PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاهبرداری محرز سایت ovh-web.in (کاربر farssub )

miladzodiac69
October 9th, 2017, 21:24
برای وبهاستینگ متاسفم که اجازه کار هر کاربری رو در انجمن میده!
این تاپیک پاک بشه از خود وبهاستینگ هم شکایت میکنم! هدف از ایجاد این تاپیک جمع کردن شاکی های این کاربر و شکایت هستش ، حدود800 هزار تومن مستقیم و 400 تومن غیر مستقیم ضرر کردم! + 2 ماه زمانم از دست رفته ،تمامی مدارک مستند موجود هست و در شرف شکایت هستیم منتها قبلش گفتم اینجا بگم سایر شاکی ها هم به پرونده بپیوندند!

در تاریخ 15 مرداد بنده با توجه به تاپیک زیر:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=189603

درخواست افر سرور اختصاصی دادم ، و کاربر farssub (که تازه الان استاتوس اخراج شده از انجمن خورده) قیمت پایین داد و ماهم طمع کردیم ازش سرور گرفتیم! سروری که داد از همون روز اول مشکل داشت تا روز اخر!
منتها روز اول گفتن مشکل رو حل میکنیم، یک هفته ای مشکل نداشت بنده تصمیم گرفتم یه سرور دیگه بگیرم و هزینه اشو واریز کردم!!! منتها بلا فاصله دوباره مجددا مشکل هارد داشت ، هر بار هارد سرور به مشکل میخورد ، هر 2 روز یکبار !!
12 روز مونده به اتمام دو ماه هم این وضعیت سرورشه!
http://s8.picofile.com/file/8308638868/scrn_of_server_down_12_day_befor_expiretion.jpg

358802+ 305000 + 60.000 تومان برای این فرد واریز شده ، 60 هزار تومان بابت اضافه کردن هارد ssd که اسکرین شات هاش هست ، 2 ماه قراره هارد ssd اضافه کنه! 305 هزار تومان بابت خرید سرور اول ، و 358 هزار تومان بابت خرید سرور دوم که پولو پس ندادن و بجای هزینه تمدید این سرور گرفتن.

گوشی خاموش ، تیکت بی جواب ، و لست سین تلگرام هم یک هفته پیش ، whmcs اس سایت شون هم که داون هست!

یادم هست یک کاربر دیگه هم این یارو پولشون رو خورده! و هستند کسان دیگری هم که پوشون توسط این بابا خورده شده! بنده قصد دارم همین امروز فردا شکایت رو انجام بدم ، سایر شاکیان هم میتونن بیان با بنده اقدام کنند.

پیروز باشید.

OmizbanCo
October 9th, 2017, 21:25
درود مهندس با بنده در ارتباط باشید
تلگرام OmizbanCo

nevergotme
October 9th, 2017, 21:34
یوزرش بن شده چند ماهه

http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=112581

گرفتینش یه سلفی بگیرین باهاش

moh007
October 9th, 2017, 21:36
سلام
من هم یه سرور ازشون خریدم. هنوز تحویلم نداده گفتن ایبیوز اومده سرور رو بستن. با پیگیری از پلیس فتا بازگشت وجه دادن.
اگر اول این تایپیک های اعتراضی رو میدیم خوب هیچوقت خرید نمیکردم که سرم کلاه بره!!
من نمیدونم اگر توی این انجمن قرار نیست تایپیک اعتراضی زده بشه پس چرا اسمش رو گذاشتین انجمن!!!
میتونید خیلی راحت اینو جز قوانینتون بگید و یا اینکه اسم سایت رو کلا عوض کنید که مردم فریب نخورند.
ولی اینطوری اگر خداییش بخواییم منصافه قضاوت کنیم کسایی که تایپیک های دیگران رو حذف میکنن هم شریک جرمن!
با تشکر

nevergotme
October 9th, 2017, 21:37
فتا به راحتی میتونه یکیو دستگیر کنه ، فقط کافیه پیگیر درگاه پرداختش بشین تمام.

miladzodiac69
October 9th, 2017, 21:40
یوزرش بن شده چند ماهه

http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=112581

گرفتینش یه سلفی بگیرین باهاش

خیالت راحت :) از حقم نمیگذرم به هیچ وجه.

moh007
October 9th, 2017, 21:42
بحث اعتماد سازیه. خود پیگیریش کلی زمان میبره و بخاطر 10 تومن ارزش پیگری نداره و معمولا اکثرا بیخیال میشن. هرچند من بیخیال نشدم و پولمو پس گرفتم نه بخاطر پولش بخاطر اینکه به این آقا نشون بدیم خیلی هم زرنگ نیست!!!

miladzodiac69
October 9th, 2017, 21:44

اره درگاه پرداختش ارین پال بوده ، اونجا اطلاعاتش موجوده
اینم رسید اولین پرداخت به مبلغ 312 تومن از درگاه
arianpal

- - - Updated - - -

بحث اعتماد سازیه. خود پیگیریش کلی زمان میبره و بخاطر 10 تومن ارزش پیگری نداره و معمولا اکثرا بیخیال میشن. هرچند من بیخیال نشدم و پولمو پس گرفتم نه بخاطر پولش بخاطر اینکه به این آقا نشون بدیم خیلی هم زرنگ نیست!!!

من در کنار هزینه اش حدود 758 هزار تومن ، از 15 مرداده برنامه هام عقب افتاده به خاطر این .... ! شک نکنید تا حقم رو نگیرم ولش نمیکنم.

- - - Updated - - -

سلام
من هم یه سرور ازشون خریدم. هنوز تحویلم نداده گفتن ایبیوز اومده سرور رو بستن. با پیگیری از پلیس فتا بازگشت وجه دادن.
اگر اول این تایپیک های اعتراضی رو میدیم خوب هیچوقت خرید نمیکردم که سرم کلاه بره!!
من نمیدونم اگر توی این انجمن قرار نیست تایپیک اعتراضی زده بشه پس چرا اسمش رو گذاشتین انجمن!!!
میتونید خیلی راحت اینو جز قوانینتون بگید و یا اینکه اسم سایت رو کلا عوض کنید که مردم فریب نخورند.
ولی اینطوری اگر خداییش بخواییم منصافه قضاوت کنیم کسایی که تایپیک های دیگران رو حذف میکنن هم شریک جرمن!
با تشکر
حرف دلمون رو زدی، من به هوای اینکه اینجا روش نظارت دارن ادمین های محترم ، اعتماد کردم به این بابا،
لطف میکنید تلگرام تون رو بزارید چندتا سوال کنم (نشد پیام خصوصی بفرستم) ، آیا نیازی به شکایت از طریق دادسرا و کلانتری هست ؟ یا سایت فتا؟ یا بریم فتای شهر مون؟

moh007
October 9th, 2017, 21:57
از نظر قانونی باید بری دادسرا شکایت کنی بعدش اونو میفرستن پلیس فتا ولی این راه زمانبره
راه مینبرش اینه که بری پلیس فتا اگه بخوان کارتو راه بندازن خودشون زنگ میزنن بهش میترسوننش
اگر کسی رو توی پلیس فتا داشته باشی راحت واست پولتو پس میگیره
این نوع کارها رو معمولا بچه های زیر 18 سال انجام میدن کافیه شماره باباش رو پیدا کنه (که دارن هم) و از طرف پلیس فتا زنگ بزنن به باباش دو دقیقه ای پولتو بر میگردونن!!!

miladzodiac69
October 9th, 2017, 22:01
از نظر قانونی باید بری دادسرا شکایت کنی بعدش اونو میفرستن پلیس فتا ولی این راه زمانبره
راه مینبرش اینه که بری پلیس فتا اگه بخوان کارتو راه بندازن خودشون زنگ میزنن بهش میترسوننش
اگر کسی رو توی پلیس فتا داشته باشی راحت واست پولتو پس میگیره
این نوع کارها رو معمولا بچه های زیر 18 سال انجام میدن کافیه شماره باباش رو پیدا کنه (که دارن هم) و از طرف پلیس فتا زنگ بزنن به باباش دو دقیقه ای پولتو بر میگردونن!!!
اره کلا سنش به 20 هم نمیرسه این عزیز دل!
اره آشنا شو که داریم خدارو شکر.
حله اقا دمت گرم ، من همین فردا اقدام میکنم همین مون مونده یه بچه 20 ساله پولمون رو بخوره! از 15 مرداد تا الان برنامه هامونو عقب انداخته! والا یه شکایت رسمی حقشه ببینم زیاد سرسختی میکنه!

live
October 9th, 2017, 22:02
هرکی خوب فروش میکنه معلوم نیست چرا آخرش به اینجا ختم میشه ، هیچ دفاعی هم از خودشون نمیکنن

miladzodiac69
October 9th, 2017, 22:05
هرکی خوب فروش میکنه معلوم نیست چرا آخرش به اینجا ختم میشه ، هیچ دفاعی هم از خودشون نمیکنن

اره میان میندازن یه مدتو میرن! منتها ما پولمون رو از سر راه نیاوردیم! تا قرون اخر رو پس میگرم.
کاش فقط یکم بیشتر نظارت کنن رو کسانی که تو انجمن هستند.

sssoheil
October 9th, 2017, 22:31
درود

مقصر انجمن نیست.شما ظاهرا قبل از اینکه عضو انجمن بشید اصلا قوانین انجمن مطالعه نکردید.طبق قوانین مسئولیت خرید و فروش در بخش فروش و درخواست سرویس به عهده خریدار و فروشنده هست و انجمن مسئولیتی در این زمینه نداره.ضمن اینکه حساب 2x2=4 هست شما وقتی میبینید شخصی قیمت ارز اسکناس یا زیر قیمت های حواله بانکی میده باید متوجه بشید که اصلا قانونی کار نمیکنه! متاسفانه مشکل 99% از مال باخته ها و دوستانی که میزبانی بد را تجربه میکنند عدم توجه به خرید از سرویس دهنده معتبر و قیمت های متعارف و قانونی میباشد. هیچ گرونی بی حکمت نیست،هیچ ارزونی بی علت