده بایستی سرویس بگیرن .

**** پیشنهادات ویژه پرتو سرور **** - شروع مجدد سرویس دهی

کلا ایشون دیگه اسطوره شده

کلا به غیب شدن معروف شدن اول فکر کردم شاید برای بنده خدا اتفاقی افتاده بعد دیدیم نه آقا جان صحیح و سالم دیروز از سایت بازدید کردند :)

razavihost
April 24th, 2018, 16:50
با سلام خدمت دوستان

آقا کسی از ایشون خبر داره ؟ در قید حیات هستند یا خیر ؟؟؟!!! یه ماهی شده ازشون خبری نیست یه سرور با 200 گیگ فایل بسیار مهم داشتیم ازشون دو سه روز هم قبل سررسید تمدید کردیم مبادا ساسپند یا ... حرکنی انجام بدن :) یه ظهر فک کنم سرور افف شد سایت هم که کلا پاسخگو نبودند الانم هر روز داریم سایتو چک میکنیم ببینیم بکاپ هامون برمیگرده یا خیر :) اگه کسی ازش خبری داره ما رو هم در جریان بزاره <3

تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت April 20th, 2018 06:11 PM

آنلاین نشدن هنوز در انجمن ممکنه براشون مشکلی پیش آمده باشه.

IGulf
April 25th, 2018, 01:30
دوستان ایشون کلاه بردار هستند و قبلا من سایت سیبا سرور رو به ایشون منتقل کردم که کلاه بسیار بزرگی سر من گذاشتند.
لطفا به هیچ وجه از ایشون خریداری نکنید.

princeserver
April 26th, 2018, 06:56
دوستان ایشون کلاه بردار هستند و قبلا من سایت سیبا سرور رو به ایشون منتقل کردم که کلاه بسیار بزرگی سر من گذاشتند.
لطفا به هیچ وجه از ایشون خریداری نکنید.
لطفا سمتندات ارسال کنید بدون دلیل و مدرک نگید

Genral X2
April 27th, 2018, 03:01
لطفا سمتندات ارسال کنید بدون دلیل و مدرک نگید

عجب :) در وهله اول با عرض پوزش <3 مستندات به اشتباه سمتندات نوشته شده !

مدرک رو کنیم استاد ؟! میترسیم رسوا بشه

ErbHosting
August 4th, 2018, 12:44
سایت از دسترس خارج شده کسی خبر نداره ازشون؟