PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکریپت دانلودسنتر با قابلیت تعیین اشتراک و درگاه پرداخت

SaeedFazlollahzadeh
October 9th, 2017, 14:48
سلام
می دونم اسکریپت هاش هست ولی فکرم درگیر هست و جواب نمیده:
یه اسکریپت دانلودسنتر می خوام (یعنی مشتریم می خواد) که بشه اشتراک براش تعیین کرد و خب بشه به یکی از درگاه های پرداخت داخلی هم وصلش کرد (زرین پال یا حتی مستقیم)
حالا اگرم بشه خودش روی یه هاست باشه و فایل هاش روی سرور دیگه هم اوکیه.
رایگان یا پریمیوم هم تفاوتی نداره.
معرفی کنید. می بینم. به مشتری میگم.
ترجیحا دیتابیس داشته باشه چون یوزر باید ثبت نام کنه دیگه. اطلاعات وارد می کنه موقع ثبت نام.
VipSc
October 9th, 2017, 14:58
با سلام.

شما میتوانید از اسکریپت Yetishare استفاده کنید، با همان امکاناتی که شما میخواهید. درگاه زیرین پال هم دارد. لینک اسکریپت (http://www.20script.ir/yetishare-v4-3-file-hosting-script-plugins/)

با تشکر

miladgame
October 9th, 2017, 15:44
سلام اسکریپت یتی شیر خوبه بنده خودمم لایسنسش رو خریده بودم اما سایت رو بعد از چند ماه جمع کردم. آپلود بوی هم از همین اسکریپت استفاده میکنه

rezaonline.net
October 10th, 2017, 23:49
اسکریپت اختصاصی خواستید میتونیم براتون اجرا کنیم با تضمین کیفیت و امکانات درخواستی .

SaeedFazlollahzadeh
October 14th, 2017, 18:34
تشکر از دوستان
اسکریپت اختصاصی الان زود هست.
دو تا آپلودسنتر می خوایم که یکی عمومی هست و یه اسکریپت عادی هم باشه اوکیه. فاز اول همین هست.
فاز بعدی یه اسکریپت دیگه هست که احتمالا مشتری رو متقاعد کنم اختصاصی بزنن براش.

اما هدف از بالا آوردن تاپیک: این یتی شیر پلاگین زرین پالش مشکل داره. یعنی مشکل از خود پلاگین هست. یه مقدار هم روی مشکلش کار کردم اما نتونستم و بیخیالش شدم.
اگه اسکریپت های دیگه هم هست مشتاقم ببینم.