PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریست فکتوری دستگاه اندرویدی و قبول نکردن اکانت گوگل

elan
October 6th, 2017, 20:23
سلام
من تبلت لنوو رو ریست فکتوری کردم زمان راه اندازی جمیل میخواد و هر جیمیلی که وارد میکنم میگه با جمیل مالک وارد شوید روش هایی که توی بعضی سایت ها گفته روش خوبی نیست

a1994n1373
October 6th, 2017, 21:26
سلام دوست عزیز . تنها راهی که جلوی پای شما میمونه فلش کردن رام استوک هست .

babakebrahimi
October 6th, 2017, 21:30
سلام
من تبلت لنوو رو ریست فکتوری کردم زمان راه اندازی جمیل میخواد و هر جیمیلی که وارد میکنم میگه با جمیل مالک وارد شوید روش هایی که توی بعضی سایت ها گفته روش خوبی نیست
خب چرا اکانت قبلی رو وارد نمیکنید؟

elan
October 6th, 2017, 21:36
عزیزه من اکانت قبلی رو وارد کردم و با این مشکل مواجه شدم.

live
October 6th, 2017, 22:26
سلام
بستگی داره که از چه گوشی استفاده کرده باشی ، به نظرم دنبالش نرو ، من گوشی j7 رو نتونستم درست کنم و آخر متوجه شدم با استفاده از ابزار سخت افزاری امکان پذیره

ابزارهای نرم افزاری هم هست ولی اگر لایسنس نداشته باشه کار نمیکنه حتی اگر کرکش کنی نمیتونه مشکلتو حل کنه

بعضی از گوشی ها نیاز به ابزار بایپس داره و دیگه درد نداره

تازه کار
October 6th, 2017, 22:32
بده بیرون 60 تومن بازش کنن

live
October 6th, 2017, 23:03
بده بیرون 60 تومن بازش کنن
چه خبره 60 تومن ، تو تهران 19 تومن میگرفتن پارسال

hassanshaikhi
October 6th, 2017, 23:21
این قابلیت اسمش FRP هست میتونید روش های bypass کردن اون رو توی گوگل پیدا کنید

https://www.youtube.com/watch?v=tXE8WRRTJd8

http://www.frpbypass.us

Ashkankamangar.ir
October 7th, 2017, 01:46
سلام

سلام گوشی رو خاموش کنید و کلید پاور .ولوم بالا و هول رو بگیرید البته این برای سامسونگ هست شما ببینید تبلتتون برای رفتن به ریکاوری مود از چه راهی نیاز داره
بعد هم فرمت کنید هم وایپ کش کنید

وایپ کش پارتیشن یا wipe cache partition چیست؟
شاید این سوال در ذهنتان شکل گرفته باشد که اصلا کش چیست؟ چیزی که می خواهیم در موردش صحبت کنیم حافظه پنهان برنامه ها و سیستم می باشد. شاید شما تا حدودی این را بدانید ولی با این حال باید بگوییم که کش برنامه مربوط به برخی اپلیکیشن ها است و کش سیستم نیز مربوط به سیستم اندروید می باشد. به صورت واضح تر می توان گفت کش در اساس خود شبیه به پوشه Temp یا همان فایل های موقت در کامپیوتر است. حال کاربرد آن مانند شمشیر دو لبه ای است که اگرچه می تواند خوب باشد ولی برخی مواقع نیز امکان دارد مشکل ساز گرد. در حقیقت در حالی که کش، سرعت گوشی شما را سریعتر می کند، ممکن است باعث ایجاد برخی مشکلات نیز در آن بشود که در این موارد باید نسبت به پاک کردن آن اقدام نمایید. در همین راستا ابزار وایپ کش پارتیشن در گوشی های سامسونگ تعبیه شده که برای رفع بسیاری از باگ های نرم افزاری مناسب است و می تواند باعث بالا بردن بهره وری عملکرد دستگاهتان گردد.
چرا باید کش اندروید را پاک کنیم؟ شاید سوالی جالب ذهنتان را درگیر کرده باشد که اصلا چرا باید وایپ کش پارتیشن کنم و چه دلیل توجیه کننده ای پشت آن وجود دارد. در پاسخ باید گفت به چند دلیل انجام این کار توصیه می گردد. اول آنکه ممکن است شما سیستم عامل اندرویدی خود را به روزرسانی کرده باشید و با ارتقاء آن در کمال تعجب ناچار به دست و پنجه نرم کردن با مشکلات و باگ های عجیب و غریب تازه ای شده اید. ممکن است حتی یک رام جدید را توسط ادین بر روی گوشی یا تبلت سامسونگ نصب کرده اید و می خواهید مشکلات را به حداقل برسانید. یا شاید حتی اپلیکیشن های دستگاهتان بی دلیل کرش می کنند و اتفاقات عجیب دیگری هم در حال افتادن است. اگر هر کدام از این موارد را در سر راه خود دارید، خبر خوب آن است که شاید پاک کردن کش پارتیشن بتواند گره این مشکل را باز نماید.
پاک کردن کش پارتیشن چه کار می کند و چه سود و فایده ای دارد؟ پاک سازی کش سیستم اندروید و یا کش نرم افزارها، باعث پاک شدن اطلاعات کش شده ای می شود که بر روی گوشی یا تبلت اندروید به منظور راه اندازی کمی سریعترشان ذخیره شده اند. بنابراین وقتی کش را پاک می کنید از لحاظ عملیاتی وقتی برای بار دیگر یک برنامه را باز می کنید یا هر پردازش خاص دیگری را انجام می دهید، سیستم اندروید دستگاهتان به جای دسترسی به آن برنامه خاص از طریق کش، مجبور است دوباره اطلاعات را بارگذاری نماید. در نتیجه اگر هر چند وقت یکبار بر روی گوشی یا تبلت خود وایپ کش پارتیشن را اعمال نمایید، باعث پاک گشتن اطلاعات ناخواسته و یا ورژن های قدیمی برخی برنامه ها که باعث شده اند بعد از به روزرسانی آن ها دچار مشکل شوید، می شود که این خود عملکرد کلی دستگاهتان را دچار بهبود خواهد نمود.

در این مطلب به طور کامل به مبحث پاک کردن کش گوشی و تبلت های سامسونگ می پردازیم. لازم به توضیح است که در مرحله اول این راهنما، صرفا یاد می گیرید که چطور کش برنامه ها و یا نرم افزاری خاص را پاک کنید. ولی بعد از آن آموزش وایپ کش پارتیشن را که از طریق ریکاوری مود باید انجامش دهید و موجب پاک گردیدن کش کلی سیستم و برنامه ها می شود را فرا خواهید گرفت که بسیار سودمند است.

hassanshaikhi
October 7th, 2017, 08:57
سلام گوشی رو خاموش کنید و کلید پاور .ولوم بالا و هول رو بگیرید البته این برای سامسونگ هست شما ببینید تبلتتون برای رفتن به ریکاوری مود از چه راهی نیاز داره
بعد هم فرمت کنید هم وایپ کش کنید

وایپ کش پارتیشن یا wipe cache partition چیست؟

شاید این سوال در ذهنتان شکل گرفته باشد که اصلا کش چیست؟ چیزی که می خواهیم در موردش صحبت کنیم حافظه پنهان برنامه ها و سیستم می باشد. شاید شما تا حدودی این را بدانید ولی با این حال باید بگوییم که کش برنامه مربوط به برخی اپلیکیشن ها است و کش سیستم نیز مربوط به سیستم اندروید می باشد. به صورت واضح تر می توان گفت کش در اساس خود شبیه به پوشه Temp یا همان فایل های موقت در کامپیوتر است. حال کاربرد آن مانند شمشیر دو لبه ای است که اگرچه می تواند خوب باشد ولی برخی مواقع نیز امکان دارد مشکل ساز گرد. در حقیقت در حالی که کش، سرعت گوشی شما را سریعتر می کند، ممکن است باعث ایجاد برخی مشکلات نیز در آن بشود که در این موارد باید نسبت به پاک کردن آن اقدام نمایید. در همین راستا ابزار وایپ کش پارتیشن در گوشی های سامسونگ تعبیه شده که برای رفع بسیاری از باگ های نرم افزاری مناسب است و می تواند باعث بالا بردن بهره وری عملکرد دستگاهتان گردد.
چرا باید کش اندروید را پاک کنیم؟

شاید سوالی جالب ذهنتان را درگیر کرده باشد که اصلا چرا باید وایپ کش پارتیشن کنم و چه دلیل توجیه کننده ای پشت آن وجود دارد. در پاسخ باید گفت به چند دلیل انجام این کار توصیه می گردد. اول آنکه ممکن است شما سیستم عامل اندرویدی خود را به روزرسانی کرده باشید و با ارتقاء آن در کمال تعجب ناچار به دست و پنجه نرم کردن با مشکلات و باگ های عجیب و غریب تازه ای شده اید. ممکن است حتی یک رام جدید را توسط ادین بر روی گوشی یا تبلت سامسونگ نصب کرده اید و می خواهید مشکلات را به حداقل برسانید. یا شاید حتی اپلیکیشن های دستگاهتان بی دلیل کرش می کنند و اتفاقات عجیب دیگری هم در حال افتادن است. اگر هر کدام از این موارد را در سر راه خود دارید، خبر خوب آن است که شاید پاک کردن کش پارتیشن بتواند گره این مشکل را باز نماید.
پاک کردن کش پارتیشن چه کار می کند و چه سود و فایده ای دارد؟

پاک سازی کش سیستم اندروید و یا کش نرم افزارها، باعث پاک شدن اطلاعات کش شده ای می شود که بر روی گوشی یا تبلت اندروید به منظور راه اندازی کمی سریعترشان ذخیره شده اند. بنابراین وقتی کش را پاک می کنید از لحاظ عملیاتی وقتی برای بار دیگر یک برنامه را باز می کنید یا هر پردازش خاص دیگری را انجام می دهید، سیستم اندروید دستگاهتان به جای دسترسی به آن برنامه خاص از طریق کش، مجبور است دوباره اطلاعات را بارگذاری نماید. در نتیجه اگر هر چند وقت یکبار بر روی گوشی یا تبلت خود وایپ کش پارتیشن را اعمال نمایید، باعث پاک گشتن اطلاعات ناخواسته و یا ورژن های قدیمی برخی برنامه ها که باعث شده اند بعد از به روزرسانی آن ها دچار مشکل شوید، می شود که این خود عملکرد کلی دستگاهتان را دچار بهبود خواهد نمود.

در این مطلب به طور کامل به مبحث پاک کردن کش گوشی و تبلت های سامسونگ می پردازیم. لازم به توضیح است که در مرحله اول این راهنما، صرفا یاد می گیرید که چطور کش برنامه ها و یا نرم افزاری خاص را پاک کنید. ولی بعد از آن آموزش وایپ کش پارتیشن را که از طریق ریکاوری مود باید انجامش دهید و موجب پاک گردیدن کش کلی سیستم و برنامه ها می شود را فرا خواهید گرفت که بسیار سودمند است.

Factory reset protection برای گوشی ایشون (یا گوشی که توی دست ایشون هست ) فعال هست ریست کردن فایده ای نداره تا زمانی که اکانت گوگلی که قبل از ریست کردن وارد نکنن نمیتونن از گوشی استفاده کنند.
حالا اینکه اکانت گوگل رو قبول نمیکنه جای تعجب داره یا اکانت جیمیل ایشون مشکل داره یا ...

https://support.google.com/nexus/answer/6172890?hl=en

You can sign in with any Google Account previously added and synced to the device as an account or user

elan
October 7th, 2017, 14:55
hassanshaikhi (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=17121)
http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-offline.png
(حالا اینکه اکانت گوگل رو قبول نمیکنه جای تعجب داره یا اکانت جیمیل ایشون مشکل داره یا ...)
آقا منظور شما رو خیلی خوب متوجه شدما!!! :112:
قابل توجه شما باید بگم که تبلت رو خودم اولین بار پارسال راه اندازی کردم. برای مادرم هست و دیروز که ریست فکتوری کردم پسورد ایمیلش رو یادم نمی یومد ریست پسورد زدم این طور که فهمیدم خود پشتیبانی گوگل گفته وقتی ریست فکتوری میکنی و پسورد ایمیل رو تغییر میدی تا 72 ساعت ایمیلت غیر قابل استفاده میشه. اگه برای خودم بود 72 ساعت صبر میکردم. ولی مامانم صبر نداره.. و میترسم این مطلب درست نباشه و تا سه روز دیگه بازم نشه ازش استفاده کرد.

hassanshaikhi
October 7th, 2017, 15:34
والا من تهمتی به کسی نزدم پایان باز بود هر کسی می تونه یه جور برداشت کنه :105: نه من شما رو میشناسم نه شما منو همه جور آدمی هم میتونه این سایت بیاد.شما کلید ماشینت رو گم کنی کلیدساز بیاری برات باز کنه باید بهش ثابت کنی این ماشین خودته که قفلشو برات باز کنه مگه اینکه شما رو بشناسه.
به جای صبر کردن میتونید اون لینک یوتیوب رو ببینید که چجوری از باگ برای باز کردن قفل استفاده میکنه و نیازی به دستکاری هم نداره.

farhadhelix
October 7th, 2017, 16:53
سلام

باید فلش کنید گوشیتون رو

اگر آشنایی دارید میتونید توسط نرم افزار و رام مخصوص گوشیتون انجام بدید

اگر نه بدید بیرون 10 دقیقه ای براتون فلش میکنن 20 هزار تومن هم قیمتش هست

shahinmq
October 7th, 2017, 17:03
سلام.
چنین مشکلی را قبلا با یک گوشی huawei تجربه کردم
با فلش کردن مشکل حل نشد.
باید براتون حذف اکانت کنند،یکی از دوستان اشاره کردند.مربوط به FRPمیشه.
اگر گارانتی هم دارید ، این مورد خارج از گارانتی انجام میشه.
توصیه میکنم خود نمایندگی براتون این کار رو انجام بده.
گوشی که عرض کردم ، وقتی پیش یک فروشنده بردم ، فهمیدم آن فروشنده گوشی را به شخص دیگری داده و آن شخص هم به شخص دیگری...
در آخر هم نتوانسته بودند درست کنند و به بنده گفتند اینترنت خیلی پر سرعت میخواد و سرور گوگل قطع شده :))))))

نمایندگی 32000 گرفت

elan
October 7th, 2017, 21:07
hassanshaikhi (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=17121)
سلام :53:
بالاخره بعد از ساعت ها تلاش و کوشش به کمک کلیپی که فرستادی و چندین کلیپ دیگه روش ها رو تلفیق کردم. و درست شد.
ولی پدرم در اومد. انگار توی برزخ بودم. و الان حس یک آدمی رو دارم که موفق به دریافت جایزه نوبل فیزیک در جهان شده. والا به خدا ..
برام تبلت مهم نبود این مامانم همش میگفت تو عرضه نداری!!حاضر بودم بمیرم ولی بار این مدل قضاوت از روی شونه ام خالی شه. /:)
الان به حدی احساس موفقیت میکنم که ظرفیتم دو برابر شده تا سه ساعت هر کی بهم هر اهانتی کنه پذیراش هستم و بهش بزرگوارانه لبخند میزنم.
الان هر کی ازم تقاضایی داشته باشه با کمال میل براش انجام میدم. میتونید از این فرصت استفاده کنید.
:53::53::53: این گل ها برای شما کاری که ازم بر می یاد