PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند برنامه نویس حرفه ای

ColdWorld
October 4th, 2017, 17:29
سلام و روز به خیر
دوستان عزیز برای یک وب سایت موزیک نیازمند ویرایش هستیم (وردپرس)
تمام موارد نیازه که به صورت اصولی و زیبا و حرفه ای انجام بشه.
1 - لینکهای دانلودمون فقط برای اعضای ثبت نام شده در دسترس باشد. (این مورد رو بشه کنترل کرد و بشه غیر فعال یا فعالش کرد)
2 - لینک های دانلود به صورت هش شده (مثل آپلودسنترها یا سایتهای فیلم vip که بعد از چند روز غیر فعال میشن) بتونیم بکنیم که کسی نتونه کپی کنه.و اینکه لینکها توسط خودمون به صورت مستقیم هم در دسترس باشن.
3 - ایجاد بخش ورود و ثبت نام (شامل فراموشی رمز عبور و ....) و پروفایل برای کاربران سایت.
4- قیمت ها منصفانه باشه!

devinar
November 11th, 2017, 21:59
اگه غیر وردپرسی نیاز داشتید که از نظر کیفیت بسیار بالاتر از وردپرس باشه کاملا اختصاصی با لاراول 5.5 پورتال موزیک اختصاصی با تمام نیاز ها براتون نوشته میشه بخش وی ای پی و دانلود بر اساس ای پی و محدودیت و لیست بخش و .... اطلاعات تماس هم از طریق سایت که در امضا بنده هستش دریافت کنید لطفا.

admin maxpal
May 4th, 2018, 17:59
سلام
برای ارسال فرم مشکلی ندارم، هر چیزی بزارم ارسال میشه. ولی الان میخوام 2 تا 3 تا عکس به فرم ارسال بشه از چی و چجوری استفاده کنم؟
از File Field استفاده کردم ولی ارسال نشد. یعنی میخوام عکس ضمیمه کنم، یا پیوست کنم، یا هر چیزی دیگه ای که اسمش و میزارید.
ممکنه راهنمایی بفرمایید چیکار باید کرد؟
ممنونم :53:

ShirazSoft.com
May 4th, 2018, 20:55
سلام
با وردپرس نمیشه کار اختصاصی خوب داشت.

ColdWorld
May 4th, 2018, 21:15
دوستان عزیز کار انجام شد 2 ماه پیش تاپیک رو اپدیت نکنید. خیلی هم خوب از کار دراومد البته از این انجمن نبود برنامه نویسی که کارو انجام داد. با تشکر.