PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت اطلاعات یک صفحه با جاوا اسکریپت یا جی کوئری

esi20
October 5th, 2017, 23:59
سلام بر دوستان و اساتید گرامی

سوالم اینه که چطور از این صفحه (https://alpari-forex.org/fa/platforms/binary_trader/) میتونم اطلاعات اون نموداره با استفاده از جی کوئری یا جاوا اسکریپت بگیرم.

فک میکنم با React نوشته شده باشه اون بخش از صفحه.

esi20
October 6th, 2017, 18:07
دوستان یه نظری بدید دیگه بالاخره یه راهی داره این قضیه.

esi20
October 12th, 2017, 12:12
سلام مجدد

مثلا با کد زیر باید بشه روی دکمه Call ای که توی صفحه است کلیک کرد ولی به شکل عجیبی نمیشه.

document.querySelector(".bali-button.bali-button_type_green.bali-button_call_put.bali-button_call").click();

به نظر بچه هایی که به JS مسلط هستند علت میتونه چی باشه؟

esi20
October 19th, 2017, 15:15
خواهشا یکی یه جوابی به ما بده.

AMIB
October 19th, 2017, 17:26
خیلی بررسی نکردم ولی از ظواهر به نظر می‌رسه که با استفاده از سوکت داره اطلاعات رو می‌گیره
اگر کد جاوااسکریپت شما در داخل اون صفحه اجرا نمی‌شه که کلا با جاوااسکریپت نمی‌تونید چیزی از اون صفحه دریافت کنید
باید یک اسکریپت سمت سرور باشه که عملکرد اون صفحه از مرورگر رو شبیه‌سازی کنه و اطلاعات رو از سوکت دریافت کنه
این کار به برنامه‌نویسی ربات اینترنتی نیاز داره

ممکنه انجام این کار خیلی ساده نباشه و موانعی جلوی راه وجود داشته باشه
در اون صورت راه اصولی اینه که از منبع اصلی، سرویس api تهیه کنید
یا یک منبع دیگه که این اطلاعات رو ارائه می‌ده پیدا کنید

esi20
October 19th, 2017, 20:16
ممنون بابت پاسخگویی.

حالا اگر بخوایم دریافت اطلاعات نمودار رو بیخیال بشیم فقط بخوایم روی دکمه های Call و Put با جاوا اسکریپت کلیک کنیم چطور؟

چون من خودم موفق نشدم با جاوا اسکریپت روی این دو دکمه کلیک کنم.

یعنی سیستم جوریه که کلیک انسان رو تشخیص میده و با جاوا اسکریپت کلیک کنی قبول نمیکنه؟