PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام روش تبلیغاتی بیشترین بازدهی را دارد

saeed.mihan
October 8th, 2017, 17:13
سلام دوستان
وقت بخیر
شما کدام یک از روش های زیر را امتحان کردید و جواب گرفتید؟

تبلیغات کلیکی در سایت های مثل کلیک یاب یا ای نتورک
تبلیغات بنری در سایت هایی مثل سافت 98
تبلیغات متنی در سایت هایی مثل پی 30 دانلود
تبلیغات گوگل

ممنون میشوم تجربیات خود را در این زمینه به اشتراک بذارید.

hmydcm
October 8th, 2017, 17:30
سلام.
هریک از مواردی که گفتید مزایا و معایب خاص خودش رو داره.
تبلیغات متنی برای سئو خیلی خوب هست. به خصوص اگر سایت مورد نظر مشابه با شما باشه و بتونید برای مدت زیادی اون رو تمدید کنید. همچنین رعایت اصول سئو از جانب سایت مورد نظر خیلی مهم هست.
تبلیغات کلیکی گوگل بازدهی خوبی داره چون می تونید کاربر هدف رو تشخیص بدید و یک تبلیغات هدفمند رو مدیریت کنید. البته هزینه های نسبتا زیادی داره که برای کلمات مختلف متغییر هست.
تبلیغات بنر کلیکی برای افزایش بازدید خیلی خوبه. از نظر فروش بستگی به این داره بنر شما چه ظاهری داشته باشه و یا اینکه بنر شما در سایت مناسبی به نمایش گذاشته بشه.
تبلیغات بنری که من خودم تنها از این مورد تا به حال استفاده کردم تقریبا مشابه تبلیغات بنری کلیکی هست. اما باید دقت داشته باشید تا سایت مورد نظر رو به درستی انتخاب کنید. موضوع مشابه با سایت شما و همچنین رعایت اصول سئو در سایت مورد خیلی مهم هست. یکی دیگه از نکاتی که در این تبلیغات باید مدنظر داشته باشید بنری با ظاهری مناسب هست. ظاهر بنر به علاوه متن بنر می تونه تاثیر زیادی در جذب مخاطب برای ورود به سایت و یا مشاههد آگهی شما داشته باشه.

همونطور که گفتم من به شخصه از تبلیغات بنری استفاده کردم و تقریبا نتیجه 60 درصدی از اونچه می خواستم رو گرفتم. اما از طرفی تبلیغات متنی و بک لینک هم خیلی توی سئو مهم هست.

saeed.mihan
October 8th, 2017, 17:44
سلام.
هریک از مواردی که گفتید مزایا و معایب خاص خودش رو داره.
تبلیغات متنی برای سئو خیلی خوب هست. به خصوص اگر سایت مورد نظر مشابه با شما باشه و بتونید برای مدت زیادی اون رو تمدید کنید. همچنین رعایت اصول سئو از جانب سایت مورد نظر خیلی مهم هست.
تبلیغات کلیکی گوگل بازدهی خوبی داره چون می تونید کاربر هدف رو تشخیص بدید و یک تبلیغات هدفمند رو مدیریت کنید. البته هزینه های نسبتا زیادی داره که برای کلمات مختلف متغییر هست.
تبلیغات بنر کلیکی برای افزایش بازدید خیلی خوبه. از نظر فروش بستگی به این داره بنر شما چه ظاهری داشته باشه و یا اینکه بنر شما در سایت مناسبی به نمایش گذاشته بشه.
تبلیغات بنری که من خودم تنها از این مورد تا به حال استفاده کردم تقریبا مشابه تبلیغات بنری کلیکی هست. اما باید دقت داشته باشید تا سایت مورد نظر رو به درستی انتخاب کنید. موضوع مشابه با سایت شما و همچنین رعایت اصول سئو در سایت مورد خیلی مهم هست.

همونطور که گفتم من به شخصه از تبلیغات بنری استفاده کردم و تقریبا نتیجه 60 درصدی از اونچه می خواستم رو گرفتم. اما از طرفی تبلیغات متنی و بک لینک هم خیلی توی سئو مهم هست.

بله درست می فرمایین اما از نظر هزینه ای که می شود و فیدبکی که داره احساس میکنم تبلیغات کلیکی بازدهی بهتری رو خواهد داشت.
تبلیغات بنری شما به چه شکل بوده؟ در چه صفحاتی از سایت نمایش داده شده است؟

hmydcm
October 8th, 2017, 18:06
بله درست می فرمایین اما از نظر هزینه ای که می شود و فیدبکی که داره احساس میکنم تبلیغات کلیکی بازدهی بهتری رو خواهد داشت.
تبلیغات بنری شما به چه شکل بوده؟ در چه صفحاتی از سایت نمایش داده شده است؟
1ابزار ، نالر و چند سایت دیگه که الان حضور ندارم...
بنر در تمام صفحات سایت ( جایگاه مربوط ) برای مدتی مشخص قرار داده می شد.
البته چون مخاطب ما گروه خاصی از وبمستر ها بودن این روش تقریبا جواب داد. باید مخاطب خودتون و نوع خدماتی قصد دارید به اونها ارائه بدید رو تجزیه تحلیل کنید ببینید کدوم گزینه برای شما مناسب تر هست.
در مورد بحث هزینه نمی تونم اظهار نظری بکنم چون قیمت هارو دقیقا ندارم. اما در مورد نتیجه کار همونطور که گفتم خیلی مهمه که مخاطب خودتون رو شناسایی کنید.
+فکر می کنم سایت های تبلیغات کلیکی بخش رو به عنوان مشاوره داشته باشند. پیشنهاد می کنم با اونها در این مورد صحبت کنید.

saeed.mihan
October 8th, 2017, 18:32
1ابزار ، نالر و چند سایت دیگه که الان حضور ندارم...
بنر در تمام صفحات سایت ( جایگاه مربوط ) برای مدتی مشخص قرار داده می شد.
البته چون مخاطب ما گروه خاصی از وبمستر ها بودن این روش تقریبا جواب داد. باید مخاطب خودتون و نوع خدماتی قصد دارید به اونها ارائه بدید رو تجزیه تحلیل کنید ببینید کدوم گزینه برای شما مناسب تر هست.
در مورد بحث هزینه نمی تونم اظهار نظری بکنم چون قیمت هارو دقیقا ندارم. اما در مورد نتیجه کار همونطور که گفتم خیلی مهمه که مخاطب خودتون رو شناسایی کنید.
+فکر می کنم سایت های تبلیغات کلیکی بخش رو به عنوان مشاوره داشته باشند. پیشنهاد می کنم با اونها در این مورد صحبت کنید.
بله ممنونم، چون تا الان 100% مشتری ها و بازدید هامون از سئوی خودم بوده و دوست دارم تجربه تبلیغات را هم امتحان کنم و بودجه مناسبی در نظر گرفتم که اگر تبلیغات واقعا پتانسیل خوبی داشته باشد در این مقدار قطعا نمایان خواهد شد.

saeed.mihan
October 10th, 2017, 19:01
همچنین نظر دوستان درمورد ریپورتاژ چیه؟

ashadata
October 10th, 2017, 19:40
همچنین نظر دوستان درمورد ریپورتاژ چیه؟

ریپورتاژ توی سایتای معتبر با بازه خاص توی سئو خوبه

saeed.mihan
October 10th, 2017, 20:01
ریپورتاژ توی سایتای معتبر با بازه خاص توی سئو خوبه

اینکه می فرمایید بازه یعنی دائمی نباشد؟!

BazPardakht.Com
October 10th, 2017, 21:21

با گفته شما کاملا مخالفم
چون کارم همینه و ادورز گوگل می بندم
احتمالا یا کلا کمپین گوگل نبستید یا اگر هم بستید شخصی براتون بسته با قیمت بالا
الان ارزون ترین تبلبغات ادروز رو توی 90 درصد مشاغل بنده می بندم
حتی کلیکی 200 ریال
ولی شما برید تبلیغات کلیکی به anetwork بدید ببینم بازم با 20 تومن کمپین در میاد؟

saeed.mihan
October 10th, 2017, 21:33
با گفته شما کاملا مخالفم
چون کارم همینه و ادورز گوگل می بندم
احتمالا یا کلا کمپین گوگل نبستید یا اگر هم بستید شخصی براتون بسته با قیمت بالا
الان ارزون ترین تبلبغات ادروز رو توی 90 درصد مشاغل بنده می بندم
حتی کلیکی 200 ریال
ولی شما برید تبلیغات کلیکی به anetwork بدید ببینم بازم با 20 تومن کمپین در میاد؟

امکانش هست توضیحات بیشتری ارائه دهید؟
شما که در این کار هستید بازدهی این نوع تبلیغات چگونه است؟

قیمت حداقل پلن و ورودی شما نیز چقدر است (بیزحمت برام پیام بدین)

BazPardakht.Com
October 10th, 2017, 21:57
امکانش هست توضیحات بیشتری ارائه دهید؟
شما که در این کار هستید بازدهی این نوع تبلیغات چگونه است؟

قیمت حداقل پلن و ورودی شما نیز چقدر است (بیزحمت برام پیام بدین)

بازدهی بستگی به شغل شخص داره و بودجه ی ماهیانه
90 درصد مشاغل رو می تونم با حداقل قیمت کلیک بالا بیارم ولی مشاغل زیادی هستن مثل ( اجاره ماشین - خرید و فروش هاست - سئو - طراحی سایت - فروش چیلتر شکن - فروش سی سکو و ...)
مشاغل زیادی هستن که به راحتی میشه با حداقل قیمت تبلیغاتشون رو بالا آورد
برای اینکه توی تاپیکتون اسپم نشه اگر تمایل داشتید به تلگرام بنده پیغام بدید

آی دی تلگرام: https://t.me/mosbate_khodaaa

AHFgroup
October 12th, 2017, 10:19
درود ,من به طور کل می گم چون خودمون مجری تبلیغاتی هستیم.

تبلیغات کلیکی در سایت های مثل کلیک یاب یا ای نتورک
تبلیغات بنری در سایت هایی مثل سافت 98
تبلیغات متنی در سایت هایی مثل پی 30 دانلود
تبلیغات گوگل

1- جالب نیستند کلا ! اما ما به همه پیشنهاد می کنیم یک بار هم که شده تهیه کنن تا هم خوده مشتری متوجه بشه هم بخاطر لینک های که از سایت های مختلف میاد (البته چون همه از سایت خودشون لینک میشن فایده ای نداره,اما با این حال خوبه از سایت های مختلف وارد سایت شما بشن) (پنل آخرتون باشه بهتره-اول کاری سمتش نرید)
2-این موضوع بسته به فعالیت شما داره ,100% اگر نزدیک فعالیت سایت های مثل سافت 98 یا پی سی دانلود باشید 100%جواب میگیرید اما مثلا تبلیغ املاک یا لباس داخل این سایت ها احتمال بازدهی کمتر از 10% هست .
3-تبلیغات گوگل خیلی بهتر از مورد اول هست ,اما بازم به بودجه شما برمیگرده ,به طور کل بهتر هست هر چند وقت یکبار مثلا با بودجه شما هر ماه یا هر 2-3ماه یک تبلیغات بزارید جواب خوبی میگیرید .

اما من پیشنهاد خودمو میگم بهتون....

بهترین تبلیغات شبکه های اجتماعی : کمترین هزینه + بیشتر بازدهی

سایت و کسب کار های مختلفی داریم پشتیبانی می کنیم ,تمام کسانی که در شبکه های اجتماعی تبلیغات کردن نتیه خیلی بهتری گرفتن.

بعد از شبکه های اجتماعی ,باتوجه به موضوع و بودجه بک لینک ,تبلیغات در سایت ها و... پیشنهاد می کنیم (ایمیل هم خیلی خوبه)