PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب در عدم ثبت اطلاعات به صورت post

Maysam.M
October 4th, 2017, 16:53
با سلام و احترام
بنده یک نمایندگی هاست دارم که چند تا اکانت برای سایتهای خودم روی اون درست کردم. روی یکی از اکانت ها وقتی میخوام از طریق CMS که نشوشتم یک پست جدید در دیتابیس وارد کنم، اطلاعاتی که به صورت POST با Ajax ارسال کنم سرور خطای 501 میده و وقتی بررسی کردم دیدم اگر داخل اون اطلاعاتی که میفرستم مثلا کد زیر باشه باعث بروز خطای ۵۰۱ میشه:

php -r "copy('https://getcomposer.org/installer', 'composer-setup.php');"
php -r "if (hash_file('SHA384', 'composer-setup.php') === '544e09ee996cdf60ece3804abc52599c22b1f40f4323403c4 4d44fdfdd586475ca9813a858088ffbc1f233e9b180f061') { echo 'Installer verified'; } else { echo 'Installer corrupt'; unlink('composer-setup.php'); } echo PHP_EOL;"
php composer-setup.php
php -r "unlink('composer-setup.php');"

در صورتی که همین اطلاعات رو عینا روی یکی از سایتهام که از هاستینگ دیگه ای استفاده میکنه ارسال میکنم اطلاعات بدون مشکل ذخیره میشه!
به نظرتون مشکل از کجاست؟

vpgroup
October 4th, 2017, 17:09
با سلام و احترام

تابع ها رو بررسی کنید در سرور شما کانفینگ شده باشد و بسته نباشید

موفق باشید

Maysam.M
October 4th, 2017, 17:51
با سلام و احترام

تابع ها رو بررسی کنید در سرور شما کانفینگ شده باشد و بسته نباشید

موفق باشید

من فکر میکنم سوالم رو بد بیان کردم. در واقع میخوام فرض کنید داخل وردپرس یک مطلب جدید وارد کنم. داخل اون مطلب اگر اون تیکه کد بالا را قرار بدم سرور در response خطای 501 میده و اگه اون یه تیکه کد رو بردارم پست من به درستی در سایت ثبت میشه!
این تیکه کد فقط نیست کلا از این کدها باشه اجازه ثبت نمیده!

a1994n1373
October 4th, 2017, 20:45
از مدیر سرور بخواین توابع php_exec رو براتون باز کنن .

Maysam.M
October 4th, 2017, 21:06
از مدیر سرور بخواین توابع php_exec رو براتون باز کنن .

من فکر نمیکنم ربطی به این تابع داشته باشد. این تابع امکان اجرای یه سری از دستورات سیستمی رو فراهم میکنه در صورتی که مشکل من چیز دیگری است.
فرض کن میخواهید یه پست جدید داخل وردپرس ثبت کنید داخل متن پست یه سری کد بزارید و همین کدها باعث بشن اون مطلب رو نتونید ثبت کنید.

ErbHosting
October 5th, 2017, 21:40
با سلام و احترام
بنده یک نمایندگی هاست دارم که چند تا اکانت برای سایتهای خودم روی اون درست کردم. روی یکی از اکانت ها وقتی میخوام از طریق CMS که نشوشتم یک پست جدید در دیتابیس وارد کنم، اطلاعاتی که به صورت POST با Ajax ارسال کنم سرور خطای 501 میده و وقتی بررسی کردم دیدم اگر داخل اون اطلاعاتی که میفرستم مثلا کد زیر باشه باعث بروز خطای ۵۰۱ میشه:

php -r "copy('https://getcomposer.org/installer', 'composer-setup.php');"
php -r "if (hash_file('SHA384', 'composer-setup.php') === '544e09ee996cdf60ece3804abc52599c22b1f40f4323403c4 4d44fdfdd586475ca9813a858088ffbc1f233e9b180f061') { echo 'Installer verified'; } else { echo 'Installer corrupt'; unlink('composer-setup.php'); } echo PHP_EOL;"
php composer-setup.php
php -r "unlink('composer-setup.php');"

در صورتی که همین اطلاعات رو عینا روی یکی از سایتهام که از هاستینگ دیگه ای استفاده میکنه ارسال میکنم اطلاعات بدون مشکل ذخیره میشه!
به نظرتون مشکل از کجاست؟
این کدی که شما می خواید اجرا کنید نیاز به دسترسی php_exec داره
چرا که دارید php رو اجرا می کنید

Maysam.M
October 18th, 2017, 23:32
این کدی که شما می خواید اجرا کنید نیاز به دسترسی php_exec داره
چرا که دارید php رو اجرا می کنید

دوست عزیز پست های قبلی من رو بخونید. بله این کدها php رو اجرا میکنه زمانی که داخل فایل php قرار بگیره نه اینکه مثلا بخواهید داخل یک پست وردپرس اون رو قرار بدید. این کد در واقع مستقیم قرار نیست اجرا بشه و صرفا قراره به عنوان یک پست در دیتابیس سایت ذخیره بشه