PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه های در امد از سایت

delshad
October 5th, 2017, 15:01
سلام اقا یکی یه راهی بگه از سایت کسب درامد کنیم فکر کنم یه بار دیگم تاپیک زدم ولی هنوز روشی پیدا نشد یه کم درامد داشته باشیم سایتم سه سال ست ولی درامد نداره بازدید و امارمشم خوبه کلیک یاب قبلا خوب کلیک ثبت میکرد الان نمیدونم مشکل چیه بازدید دو برابر شده کلیک کم شده خرج سایتشم در نمیاد

- - - Updated - - -

http://www.dailymobile.ir/

vpgroup
October 5th, 2017, 15:10
با سلام و احترام

بودجه دارید تبلیغات کنید؟! با بنده در تماس باشید

موفق باشید

delshad
October 5th, 2017, 15:18
با سلام و احترام

بودجه دارید تبلیغات کنید؟! با بنده در تماس باشید

موفق باشید
سلام من میخوام تبلیغات بگیرم نه اینکه تبلیغات کنم سایت کوچکتر از مال من درامدش بیشتر از منه فقط راهشو بلد نیستیم

vpgroup
October 5th, 2017, 15:48
سلام من میخوام تبلیغات بگیرم نه اینکه تبلیغات کنم سایت کوچکتر از مال من درامدش بیشتر از منه فقط راهشو بلد نیستیم

عرض ادب

شبکه تبلیغاتی ای نتورک رو امتحان کردید؟

delshad
October 5th, 2017, 15:54
عرض ادب

شبکه تبلیغاتی ای نتورک رو امتحان کردید؟

اونم قبلا بله بازم درامد چندانی نداشت

vpgroup
October 5th, 2017, 15:59
اونم قبلا بله بازم درامد چندانی نداشت

عرض ادب مجدد

درآمد حاصل از تبلیغات بنری یا پاپ اپ یا موضوعی و متنی اصلا داشتید؟! درخواست چطور؟

موفق باشید

ColdWorld
October 5th, 2017, 16:01
دوست عزیز تبلیغاتی بنری رو فکرش رو کنید یه صفحه تبلیغات درست کنید.
تو فروم های بزرگ مثل پرشین تولز و پی سی ورلد و اسکینک و ... تا جایی که میتونید تاپیک بزنید و اونجا لیست تبیلغات رو بزارید هستن کسانی که بهتون تبلیغ بدن.ضمن اینکه روی سئوی سایتتون بیشتر کار کنید تا بازدید خیلی بیشتر بشه حداقل باید بیایید روی 1000 ایران در الکسا تا تبلیغ هم راحت بگیرید این رتبه و بازدید که الکسا نشون میده (که به ورودی هم معمولاً نزدیکه) با سابقه سه سال خیلی خیلی کمه.

delshad
October 5th, 2017, 16:14
عرض ادب مجدد

درآمد حاصل از تبلیغات بنری یا پاپ اپ یا موضوعی و متنی اصلا داشتید؟! درخواست چطور؟

موفق باشید
همه رو داشتم ولی خب دایمی نیستن که وگرنه 5 ماهی با کاپرلیا خیلی خوب بود

- - - Updated - - -

دوست عزیز تبلیغاتی بنری رو فکرش رو کنید یه صفحه تبلیغات درست کنید.
تو فروم های بزرگ مثل پرشین تولز و پی سی ورلد و اسکینک و ... تا جایی که میتونید تاپیک بزنید و اونجا لیست تبیلغات رو بزارید هستن کسانی که بهتون تبلیغ بدن.ضمن اینکه روی سئوی سایتتون بیشتر کار کنید تا بازدید خیلی بیشتر بشه حداقل باید بیایید روی 1000 ایران در الکسا تا تبلیغ هم راحت بگیرید این رتبه و بازدید که الکسا نشون میده (که به ورودی هم معمولاً نزدیکه) با سابقه سه سال خیلی خیلی کمه.

صفحه تبلیغات هست
http://www.dailymobile.ir/ads/
والا دیگه تنها مدیریت میکنم همین زیادی رسیدم [-(سخته

ColdWorld
October 5th, 2017, 16:32
همه رو داشتم ولی خب دایمی نیستن که وگرنه 5 ماهی با کاپرلیا خیلی خوب بود

- - - Updated - - -

صفحه تبلیغات هست
http://www.dailymobile.ir/ads/
والا دیگه تنها مدیریت میکنم همین زیادی رسیدم [-(سخته
دوست عزیز یه روز پست نزن و اون صفحه رو کامل یه کپی پیست بگیر و یه توضیح بده که ملت وسوسه بشن و تبلیغ بدن بهت.وگرنه غیر افزایش بازدید زیاد راهی ندارید.

bigcowboy
October 5th, 2017, 18:25
ماهی چند تومن خرج سایت میکنی ؟