PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : احتمال ***** تلگرام قوی تر شد !!!

BazPardakht.Com
October 10th, 2017, 21:37
دادستان‌ کل کشور در پاسخ به این سؤال که یکی از اعضای ناظر کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفته است تاکنون شکایتی از یکی از کانال‌ های تلگرامی ضد انقلاب مطرح نشده است، گفت: این کانال برای فعالیت‌ های ضد انقلابی خود از بستر تلگرام استفاده می‌ کند و به‌ زودی تکلیف تلگرام را روشن می‌ کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم (https://www.tasnimnews.com/fa/news/1396/07/16/1539743/%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%81-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%81%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%8B-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA)

saeid1346
October 10th, 2017, 21:46
یاد ***** شدن گوگل افتادم ! مردم مومن و انقلابی درخواست داده بودن که *****ش کنید.

این اقدام در پاسخ به درخواست های زیاد مردم بود و امیدواریم شرکت گوگل از این اقدام درس عبرت بگیرد.

الانم فک کنم دوباره مردم درخواست میدن !

http://www.irna.ir/fa/News/386136

BazPardakht.Com
October 10th, 2017, 21:59
یاد ***** شدن گوگل افتادم ! مردم مومن و انقلابی درخواست داده بودن که *****ش کنید.

الانم فک کنم دوباره مردم درخواست میدن !

http://www.irna.ir/fa/News/386136

ولی دلیل ***** شدنش رو خیلی از دوستان اطلاع دارن و احتمالش هم پس از اون ماجرا شدت پیدا کرد

hmydcm
October 10th, 2017, 22:33
درود.
تنها راه برخورد موردی هست. اون هم به شرط اونکه واقعا تخلف گزارش شده باشه.
اگر یک کانال کار خلافی انجام می ده چرا باید ضربه اون رو میلیون ها کاربر تلگرام بخورن؟
سرمایه های بسیاری در تلگرام در جریان هست... این کار ممکن نخواهد بود.

armin.rf
October 10th, 2017, 22:37
درود.
تنها راه برخورد موردی هست. اون هم به شرط اونکه واقعا تخلف گزارش شده باشه.
اگر یک کانال کار خلافی انجام می ده چرا باید ضربه اون رو میلیون ها کاربر تلگرام بخورن؟
سرمایه گذاری زیادی در تلگرام از طرف مدیران کانال های مختلف انجام گرفته.. این کار ممکن نخواهد بود.

چرا تا میریم سمت ساخت کانال و یه ذره ممبر جمع میکنیم این تاپیک ها زده میشه [-(:))
در خصوص ***** شدنشم دیگه داره مسخره بازی میشه ! امروز میگن میشه فردا میبینی نشد :/

live
October 10th, 2017, 22:43
سلام
اولا که عمراً
دوما اگر بشه این انجمن یوزراش شدیداً موافق هستن ، بخاطر این همه فروشنده هاست ، سرور ، طراح سایت که این تلگرام نونشونو آجر کرد
سوما مگه میتونن جلوی مردومو بگیرن ؟ برای مردم که فرقی نمیکنه ، این ***** شد میرن سراغ یکی بهترش

hmydcm
October 10th, 2017, 22:45
چرا تا میریم سمت ساخت کانال و یه ذره ممبر جمع میکنیم این تاپیک ها زده میشه [-(:))
در خصوص ***** شدنشم دیگه داره مسخره بازی میشه ! امروز میگن میشه فردا میبینی نشد :/
دوست عزیز
تلگرام تونسته فضای نسبتا فرهنگی مناسبی توی جامعه حاکم کنه...
بخشی مالی که من گفتم مربوط به کانال هایی هست که تا چند ده میلیون و حتی چند میلیون قیمت می خوره و هزینه برای اون انجام شده..
بنده هم گفتم ***** کردن غیرممکن هست...

- - - Updated - - -

سلام
اولا که عمراً
دوما اگر بشه این انجمن یوزراش شدیداً موافق هستن ، بخاطر این همه فروشنده هاست ، سرور ، طراح سایت که این تلگرام نونشونو آجر کرد
سوما مگه میتونن جلوی مردومو بگیرن ؟ برای مردم که فرقی نمیکنه ، این ***** شد میرن سراغ یکی بهترش
+ من شخصا هم سایت دارم هم کانال تلگرام. می دونم که با ورود شبکه های اجتماعی ضرر نسبتا شدیدی به برخی سایت ها وارد شده اما این شبکه ها در سراسر دنیا حضور فعال دارند... این دلیلی بر ***** کردن اونها نیست... بهتره در ارائه نوع خدمات و چگونگی جذب مشتری تجدید نظر کنیم نه اینکه بخوایم صورت مسئله رو پاک کنیم...

navid2zp
October 10th, 2017, 23:54
سلام
اولا که عمراً

اونایی که با تلگرام نونشون آجر میشه همون بهتر آجر شه برن ...

kiavaco
October 11th, 2017, 00:10
نمیشه و نخواهد شد :x به قول فیل ترینگ شده شوخی ***** شدن تلگرام

انشالله که نشه برای ما برنامه نویسان که سود داشته

Ashkankamangar.ir
October 11th, 2017, 01:30
والا امیدوارم بشه

navid2zp
October 11th, 2017, 01:54
والا امیدوارم بشه

من نمیدونم دقیقا دلیلتون چیه (یک حدس هایی از یکی از تاپیک های قبلیتون میزنم) ولی با پاک کردن صورت مسئله مشکلی حل نمیشه
همین تفکر سالهاست کشور رو از دنیا عقب انداخته و وجود اینجور تفکر ها بین مردم این اجازه رو به دولت میده تا باز هم از همین مورد برای مسدود و محدود سازی مردم و سرویس ها استفاده کنه و همچنین وظایف خودش رو در سایر بخش های که به صورت مستقیم و غیر مستقیم به این موارد مربوط میشه رو انجام نده چون دیگه نیازی به انجامشون نداره و مسئله به طور کل حذف شده.
برای بنده شنیدن این که دوستانی که در زمینه تکنولوژی فعالیت می کنند چنین نظراتی میدن واقعا عجیب و تاسف آور هست.

ColdWorld
October 11th, 2017, 01:57
من نمیدونم دقیقا دلیلتون چیه (یک حدس هایی از یکی از تاپیک های قبلیتون میزنم) ولی با پاک کردن صورت مسئله مشکلی حل نمیشه
همین تفکر سالهاست کشور رو از دنیا عقب انداخته و وجود اینجور تفکر ها بین مردم این اجازه رو به دولت میده تا باز هم از همین مورد برای مسدود و محدود سازی مردم و سرویس ها استفاده کنه و همچنین وظایف خودش رو در سایر بخش های که به صورت مستقیم و غیر مستقیم به این موارد مربوط میشه رو انجام نده چون دیگه نیازی به انجامشون نداره و مسئله به طور کل حذف شده.
برای بنده شنیدن این که دوستانی که در زمینه تکنولوژی فعالیت می کنند چنین نظراتی میدن واقعا عجیب و تاسف آور هست.
ظاهراً ایشون تو وین تشریف دارن و درکی از مسائل و بدبختی مردم ندارن.

Ashkankamangar.ir
October 11th, 2017, 02:01

در کشوری که آموزش استفاده و فرهنگش نیست بله
گانالهای بی محتوی
مطالب زشت
پخش تصاویر نوامیس
دادن اخبار دروغین بدون پیگیری (در خارج از ایران به راحتی امکان گیر انداختن صاحب کانال با دستور پلیس هست
زدن مطالب علمی اشتباه و رواج شایعه و زودباوری در مردم
بله خوبه که یه سریا دستشون روو شد یه سریا نمیتونند ***ی کنند
ولی مطالعه رو صفر کرد طرف میگه میدونی مثلا مورچه قبلا شبیه فیل بوده بعد مورچه شده (مسخره وار مثال زدم) میپرسی کدوم سایتی یا کتابی کفته میگه کانال حیایق در زندگی خخخ
الان بچه های ما از شعور و علم فقط تلگرام بلدند خیلیا و دور از جون شما و خانواده هاتون
مدیر یک سایت حداقل شعور تحقیق و علم کوچکی حتی داره
ولی مدیر یک کانال دیدم زیر 12 ساله و حتی یک سوال جدول ضربی رو بلد نیست

اینا درده عزیز

BazPardakht.Com
October 11th, 2017, 02:02
دوستان فکر کنم خبر از ماجرا ندارید
ولی احتمال به خیلی زیاد این اتفاق بی افته
چون ماجرایی که اتفاق افتاده رو کمی تحقیق کنید متوجه میشید

Ashkankamangar.ir
October 11th, 2017, 02:07
ظاهراً ایشون تو وین تشریف دارن و درکی از مسائل و بدبختی مردم ندارن.

بدبختی مردم من تلگرام نیست
بدبختی مردم من دروغه
بدبختی مردم من دورنگیه
بدبختی مردم من انسان پرستی و تقدس گرایی هست
بدبختی مردم من نبود آموزش دیجیتال در مدارسه
بدبختی مردم من پدر و مادر بی خیال در تربیت فرزنده
بدبختی مردم من نبود هوای سالمه
بدبختی مردم من خیلی چیزهاست

من اگر گفتم بشه کنایه بود نه که خوشحال باشم
راه ارتباطی من و خانوادم همین تلگرام هست

در کل صحبت شما روی چشم ما جا داره

navid2zp
October 11th, 2017, 02:16
در کشوری که آموزش استفاده و فرهنگش نیست بله
گانالهای بی محتوی
مطالب زشت
پخش تصاویر نوامیس
دادن اخبار دروغین بدون پیگیری (در خارج از ایران به راحتی امکان گیر انداختن صاحب کانال با دستور پلیس هست
زدن مطالب علمی اشتباه و رواج شایعه و زودباوری در مردم
بله خوبه که یه سریا دستشون روو شد یه سریا نمیتونند ***ی کنند
ولی مطالعه رو صفر کرد طرف میگه میدونی مثلا مورچه قبلا شبیه فیل بوده بعد مورچه شده (مسخره وار مثال زدم) میپرسی کدوم سایتی یا کتابی کفته میگه کانال حیایق در زندگی خخخ
الان بچه های ما از شعور و علم فقط تلگرام بلدند خیلیا و دور از جون شما و خانواده هاتون
مدیر یک سایت حداقل شعور تحقیق و علم کوچکی حتی داره
ولی مدیر یک کانال دیدم زیر 12 ساله و حتی یک سوال جدول ضربی رو بلد نیست

اینا درده عزیز

خوب تمام این ها مشکلاتی هست که به هیچ وجه ربطی به تلگرام نداره و خود تلگرام باعث بوجود اومدنشون نشده بلکه فقط داره شرایط مردم کشور رو نشون میده
الان به نظر شما تلگرام ***** بشه مردم خوب میشن؟ با سواد میشن؟ فرق اخبار درست رو از غلط تشخیص میدن؟ آموزش میبینن؟
من واقعا متوجه نمیشم با ***** شدن تلگرام دقیقا کدوم از این مشکلات حتی تا حد کمی حل میشند؟ هیچکدوم
مردم ما هنوز همون مردمی که فرق درست از غلط رو تشخیص نمیدن باقی میمونن
بچه 12 ساله همچنان جدول ضرب رو حفظ نخواهد بود
و ...
و در مقابل نکات مثبت هم از بین میره
و همین پیشرفت بسیار کمی هم که داره انجام میشه نابود میشه

این که یک بچه 12 ساله میاد کانال میزنه و محتوایی رو که نباید منتشر کنه به تلگرام ربط داره؟ یا خانواده ای که نتونسته بچه رو درست بزرگ کنه؟ یا سیستم آموزشی که بچه رو به این روز انداخته؟
این که افراد بسیاری مخصوصا در سن بالا نمیتونن اخبار درست و غلط رو تشخیص بدن به خاطر تلگرام هست یا عدم اطلاع رسانی درست در کشور و عدم آموزش در مقاطع پایه؟
این که دختران ما نمیدونن باید چطور و به چه کسی اعتماد کنند به دلیل تلگرام هست یا عدم آموزش از طرف خانواده و مدرسه؟
زود باوری مردم مشکل ایجاد شده توسط تلگرام هست یا باز هم سیستم آموزشی کشور؟
خیلی ساده هست. هیچکدوم از این موارد از طرف تلگرام نیستند بلکه تلگرام فقط داره به ما نشون میده که در چه وضعی هستیم.
مثل این میمونه شما برای شرکتتون کارشناس استخدام کنید بعد وقتی نکات ضعف رو بهتون میگه به جای رفع اون نقاط بزنید کارشناس رو اخراج کنید !!!
یا مثلا وارد یک بازار جدید بشید و وقتی میبینید دارید شکست می خورید به جای حل مشکلات خودتون بیاید کل بازار و همکاران رو ببرید زیر سوال !!!
خوب هیچکدوم از این کار ها مشکل رو حل نمی کنه. فقط باعث میشه مشکل دیده نشه و به مرور زمان بدتر و بدتر بشه

یا یک مثال دیگه
شما میری دکتر بهتون میگه فلان بیماری رو دارید خدایی نکرده و باید فلان دارو هارو مصرف کنید وگرنه دردتون بیشتر میشه و در ادامه مشکل جدی بهتون وارد می کنه و شما به جای درخواست دارو از دکتر بخواید براتون دارو هایی تجویز کنه که دردتون رو از بین ببره بدون این که مشکل اصلی رو درمان کنه. مثلا اسپری بی حسی. خوب آخرش چی میشه؟ خوب میشید؟ یا وضعیتتون به یک فاجعه تبدیل میشه؟

خیلی خیلی مسئله ساده ای هست که واقعا من تعجب می کنم چطور متوجه نمیشید
امیدوارم یک مقدار روی این مسئله فکر کنید و با دید باز تر نظر بدید
این نوع نظر دادن ها سالهاست که مارو عقب انداخته. حداقل از گذشته و تاریخ هم کمک بگیرید.

Ashkankamangar.ir
October 11th, 2017, 02:18
خوب تمام این ها مشکلاتی هست که به هیچ وجه ربطی به تلگرام نداره و خود تلگرام باعث بوجود اومدنشون نشده بلکه فقط داره شرایط مردم کشور رو نشون میده
الان به نظر شما تلگرام ***** بشه مردم خوب میشن؟ با سواد میشن؟ فرق اخبار درست رو از غلط تشخیص میدن؟ آموزش میبینن؟
من واقعا متوجه نمیشم با ***** شدن تلگرام دقیقا کدوم از این مشکلات حتی تا حد کمی حل میشند؟ هیچکدوم
مردم ما هنوز همون مردمی که فرق درست از غلط رو تشخیص نمیدن باقی میمونن
بچه 12 ساله همچنان جدول ضرب رو حفظ نخواهد بود
و ...
و در مقابل نکات مثبت هم از بین میره
و همین پیشرفت بسیار کمی هم که داره انجام میشه نابود میشه

این که یک بچه 12 ساله میاد کانال میزنه و محتوایی رو که نباید منتشر کنه به تلگرام ربط داره؟ یا خانواده ای که نتونسته بچه رو درست بزرگ کنه؟ یا سیستم آموزشی که بچه رو به این روز انداخته؟
این که افراد بسیاری مخصوصا در سن بالا نمیتونن اخبار درست و غلط رو تشخیص بدن به خاطر تلگرام هست یا عدم اطلاع رسانی درست در کشور و عدم آموزش در مقاطع پایه؟
این که دختران ما نمیدونن باید چطور و به چه کسی اعتماد کنند به دلیل تلگرام هست یا عدم آموزش از طرف خانواده و مدرسه؟
زود باوری مردم مشکل ایجاد شده توسط تلگرام هست یا باز هم سیستم آموزشی کشور؟
خیلی ساده هست. هیچکدوم از این موارد از طرف تلگرام نیستند بلکه تلگرام فقط داره به ما نشون میده که در چه وضعی هستیم.
مثل این میمونه شما برای شرکتتون کارشناس استخدام کنید بعد وقتی نکات ضعف رو بهتون میگه به جای رفع اون نقاط بزنید کارشناس رو اخراج کنید !!!
یا مثلا وارد یک بازار جدید بشید و وقتی میبینید دارید شکست می خورید به جای حل مشکلات خودتون بیاید کل بازار و همکاران رو ببرید زیر سوال !!!
خوب هیچکدوم از این کار ها مشکل رو حل نمی کنه. فقط باعث میشه مشکل دیده نشه و به مرور زمان بدتر و بدتر بشه

یا یک مثال دیگه
شما میری دکتر بهتون میگه فلان بیماری رو دارید خدایی نکرده و باید فلان دارو هارو مصرف کنید وگرنه دردتون بیشتر میشه و در ادامه مشکل جدی بهتون وارد می کنه و شما به جای درخواست دارو از دکتر بخواید براتون دارو هایی تجویز کنه که دردتون رو از بین ببره بدون این که مشکل اصلی رو درمان کنه. مثلا اسپری بی حسی. خوب آخرش چی میشه؟ خوب میشید؟ یا وضعیتتون به یک فاجعه تبدیل میشه؟

خیلی خیلی مسئله ساده ای هست که واقعا من تعجب می کنم چطور متوجه نمیشید
امیدوارم یک مقدار روی این مسئله فکر کنید و با دید باز تر نظر بدید
این نوع نظر دادن ها سالهاست که مارو عقب انداخته. حداقل از گذشته و تاریخ هم کمک بگیرید.

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=192122&p=1709993&viewfull=1#post1709993

nevergotme
October 11th, 2017, 02:20
اگه بحث این چیزاس ، یعنی الان فیس بوک و توییتر هیچ خلافی توش نمیشه ؟ و هیچ فسادی توش انجام نمیشه ؟ پس اونا هم این چیزا رو دیدن پس چرا فیـلتر نکردن واسه خودشون ؟

live
October 11th, 2017, 02:28

دلیل منطقی برای کسایی که مخالف از دست رفتن تلگرام هستن بخاطر نابودی دنیای پوشالیشونه که کارو کاسبیشون روی هواست
اما این ، مردم ایران غیر منطقی هستن که باعث بیکاری برنامه نویسا شدن و تو دنیای پوشالیشون فکر میکنن پول سایت ندادن و سود بردن ، در حالی که خیلی چیزای دیگه رو از دست دادن مثل اعتبار داشتن یک سایت اونم فقط بخاطر پرداخت نکردن ماهی 2 هزار تومن پول هاست ، واقعا مردم ایران منطقی نیستن و برعکس همه مردم دنیا که منطقی هستن و از شبکه های اجتماعی برای کسبو کار استفاده نمیکنن اما مردم ایران زندگیشونو تو شبکه های اجتماعی خلاصه میشه ، با استناد به تاریخ به جرأت میتونم بگم که مسائل جنسی هیچ ربطی به حکومت فعلی نداره بلکه این انسان جایز الخطا در تمام قاره ها و کشورها درگیر مشکلات جنسی هستن و با ساخت فیلمهای مختلف مردم دنیارو سرگرم کردن

دلیل : فیلمهای هالیوود نظیر 300 منتسب به خشایار شاه ، فرمانروای مقتدر ایرانی و حاکم تمام جهان در زمان خودش مسائل جنسی و ناجوانمردی رو در دوران اقتدار ایران بسیار امری عادی نشون میدن و ایرانیارو وحشی خطاب میکنن و شاه ایران رو ترسو میدونن ، تمام فیلمهایی که برای مردم دنیا میسازن فقط اقتدار خودشونو نشون میدن و سایر مردمو با مسائل جنسی سرگرم میکنن و مغزشونو توسط جنگ نرم بوسیله شبکه های اجتماعی پر میکنن که مردم دنیا با مخالفت سیاستهای کشورشون جونشونو فدای آمریکاییا کنن که این خطرناک تر از هر سلاحی محسوب میشه

Amlaaki
October 11th, 2017, 03:04
به نظر من که باید بشه به خاطر استفاده از پروتکل های امنیتی که تلگرام استفاده میکنه امکان دکریپت داده ها نیست و این در کشور هرج و مرج به وجود میاره ما 8 سال خون ندادیم که چند برنامه نویس روسی بخوان اونو به خطر بندازن ما سر امنیت کشور با کسی شوخی نداریم .

BenYamin313
October 11th, 2017, 05:00
آسیب هایی که این تلگرام به مردم وارد کرده بسیار زیاد است بنده هم امیدوارم فیل.تر شود./
قابله ذکر است، همیشه تر خشک باهم میسوزد

viasky
October 11th, 2017, 05:20
آسیب هایی که این تلگرام به مردم وارد کرده بسیار زیاد است بنده هم امیدوارم فیل.تر شود./
استفاده های اشتباهی که مردم از تلگرام می کنند بسیار زیاد است بنده هم امیدوارم فیل.تر شود./

hmydcm
October 11th, 2017, 08:48
دلیل منطقی برای کسایی که مخالف از دست رفتن تلگرام هستن بخاطر نابودی دنیای پوشالیشونه که کارو کاسبیشون روی هواست
اما این ، مردم ایران غیر منطقی هستن که باعث بیکاری برنامه نویسا شدن و تو دنیای پوشالیشون فکر میکنن پول سایت ندادن و سود بردن ، در حالی که خیلی چیزای دیگه رو از دست دادن مثل اعتبار داشتن یک سایت اونم فقط بخاطر پرداخت نکردن ماهی 2 هزار تومن پول هاست ، واقعا مردم ایران منطقی نیستن و برعکس همه مردم دنیا که منطقی هستن و از شبکه های اجتماعی برای کسبو کار استفاده نمیکنن اما مردم ایران زندگیشونو تو شبکه های اجتماعی خلاصه میشه ، با استناد به تاریخ به جرأت میتونم بگم که مسائل جنسی هیچ ربطی به حکومت فعلی نداره بلکه این انسان جایز الخطا در تمام قاره ها و کشورها درگیر مشکلات جنسی هستن و با ساخت فیلمهای مختلف مردم دنیارو سرگرم کردن

دلیل : فیلمهای هالیوود نظیر 300 منتسب به خشایار شاه ، فرمانروای مقتدر ایرانی و حاکم تمام جهان در زمان خودش مسائل جنسی و ناجوانمردی رو در دوران اقتدار ایران بسیار امری عادی نشون میدن و ایرانیارو وحشی خطاب میکنن و شاه ایران رو ترسو میدونن ، تمام فیلمهایی که برای مردم دنیا میسازن فقط اقتدار خودشونو نشون میدن و سایر مردمو با مسائل جنسی سرگرم میکنن و مغزشونو توسط جنگ نرم بوسیله شبکه های اجتماعی پر میکنن که مردم دنیا با مخالفت سیاستهای کشورشون جونشونو فدای آمریکاییا کنن که این خطرناک تر از هر سلاحی محسوب میشه

شما می تونید اسم پوشالی یا هر اسم دیگه ای برای کانال های تلگرام انتخاب کنید... این به هیچ عنوان واقعیت رو تغییر نخواهد.

من تا حدودی قسمت آخر حرف شمارو قبول دارم. اما علت ***** کردن تلگرام این چیزهایی نیست که شما می فرمایید . علت ***** کردن تلگرام اینکه تلگرام تونسته به یک رسانه قدرتمند تبدیل بشه.. رسانه ای که در برخی موارد می تونه مفید عمل کنه و صدای مردم باشه.
اینکه در برخی کانال های معدود محتوای پ.ر.ن یا ضد انقلاب گذاشته میشه باید درِ این رسانه تخته بشه؟ یا اگر تخلفی صورت گرفته به صورت موردی رسیدگی بشه؟

+ نقاط قوت و نقاط ضعف تلگرام رو بگذارید کنارهم. حالا بدون پیش داوری سبک سنگین کنید ببینید کدام یک سنگین تر و کدوم یک سبک تر هست. اگر نقاط ضعف سنگین تر بود؛ تلگرام رو ***** کنید. ما هم موافقیم.

تازه کار
October 11th, 2017, 10:19
خدا کنه ***** کنند استفاده نا بجا از تلگرام باعث آسیب های زیادی شده ( باز هم میگم نابه جا ) الان بچه روستایی داره مستقیم با فرهنگ بچه تهرانی و شهری آشنا میشه این آشنایی رو بعضی ها میگن خوبه داریم پیشرفت میکنیم ولی فرهنگ شهری در روستا جایی نداره ولی با استفاده نا به جا این بچه روستایی اومده فرهنگ شهری رو در روستا اجرا میکنه و این موضوع ناهنجاریی هایی به وجود میاره..!

این یک مشکلی بود که من به شخصه کاملا دارم میبینم و در محیط های کوچیک قابل لمسه

تلگرام خوبه ولی نه برای فرهنگ ایرانی تلگرام برای فرهنگ اروپا خوبه که سرانه مطالعه مفید رو 34 درصد افزایش میده در ایران 90 درصد مطالب بیهوده مثل جوک تنظ عکس نوشته این جور چیزاست

آغا یک کلام ***** بشه خوبه:-|

keyhan7
October 11th, 2017, 10:27
این که با فییلتر شدنش همه چی حل بشه واقعا مسخرست با فییلترینگ صورت مسئله پاک میشه و بزودی همون فضا برمیگرده

داشتم امیدوار میشدم به فییلترینگ که دیگه کار بیهوده نمیکنه

ولی جذابه که مردم بعدش سراغ چی میرن و این تغییرات میتونه واسه بعضیا سود داشته باشه واسه بعضیا ضرر
واسه همین دوس دارم فییلتر بشه

- - - Updated - - -

خدا کنه ***** کنند استفاده نا بجا از تلگرام باعث آسیب های زیادی شده ( باز هم میگم نابه جا ) الان بچه روستایی داره مستقیم با فرهنگ بچه تهرانی و شهری آشنا میشه این آشنایی رو بعضی ها میگن خوبه داریم پیشرفت میکنیم ولی فرهنگ شهری در روستا جایی نداره ولی با استفاده نا به جا این بچه روستایی اومده فرهنگ شهری رو در روستا اجرا میکنه و این موضوع ناهنجاریی هایی به وجود میاره..!

این یک مشکلی بود که من به شخصه کاملا دارم میبینم و در محیط های کوچیک قابل لمسه

تلگرام خوبه ولی نه برای فرهنگ ایرانی تلگرام برای فرهنگ اروپا خوبه که سرانه مطالعه مفید رو 34 درصد افزایش میده در ایران 90 درصد مطالب بیهوده مثل جوک تنظ عکس نوشته این جور چیزاست

آغا یک کلام ***** بشه خوبه:-|

این تلگرام نیست که برای فرهنگ ایرانی بده

این علمه ک برای فرهنگ ما بده

علم باعث میشه ارتباطات میون افراد راحت بشه پس ما با علم مشکل داریم نه با تلگرام

Alt+F4
October 11th, 2017, 12:14
دادستان‌ کل کشور در پاسخ به این سؤال که یکی از اعضای ناظر کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفته است تاکنون شکایتی از یکی از کانال‌ های تلگرامی ضد انقلاب مطرح نشده است، گفت: این کانال برای فعالیت‌ های ضد انقلابی خود از بستر تلگرام استفاده می‌ کند و به‌ زودی تکلیف تلگرام را روشن می‌ کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم (https://www.tasnimnews.com/fa/news/1396/07/16/1539743/%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%81-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%81%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%8B-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA)

تلگرام مال ایران هست
چر انقدر ساده اید؟

تازه کار
October 11th, 2017, 12:23
تلگرام مال ایران هست
چر انقدر ساده اید؟

جدی میگی

1eng.ir
October 11th, 2017, 12:25
آمد نیوز

tar.gz
October 11th, 2017, 14:49
اصولا فرهنگ غنی نبایستی اجازه میداد که مردم [به قول بعضی دوستان] به انحطاط کشیده بشن پس چطور شد!؟
تلگرام نباشه یه برنامه دیگه؛ همونطور که بعضی دوستان اشاره کردن کار ما اینه که صورت مسئله ها رو پاک میکنیم و خیالمون راحت که مشکلو حل کردیم!
به نظرم افرادی که فکر میکنن صاحب نظرن و نظر میدن باید راه کار هم ارائه بدن! اگه نمیتونیم پس نسخه نپیچیم (لطفا)

besthosti.com
October 11th, 2017, 15:03
***** کردن تلگرام برای کسانی که خواهان ***** هستند خیلی گرون تموم میشه اگر ***** کنن. چون حتی در بین تندروها داخل کشور کسان زیادی هستن که مخالف ف ی ل ت ر تلگرام هستن و نمی تونند این مورد رو برتابن. بنابراین این پروسه سخت و پر از چالش هست و چیزی نیست که بتوان با یک کاغذ دستور و امضای اخر کاغذ استفاده رو بلاک کرد.
همچنین اگر هم ببندن این سرویس رو. قطعا سرویس های دیگه خواهد اومد مثلا وایبر بسته شد ولی باز هم اپلیکیشن های دیگه ای اومد.

AtrafNet
October 11th, 2017, 15:14
برای جلوگیری از بی فرهنگی و فساد در این کشور طبق رویه فعلی بهترین کار فقط قطع کامل اینترنت هستش :d
تازه اینترنتم نباشه بازم راه های فساد دیگه ای هستش اما خوشبختانه مامورین ما همیشه با راه های دیگه مثل ماهواره ها و فروش فیلم های غیرمجاز و... هم برخورد جدی میکنن :)

فکر کنم آخر سر اگه همت کنیم و با اتحاد و همدلی مردم بتونیم برگردیم به دوران انسان های اولیه شاید دیگه فساد نباشه نه؟ :71:

armincity
October 11th, 2017, 15:20
قطعا اگر این ***** بشه

تا بخواد یه آپ جدید کمی رشد کنه سریع *****ش میکنند نمیزارن کار به اینجا بکشه!

mr.sia
October 11th, 2017, 15:22
سلام فکر نمیکنم این اتفاق بیوفته جز چند نفر همه مخالفند با *****ینگ تلگرام

hmydcm
October 11th, 2017, 16:15
اصولا فرهنگ غنی نبایستی اجازه میداد که مردم [به قول بعضی دوستان] به انحطاط کشیده بشن پس چطور شد!؟
تلگرام نباشه یه برنامه دیگه؛ همونطور که بعضی دوستان اشاره کردن کار ما اینه که صورت مسئله ها رو پاک میکنیم و خیالمون راحت که مشکلو حل کردیم!
به نظرم افرادی که فکر میکنن صاحب نظرن و نظر میدن باید راه کار هم ارائه بدن! اگه نمیتونیم پس نسخه نپیچیم (لطفا)
من به عنوان یک شخص عادی بهترین راهکار رو در فرهنگ سازی، اون در هم در سطح پایین کلاس های درسی می دونم. علاوه برآنکه در همین شبکه های اجتماعی هم میشه در سطح وسیع به فرهنگ سازی و الگوسازی صحیح پرداخت. اینها فقط حرف نیست. خود من به شخصه برای این مهم دست به کار شدم.

البته من منظور شمارو از انحطاط فرهنگی نفهمیدم اما کلا فرهنگ چیز ثابتی نیست. در طول زمان براثر عوامل مختلف تغییر می کنه. اگر جایی به اشتباه رفتیم خب می تونم برگردیم و خودمون رو اصلاح کنیم.
به طور مثال اگر امروزه میزان مصرف مواد مخدر زیاد شده خب باید ریشه یابی بشه. علت اون می تونه مشکلات اقتصادی و خانوادگی باشه. خب پس باید روی این مشکلات کار کنیم.

BazPardakht.Com
October 11th, 2017, 19:35
شما می تونید اسم پوشالی یا هر اسم دیگه ای برای کانال های تلگرام انتخاب کنید... این به هیچ عنوان واقعیت رو تغییر نخواهد.

من تا حدودی قسمت آخر حرف شمارو قبول دارم. اما علت ***** کردن تلگرام این چیزهایی نیست که شما می فرمایید . علت ***** کردن تلگرام اینکه تلگرام تونسته به یک رسانه قدرتمند تبدیل بشه.. رسانه ای که در برخی موارد می تونه مفید عمل کنه و صدای مردم باشه.
اینکه در برخی کانال های معدود محتوای پ.ر.ن یا ضد انقلاب گذاشته میشه باید درِ این رسانه تخته بشه؟ یا اگر تخلفی صورت گرفته به صورت موردی رسیدگی بشه؟

+ نقاط قوت و نقاط ضعف تلگرام رو بگذارید کنارهم. حالا بدون پیش داوری سبک سنگین کنید ببینید کدام یک سنگین تر و کدوم یک سبک تر هست. اگر نقاط ضعف سنگین تر بود؛ تلگرام رو ***** کنید. ما هم موافقیم.

این مورد رو هم اضافه کنید
بنده که تو کار پوشاک هستم روی سایت خیلی باید احتیاط کنم که مبادا فی لتر نشم
ولی فروشنده های توی تلگرام حتی لوازم ج ن س ی هم می فروشن
خوب شما حالا بگید؟
منی که کاملا تحت کنترل شدید فی لتر شدن هستم ولی یه کانال تلگرامی به راحتی تصاویری میزاره که اگر من بخوام اون عکس رو روی سایتم استفاده کنم به ساعت نمی کشه سایت رو درش رو تخته می کنن

keyhan7
October 11th, 2017, 21:15
تلگرام که فییلتر نمیشه پس همه یه کانال بزنن کارشونو ادامه بدن
اپارات هم همین کاروکنه چه عیبی داره

این بدبختی مسئولینه که این طرز فکرو دارن رواج میدن

- - - Updated - - -

و اصلا هم نگران نباشید اگر کیفیت خدمات پایین میاد تلگرام اپدیت های خوبی میده تا چند اپدیت بعدی همه چی فراهم میشه اگر نشد ما رباط های قوی میسازیم

navid2zp
October 11th, 2017, 21:25
برای جلوگیری از بی فرهنگی و فساد در این کشور طبق رویه فعلی بهترین کار فقط قطع کامل اینترنت هستش :d
تازه اینترنتم نباشه بازم راه های فساد دیگه ای هستش اما خوشبختانه مامورین ما همیشه با راه های دیگه مثل ماهواره ها و فروش فیلم های غیرمجاز و... هم برخورد جدی میکنن :)

فکر کنم آخر سر اگه همت کنیم و با اتحاد و همدلی مردم بتونیم برگردیم به دوران انسان های اولیه شاید دیگه فساد نباشه نه؟ :71:

با خوندن نظرات برخی از کاربران که موافق ***** بودند میشه گفت چیزی از اون زمان همچین کم نداریم
کشوری که هنوز مردمی داره که اعتقاد به *****ینگ در قرن ۲۱ دارن
الحق که لقب جهان سومی به لطف این افراد مناسب کشور ماست

cheapmizban
October 11th, 2017, 21:54
با خوندن نظرات برخی از کاربران که موافق ***** بودند میشه گفت چیزی از اون زمان همچین کم نداریم
کشوری که هنوز مردمی داره که اعتقاد به *****ینگ در قرن ۲۱ دارن
الحق که لقب جهان سومی به لطف این افراد مناسب کشور ماست
جهان سوم جایی است که مردم آنجا به جای استفاده از برنامه های تولید شده توسط برنامه نویسان ایرانی ، از برنامه های روسی و آمریکایی استفاده میکنند.
برنامه هایی تولید شده مشابه تلگرام توسط برنامه نویسان ایرانی زیاد است .
وقتی مردم از برنامه نویس داخلی حمایت نمیکنند بهتر است ***** شود .

abbas141
October 12th, 2017, 00:05
سلام

ببینید محصولات ایراین بد نیست و اپلیکیشن های ایرانی هم بدنیستند ولی خوب ما باید بپذیریم که تلگرام یک سیستم قدرتمند هست . و ما توی ایران با این طرز تفکری که مسئولین ما دارند من بعید میدونم تا سال ها اینقدر پیشرفت کنیم که بتوانیم چیزی مثل تلگرام رو بسازیم .

از یک ایده خوب توی ایران حمایت که نمیشه هیچ ، اینقدر سنگ هم میندازن که طرف جمع کنه بره ، الان این سیستم نماد اعتماد الکترونیک رو راه انداختن برای حمایت از کسب و کار ها ، اقا کدوم حمایت فقط ما توی این سیستم داریم پول میدیریم که بیان ما رو بیچاره کنن .

خدایی تو کدوم سایت خارجی دیدید که مجبورش کنند یه خر وار لوگو پایین سایتش بزاره ؟

شما یک ایده خوب رو میای توی ایران راه بندازی ، توی خیلی از کشور ها بهش کمک میکنن ، وام میدهن و... یا حداقل بهش کار ندارند ، توی ایران شما یه چیزی مثل تلگرام رو هم بخواهید راه بندازید ، نه تنها بهتون کمک نمیکنن بلکه میگن بیا اقا اول بسم الله مجوز بگیر ، یه چند میلیونی اول به ما بده تا حالا شاید *****ت نکردیم .

حالا با همه این بدبختی ها یک ایده موفق میشه ، مثل تاینی موویز ، خوب مسئولین می بینن عجب ایده پول سازی ، ایول چرا شما پولش رو ببری ، ما خودمون میبریم ، میگرنت به جرم واهی یه پرونده هم برات میسازن که کلا بدبخت تر شی . خوب توی این وضعیت کدوم اپلیکیشنی پیشرفت میکنه ؟؟

به قول یکی از دوستان توی همین تاپیک : باید کلا اینترنت ایران رو جمع کنیم ، این جوری تمامی مسائل رفع میشه ، مردم بردن همون سنگ کاغذ قیچی خودشون رو بازی کنن .

navid2zp
October 12th, 2017, 00:31
جهان سوم جایی است که مردم آنجا به جای استفاده از برنامه های تولید شده توسط برنامه نویسان ایرانی ، از برنامه های روسی و آمریکایی استفاده میکنند.

دقیقا یک نمونه از طرز فکر جهان سومی
جهان سوم به کشور هایی گفته میشه که تفکراتی همچون شما دارند و جهان اول به کشور هایی گفته میشه تا برای جذب کاربران داخلی یا خارجی با علم روز دنیا پیش میرن و بهترین سرویس رو به کاربران ارائه می کنند و در زمان شکست هم از دولت تقاضای حذف رقبا رو نمی کنند
شما اگر توانایی پیاده سازی سیستمی رو ندارید که مورد توجه کاربران قرار بگیره و خود مردم سرویس شما رو انتخاب کنند و مقصر رو هم هر کسی جز خودتون می دونید با عرض تاسف باید بگم شما به هیچ وجه مناسب این کار نیستید و احتمالا هر زمینه فعالیتی که خود شما مسائل مدیریتی رو در اختیار دارید، نیستید.
توصیه بنده کارمند شدن در یک شرکت با یک رهبر کارکشته با تفکر درست و مناسب هست
هم برای خودتون خوب هست هم کشورتون

cheapmizban
October 12th, 2017, 01:01
دقیقا یک نمونه از طرز فکر جهان سومی
جهان سوم به کشور هایی گفته میشه که تفکراتی همچون شما دارند و جهان اول به کشور هایی گفته میشه تا برای جذب کاربران داخلی یا خارجی با علم روز دنیا پیش میرن و بهترین سرویس رو به کاربران ارائه می کنند و در زمان شکست هم از دولت تقاضای حذف رقبا رو نمی کنند
شما اگر توانایی پیاده سازی سیستمی رو ندارید که مورد توجه کاربران قرار بگیره و خود مردم سرویس شما رو انتخاب کنند و مقصر رو هم هر کسی جز خودتون می دونید با عرض تاسف باید بگم شما به هیچ وجه مناسب این کار نیستید و احتمالا هر زمینه فعالیتی که خود شما مسائل مدیریتی رو در اختیار دارید، نیستید.
توصیه بنده کارمند شدن در یک شرکت با یک رهبر کارکشته با تفکر درست و مناسب هست
هم برای خودتون خوب هست هم کشورتون
این تفکر شما در مورد کشور ما که از همه نظر علمی و... تحریمه صدق نمیکنه .
این تفکر بدرد کشور هایی میخوره که تحریم نباشند ، وگرنه ما که تحریمیم و باید از تولید کننده برنامه داخلی حمایت کنیم و برعکس از خارجی صرف نظر کنیم و خارجی رو تحریم کنیم .
و در ضمن خدارو شکر من از تظر فعالیت هیچ مشکلی ندارم .

alirad
October 12th, 2017, 01:15
این تفکر بدرد کشور هایی میخوره که تحریم نباشند ، وگرنه ما که تحریمیم و باید از تولید کننده برنامه داخلی حمایت کنیم و برعکس از خارجی صرف نظر کنیم و خارجی رو تحریم کنیم .
ما نمیگیم که از تولید کننده برنامه داخلی حمایت نمیکنیم
ما میگیم به زور نمیشه به کسی گفت باید از فلان برنامه داخلی استفاده کنی و اگه از برنامه خارجی استفاده کنی اونو ***** میکنیم
این طرز تفکر به تحریم یا غیر تحریم ربطی نداره
حذف رقیب تاکتیک نادرستیه و باعث میشه مردم بیشتر به سمتش برن
با زور نمیشه کسی رو به کاری دعوت کرد و همیشه نتیجه عکس میده

live
October 12th, 2017, 01:34
هیچ آفتی بدتر از شایعه نیست که مثل خوره میوفته به جون مردم ، از بد بینی نسبت به کشور شروع میشه و کار به جایی میرسه که تک تک افراد به همدیگه بد بین میشن ، همین میشه که تولیدات داخلی میره اروپا مارک خارجی میخوره به اسم اسپانیا ، فرانسه ، ایتالیا ، آلمان و توسط همین ایرانی ها وارد میشه به کشور و مورد توجه کسایی قرار میگیره که نه کشورشونو قبول دارن نه مردم خودشونو ، ینی خودشونو ایرانی نمیدونن و میگن کشور شما

شماها که نفاق میکنید یا منافق هستید و یا نا آگاه هستید. هنوز نمیدونید الگریتم مال کیه که میگید برنامه نویسای ایرانی بدرد نمیخورن نمیدونید علم طب مال کیه ، نمیدونید سردر سازمان ملل چی نوشته ، نمیدونید اولینبار منشور حقوق بشرو کی ابداء کرده ، همیشه خودتونو میکوبید و اجنبی پرستی میکنید بعد به ما میگید بت پرست یا مرده پرست ، ایرانیارو تو شهوترانی نگه داشتن تا پیشرفت نکنن اما خودشون نمیدونن ، وقتی افرادی امثال اینها در جامعه راحت طلب باشن همین میشه

اگر جمیع ما در طول روز به اندازه تمام اعداد و ارقام و تمام کشفیات بشر در دنیا برای این نوع از افراد ابراز تاسف کنیم باز هم کمه

تا کی باید هر 50 سال یکبار تو این کشور جنگ بشه تا به القاب شما جهان سومی بمونیم ؟ جنگ از همین شایعه پراکنی ها بوجود میاد پس کمی فکر کنید بعد نظر بدید

navid2zp
October 12th, 2017, 02:14

چون تحریم هستیم پس باید هر سرویس بیخود داخلی ای رو استفاده کنیم به اسم حمایت؟
فعالیت شما کاملا مشخص هست جناب
ما در مورد کسانی حرف می زنیم که در کشور تغییر ایجاد می کنند نه کسانی که یک سرویس دهنده معمولی مثل یک سوپر مارکت کوچک هستند.
با اومد فروشگاه های بزرگ و هایپر مارکت ها همین خورد فروشی ها صداشون در اومد ولی کسی اهمیتی نمیده چون اگر اون فرد واقعا متخصص بود و نظرش کوچیک ترین کمکی به جامعه می کرد اول خودش رو از اون شرایط نجات می داد و وارد شرایط بهتری می کرد.

viasky
October 12th, 2017, 02:27
هر وقت رفتید مفصر و زبان برنامه نویسی اختصاصی خودتون و راه اندازی کردید دست به این جداسازی ها بزنید
وگرنه تمام امکاناتی که الان در حوزه فناوری اطلاعات دارید ازش بره می برید کار شیطان بزرگ و دوستانش هست
یه بنده خدایی چندین ساله پیش توی امریکا یه زبان و بستر و ایجاد میکنه
شما در سال 2017 افتخارت اینه که از برنامه داخلی استفاده کنید
برنامه ای که روی همون زبان و بستر پیاده شده
شما هر کاری کنید باز هم به کشورهای مثل امریکا در حوزه فناوری اطلاعات وابستگی کامل دارید
چون حدودا 150 سال و شاید بیشتر... عقب هستیم
فقط جلوی پاتون و نگاه نکنید لطفا
از صنعت خودرو گرفته یا.... همین یخچال ساده که آب خنک نوش جان می کنید هم کار غربه
جالب تر اینکه نفت دارید ولی تکنولوژی و صنعتش و نداریم
آلمان که نفت نداره میاد برای ما کار می کنه و تکنولوژی و میاره
داستان از ریشه مشکل دار....
موفق باشید

gdfire
October 12th, 2017, 03:20
خدایی منم موافقم مسدودش کنن
این همه جرمو.... زیاد شده تو مملکت یه دلیل مهمش همینه نمونش همین قتل و تجاوزا یا همین اخری مهاباد طرف کشت هنوزم تو تلگرامو اینستاگرام شاهکارشو پخش کرده دوتا بچه هم ببینن میگن ماهم بریم بکنیم معروفیت داره!
وقتی یه عده هنو طرز استفادشو بلد نیستن بهتره مسدود شه تا این بلایا دره خونه خودمونو نزده استفاده تلگرام 90 درصد فقط خاک بر سریه ...
ولی مسدود نخواهد شد خیالتون تخت:71:

mha1368
October 12th, 2017, 10:43
بازم کارشناسا جمع شدن تو یه تایپیک ...

keyhan7
October 12th, 2017, 11:54

حالا تاپیک باز شده و مردم نظرشنو میگن شما همیشه همینو میگی

- - - Updated - - -

هر کی حرفی میزنه یکی هست قبول نداشته باشه

ولی فکر نکنم این حرفو کسی قبول نداشته باشه

اگر قراره فییلترینگ وجود داشته باشه باید برای همه اپلیکیشن های مضر باشه اگر قراره نباشه برای هیچکس نباشه

با هیچ تفکری در هیچ شراطی نمیشه قانونو اجرا نکرد و فرق گذاشت

AtrafNet
October 12th, 2017, 12:00

مردم 39 سال سکوت کردن نتیجه اشو الان می بینن بازم انتظار دارید هر چیزی شد مردم سکوت کنن؟؟

live
October 12th, 2017, 14:51
بیچاره اون کسایی که خودشونو ارزون میفروشن و با بعضی ها هم صدا میشن ، تو همین تاپیک چندبار حرفاشونو عوض کردن ، خوب این افراد بایدم از خودشون که ایرانی هستن متنفر و غرب زده باشن و ازشون حمایت کنن چون چاره دیگه ای ندارن ، اینکارم نکنن حسابشونو میرسن ، این تنها کاریه که میتونن بکنن

AtrafNet
October 12th, 2017, 15:28
بیچاره اون کسایی که خودشونو ارزون میفروشن و با بعضی ها هم صدا میشن ، تو همین تاپیک چندبار حرفاشونو عوض کردن ، خوب این افراد بایدم از خودشون که ایرانی هستن متنفر و غرب زده باشن و ازشون حمایت کنن چون چاره دیگه ای ندارن ، اینکارم نکنن حسابشونو میرسن ، این تنها کاریه که میتونن بکنن

والا فعلاً که حزب شرق زده (:d) تو کشور ما می تونن از راه فروش مغزشون پول در بیارن وگرنه همین غرب زده هایی که میگید با این همه وضع تحریم و قوانین دیکتاتوری کشور خودمون چطور می تونن مغزشون رو در ازای پول به مثلاً غرب بفروشن؟؟

مشکل امثال شما اینه که فکر میکنید چون سال به سال همه چیز عوض میشه بده و هر کسی هم که از تغییرات و پیشرفت های جدید استقبال کنه غرب زده است چون اصولاً اکثر پیشرفت ها رو غرب میکنه و ما فقط بلانسبت مثل چی تو گل موندیم.

بعدش والا انقدر غرب و شرق میکنید همین کشور های شرقی مثل چین و ژاپن دست کمی از غرب (که صرفاً منظور امثال شما فقط آمریکاست وگرنه مثلاً آفریقا هم غربه کره زمینه) تو پیشرفت های سریع فناوری ندارن و تازه حتی تو همین کشور های شرقی هم شما می تونید آزادی عقایدی و زندگی راحتی پیدا کنید که باعث شده مثلاً یه ژاپنی به کشور خودش افتخار کنه مثلاً بین دو محصول PlayStation 4 کشورش و Xbox One آمریکا فقط محصول کشور خودشو بخره.

حالا کشور ما.بیشتر از 90 درصد مردم (به جز قشر خاص) از وضعیت زندگی و کار خودشون ناراضی ان و حتی جوون های ما اکثراً بی هدف فقط تا زنده ان نفس میکشن آیا با این وضع که جوون بیچاره به آرزو های کوچک خودشم نمی تونه برسه باید ارق ملی پیدا کنه و بیاد بگه وطنم وطنم عاشقتم همه جنس هاشم ایرانی بخره؟؟؟

حالا شما هی آمریکا و غرب غرب کنید باور کنید حتی آمریکا و اسرائیل و امثال کشور هایی که همین شما ها انقدر تو ذهن مردم گنده شون کردید نابود هم بشن بازم جوون های ما ایرانی پرست نمیشن مشکل ریشه ایه و بر میگرده به رضایت مردم نسبت به کشورشون.هر وقت مردمی از کشور و دولتشون راضی باشن حمایت میکنن اما وقتی راضی نباشن فقط یه عده خاص مثل شما برای حمایت می مونن.

navid2zp
October 12th, 2017, 15:37

شما که خودتون رو نفروختید چه خدمتی به کشورتون کردید؟ اصلا چه خدمتی به شخص خودتون کردید؟
همین غرب زده هایی که میگید تنها کسانی هستند که به جای نابودی کشور و با وجود تمام مخالفت هایی که دارند باعث اندکی پیشرفت در کشور میشند. چون بر خلاف شما تفکری درست دارند و کلماتی که ذهن شما رو فرا گرفته که برای توجیه عدم توانایی ها و پیشرفتتون استفاده میشه، برای اون ها مطلقا هیچ معنایی نداره.
سالهاست افرادی مثل شما در حال به نابودی کشوندن کشور هستند و هر کسی رو جز خودشون مقصر می دونن
به هر حال مهم این هست که روز به روز افرادی با تفکر شما کم میشه و همین الان هم جزو اقلیت هستید
به امید روزی که دیگه همین اقلیت هم وجود نداشته باشه و کشور به سمت درست پیش بره

live
October 12th, 2017, 16:15
شما که خودتون رو نفروختید چه خدمتی به کشورتون کردید؟ اصلا چه خدمتی به شخص خودتون کردید؟
همین غرب زده هایی که میگید تنها کسانی هستند که به جای نابودی کشور و با وجود تمام مخالفت هایی که دارند باعث اندکی پیشرفت در کشور میشند. چون بر خلاف شما تفکری درست دارند و کلماتی که ذهن شما رو فرا گرفته که برای توجیه عدم توانایی ها و پیشرفتتون استفاده میشه، برای اون ها مطلقا هیچ معنایی نداره.
سالهاست افرادی مثل شما در حال به نابودی کشوندن کشور هستند و هر کسی رو جز خودشون مقصر می دونن
به هر حال مهم این هست که روز به روز افرادی با تفکر شما کم میشه و همین الان هم جزو اقلیت هستید
به امید روزی که دیگه همین اقلیت هم وجود نداشته باشه و کشور به سمت درست پیش بره
دوستان شما در زمینه فناوری اطلاعات خیلی میتونید کمک حال مردم باشید ، قبل از اینکه ایران بشه مثل سوریه دست بکار بشید و مطالبی که مد نظرتون هست نشر بدید تا مردم بیدار بشن ، شاید بگید مردم خودشونو این چیزارو میدونن

اما ذات انسان طوریه که نیاز داره براش تکرار کنید مثل مراجعه به تاریخ بازگویی وقایع کشور عزیزمون که از 40 درصد جهان تجزیه شده و به اینجا رسیده ، چرا این اتفاق افتاده و شاه های ایران بخشهایی از ایران نظیر قطر ، بحرین بخشیده شده ؟ در زمان چه کسی ایران داشت همینطور بطور کامل تجزیه میشد و دکتر مصدق جلوشو گرفت ؟ اما با کمک آمریکا و انگلیس به ایران برگشت و دکتر فاطمی دستیار دکتر مصدق رو به شهادت رسوندن

آقای محترم ، باید خدمت شما عرض کنم که ملت ایران دیگه جنگ و خون ریزی نمیخواد ، الان 31 سال از جنگ گذشته و هنوز دارن شهید میارن ، ما چند نفر از دانشمندامون تو همین چندسال اخیر ترور شدن ، شما شهید صیاد شیرازی رو یادتون میاد ؟ سردار همدانی رو میشناسید ؟ میدونید خاک ریز ینی چی ؟ میدونید چرا تو سپاه تو عراق و سوریه با داعش میجنگه ؟ میدونید چرا آمریکا این همه داره هزینه میکنه که ایران تجزیه بشه ؟ حرفایی که روحانی درباره کردای ایران زدو شنیدی ؟ میدونید آمریکا اگر تا 50 سال نفت عراق و سوریه رو 24 ساعته تخلیه کنه بازم هزینه هایی که برای بوجود آوردن داعش کرده جبران نمیشه ؟ میدونید میخواستن 20 سال داعش رو تو منطقه نگه دارن ؟ میدونید برای از بین بردن اعتقاد مردم منطقه داعش رو بوجود آوردن ؟ چون گفته شده در زمان ظهور یک گروه جنایت کار که چهره ای از انسانها رو در خود دارن شروع به کشتار مسلمانها خواهند کرد ، مثل همین مسئله کشتار مسلمانان میانمار ، و اینکه دائش به کشورهای شرقی حمله ور شده ، اینارو میدونستید ؟ متاسفانه مسلمونا مشکل دارن ، یا زود اعتقاد میارن یا زود از دین زده میشن ، حالا دائش حمله کرده امام زمان ظهور نکرده مسلمونا کشته شدن ، خوب در واقع همه اینا به نفع اسرائیله ، چون مسلمونا دارن اعتقادشونو از دست میدن ، بخاطر از بین بردن این اعتقاد داعش رو بوجود آوردن ، این کوتاه فکری مسلمونارو میرسونه متاسفانه

قبل از اینکه ایران مثل سوریه بشه دست بردارید ، آره راست میگید دیگه کسی نیست که بخاطر شما جوونشو بذاره کف دستش چون ایرانی دیگه ناموس نداره ، اون زمان همه گرگ میشن و همدیگرو تیکه پاره میکنن و ایران تجزیه میشه ، منتظر اون روز باش دوست عزیز ، یه زمانی ایرانی ناموس ایرانی بود

دوست عزیز منظور شما از افرادی مثل من چه افرادی هستن ؟ ما تازه داشتیم پیشرفت میکردیم که جلومونو گرفتن ، یا باید پیشرفت باشه یا مسائل دیگه ، اگر میبینید که آمریکا پیشرفت کرده بخاطر جاذبه ای بوده که مهاجران تمام کشورها یا بهتره بگیم نخبه ها رو به سمت خودش جذب کرده ، حالا یا بخاطر امکانات یا بخاطر به تصویر کشیدن مسائل غیر واقعی در فیلمها ، منظور دنیایی هست که در فیلم زیبا جلوه میکنه ، مثل سراب ، از این رو جوانان سایر کشورها این واقعیت دروغین رو میپذیرن و به این کشور مهاجرت میکنن ولی خیال خام ، ممکنه افرادی تو این انجمن باشن که خیلی هم زیر نظر هست چون در زمینه it فعالیت میشه ، میان اینجا و مطالبی رو به دروغ مانند فیلم سینمایی وارونه جلوه میدن اما واقعیت چیز دیگریست

والا فعلاً که حزب شرق زده (:d) تو کشور ما می تونن از راه فروش مغزشون پول در بیارن وگرنه همین غرب زده هایی که میگید با این همه وضع تحریم و قوانین دیکتاتوری کشور خودمون چطور می تونن مغزشون رو در ازای پول به مثلاً غرب بفروشن؟؟

مشکل امثال شما اینه که فکر میکنید چون سال به سال همه چیز عوض میشه بده و هر کسی هم که از تغییرات و پیشرفت های جدید استقبال کنه غرب زده است چون اصولاً اکثر پیشرفت ها رو غرب میکنه و ما فقط بلانسبت مثل چی تو گل موندیم.

بعدش والا انقدر غرب و شرق میکنید همین کشور های شرقی مثل چین و ژاپن دست کمی از غرب (که صرفاً منظور امثال شما فقط آمریکاست وگرنه مثلاً آفریقا هم غربه کره زمینه) تو پیشرفت های سریع فناوری ندارن و تازه حتی تو همین کشور های شرقی هم شما می تونید آزادی عقایدی و زندگی راحتی پیدا کنید که باعث شده مثلاً یه ژاپنی به کشور خودش افتخار کنه مثلاً بین دو محصول PlayStation 4 کشورش و Xbox One آمریکا فقط محصول کشور خودشو بخره.

حالا کشور ما.بیشتر از 90 درصد مردم (به جز قشر خاص) از وضعیت زندگی و کار خودشون ناراضی ان و حتی جوون های ما اکثراً بی هدف فقط تا زنده ان نفس میکشن آیا با این وضع که جوون بیچاره به آرزو های کوچک خودشم نمی تونه برسه باید ارق ملی پیدا کنه و بیاد بگه وطنم وطنم عاشقتم همه جنس هاشم ایرانی بخره؟؟؟

حالا شما هی آمریکا و غرب غرب کنید باور کنید حتی آمریکا و اسرائیل و امثال کشور هایی که همین شما ها انقدر تو ذهن مردم گنده شون کردید نابود هم بشن بازم جوون های ما ایرانی پرست نمیشن مشکل ریشه ایه و بر میگرده به رضایت مردم نسبت به کشورشون.هر وقت مردمی از کشور و دولتشون راضی باشن حمایت میکنن اما وقتی راضی نباشن فقط یه عده خاص مثل شما برای حمایت می مونن.
دوست عزیز چرا به خودت میگیری ؟

اگر یه زمانی به شما میگفتن فقط 12 الی 14 سال بعد از انقلاب جوونای ایرانی میرن جراجی پلاستیک که شبیه چشم آبیا بشن شما باور میکردید ؟
اگر به شما بگن که در حال حاظر بزرگترین دانشمندان دنیا در ناسا یا تک تک مراکز مهم آمریکا و اروپا یا بزرگترین جراح مغز و اعصاب ایرانیه شما باورتون میشه ؟
اگر به شما بگن که کشور ایرانو تحت فشار میذارن تا نخبه های ایرانی از مملکت فرار کنن تا اینطوری بتونن این نخبه هارو بدست بیارن شما باورتون میشه ؟
اگر به شما بگن بزرگترین خطری که مردم ایرانو تحدید میکنه همین عقاید پوچه که تو مغز ملت کردن و ملت نمیدونن که بعد از نابودی سانتری فیوژها دانشمندان ما از ایران مهاجرت کردن ، من به شما میگم که این چیزا براتون مهم نیست میدونید چرا ؟ چون مصرف کننده شدید ، یادتون رفته چه تولیدات گرانبهایی داشتیم ، اقتدار پدرانتونو فراموش کردید و با چندتا فیلم اقتدار دیگر ملتهای شرفی و غربی رو جایگزین کردید.

خاصیت انسان طوریه که اگر زحمت بکشه حتی اگر یک نفر باشه دنیا نمیتونه در برابرش کاری بکنه

خاصیت مابقی انسانهای صرفا سخنگو اینه که بدون زحمت حقشونو میخوان در حالی که هیچ حقی ندارن ، کسیم زحمت بکشه پیشرفت کنه باهاش دشمن میشن ولی هیچوقت نمیتونن از بین ببرنش

live
October 12th, 2017, 16:58
بنده به هیچ عنوان مخالف تلگرام نبوده و نیستم ، تلگرام مگه به غیر از ایرانیا کاربرای دیگه ای هم دز سطح ایران داره ؟ اگر به پست اول بنده دقت کنید بنده عرض کردم که

تلگرام ***** نخواهد شد و این بنده نبودم که این تاپیک رو سیاسی کردم ، میتونید ورود برخی از افراد همیشه در صحنه و این تاپیک رو مشاهده کنید ، بنده اعتقاد دارم که استفاده بجا از هر موردی مثل تلگرام مانعی نداره و اصلا درخواست ***** تلگرام رو نداشته و ندارم.

متاسفم که بنده رو نژاد پرست خطاب کردید در حالی که از مظلومیت مردم میانمار گفتم ، البته اسم سوریه رو دوباره تکرار نمیکنم چون فرضیه نژاد پرستی بنده با سایرین قضیه عکس پیدا میکنه

بنی آدم اعضای یکدیگرند
که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد آورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار

و متاسفم که تو ایران اگر اسم سوریه یا میانمار بیاد برخی از مردم منفی گرا با حمایت ایران از اینها مخالفت میکنن و میگن به ماچه ، چرا ایران باید حمایت کنه در حالی که نمیدونن به نفع خودشون هست ، باز هم متاسفم که به بنده انگ نژاد پرستی زدید

AtrafNet
October 12th, 2017, 16:59

اگر یه زمانی به شما میگفتن فقط 12 الی 14 سال بعد از انقلاب جوونای ایرانی میرن جراجی پلاستیک که شبیه چشم آبیا بشن شما باور میکردید ؟
اگر به شما بگن که در حال حاظر بزرگترین دانشمندان دنیا در ناسا یا تک تک مراکز مهم آمریکا و اروپا یا بزرگترین جراح مغز و اعصاب ایرانیه شما باورتون میشه ؟
اگر به شما بگن که کشور ایرانو تحت فشار میذارن تا نخبه های ایرانی از مملکت فرار کنن تا اینطوری بتونن این نخبه هارو بدست بیارن شما باورتون میشه ؟
اگر به شما بگن بزرگترین خطری که مردم ایرانو تحدید میکنه همین عقاید پوچه که تو مغز ملت کردن و ملت نمیدونن که بعد از نابودی سانتری فیوژها دانشمندان ما از ایران مهاجرت کردن ، من به شما میگم که این چیزا براتون مهم نیست میدونید چرا ؟ چون مصرف کننده شدید ، یادتون رفته چه تولیدات گرانبهایی داشتیم ، اقتدار پدرانتونو فراموش کردید و با چندتا فیلم اقتدار دیگر ملتهای شرفی و غربی رو جایگزین کردید.

خاصیت انسان طوریه که اگر زحمت بکشه حتی اگر یک نفر باشه دنیا نمیتونه در برابرش کاری بکنه

خاصیت مابقی انسانهای صرفا سخنگو اینه که بدون زحمت حقشونو میخوان در حالی که هیچ حقی ندارن ، کسیم زحمت بکشه پیشرفت کنه باهاش دشمن میشن ولی هیچوقت نمیتونن از بین ببرنش

پس دلیل فرار مغز ها هم روشن شد که تقصیر آمریکاست و فقط و فقط به "تحریم" مربوطه درسته؟
ببخشید ولی پس اون همه نخبه و هنرمندی که تا انقلاب شد رفتن چی؟ همون روزای اول انقلاب.

اصلاً می دونید برای چی تحریم هستیم؟؟
حتماً بهتون گفتن چون همه دنیا می خوان از انرژی هسته ای استفاده کنن مجازه ولی ایران می خواد نمیشه :)
یا حتماً بهتون گفتن چون همه دنیا با مسلمون بودن ما مشکل دارن برای همین تحریمیم :)

می دونید اولین تحریم های بر علیه ایران همون اوایل انقلاب به خاطر حمله تندگرا های انقلابی به سفارت آمریکا و زندانی کردن 444 روزه آمریکایی هایی که تا قبل از انقلاب ارتباط سیاسی خوبی با ما داشتن بوده؟؟
https://www.tasnimnews.com/fa/news/1393/08/13/548673/444-روز-قدرت-نمایی-دانشجویان-در-جاسوسخانه-امریکا

میگید کشور رو تحت فشار میذارن تا نخبه های ایرانی فرار کنن؟؟؟

می دونید چرا؟؟ چون ایران یکی از بلانسبت بی منطق ترین حکومت های دنیا رو داره.

همه جای دنیا دشمنی هست مگه نه؟ اما آدم عاقل با دشمنش هم با سیاست و گفتگو رفتار میکنه.

ولی وقتی ما هر ساله مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر فلان میکنیم خود شما جای یه سیاستمدار آمریکایی باشی این صحنه رو ببینی قطع رابطه که هیچ متنفر نمیشی؟؟

باور کنید ما هر کجا تحریم هستیم تقصیر خودمونه.

نمیگم به میل آمریکایی ها رفتار کنیم نه تازه باید فقط اهدافی برای رضایت مردم خودمون داشته باشیم ولی وقتی میشه با سیاست و دوستی تظاهری هم شده ارتباط خوب بین کشور ها رو حفظ کرد چرا باید دشمنی ایجاد کنیم؟؟

الان میگید حتماً گذشته ها رو یادتون رفته که آمریکا چه کرد عراق چه کرد اسرائیل چه کرد و... خب ایران ما هم همیشه خوب نبوده و طی تاریخ سلسله هامون غارت ها و حمله ها و کار های زیادی داشتیم ولی آیا باید زندگی امروزمون در سال 1396 هجری شمسی و 2017 میلادی رو با هر روز تداعی کردن خاطرات خوب و بد گذشته بگذرونیم؟؟ اگر آره پس چطوره که رابطه مون با عراق که 8 سال باهاش جنگیدیم خوب شده اما هنوز که هنوز میگیم مرگ بر آمریکا؟؟

گفتید بنده و امثال من مصرف گرا هستن خب شما که مصرف گرا نیستید چی به این جهان هستی اضافه کردید؟

شما افتخار میکنید که ایران فلان چیزو با ابزار آلات خارجی ساخته بعد بهتون میگیم خب ابزار آلات که خارجی بوده میگید هیچ کشوری همه چیز رو از اول اختراع نمیکنه تا اینجا درست؟

خب اما تا حالا فکر کردید کدوم کشور مثل ما با د.ز.د.ی و بدون رضایت مالکین اثر چیز های جدیدی بر مبنی چیز های قدیمی میسازن و بعدش که ساختن تازه میان بر سازنده اصلی اون ابزار آلات هم لعن و نفرین میکنن؟؟

همین الانش تو انجمنی چت میکنید که مطمئناً از نسخه نال و د.ز.د.ی اسکریپت خارجی vBulletin استفاده میکنه.

یا حتی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران که مثلاً بزرگترین رسانه ماست علاوه بر محتواش که همش د.ز.د.ی هست حتی ابزار آلات تدوین و میکس و... مثل فتوشاپ و پریمیر و... هم د.ز.د.ی استفاده میکنن.

خب حالا آیا حکومت ما مصرف گرا نیست؟؟

اگر مصرف گرایی حکومت و کشور ما تا این حد که دیگه حتی برای مصرف گراییمون پول هم نمیدیم به نظر شما مصرف گرایی نیست پس چیه؟؟

حالا این وسط که حتی حکومت و دولت مصرف گرایی حاد دارن شما مصرف گرا نیستی خیلی دوست دارم بدونم چه چیزی اختراع کردی که براحتی می تونی ادعا کنی 100% کار خودته.

جسارتاً چه خوشتون بیاد چه نیاد ولی ما حتی چادر اسلامی و کفن اسلامی مون هم از چین وارد میکنیم چه انتظاری دارید که مصرف گرا نباشیم و چیزی رو از صفر بسازیم؟؟

live
October 12th, 2017, 17:28
پس دلیل فرار مغز ها هم روشن شد که تقصیر آمریکاست و فقط و فقط به "تحریم" مربوطه درسته؟
ببخشید ولی پس اون همه نخبه و هنرمندی که تا انقلاب شد رفتن چی؟ همون روزای اول انقلاب.

اصلاً می دونید برای چی تحریم هستیم؟؟
حتماً بهتون گفتن چون همه دنیا می خوان از انرژی هسته ای استفاده کنن مجازه ولی ایران می خواد نمیشه :)
یا حتماً بهتون گفتن چون همه دنیا با مسلمون بودن ما مشکل دارن برای همین تحریمیم :)

می دونید اولین تحریم های بر علیه ایران همون اوایل انقلاب به خاطر حمله تندگرا های انقلابی به سفارت آمریکا و زندانی کردن 444 روزه آمریکایی هایی که تا قبل از انقلاب ارتباط سیاسی خوبی با ما داشتن بوده؟؟
https://www.tasnimnews.com/fa/news/1393/08/13/548673/444-روز-قدرت-نمایی-دانشجویان-در-جاسوسخانه-امریکا (https://www.tasnimnews.com/fa/news/1393/08/13/548673/444-%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d9%82%d8%af%d8%b1%d8%aa-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%d8%ac%d9%88%db%8c%d8%a7%d 9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%ac%d8%a7%d8%b3%d9%88%d8%b3%d8%ae%d8%a7%d9%86%d 9%87-%d8%a7%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7)

میگید کشور رو تحت فشار میذارن تا نخبه های ایرانی فرار کنن؟؟؟

می دونید چرا؟؟ چون ایران یکی از بلانسبت بی منطق ترین حکومت های دنیا رو داره.

همه جای دنیا دشمنی هست مگه نه؟ اما آدم عاقل با دشمنش هم با سیاست و گفتگو رفتار میکنه.

ولی وقتی ما هر ساله مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر فلان میکنیم خود شما جای یه سیاستمدار آمریکایی باشی این صحنه رو ببینی قطع رابطه که هیچ متنفر نمیشی؟؟

باور کنید ما هر کجا تحریم هستیم تقصیر خودمونه.

نمیگم به میل آمریکایی ها رفتار کنیم نه تازه باید فقط اهدافی برای رضایت مردم خودمون داشته باشیم ولی وقتی میشه با سیاست و دوستی تظاهری هم شده ارتباط خوب بین کشور ها رو حفظ کرد چرا باید دشمنی ایجاد کنیم؟؟

الان میگید حتماً گذشته ها رو یادتون رفته که آمریکا چه کرد عراق چه کرد اسرائیل چه کرد و... خب ایران ما هم همیشه خوب نبوده و طی تاریخ سلسله هامون غارت ها و حمله ها و کار های زیادی داشتیم ولی آیا باید زندگی امروزمون در سال 1396 هجری شمسی و 2017 میلادی رو با هر روز تداعی کردن خاطرات خوب و بد گذشته بگذرونیم؟؟ اگر آره پس چطوره که رابطه مون با عراق که 8 سال باهاش جنگیدیم خوب شده اما هنوز که هنوز میگیم مرگ بر آمریکا؟؟

گفتید بنده و امثال من مصرف گرا هستن خب شما که مصرف گرا نیستید چی به این جهان هستی اضافه کردید؟

شما افتخار میکنید که ایران فلان چیزو با ابزار آلات خارجی ساخته بعد بهتون میگیم خب ابزار آلات که خارجی بوده میگید هیچ کشوری همه چیز رو از اول اختراع نمیکنه تا اینجا درست؟

خب اما تا حالا فکر کردید کدوم کشور مثل ما با د.ز.د.ی و بدون رضایت مالکین اثر چیزی جدیدی بر مبنی چیز های قدیمی میسازن؟؟ بعدش که میسازن میان بر سازنده اصلی اون ابزار آلات لعن و نفرین میکنن؟؟

همین الانش تو انجمنی چت میکنید که مطمئناً از نسخه نال و د.ز.د.ی اسکریپت خارجی vbulletin استفاده میکنه.

یا حتی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران که مثلاً بزرگترین رسانه ماست علاوه بر محتواش که همش د.ز.د.ی هست حتی ابزار آلات تدوین و میکس و... مثل فتوشاپ و پریمیر و... هم د.ز.د.ی استفاده میکنن.

خب حالا آیا حکومت ما مصرف گرا نیست؟؟

اگر مصرف گرایی حکومت و کشور ما تا این حد که دیگه حتی برای مصرف گراییمون پول هم نمیدیم به نظر شما مصرف گرایی نیست پس چیه؟؟

حالا این وسط که حتی حکومت و دولت مصرف گرایی حاد دارن شما مصرف گرا نیستی خیلی دوست دارم بدونم چه چیزی اختراع کردی که براحتی می تونی ادعا کنی 100% کار خودته.

جسارتاً چه خوشتون بیاد چه نیاد ولی ما حتی چادر اسلامی و کفن اسلامی مون هم از چین وارد میکنیم چه انتظاری دارید که مصرف گرا نباشیم و چیزی رو از صفر بسازیم؟؟

بنده بخاطر این حرفها از شما تشکر میکنم و فکر نمیکردم که اینقدر اطلاعات داشته باشید
چه خوب شد که این تاپیک باعث حرفهای شما شد تا همه اعضا ببینن و استفاده کنن ، شاید همین تاپیک باعث بیداری خیلیها بشه
خیلی وقتا بحث تحریم ایرانیا توسط کسایی که همین مردم ایران باعث پیشرفتشون در دنیا شدن مطرح میشه که تو این انجمن کم هم بحثشون مطرح نیست

دوست من توجه شمارو به این مطالب جلب میکنم
بنده به مدت دوسال هست که از لینوکس استفاده میکنم و ++c رو تمرین میکنم تا مشکلاتمو خودم حل کنم اما برنامه نویسان اینقدر نرم افزار با پایتون ساختن که باور بفرمایید مجال نمیدن بشینم پای اسکریپت نویسی و از این حیث بنده رو تنبل کردن ، که از این بابت برای خودم متاسفم

بنده بخاطر لینوکس اینقدر به لینوس تروالدز فنلاندی و ریجارد استالمن آمریکایی علاقه مند هستم که یکی از دوستام به بنده میگه مگه لینوکس بچه ته

من همیشه فرهنگ مردم کره ، چین ، مخصوصا ژاپن بعد از اون بلایی که تو جنگ جهانی سرشون اومد و هنوزم بخاطر بمب اتم خیلی از بچه هاشون مشکل ژنتیکی دارن رو بخاطر پیشرفتهاشون و بخاطر از دست دادن جانشون بخاطر خدمت به بشریت تحسین میکنم ، مردمی هستن که بجای حرف زدن تا پای مرگ جان شیرینشونو صرف خدمت به بشریت میکنن و کینه ای نیستن ، وقتشونو الکی هدر نمیدن ، بره آینده برنامه ریزی دارن

من همیشه بخاطر مقاومت مردم مظلوم کاتالونیا که اجدادشون 800 ساله بعد از فروپاشی سلطه اسلام در غرب قربانی پادشاهان خود خواه اسپانیا شدن بخاطر مقاومتشون اونارو تحسین میکنم ، این مردم همون مردم آندلوس هستن که مثل ایران امروزی 800 سال پیش همین بلاهایی که ملاحظه میفرمایید سر این مردم مسلمون آوردن و همه رو قتل عام کردن ، با دخترانی که از کشورهایی مثل انگلستان شراب به دست به سوی مسلمونا روانه کردن ، با فاحشه خانه هایی که راه انداخته بودن و همه رو سرمست کردن تا اینکه یک شب همه رو کشتن و زناشونو دختراشونو به بردگی گرفتن ، تا 300 سال اگر کسی حرف از اون واقعه میزد خانواده شو از بین میبردن

من مردم مسلمون کشور بوسنی و کشور هرزگوینو بخاطر مقاومت در برابر غرب که هنوز هم گورهای دسته جمعیشون در این دو کشور پدیدار میشه رو تحسین میکنم که امیدشونو از دست ندادن

فراموش نکنید : قتل عام مردم آمریکا سرزمین سرخپوستان ، بومیان استرالیا نیوزلند جزایر سلیمان قاره آفریقا که به غارت رفت ، کجا بدست سفید پوستا نیوفتاد ؟ اینقدر از ایران گذشته و ایران حال بد نگید

امیدوارم مردم ایران امروزی از سیستان تا کردستان و از مازندران و رشت تا بندر عباس ، قشم ، کیش ، یا جزایر دیگری که میخواستن از پاره تن ما جدا کنن ، همه و همه از تاریخ درس بگیرن

امیدوارم مطالعه علمی دوستان جای این مجادله هارو بگیره ، لازم بود این حرفها گفته بشه ، باور کنید لازمه بعضی وقتا کسایی تاریخو یاد آوری کنن

- - - Updated - - -

خواهش میکنم دوست عزیز
به نظر من بمونه بهتره
چون نیازه که اعضا این تاپیک رو بخونن تا کمی بیدار بشن و اینقدر بدگویی ایرانو ایرانیا نکنن ، همدیگرو کوچیک نکنن ، از تاریخ درس بگیرن تا ایران مثل سوریه نشه ، بدونن امثال سوریه خاک ریز ایرانه ینی چی
یاحق

navid2zp
October 12th, 2017, 17:54
دوستان شما در زمینه فناوری اطلاعات خیلی میتونید کمک حال مردم باشید ، قبل از اینکه ایران بشه مثل سوریه دست بکار بشید و مطالبی که مد نظرتون هست نشر بدید تا مردم بیدار بشن ، شاید بگید مردم خودشونو این چیزارو میدونن

اما ذات انسان طوریه که نیاز داره براش تکرار کنید مثل مراجعه به تاریخ بازگویی وقایع کشور عزیزمون که از 40 درصد جهان تجزیه شده و به اینجا رسیده ، چرا این اتفاق افتاده و شاه های ایران بخشهایی از ایران نظیر قطر ، بحرین بخشیده شده ؟ در زمان چه کسی ایران داشت همینطور بطور کامل تجزیه میشد و دکتر مصدق جلوشو گرفت ؟ اما با کمک آمریکا و انگلیس به ایران برگشت و دکتر فاطمی دستیار دکتر مصدق رو به شهادت رسوندن

آقای محترم ، باید خدمت شما عرض کنم که ملت ایران دیگه جنگ و خون ریزی نمیخواد ، الان 31 سال از جنگ گذشته و هنوز دارن شهید میارن ، ما چند نفر از دانشمندامون تو همین چندسال اخیر ترور شدن ، شما شهید صیاد شیرازی رو یادتون میاد ؟ سردار همدانی رو میشناسید ؟ میدونید خاک ریز ینی چی ؟ میدونید چرا تو سپاه تو عراق و سوریه با داعش میجنگه ؟ میدونید چرا آمریکا این همه داره هزینه میکنه که ایران تجزیه بشه ؟ حرفایی که روحانی درباره کردای ایران زدو شنیدی ؟ میدونید آمریکا اگر تا 50 سال نفت عراق و سوریه رو 24 ساعته تخلیه کنه بازم هزینه هایی که برای بوجود آوردن داعش کرده جبران نمیشه ؟ میدونید میخواستن 20 سال داعش رو تو منطقه نگه دارن ؟ میدونید برای از بین بردن اعتقاد مردم منطقه داعش رو بوجود آوردن ؟ چون گفته شده در زمان ظهور یک گروه جنایت کار که چهره ای از انسانها رو در خود دارن شروع به کشتار مسلمانها خواهند کرد ، مثل همین مسئله کشتار مسلمانان میانمار ، و اینکه دائش به کشورهای شرقی حمله ور شده ، اینارو میدونستید ؟ متاسفانه مسلمونا مشکل دارن ، یا زود اعتقاد میارن یا زود از دین زده میشن ، حالا دائش حمله کرده امام زمان ظهور نکرده مسلمونا کشته شدن ، خوب در واقع همه اینا به نفع اسرائیله ، چون مسلمونا دارن اعتقادشونو از دست میدن ، بخاطر از بین بردن این اعتقاد داعش رو بوجود آوردن ، این کوتاه فکری مسلمونارو میرسونه متاسفانه

قبل از اینکه ایران مثل سوریه بشه دست بردارید ، آره راست میگید دیگه کسی نیست که بخاطر شما جوونشو بذاره کف دستش چون ایرانی دیگه ناموس نداره ، اون زمان همه گرگ میشن و همدیگرو تیکه پاره میکنن و ایران تجزیه میشه ، منتظر اون روز باش دوست عزیز ، یه زمانی ایرانی ناموس ایرانی بود

دوست عزیز منظور شما از افرادی مثل من چه افرادی هستن ؟ ما تازه داشتیم پیشرفت میکردیم که جلومونو گرفتن ، یا باید پیشرفت باشه یا مسائل دیگه ، اگر میبینید که آمریکا پیشرفت کرده بخاطر جاذبه ای بوده که مهاجران تمام کشورها یا بهتره بگیم نخبه ها رو به سمت خودش جذب کرده ، حالا یا بخاطر امکانات یا بخاطر به تصویر کشیدن مسائل غیر واقعی در فیلمها ، منظور دنیایی هست که در فیلم زیبا جلوه میکنه ، مثل سراب ، از این رو جوانان سایر کشورها این واقعیت دروغین رو میپذیرن و به این کشور مهاجرت میکنن ولی خیال خام ، ممکنه افرادی تو این انجمن باشن که خیلی هم زیر نظر هست چون در زمینه it فعالیت میشه ، میان اینجا و مطالبی رو به دروغ مانند فیلم سینمایی وارونه جلوه میدن اما واقعیت چیز دیگریست

من نمیدونم این چیزایی که گفتید چه ربطی داشت ولی:
مثلا اینهمه سال از جنگ میگذره آیا چیزی بهتر شده؟
انقلاب برای چی بود؟ رفتن شاه. بعد ببخشید الان چی بهتر از اون موقع هست؟ کل مملکت دسته یه عده هست و تا میتونن میخورن و میبرن
شهیدا رفتن که مملکت دست کسی نیافته و به مردمش برسه. الا مملکت دست مردمه؟ اصلا سهمی از این کشور دارن مردم خود ایران؟

بله ما که در زمینه ای تی فعالیت می کنیم خیلی کمک می تونیم بکنیم ولی شما خبر دارید که چطور جلوی ما رو گرفتن؟ خود بنده رو میدونید چندبار جلوی طرح های بنده رو گرفتن و خدا میدونه چطور طرح فعلی بنده رو به فنا خواهند داد. شما دارید از افرادی حمایت می کنید که تمام کار هایی که شما میگید نکنید رو دارن می کنن

همون نخبه هایی که میگید چرا میرن آمریکا؟ چون بهشون احترام میزارن،چون بهشون ارزش میدن، چون بهشون اجازه زندگی میدن
ما یکی از ثروتمند ترین کشور های دنیا هستیم ولی یکی از فقیر ترین مردم دنیا رو داریم. اینهمه شهید شدن که اینطوری بشه؟ بعد شما هم بیاید جای اصل داستان جای دیگرو بگیرید؟ چرا به اصل داستان توجه نمی کنید؟

سوریه اونطوری شد چون حکومت دیکتاتوری داره
سایر کشور ها اونطوری شدند چون حکومت درست ندارند درست مثل این کشور
و به لطف افرادی مثل شما که نه تنها کمکی برای رفع این مشکل نمی کنند بلکه بیشتر به این حکومت کمک می کنید تا هر کاری دلشون می خواد بکنه
لطفا یکم فکر کنید
هر چیزی که می شنوید لزوما درست نیست

live
October 12th, 2017, 18:15
انقلاب برای چی بود؟ رفتن شاه. بعد ببخشید الان چی بهتر از اون موقع هست؟ کل مملکت دسته یه عده هست و تا میتونن میخورن و میبرن
شهیدا رفتن که مملکت دست کسی نیافته و به مردمش برسه. الا مملکت دست مردمه؟ اصلا سهمی از این کشور دارن مردم خود ایران؟

بله ما که در زمینه ای تی فعالیت می کنیم خیلی کمک می تونیم بکنیم ولی شما خبر دارید که چطور جلوی ما رو گرفتن؟ خود بنده رو میدونید چندبار جلوی طرح های بنده رو گرفتن و خدا میدونه چطور طرح فعلی بنده رو به فنا خواهند داد. شما دارید از افرادی حمایت می کنید که تمام کار هایی که شما میگید نکنید رو دارن می کنن

همون نخبه هایی که میگید چرا میرن آمریکا؟ چون بهشون احترام میزارن،چون بهشون ارزش میدن، چون بهشون اجازه زندگی میدن
ما یکی از ثروتمند ترین کشور های دنیا هستیم ولی یکی از فقیر ترین مردم دنیا رو داریم. اینهمه شهید شدن که اینطوری بشه؟ بعد شما هم بیاید جای اصل داستان جای دیگرو بگیرید؟ چرا به اصل داستان توجه نمی کنید؟

و به لطف افرادی مثل شما که نه تنها کمکی برای رفع این مشکل نمی کنند بلکه بیشتر به این حکومت کمک می کنید تا هر کاری دلشون می خواد بکنه
لطفا یکم فکر کنید
بنده با شما ابراز همدردی میکنم ، متاسفم که بنده رو "امثال شما" خطاب میکنید و همه رو به یک چشم میبینید ، من و امثال من مسلمونیم شمارو نمیدونم ، اسلام میگه به مظلوم کمک کن ، این مقایر با حکومتی هست که تک قطبی و انحصاری بشه پس من از حکومتی که برای قشر مرفه و آقازاده ها انحصاری بشه حمایت نخواهم کرد، شاید تو این دولت مسئله ژن خوب مطرح بشه چون شما خواسته اید،مگر تکذیب کنید.

من نه از جنگ افروزی آمریکا حمایت میکنم و نه از خود فروختگی صف اول

ما با مردم هیچ کشوری مشکل نداریم ما با دولتهای چنگ افروز مشکل دارید حتی اگر اون دولت دولت جمهوری اسلامی ایران باشه که نیست بلکه این مسائل در تمام کشورها وجود داره و شما اگر زبان چند کشور رو بلد بودید این موارد رو حتی در کشورهای صف اول حقوق بشر به وفور مشاهده میکردید

دوست عزیز
من زمان حال رو با زمان امام حسین مقایسه میکنم که سرش رفت بالای نیزه فقط بخاطر اینکه حرف حق زد ولی و کوتاه نیومد در حالی که مشاهده میکنید ، دورویی در زمان ما چقدر آسونه ، شاید بگید چیکار داریم به 1400 سال پیش خوب از زمان حال هم میشه مثال زد

اگر همون 1400 سال پیش قرار بود شخصی جانشین پیامبر بشه امام علی ، امام حسن و امام حسین بودن ولی در اسلام این حرفا جایی نداره ، امام حسین هم بخاطر مظلومیت مردم عراق که بعضا شیعه بودن به درخواست مردم عراق و به اعتبار بیعت با امام زمان توسط عراقی ها و با این حرف که اگر به عراق نیای روز قیامت باید جوابگوی پیامبر اسلام باشی به عراق هجرت کردن که باز همه شاید بگید 1400 سال پیش ربطی به الان نداره ولی این خون حسینه که میجوشه حتی بعد از 1400 سال

این هم مثال امروزی ، اگر همه مثل این مرد جیگر داشتن الان من ، شما و همه و همه این مشکلات رو نداشتیم

(http://www.aparat.com/v/4U1pc/%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AD%DB%8C_%D8%AC%D9%86%D8%AC% D8%A7%D9%84%DB%8C_%D9%85%DB%8C%D8%AB%D9%85_%D9%85% D8%B7%DB%8C%D8%B9%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_%D8%B9%DB%8C% D8%AF_%D9%81%D8%B7%D8%B1)http://www.aparat.com/v/4U1pc/%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AD%DB%8C_%D8%AC%D9%86%D8%AC% D8%A7%D9%84%DB%8C_%D9%85%DB%8C%D8%AB%D9%85_%D9%85% D8%B7%DB%8C%D8%B9%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_%D8%B9%DB%8C% D8%AF_%D9%81%D8%B7%D8%B1

cheapmizban
October 12th, 2017, 18:21

لطفا یکم فکر کنید
صرفا جهت اطلاعتون عرض میکنم که انقلابی که در سال 57 به وقوع پیوست برای بازیابی استقلال کشور بود.
و در ضمن چون حکومت شاه غیر قانونی بوده و از طریق کودتا بدست آمده بود ، حکومتش غیر قانونی بود که طی رفراندوم تغییر پیدا کرد.
محض اطلاعتون عرض میکنم ،ماجرای سوریه هم هیچ بطی به دیکتاتوری نداره ، بشار اسد یک فرد سکولار است و مخالفانش یک عده سلفی (داعشی) هستند ، داعشی ها رو نمیشه کنترل کرد حالا هر چقدر هم حکومت خوب باشد.
بهتر است نفستون رو درگیر پروپاگاندا های کشور های غربی که میگن حکومت سوریه دیکتاتوری هست و... نکنید.

BazPardakht.Com
October 12th, 2017, 19:31
چه راحت شما بحث رو به سمت نژاد پرستی کشیدید /:)
بحث بر روی ***** شدن تلگرام بود
ولی به سمت نژاد پرستی بردید [-(
در هر صورت به نظر من اگر می خواید مخالف یا موافق ***** شدن تلگرام باشید پیشنهاد می کنم سری به پلیس فتا شهرتون یا دادسرای شهرتون بزنید
آمار فحشا گرفته تا خیانت و هزاران جرم دیگه تو تلگرام بیداد می کنه
شاید افرادی بگن خوب قبلا هم اینارو داشتیم
بله قبلا داشتیم ولی الان با این تلگرام دیگه علنا خیلی کارهای دیگه رو انجام میدن
خواهشا تعصبی بر خورد نکنید
روی عقل و منطق برخورد کنید
ما هنوز نتونستیم استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی رو یاد بگیریم
بنده به شخصه چند ماهی هست عضو هیچ کانال یا گروهی نیستم به غیر از 2 تا گروه تخصصی که ارتباط به کسب و کارم دارم و برای سوال پرسیدن از افراد متخصص استفاده می شه
فهمیدم که شبکه اجتماعی برای وقت گذروندن نیست الان سعی می کنم فقط برای ارتباط با مشتریان باشه نه وقت گذروندن با دوستان از اینا استفاده کنم
آیا به نظر شما افراد عادی کشور ما هم این تفکر رو دارند؟
باور کنید از زمانی که تلگرام تو ایران رشد کرد آمار مصرف کننده های اینترنت 50% اضافه شد
حتی ازشون سوال کنید کل اینترنت رو تلگرام می دون
خواهش می کنم ازتون واقعا خواهش می کنم از روی منطق تصمیم بگیرید
خود من برای استفاده از تکنولوژی مخالف نیستم ولی مخالف اینم که اول توی جامعه و خانواده ها یه چیزی میاد و بعد فرهنگش (یعنی نوش دارو بعد از مرگ سهراب)
سعی کنیم اول فرهنگ استفاده از وسیله ای رو یاد بگیریم بعد بریم سراغش
بنده توی پست های قبلیم هم گفتم فروشگاه اینترنتی پوشاک به صورت سایت دارم
تحت شرایط خیلی سختی دارم کار می کنم
چون تصاویری که استفاده کردم طبق قوانین خود *****ینگ هست ، حالا بماند که دارم بابت هر فروشم 25% مالیات بر درآمد می دم و 9% ارزش افزوده
ولی شخصی که میاد توی تلگرام کانال میزنه و به راحتی حتی بدون هیچ اخطار *****ینگ عکس ها آنچنانی میزاره
من چه گناهی کردم که تحت فشار *****ینگ باشم ولی اون شخص رنگ خونش از من سرخ تر باشه
اصلا کسب و کار من هیچ

سعی کنید هر حرفی رو می زنید روی منطق باشه باور کنید خانواده هایی سر همین تلگرام از هم پاشیده شده که حد و اندازه نداره
به دلیل اینکه ظرفیت استفاده از این تکنولوژی رو هنوز ندارن یا به شکلی هنوز آمادگی استفاده ازش رو ندارن

چند روز پیش خودم داشتم فکر می کردم چی می شد شرکت های تلفن های همراه، سیم کارت هایی به بازار ارائه میدادن با محدودیت سنی
یعنی من بتونم به بچه 8 سالم گوشی بدم تا خودش رو با تکنولوژی روز آشنا کنه ، ولی چرا خانواده ها می ترسن گوشی به بچه هاشون بدن؟
اگر شرایط و فرهنگ هر چیزی تو کشور قبل از اینکه چیزی وارد بشه وجود داشته باشه باور کنید هیچ کسی ناراضی نخواهد بود
اگر سیم کارت رده سنی به بازار ارائه بشه که حتی دسترسی به اینترنت داشته باشه ولی با شرایط خاص که فقط بتونه تعداد محدودی از سایت ها با رده سنی خودش رو مشاهده کنه
همون کاری که کشور های خارجی سالیان ساله دارن انجام می دن

viasky
October 12th, 2017, 19:44
اصلا یک نوشته های آدم می بینه تعجب می کنه که چه ارتباطی به این موضوع نداره و اصلا کمکی به پیشرفت هم نمی کنه
ولی نظر بنده در مورد تلگرام
برای جلب توجه و دیده شد و رقابت باید هزینه کرد
خیلی ساده عرض کم میشه برای مثال یک برنامه مثل تلگرام درست کرد با تفاوت بسیار کم و سعی بشه که پیشرفت داده بشه
گستر به سرعت صحیح و واقعی و برای کسب ایده و نیازی نیست کار خاصی انجام بشه فقط کافیه چند نفر حرفه ای حضور داشته باشند
یکی بگه مثلا ارسال پیغام زمان دار و اضافه کنیم
ارسال لوکیشن
مکالمه تصویری چند نفر و...
پین کردن چند متن و تغییر به صورت زمان بندی در گروه ها....
همین چند مورد و من همینجوری الان گفتم
حتما نیاز نیست خیلی جدید باشه - باید کاربردی باشه
و بعد از اون به این فکر کنیم که امکانات فراهم شده - بستر هم فراهم کنیم
ارسال TXT رایگان باشه و Multimedia نصف قیمت ترافیک و حتی اینترانت محاسبه بشه
و... خیلی راهکار های دیگه که فقط کافیه انسان فکر کنه و اصلا هم سخت نیست
نیاز به زیرساخت و همکاری داره ولی میشه
اصلا هم بحث سیاسی و جهت دار و گروه بندی نیست
موفق باشید

live
October 12th, 2017, 19:52
چه راحت شما بحث رو به سمت نژاد پرستی کشیدید /:)
بحث بر روی ***** شدن تلگرام بود
ولی به سمت نژاد پرستی بردید [-(
در هر صورت به نظر من اگر می خواید مخالف یا موافق ***** شدن تلگرام باشید پیشنهاد می کنم سری به پلیس فتا شهرتون یا دادسرای شهرتون بزنید
آمار فحشا گرفته تا خیانت و هزاران جرم دیگه تو تلگرام بیداد می کنه
شاید افرادی بگن خوب قبلا هم اینارو داشتیم
بله قبلا داشتیم ولی الان با این تلگرام دیگه علنا خیلی کارهای دیگه رو انجام میدن
خواهشا تعصبی بر خورد نکنید
روی عقل و منطق برخورد کنید
ما هنوز نتونستیم استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی رو یاد بگیریم
بنده به شخصه چند ماهی هست عضو هیچ کانال یا گروهی نیستم به غیر از 2 تا گروه تخصصی که ارتباط به کسب و کارم دارم و برای سوال پرسیدن از افراد متخصص استفاده می شه
فهمیدم که شبکه اجتماعی برای وقت گذروندن نیست الان سعی می کنم فقط برای ارتباط با مشتریان باشه نه وقت گذروندن با دوستان از اینا استفاده کنم
آیا به نظر شما افراد عادی کشور ما هم این تفکر رو دارند؟
باور کنید از زمانی که تلگرام تو ایران رشد کرد آمار مصرف کننده های اینترنت 50% اضافه شد
حتی ازشون سوال کنید کل اینترنت رو تلگرام می دون
خواهش می کنم ازتون واقعا خواهش می کنم از روی منطق تصمیم بگیرید
خود من برای استفاده از تکنولوژی مخالف نیستم ولی مخالف اینم که اول توی جامعه و خانواده ها یه چیزی میاد و بعد فرهنگش (یعنی نوش دارو بعد از مرگ سهراب)
سعی کنیم اول فرهنگ استفاده از وسیله ای رو یاد بگیریم بعد بریم سراغش
بنده توی پست های قبلیم هم گفتم فروشگاه اینترنتی پوشاک به صورت سایت دارم
تحت شرایط خیلی سختی دارم کار می کنم
چون تصاویری که استفاده کردم طبق قوانین خود *****ینگ هست ، حالا بماند که دارم بابت هر فروشم 25% مالیات بر درآمد می دم و 9% ارزش افزوده
ولی شخصی که میاد توی تلگرام کانال میزنه و به راحتی حتی بدون هیچ اخطار *****ینگ عکس ها آنچنانی میزاره
من چه گناهی کردم که تحت فشار *****ینگ باشم ولی اون شخص رنگ خونش از من سرخ تر باشه
اصلا کسب و کار من هیچ

سعی کنید هر حرفی رو می زنید روی منطق باشه باور کنید خانواده هایی سر همین تلگرام از هم پاشیده شده که حد و اندازه نداره
به دلیل اینکه ظرفیت استفاده از این تکنولوژی رو هنوز ندارن یا به شکلی هنوز آمادگی استفاده ازش رو ندارن

چند روز پیش خودم داشتم فکر می کردم چی می شد شرکت های تلفن های همراه، سیم کارت هایی به بازار ارائه میدادن با محدودیت سنی
یعنی من بتونم به بچه 8 سالم گوشی بدم تا خودش رو با تکنولوژی روز آشنا کنه ، ولی چرا خانواده ها می ترسن گوشی به بچه هاشون بدن؟
اگر شرایط و فرهنگ هر چیزی تو کشور قبل از اینکه چیزی وارد بشه وجود داشته باشه باور کنید هیچ کسی ناراضی نخواهد بود
اگر سیم کارت رده سنی به بازار ارائه بشه که حتی دسترسی به اینترنت داشته باشه ولی با شرایط خاص که فقط بتونه تعداد محدودی از سایت ها با رده سنی خودش رو مشاهده کنه
همون کاری که کشور های خارجی سالیان ساله دارن انجام می دن
سلام
اون موضوع نژاد پرستی موضوعی بود که دوستمون اشتباه متوجه شد و کامنتهاشو پاک کرد و از بنده عذر خواهی کرد
توضیحات شما نشان از واقعیت طرز فکر مردم و حسابهای پر از پول شرکتهای مخابراتی داره ، چیزی که تبدیل به یک سیاست شده ، کارشناسان و سایرین میدونستن که فروپاشی خانواده با ظهور تلگرام و عدم ***** این برنامه برنامه ریزی شده برای ایران ، قطعی خواهد بود چرا که شبکه های اجتماعی یل طولایی در ایران داره و کسی الکی برای ملتی این هزینه رو نمیکنه مگر برای فروپاشی اون ملت ، اما این سیاست دولت بوده که بارها و بارها به عدم *****ینگ شبکه های اجتماعی تاکید داشتن، مخصوصا در انتخابات امثال ، پس *****ینگ تلگرام شدنی نیست چون اگر قرار بوده فروپاشی خانواده ها صورت بگیره این اتفاق افتاده و *****ینگ تلگرام باعث هرجو مرج در جامعه میشه ، عین این میمونه که شما دیگه از گوشی موبایل استفاده نکنید و از گروه و کانال شرکت ، دانشگاه و سایر مراجع اطلاعی کسب نکید ، یک نیم نگاهی هم به سند 2030 داشته باشید و این مورد که رسانه های جهان چه فشاری روی مسئولین میارن که مردمو تو بایکوت کردن فلان کردن بسار کردن ، اینا همه برنامه ریزی بود که انجام شد و همه سکوت اختیار کردن

اگر میبینید بحث *****ینگ مطرح میشه میخوان عکس العمل مردم ایرانو ببینن ، چه داخلیا چه خارجیا در رویای دهکده جهانی آمریکایی ، که بحثش توسط دولت فعلی و دولتهای گذشته آمریکا مطرح بوده ، در واقع ما در دوران دهکده جهانی تازه وارد شده به ایران بسر میبریم

hamid99
October 12th, 2017, 23:02
متاسفانه با سرعت پس رفت خیلی زیادی داریم به کره شمالی میرسیم . نمیدونن چطوری به مردم حالی کنن در اینترنت رو باید تخته کنن هر چی عقیده و اعتقاد مذهبیه ربط میدن به اینتزنت .فقط متوجه نمیشم وقتی دارن پول و ثروت 80 میلیون ایرانی رو می***ن اونقت چرا حرفی از مذهب نیست
بزارید آینده رو براتون پیش بینی کنم ( پیشگو هم شدم :-*)
بزودی حجم فروش اینترنت بین الملل رو کاهش میدن چیزی در حدود 10 گیگ وزیر مملکت گفته خیلی زیاده خخ طرحش همین الانم اجرا شده تو اکثر استان ها.
بعدش اینترنت رو برای دانشگاها محدود میکنن میگن مردم شکایت کردن اینترنت نمیخوان خخ
یهو دیدی طرح دادن هر کی یارانه میخواد بیاد پیام رسان سروش ثبت نام کنه هر روز حضور و غیاب میگیریم