PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت دوباره سایت مپ

sh.shirdel01
October 10th, 2017, 23:35
سلام وقت بخیر
من چند وقت پیش اومدم سایتم را از یک هاست به هاست دیگری منتقل کنم ولی متاسفانه روش انتقال را به اشتباه انجام دادم و از اون موقع به بعد گوگل وب مستر خیلی ارور از سایتم میگره و یکسری از مطالبمم از صفحات گوگل حذف شدن . کاری که کردم اومدم سایت مپ سایتم را به کلی پاک کردم و دوباره سایت مپ ساختم میخواستم بدونم آیا این کار اشتباه بوده ؟ و مطالبی که از صفحات گوگل حذف شدن دوباره ایندکس می شوند ؟

IranWebSv
October 11th, 2017, 08:28
از چه اسکریپت / سیستمی استفاده می کنید ؟
به چه صورت سایت مپ می سازید ؟ از افزونه خاصی برای اینکار استفاده می کنید ؟
نحوه انتقال سایتتان به هاست جدید چگونه بود ؟

جزئیات دقیق تر در اختیارمان قرار دهید .

mohamadp
October 11th, 2017, 14:47
سلام
قاعدتا نباید مشکلی به وجود بیاد چون سایت مپ دوباره ساخته شده
ولی این که 404 می گیرید یه بحث دیگه هست که باید .htaccess رو چک کنید

bia2software.ir
October 16th, 2017, 01:56
سلام وقت بخیر
من چند وقت پیش اومدم سایتم را از یک هاست به هاست دیگری منتقل کنم ولی متاسفانه روش انتقال را به اشتباه انجام دادم و از اون موقع به بعد گوگل وب مستر خیلی ارور از سایتم میگره و یکسری از مطالبمم از صفحات گوگل حذف شدن . کاری که کردم اومدم سایت مپ سایتم را به کلی پاک کردم و دوباره سایت مپ ساختم میخواستم بدونم آیا این کار اشتباه بوده ؟ و مطالبی که از صفحات گوگل حذف شدن دوباره ایندکس می شوند ؟

اصلا نگران نباشید

تا 5 سال تضمین میدم بهت که گوگل پاک نمیکنه :113: صفحات ایندکستو در صورتی که خود در خواست حذف تو گوگل وبمستر نداده باشی
متیتونی در خواست بازبینی بدی از گوگل وبمستر اموزش گوگل وبمستر پیدا کن کامل بخون کل بخشاشو متوجه میشی
چه جوری سریع کل صفحاتتو ارورش از بین بره

bia2software.ir
October 20th, 2017, 16:10
فرقی نداره از چه افزونه ای استفاده میکنید
احتمالا ارورتون بخاطر تغیر لینکاتون هست ؟ درسته ؟ لینک هاتون تغیر کرده ؟ بعد از انتقال