PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد کیبورد موبایل و تبلت؟

nsf
October 11th, 2017, 17:51
سلام دوستان
میدونم که این انجمن سنخیت خاصی با موضوع تبلت و موبایل نداره اما خوب به هر حال اینجا هم کم افراد متخصص نداره شاید باشند کسانی که بتونند کمکم کنند و جوابم سوالم رو پیدا کنم.

از کسانی که آگاهی دارند یک سوال دارم؟ آیا کیبوردی که بصورت جداگانه برای تبلت ها وجود داره محدودیتی هم داره؟ یعنی میخوام بدونم آیا این کیبورد ها به هر مدل تبلتی میخوره؟ یا اینکه محدودیتی وجود داره؟
مثلا میخوام تبلت از برند فلان در ابعاد 10 اینج بگیرم. نمیدونم آیا بعدش که گرفتم میشه براش کیبورد تهیه کرد؟ چون من فقط به امید کیبورد هستم. اگر تبلت رو بخرم و بعدش بفهمم بهش کیبورد نمیخوره انگار اون تبلت رو بیخود خریدم!
مثلا اینکه آیا هر مدل کیبوردی با هر مدل تبلتی سازگاری داره؟ اگر سازگاری داشته باشه، بعدش مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری که پیش نمیاد؟ مثلا اینکه سیستم عامل هنگ کنه ، یا مثلا بعد از مدتی سرعتش کند بشه و...؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

bigcowboy
October 11th, 2017, 18:42
گوشیای قدیمی اندروید 4 که به طور کامل از کیبورد و ماوس پشتیبانی میکنن
دیگه تبلتای جدید حتما ساپورت میکنه
در مورد هنگ و کرش و اینا اینطور بگم که رو سمسونگ s3 روزی چند ساعت کشتی کج بازی میکردم با کیبرد و مشکلی نداشتم

- - - Updated - - -

درضمن کیبوردای تبلت فک نمیکنم تفاوت خاصی با کیبوردای pc داشته باشن ... ینی شما حتما لازم نیس کیبورد خاصی بخری اگ تبلتت درگاه یوس بی بزرگ نداره با otg میشه حلش کرد 5 هزار تومن خرج داره

Kian
October 11th, 2017, 20:19
لینک زیر رو مشاهده بفرمایید و خوب بررسی و انتخاب کنید:

تبلت کیبورد دار (https://www.digikala.com/search/category-tablet?type[0]=211)