PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای کسب و کار: دریافت سفارش دانلود

mahdi20
October 9th, 2017, 13:52
سلام

امیدوارم حالتون خوب باشه و ایام وفق مرادتون باشه

شرایط در حال حاظر برای من مهیا شده که می توانم در ماه بالای ترابایت دانلود داشته باشم از اینترنت.

تحقیق هم کردم و تعرفه هر گیگ دانلود بین 200 الی 500 تومان متغییر بوده نسبت به سرویس دهنده ها .

طبق صحبت که با افراد خبره داشتم بعضی از این افراد چندین سال پیش این حرفه رو شروع کردن و بعد از مدت کوتاهی 6 الی 1 سال واگذار کردن . نظر ها به این شکل بوده :

1-اگر کلان شهر باشید فقط ساکن تهران درامد بسیار خوب و ارزشمندی در انتظار شماست و این حرفه برای شروع خوب است (البته بنده در کلان شهر دیگری هستم .)

2-ارزش وقت گذاشتن ندارد و حرفه های دیگر پر سود تر و ارزشمند تر است و درد سر های مختلفی وجود دارد در این کار مثل: دریافت و ارسال هارد و خرابی های پیش بینی نشده و صبور نبودن سفارش دهنده ها برای دریافت دیتا هایی که سفارش می دهند. و.......

3-اکثر کاربران دیتای بالای 500 گیگابایت میخواهند و نیاز به هارد است و اعتمادنمی کنند هارد ارسال کنند .

4- اکثرا سفارشات دیتای کم هست زیر 200گیگابایت که برروی لوح فشرده dvd رایت می شود و ارسال میشه .

5- و سایر نظرات که لطف کنین راهنمایی کنید شاید بخاطر بیارم و بعد بگم.

به نظر شما استارت این کار بزنم و تبلیغات کنم؟

برای دریافت دیتا فقط استناد کنم به سایت هایی که در ساماندهی عضو هستن و دیتای اون سایت ها رو دریافت کنم؟

اگر دیتای خاصی غیر از سایت های عضو ساماندهی وجود داشت ولی منافات با قوانین نداشت برای کاربر دریافت کنم؟

چه نوع دیتایی رو برای کاربران دریافت کنم؟

با تشکر

nevergotme
October 9th, 2017, 13:57
والا بنظرم دیگه اکثرا فیلم و سریال ویدئو سفارش میدن.