PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات ثبت شرکت

mchteh
October 4th, 2017, 16:43
عرض سلام و ادب
ما یکی از سایتامون ک خدماتی تبلیغاتی و طراحی سایت انجام میده رو میخوایم تبدیا به شرکت کنیم
یکم ک تحقیق کردم دیدم ما میشیم شرکت با مسئولیت محدود و....

الان سوالم اینه من اول باید اقدام کنم برای مجوز؟
یا اول مکانم رو اجاره کنم میز و...بچینم کارمندامو مستقر کنم بعد اقدام کنم؟
حوالی میدان انقلاب ی دفتر مورد پسند بود بیعانه دادیم

اگر یکی از دوستان ک اطلاعات کافی داره لطف کنه صفر تا صد مجوز گرفتن برای همچین شرکتی رو توضیح بده ممنون میشم

negarnovin
October 4th, 2017, 17:09
اگر خودتان بخواهید بیفتید دنبال کارای شرکت مدتها طول میکشه تا ثبت کنید آخرشم نمیشه!
به این شرکتهای ثبت شرکت زنگ بزنید خودشون همه کارهارو براتون می کنن نیازی به میز و ... هم نیستش همه رو اونا انجام میدن شما فقط مدارک رو امضا می کنید.

vpgroup
October 4th, 2017, 17:17
عرض سلام و ادب
ما یکی از سایتامون ک خدماتی تبلیغاتی و طراحی سایت انجام میده رو میخوایم تبدیا به شرکت کنیم

الان سوالم اینه من اول باید اقدام کنم برای مجوز؟
یا اول مکانم رو اجاره کنم میز و...بچینم کارمندامو مستقر کنم بعد اقدام کنم؟
حوالی میدان انقلاب ی دفتر مورد پسند بود بیعانه دادیم

اگر یکی از دوستان ک اطلاعات کافی داره لطف کنه صفر تا صد مجوز گرفتن برای همچین شرکتی رو توضیح بده ممنون میشم

با سلام و احترام

بله اولین قدمی که باید بردارید آماده سازی شرکت ابتدایی میباشد. شما باید اول کارکنان و اعضا و هیئت مدیره و ناظران رو برای شرکت سهامی خاص آماده کنید

برای شرکت با مسئولیت محدود دو نفر کافی میباشد (مدیر و صاحب امتیاز / شریک اصلی)

بعد از اینکه محیط و منابع رو آمده کردید خودتون دست به کار شوید و مراحل ثبت شرکت رو پیش ببرید.

مراحل هم از انتخاب اسم شرکت شروع و ارائه مدارک مدیر و شریک و ... تا نهایی شدن شرکت میباشد. و در آخر هم ثبت شرکت در روزنامه و شروع فعالیت

شرکت های ثبت شرکت به علتی که تعداد ثبتی بالایی دارند به مراحل آگاهی دارند و یک مقدار سریعتر انجام میدهند. بهتر است خود شما انجام بدهید تا هم مراحل رو بگذرانید و هم سئو استفاده های احتمالی در آینده پیش نیاید

در هر صورت موفق باشید

mchteh
October 7th, 2017, 23:00
با سلام و احترام

بله اولین قدمی که باید بردارید آماده سازی شرکت ابتدایی میباشد. شما باید اول کارکنان و اعضا و هیئت مدیره و ناظران رو برای شرکت سهامی خاص آماده کنید

برای شرکت با مسئولیت محدود دو نفر کافی میباشد (مدیر و صاحب امتیاز / شریک اصلی)

بعد از اینکه محیط و منابع رو آمده کردید خودتون دست به کار شوید و مراحل ثبت شرکت رو پیش ببرید.

مراحل هم از انتخاب اسم شرکت شروع و ارائه مدارک مدیر و شریک و ... تا نهایی شدن شرکت میباشد. و در آخر هم ثبت شرکت در روزنامه و شروع فعالیت

شرکت های ثبت شرکت به علتی که تعداد ثبتی بالایی دارند به مراحل آگاهی دارند و یک مقدار سریعتر انجام میدهند. بهتر است خود شما انجام بدهید تا هم مراحل رو بگذرانید و هم سئو استفاده های احتمالی در آینده پیش نیاید

در هر صورت موفق باشید

رض سلام و ادب

ممنون از پاسختون

چند سوال:

بعد این ک دفتر اجاره کردم(فردا گفتن برم برای بستن قرارداد رهنش) باید این کار بسپورم به یک شرکت که ثبت رو انجام بده برامون چون اونا سریع انجام میدن
شما گفتید بهتر است خود شما انجام بدهید تا هم مراحل رو بگذرانید و هم سئو استفاده های احتمالی در آینده پیش نیاید
چ سواستفاده هایی ممکنه پیش بیاد؟

ایا شرایط خاصی داره؟یعنی میگ فلان تعداد کارمند یا بااین تخصص کارمند استخدام کنید؟یا کاری ندارن فقط مکان رو میخوان و دو مدیر و....چهارتا میزوصندلی و کارمند؟

بعدش باید به سازمان مالیات مراجعه کنم برای ثبت شرکت در اونجا؟؟

برای تبلیغات در شهر باید به سازمان زیباسازی شهرداری مراجعه کنم؟؟

من خیلی بی تجربم در این زمینه ولی کسب و کارم به حدی رسیده که مجبورم شرکت شم

لطفا اطلاعات و تجربیاتون رو در اختیارم بذارید

سپاس

- - - Updated - - -

اگر خودتان بخواهید بیفتید دنبال کارای شرکت مدتها طول میکشه تا ثبت کنید آخرشم نمیشه!
به این شرکتهای ثبت شرکت زنگ بزنید خودشون همه کارهارو براتون می کنن نیازی به میز و ... هم نیستش همه رو اونا انجام میدن شما فقط مدارک رو امضا می کنید.

ممنون از پاسختون اگر اطلاعات و تجربیات دیگری دارید در اختیارم بذارید

سپاس

vpgroup
October 8th, 2017, 00:08
رض سلام و ادب

ممنون از پاسختون

چند سوال:

بعد این ک دفتر اجاره کردم(فردا گفتن برم برای بستن قرارداد رهنش) باید این کار بسپورم به یک شرکت که ثبت رو انجام بده برامون چون اونا سریع انجام میدن
شما گفتید بهتر است خود شما انجام بدهید تا هم مراحل رو بگذرانید و هم سئو استفاده های احتمالی در آینده پیش نیاید
چ سواستفاده هایی ممکنه پیش بیاد؟

ایا شرایط خاصی داره؟یعنی میگ فلان تعداد کارمند یا بااین تخصص کارمند استخدام کنید؟یا کاری ندارن فقط مکان رو میخوان و دو مدیر و....چهارتا میزوصندلی و کارمند؟

بعدش باید به سازمان مالیات مراجعه کنم برای ثبت شرکت در اونجا؟؟

برای تبلیغات در شهر باید به سازمان زیباسازی شهرداری مراجعه کنم؟؟

من خیلی بی تجربم در این زمینه ولی کسب و کارم به حدی رسیده که مجبورم شرکت شم

لطفا اطلاعات و تجربیاتون رو در اختیارم بذارید

سپاس

عرض ادب مجدد

توجه داشته باشید اگر دوست ندارید اطلاعات و مشخصات هویتی خود و دوستان یا فامیل حتی همکاران خود را در اختیار شرکت ها قرار بدهید عرض کردم

همچنین لزوماً یک شرکت سالم و امانت دار نیست ولی همیشه استثناء هم وجود دارد در این قضیه. بنده به نظر شخصه عرض کردم اگر مراحل رو بگذورنید حداقل آشنایی پیدا میکنید.( تنها تفاوت اینکار توسط شما و شرکت در سرعت روند ثبت میباشد)

اطلاعی در مورد شرایط خاص آن ندارم ولی احتمال میدهم کاری به حوزه و تخصص افراد ندارند تنها ملاک مهم مشخصات هویتی و عدم سوء پیشینه و ... میباشد

بله حتما بعد از ثبت شرکت و نهایی شدن آن به سازمان دارایی و مالیات منطقه خودتون مراجعه و شرایط کاری خود را بیان و ملاک ها رو سنجش کنید و فرا گیرید

برای تبلیغات های سطح شهری هم مربوط به سازمان های شهرداری میباشد که با توجه به آن با کمی تحقیق در این سازمان اطاعات مورد نظر را یافت خواهید کرد

موفق باشید

mchteh
October 8th, 2017, 00:51
عرض ادب مجدد

توجه داشته باشید اگر دوست ندارید اطلاعات و مشخصات هویتی خود و دوستان یا فامیل حتی همکاران خود را در اختیار شرکت ها قرار بدهید عرض کردم

همچنین لزوماً یک شرکت سالم و امانت دار نیست ولی همیشه استثناء هم وجود دارد در این قضیه. بنده به نظر شخصه عرض کردم اگر مراحل رو بگذورنید حداقل آشنایی پیدا میکنید.( تنها تفاوت اینکار توسط شما و شرکت در سرعت روند ثبت میباشد)

اطلاعی در مورد شرایط خاص آن ندارم ولی احتمال میدهم کاری به حوزه و تخصص افراد ندارند تنها ملاک مهم مشخصات هویتی و عدم سوء پیشینه و ... میباشد

بله حتما بعد از ثبت شرکت و نهایی شدن آن به سازمان دارایی و مالیات منطقه خودتون مراجعه و شرایط کاری خود را بیان و ملاک ها رو سنجش کنید و فرا گیرید

برای تبلیغات های سطح شهری هم مربوط به سازمان های شهرداری میباشد که با توجه به آن با کمی تحقیق در این سازمان اطاعات مورد نظر را یافت خواهید کرد

موفق باشید

ممنون

mchteh
October 18th, 2017, 02:41
عرض ادب مجدد

موفق باشید

سلام
دوست عزیز من جامو تحویل گرفتم میز و صندلی چیدم کارمندامم استخدام کردم گفتم از سرماه بیان

الان اومدم که از فردا شخصا برای ثبت شرکت اقدام کنم که همه شرایط و مدارک رو داشتم اما به ی مشکل بزرگ خوردم

میگن قبل یا بعد ثبت شرکت باید به اداره اصناف رایانه ای مراجعه و مجوز فعالیت بگیرم در زمینه اینترنت

ایا میخواستم ببینم شماها هم اینکارو کردید؟

این اداره میگ :

چنانچه قصد فعالیت در صنعت آی تی و برنامه نویسی دارید و یا می خواهید یک شرکت تخصصی طراحی سایت راه اندازی نمایید، در قدم اول می بایست یک شرکت ثبت کنید که اصولاَ ثبت شرکت طراحی سایت در قالب شرکت با مسئولیت محدود از متداول ترین انواع این نوع ثبت است.
با توجه به بند 1 دستورالعمل سازمان نظام صنفی رایانه ای ، کلیه شرکت هایی که برای انجام فعالیت های مشاوره، نظارت، طراحی، تولید، نصب و راه اندازی، توسعه ، پشتیبانی و آموزش سیستم های نرم افزار، سخت افزار ، شبکه های اطلاع رسانی و نظایر آن تشکیل می شوند، موظفند پس از ثبت شرکت مطابق قانون تجارت و قبل از شروع فعالیت به " نظام صنفی استان خود مراجعه " و مجوز فعالیت دریافت دارند.
شرکت هایی به عضویت نظام صنفی رایانه ای استان پذیرفته خواهند شد که دارای شرایط ذیل باشند :
1. موضوع فعالیت آن ها به موجب اساسنامه شرکت صرفاَ یکی از فعالیت های رایانه ای مندرج در بند 1 باشد.
2. دارای مدیر عامل ( تمام وقت ) با حداقل مدرک کارشناسی باشند.
تبصره :
- مدیرانی که قبل از تشکیل نظام صنفی رایانه ای استان در شرکت خود سمت مدیریت عامل را داشته اند، از این قاعده مستثنی می باشند.
- در صورتی که مدیر عامل مدرک کارشناسی نداشته باشد، باید شامل یکی از موارد ذیل باشد :
* مدرک فوق دیپلم در رشته کامپیوتر با سابقه مدیریت یا فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات به مدت 4 سال
* مدرک فوق دیپلم در رشته های مرتبط با سابقه مدیریت یا فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات به مدت 6 سال
* مدرک فوق دیپلم در سایر رشته ها با سابقه مدیریت یا فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات به مدت 8 سال
* مدرک دیپلم با سابقه مدیریت یا فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات به مدت 10 سال
3. در استان مورد تقاضا به ثبت رسیده باشند.
4. مرکز اصلی شرکت در استان مورد تقاضا قرار داشته باشد.

اون گزینه ای که قرمز کردم شرایط منه اما من جای رسمی فعالیت نکردم که بتونم ثابت کنم 8 سال فعالیت میکنم
باید چیکار کنم واقعا گیجم

الاانم نزدیک 70-80میلیون هزینه کردم تااینجا و راه برگشت ندارم لطفا راهنماییم کنید

mchteh
October 18th, 2017, 13:16
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

abbas141
October 18th, 2017, 13:41
سلام

من اگر جای شما بودم ، اصلا سمت ثبت شرکت نمی رفتم ، ما هم فعالیت مون تبلیغات ، طراحی سایت ، پشتیبانی سایت ، بازاریابی اینترنی و کلا خیلی از مسائل حوزه وب هست .

چند سال پیش به این سمت رفتیم ، اگر از این موضوع صرف نظر کنیم که کلی برامون مشکل داشت و با کلی سختی تونستیم ثبت شرکت کنیم بگذریم ، اصل موضوع بعد از ثبت شرکت هست که شما هزار جور مشکل دارید ، ما اون موقع که رفتیم سراغ این موضوع سال های دوم و سوم فعالیت مون بود و هیچ دفتری نداشتیم و برای این موضوع مجبور شدیم بریم یک جایی رو اجاره کنیم و...

خلاصه بعد از مدتی ثبت شرکت انجام شد ولی اینقدر مشکلات : شهرداری ، مالیات ، نظام صنفی و... پیش اومد و هزینه کردیم کلا از این موضوع صرف نظر کردیم و حتی شرکت رو لغو کردیم .

خوبه مجوز بگیرید ، من نمیگم مچوز نگیرید ولی به اندازه نیازتون مجوز بگیرید .

به نظر من ثبت شرکت در حوزه it برای مجموعه ای خوبه که حداقل 2 میلیارد سرمایه داشته باشه + حداقل 15 نفر تیم شون باشه ، یک ملک تجاری داشته باشید . درامد ماهیانه بالای 60 میلیون اون موقع خوبه برید .

من توضیحات فوق رو برای شهر تهران گفتم در شهر های دیگه ممکن هزینه کمتر باشه

در شهر تهران شما اگر بخواهید یک ملک تجاری بخرید توی یک جایی که تجاری باشه مثل منطقه سهرودی تهران / برای 15 نفر حداقل چیزی حدود حداقل 1میلیارد هزینه اول ملک و با سایر هزینه ها به نظرم این میزان حداقل 2 میلیارد لازم که پشتوانه شرکت باشه . درامد هم 15 نفر نیرو اگر ماهی حداقل 4 میلیون درامد داشته بانشد 60 میلیون چیز زیادی نیست و این کفش

اگر شما این شرایط رو دارید خیلی خوبه برید سمتش باعث میشه ، شخصیت تون از حقیقی به حقوقی تبدیل بشه و بتوانید با جاهای خیلی بزرگ قرار داد های بزرگ تر راحت تر قرار داد ببندید .

اما اگر این شرایط رو ندارید به نظر من نرید سراغ این موضوع و مجوز های ساده تری رو بگیرید .

مثلا ما وقتی میخواهیم با یک شرکت قرار داد ببندیم الان نماد اعتماد داریم و همین نماد اعتماد جکم شرکت رو در فضای مجازی داره و 99% درصد شرکت هایی که باهاشون کار میکنیم با ارائه توضیحات همین موضوع رو از ما قبول میکنند و خیلی راحت باهاشون معامله میکنیم .

mchteh
October 18th, 2017, 14:00
سلام

من اگر جای شما بودم ، اصلا سمت ثبت شرکت نمی رفتم ، ما هم فعالیت مون تبلیغات ، طراحی سایت ، پشتیبانی سایت ، بازاریابی اینترنی و کلا خیلی از مسائل حوزه وب هست .

چند سال پیش به این سمت رفتیم ، اگر از این موضوع صرف نظر کنیم که کلی برامون مشکل داشت و با کلی سختی تونستیم ثبت شرکت کنیم بگذریم ، اصل موضوع بعد از ثبت شرکت هست که شما هزار جور مشکل دارید ، ما اون موقع که رفتیم سراغ این موضوع سال های دوم و سوم فعالیت مون بود و هیچ دفتری نداشتیم و برای این موضوع مجبور شدیم بریم یک جایی رو اجاره کنیم و...

خلاصه بعد از مدتی ثبت شرکت انجام شد ولی اینقدر مشکلات : شهرداری ، مالیات ، نظام صنفی و... پیش اومد و هزینه کردیم کلا از این موضوع صرف نظر کردیم و حتی شرکت رو لغو کردیم .

خوبه مجوز بگیرید ، من نمیگم مچوز نگیرید ولی به اندازه نیازتون مجوز بگیرید .

به نظر من ثبت شرکت در حوزه it برای مجموعه ای خوبه که حداقل 2 میلیارد سرمایه داشته باشه + حداقل 15 نفر تیم شون باشه ، یک ملک تجاری داشته باشید . درامد ماهیانه بالای 60 میلیون اون موقع خوبه برید .

من توضیحات فوق رو برای شهر تهران گفتم در شهر های دیگه ممکن هزینه کمتر باشه

در شهر تهران شما اگر بخواهید یک ملک تجاری بخرید توی یک جایی که تجاری باشه مثل منطقه سهرودی تهران / برای 15 نفر حداقل چیزی حدود حداقل 1میلیارد هزینه اول ملک و با سایر هزینه ها به نظرم این میزان حداقل 2 میلیارد لازم که پشتوانه شرکت باشه . درامد هم 15 نفر نیرو اگر ماهی حداقل 4 میلیون درامد داشته بانشد 60 میلیون چیز زیادی نیست و این کفش

اگر شما این شرایط رو دارید خیلی خوبه برید سمتش باعث میشه ، شخصیت تون از حقیقی به حقوقی تبدیل بشه و بتوانید با جاهای خیلی بزرگ قرار داد های بزرگ تر راحت تر قرار داد ببندید .

اما اگر این شرایط رو ندارید به نظر من نرید سراغ این موضوع و مجوز های ساده تری رو بگیرید .

مثلا ما وقتی میخواهیم با یک شرکت قرار داد ببندیم الان نماد اعتماد داریم و همین نماد اعتماد جکم شرکت رو در فضای مجازی داره و 99% درصد شرکت هایی که باهاشون کار میکنیم با ارائه توضیحات همین موضوع رو از ما قبول میکنند و خیلی راحت باهاشون معامله میکنیم .

سلام
ممنون از راهنماییتون
ببینید من سال هاست فعالیت میکنم در زمینه سئو و....من اکثر قراردادهای بزرگم رو بخاطر شرکت نبودن از دست دادم مث بیمه ایران- پدیده شاندیز-همراه اول
اینا شرکتایی بودن ک طی چند سال اخیر خواستن بامن همکاری کنند اما چون شرکت نبودم نشد

الانم تنها دلیلم برای شرکت زدن این بود که بتونم پروژه های بزرگمو حفظ کنم
رفتم یک جا اجاره کردم
نزدیک 20 میلیونم بابت میز و صندلی وسیستم دادم
کارمندمم ب اندازه نیازم گرفتم

الان در مراحل ثبت شرکت مشکلی ندارم و فقط اینک بعد ثبت باید ب نظام صنفی بپیوندم مشکل دارم

من نمیخوام شرکت در همه حوزه ها ثبت شه فقط در حیطه طراحی سایت یا یکی از همین خدماتم ثبت شه کافیه فقط برام مهمه ک ثبت شه

اما الان ب مشکل خوردم راه برگشتم ندارم

بعدش من که نمیخوام تو فضای حقیقی فعالیت کنم پس اصناف برا چی باید بگیرم؟

اصناف میگ باید 8 سال سابقه فعالیت داشته باشی اما من 8 سال رو دارم ولی نمیتونم اثباتش کنم چون شخصصی کار کردم

میگ برو ماست مالی کن به ی شرکتی ی پولی بده یه نامه رسمی بده بگ 8 سال پیششون کار کردی ما بهت مجوز بدیم
میگم بابا من 22 سالمه 8 سال پیش 14 سالم بوده اخه کدوم شرکتی 14 ساله استخدام میکنه

کلا الان ب مشکل خوردم نمیتونم مراحل شرکت رو لغو کنم
از طرفی هم دوس ندارم غیر قانونی بدون ثبت در اصناف پیش برم

لطفا راهنمماییم کنید

- - - Updated - - -

من الان خیلی شرکتا رو میشناسم که تو اصناف ثبت نیستن ولی دارن فعالیت میکنند اینا چجوری؟
البته اینم بگم تو فضای حقیقی تبلیغ نمیکنن از شرکتشون مثل ی دفتر کار برای سایتاشون استفاده میکنن و اخذ قرارداد

ولی رسما شرکت هستند دیگ

abbas141
October 18th, 2017, 14:26
سلام
ممنون از راهنماییتون
ببینید من سال هاست فعالیت میکنم در زمینه سئو و....من اکثر قراردادهای بزرگم رو بخاطر شرکت نبودن از دست دادم مث بیمه ایران- پدیده شاندیز-همراه اول
اینا شرکتایی بودن ک طی چند سال اخیر خواستن بامن همکاری کنند اما چون شرکت نبودم نشد

الانم تنها دلیلم برای شرکت زدن این بود که بتونم پروژه های بزرگمو حفظ کنم
رفتم یک جا اجاره کردم
نزدیک 20 میلیونم بابت میز و صندلی وسیستم دادم
کارمندمم ب اندازه نیازم گرفتم

الان در مراحل ثبت شرکت مشکلی ندارم و فقط اینک بعد ثبت باید ب نظام صنفی بپیوندم مشکل دارم

من نمیخوام شرکت در همه حوزه ها ثبت شه فقط در حیطه طراحی سایت یا یکی از همین خدماتم ثبت شه کافیه فقط برام مهمه ک ثبت شه

اما الان ب مشکل خوردم راه برگشتم ندارم

بعدش من که نمیخوام تو فضای حقیقی فعالیت کنم پس اصناف برا چی باید بگیرم؟

اصناف میگ باید 8 سال سابقه فعالیت داشته باشی اما من 8 سال رو دارم ولی نمیتونم اثباتش کنم چون شخصصی کار کردم

میگ برو ماست مالی کن به ی شرکتی ی پولی بده یه نامه رسمی بده بگ 8 سال پیششون کار کردی ما بهت مجوز بدیم

میگم بابا من 22 سالمه 8 سال پیش 14 سالم بوده اخه کدوم شرکتی 14 ساله استخدام میکنه

کلا الان ب مشکل خوردم نمیتونم مراحل شرکت رو لغو کنم

از طرفی هم دوس ندارم غیر قانونی بدون ثبت در اصناف پیش برم

لطفا راهنمماییم کنید

- - - Updated - - -

من الان خیلی شرکتا رو میشناسم که تو اصناف ثبت نیستن ولی دارن فعالیت میکنند اینا چجوری؟
البته اینم بگم تو فضای حقیقی تبلیغ نمیکنن از شرکتشون مثل ی دفتر کار برای سایتاشون استفاده میکنن و اخذ قرارداد

ولی رسما شرکت هستند دیگ

ثبت شرکت بی برو برگرد ، دردسر داره اونم دردسر های بزرگ نمونه خیلی خیلی کوچک 1 به 100 رو در مراحل ثبت شرکت مشاهده خواهید کرد .

ولی اصل موضوع از ثبت شرکت به بعد هست ، شما با شرکت بیمه ، همراه اول و... قرار داد می بنیدید فکر میکنید میتوانید حق حساب مالیات رو ندهید ؟

متاسفانه اطلاع رسانی در خصوص ثبت شرکت خیلی کم هست و خیلی از کسب و کار ها یک باره در مشکلاتی می افتند که گاهی به راحتی هم نمیتوانند خارج بشوند .

به عنوان کسی که همه این ها رو تجربه کردیم دارم میگم ، حالا باز شما یک قدم جلو هستید و جایی مثل این انجمن هست و دارید تحقیق میکنید ما اون موقع که رفتیم نه میدونستیم کجا بریم و نه کسی بود ازش بپرسیم دچار دردسر های شدیم که فقط برامون ضرر بود .

اما با همه این موارد پیشنهاد اصلی من این هست که بشینید دقیق مزایا و معایبش رو برای خودتون بنویسید اگر مزایاش بیشتر هست برید سراغش

بحث ثبت شرکت هم چیزی نیست که به تنهایی برید جلو ، شما دفعه اولتون هست که دارید این کارو میکنید .

میرید تو ملک مسکونی فعالیت تون رو شروع میکنید ، پس فردا حکم پلمپ براتون میاد ، توجه نکنید ، میان کل دفتر شما رو پلمپ میکنن ، چند ماه کل بندو بساطتون درگیر هست .

مالیات رو نمیدونید چی کار کنید ، داخل مسیری می افتید که باید ضرر های مالیاتی بدید .

شما اگر میخواهید ثبت شرکت کنید ، حتما نیاز هست در تمامی مراحل یک کارشناس حقوقی یک کسی که 10 بار این کارو کرده همیشه در کنارتون باشه .

خیلی از شرکت ها رو نگاه کنید اصلا یک کارشناس حقوقی دارند ، اما چون شما تازه اول کار هستید نیاز نیست یک نفر رو در این حوزه استخدام کنید .

شما حتما نیاز هست که با یک شرکتی که کارهای حقوقی و ثبت شرکت انجام میشه هماهنگ باشید و در تمامی مراحل تا زمانی که شرکت شما دایر هست اون شرکت کنار شما باشه .

mchteh
October 19th, 2017, 00:31
ثبت شرکت بی برو برگرد ، دردسر داره اونم دردسر های بزرگ نمونه خیلی خیلی کوچک 1 به 100 رو در مراحل ثبت شرکت مشاهده خواهید کرد .

ولی اصل موضوع از ثبت شرکت به بعد هست ، شما با شرکت بیمه ، همراه اول و... قرار داد می بنیدید فکر میکنید میتوانید حق حساب مالیات رو ندهید ؟

متاسفانه اطلاع رسانی در خصوص ثبت شرکت خیلی کم هست و خیلی از کسب و کار ها یک باره در مشکلاتی می افتند که گاهی به راحتی هم نمیتوانند خارج بشوند .

به عنوان کسی که همه این ها رو تجربه کردیم دارم میگم ، حالا باز شما یک قدم جلو هستید و جایی مثل این انجمن هست و دارید تحقیق میکنید ما اون موقع که رفتیم نه میدونستیم کجا بریم و نه کسی بود ازش بپرسیم دچار دردسر های شدیم که فقط برامون ضرر بود .

اما با همه این موارد پیشنهاد اصلی من این هست که بشینید دقیق مزایا و معایبش رو برای خودتون بنویسید اگر مزایاش بیشتر هست برید سراغش

بحث ثبت شرکت هم چیزی نیست که به تنهایی برید جلو ، شما دفعه اولتون هست که دارید این کارو میکنید .

میرید تو ملک مسکونی فعالیت تون رو شروع میکنید ، پس فردا حکم پلمپ براتون میاد ، توجه نکنید ، میان کل دفتر شما رو پلمپ میکنن ، چند ماه کل بندو بساطتون درگیر هست .

مالیات رو نمیدونید چی کار کنید ، داخل مسیری می افتید که باید ضرر های مالیاتی بدید .

شما اگر میخواهید ثبت شرکت کنید ، حتما نیاز هست در تمامی مراحل یک کارشناس حقوقی یک کسی که 10 بار این کارو کرده همیشه در کنارتون باشه .

خیلی از شرکت ها رو نگاه کنید اصلا یک کارشناس حقوقی دارند ، اما چون شما تازه اول کار هستید نیاز نیست یک نفر رو در این حوزه استخدام کنید .

شما حتما نیاز هست که با یک شرکتی که کارهای حقوقی و ثبت شرکت انجام میشه هماهنگ باشید و در تمامی مراحل تا زمانی که شرکت شما دایر هست اون شرکت کنار شما باشه .

سلام

ممنون از وقتی که گذاشتید و توضیح دادید
من واحد اداری اجاره کردم پس مشکل پلمپ نداره درسته ؟؟؟

بله حق باشماست ما هم چون همین اول راه ب مشکل خوردیم با یک شرکت که در این زمینه فعالتیت میکرد قرارداد بستیم کلا ازمون 1800 گرفت بابت تمام کارا و گفت شما دیگ دخالت نکنید تا 10 روز دیگ تمام مشکلاتتون رو وکیل ما حل میکنه

بیمه هم که دیگ راه گریز نداره مجبوریم بدیم

اما در مورد مالیات ما باید چند درصد از درامد کل بدیم مالیات سالانه
اطلاع دارید؟

- - - Updated - - -

شما فرمودید همراه اول؟ما با همراه اول چه کاری داریم؟

mehrangta
October 19th, 2017, 00:35
تا چند سال پیش که با 500 تومن این شرکت های ثبت شرکت کار رو اوکی میکردن
الان سرچ کردم برای انتخاب اسم شرکت هم سایت باز شده ظاهرا یکی از مشکلاتی که بهش گیر میدن همین هست

mchteh
October 19th, 2017, 00:37
تا چند سال پیش که با 500 تومن این شرکت های ثبت شرکت کار رو اوکی میکردن
الان سرچ کردم برای انتخاب اسم شرکت هم سایت باز شده ظاهرا یکی از مشکلاتی که بهش گیر میدن همین هست

اره الان خود اسم یک درگیری بزرگه - بهرحال برای کل کارا +پلمپ+ روزنامه رسمی از ما 1800 گرفتن
کل مشکلمون بااصناف هم گفتن حل میکنند برامون

mahsabk
October 19th, 2017, 12:27
من می خوام یه طرح صنعتی برای حوزه های زیز ثبت کنم کسی میتونه تو نوشتن طرح توجیهی کمکی کنه باید به این ثبت شرکتا مراجعه کنم؟

بازرسی فنی جرثقیل (http://karenlift.com/category/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%AC%D8%B1%D8%AB%D9%82%DB%8C%D9%84/) صدور گواهی سلامت لیفتراک (http://karenlift.com/%D8%B5%D8%AF%D9%88%D8%B1-%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%81%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9/) صدور گواهی سلامت جرثقیل (http://karenlift.com/%D8%B5%D8%AF%D9%88%D8%B1-%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%AC%D8%B1%D8%AB%D9%82%DB%8C%D9%84/)

BAMPA
October 19th, 2017, 13:13
اره الان خود اسم یک درگیری بزرگه - بهرحال برای کل کارا +پلمپ+ روزنامه رسمی از ما 1800 گرفتن
کل مشکلمون بااصناف هم گفتن حل میکنند برامون

متاسفانه الان موسسه های ثبت شرکت شدن دلال واسه خودشون !

کل هزینه ثبت شرکت شما + روزنامه رسمیتون حدود 200 تومن هزینه داره و خودتون هم میتونستید این کارو بصورت اینترنتی انجام بدید با documentation هایی که توی سایت ثبت هست ..

mchteh
October 19th, 2017, 18:56
متاسفانه الان موسسه های ثبت شرکت شدن دلال واسه خودشون !

کل هزینه ثبت شرکت شما + روزنامه رسمیتون حدود 200 تومن هزینه داره و خودتون هم میتونستید این کارو بصورت اینترنتی انجام بدید با documentation هایی که توی سایت ثبت هست ..

به این سادگی هم که شما میگید نیست
من به حرف دوستان بزرگوار همین انجمن رفتم خودم ثبت کنم البته نه برای هزینش میخواسم خودم یادبگیرم
همون اول قضیه اصناف و چند سازمان دیگ جلومونو گرفتن گفتن باید لیسانس کامپیوتر داشته باشی و....خلاصه کلی مارو ازار دادن
الان این شرکت با 1800 گفت انجام میدم 600 برای ثبت گرفت 1 تومن برای یچی که مربوط ب پلمپ بود 200 هم برای یک چیز دیگ - خلاصه اگ بتونن بااین یکوهشتصد کار مارو راه بندازن دمشون گرم

almandata
October 19th, 2017, 20:33
سلام

بله حق باشماست ما هم چون همین اول راه ب مشکل خوردیم با یک شرکت که در این زمینه فعالتیت میکرد قرارداد بستیم کلا ازمون 1800 گرفت بابت تمام کارا و گفت شما دیگ دخالت نکنید تا 10 روز دیگ تمام مشکلاتتون رو وکیل ما حل میکنه

اطلاع دارید؟

- - - Updated - - -

مالیات بحثش جداست

اما یه قسمت وجود بنام ارزش افزوده

موقعی که میرید مالیات ثبت نام میکنید باید ارزش افزوده هم ثبت نام کنید

مالیات رو میتونید معاف بشید یه جوری درامد دو میلیون رو اثبات کنید مالیات معاف هستید

اما ارزش افزوده چه هزار تومان چه صد میلیون !نه درصد رو ازتون میگیرن و باید هر سه ماه یکبار پرداختش کنید

- - - Updated - - -

به این سادگی هم که شما میگید نیست
من به حرف دوستان بزرگوار همین انجمن رفتم خودم ثبت کنم البته نه برای هزینش میخواسم خودم یادبگیرم
همون اول قضیه اصناف و چند سازمان دیگ جلومونو گرفتن گفتن باید لیسانس کامپیوتر داشته باشی و....خلاصه کلی مارو ازار دادن
الان این شرکت با 1800 گفت انجام میدم 600 برای ثبت گرفت 1 تومن برای یچی که مربوط ب پلمپ بود 200 هم برای یک چیز دیگ - خلاصه اگ بتونن بااین یکوهشتصد کار مارو راه بندازن دمشون گرم
ثبت شرکت کلا 200 هزار تومان هزینه نداره

دردسر داره اما هزینه نداره براتون اگه خودتون ثبت کنید

اما بخوان بدین شرکت ها براتون ثبت کنن کلا هزینه تون بالا میره

جالب اینجاس بعضی از موسسات که شرکت ثبت میکنن خودشون شرکت نیستن:d

- - - Updated - - -

و در اخر اصلا نیاز نیستش به دفتر و اینا ثبت شرکت کلا بصورت غیرحضوری هستش

پس خودتونو توی دردسر و هزینه نندازید

و اشتباه مارو نکنید ! شرکت ثبت نکنید !

mchteh
October 21st, 2017, 23:09
مالیات بحثش جداست

اما یه قسمت وجود بنام ارزش افزوده

موقعی که میرید مالیات ثبت نام میکنید باید ارزش افزوده هم ثبت نام کنید

مالیات رو میتونید معاف بشید یه جوری درامد دو میلیون رو اثبات کنید مالیات معاف هستید

اما ارزش افزوده چه هزار تومان چه صد میلیون !نه درصد رو ازتون میگیرن و باید هر سه ماه یکبار پرداختش کنید

- - - Updated - - -

ثبت شرکت کلا 200 هزار تومان هزینه نداره

دردسر داره اما هزینه نداره براتون اگه خودتون ثبت کنید

اما بخوان بدین شرکت ها براتون ثبت کنن کلا هزینه تون بالا میره

جالب اینجاس بعضی از موسسات که شرکت ثبت میکنن خودشون شرکت نیستن:d

- - - Updated - - -

و در اخر اصلا نیاز نیستش به دفتر و اینا ثبت شرکت کلا بصورت غیرحضوری هستش

پس خودتونو توی دردسر و هزینه نندازید

و اشتباه مارو نکنید ! شرکت ثبت نکنید !

اره اشتباه کردم اومدم شرکت شم ولی الان راه برگشتی ندارم همه سرمایمو خرج اینکار کردم

متاسفانه این شرکت به من گفت همه مشکلات رو حل میکنه
اما الان ک تحقیق کردم دیدم هیچ کاری نمیتونه بکنه بهرحال من هرفعالیتی کنم اصناف پدر منو در میاره
منم ده سال سابقه کاررسمی ندارم و نمیتونم مجوز اصناف رو بگیرم
واقعا نمیدونم چ کنم

Raspberry PI
October 22nd, 2017, 03:07

با کدوم تحقیق به این نتیجه رسیدین؟

شما میخواین کار ثبت شرکت خودتون انجام بدین یا به شرکت های مربوطه بسپارین؟

در هر صورت شما نیاز به اعلام مکان شرکت دارین پس اگه از قبل جای مشخصی داشته باشین بهتره

abbas141
October 22nd, 2017, 16:55
سلام

اطلاع دارید؟

- - - Updated - - -

سلام

خیلی خوبه که واحد تجاری گرفتیید اگر مشکلی هم باشه اون شرکتی که همراه شما هست میتونه کمکتون کنه .

شرکت بیمه و همراه اول مثال بود که گفتم مثلا وقتی میخواهید با این شرکت ها قرار داد ببندید اون ها توی دفتر مالیاتی شون می نویسند که با شرکت شما قرار داد بستند ، پس حتی اگر شما هم توی دفترتون ننویسید . مالیات از این جا می فهمه که دارید سرش رو کلاه میزارید . و همین چیزای ساده براتون داستان میشه .

بحث بیمه رو هم باز این شرکت های واسط می تونن کمکتون کنند .

کلا این که بایک ادم این کاره پیش برید به نفع تون هست ، شما برای ثبت شرکت هزار جور هزینه دارید . یا بهتره کسی نره سراغش یا میره درست بره .

البته این رو هم بگم ، نه خوبه خیلی پیگیر باشید که برید همه کار رو خودتون بکنید ، نه این طور هم خوبه که کلا ندونید که اون شرکت داره چی کار میکنه ، حد وسط خوبه .

اما در مورد مالیات ما باید چند درصد از درامد کل بدیم مالیات سالانه / اطلاع دارید؟

فرمول های خاصی داره ، که فکر میکنم همون شرکتی که داره کارها رو براتون انجام میده به موقعش در جریان وضعیت فعلی قرار میده .

- - - Updated - - -

اره اشتباه کردم اومدم شرکت شم ولی الان راه برگشتی ندارم همه سرمایمو خرج اینکار کردم

متاسفانه این شرکت به من گفت همه مشکلات رو حل میکنه
اما الان ک تحقیق کردم دیدم هیچ کاری نمیتونه بکنه بهرحال من هرفعالیتی کنم اصناف پدر منو در میاره
منم ده سال سابقه کاررسمی ندارم و نمیتونم مجوز اصناف رو بگیرم
واقعا نمیدونم چ کنم

اگر می بنید اشتباه است ، جلوی ضرر رو هر جا بگیرید ، منفعت هست . این نظر من هست .

ثبت شرکت توی ایران کلا دردسر داره ، البته نه تنها ثبت شرکت بلکه گرفتن هر مجوزی واقعا دردسر داره ، و هرچی مجوز بیشتر == دردسر بیشتر .

به جای این که یک کاری بکنند که همه بیان قانونی کار کنند و برای فعالیت خودشون شرکت ثبت کنند ، برای تنبلی خودشون یک کاری کردن که اینقدر مجوز گرفتن سخت باشه که شما وسط کار بیخیال بشی .

یا شما که شرکت ثبت میکنی ، یک بلاهایی سرتون میاره که صدبار از کاری که کردید پیشیمان بشید .

mchteh
October 23rd, 2017, 02:17
سلام

خیلی خوبه که واحد تجاری گرفتیید اگر مشکلی هم باشه اون شرکتی که همراه شما هست میتونه کمکتون کنه .

شرکت بیمه و همراه اول مثال بود که گفتم مثلا وقتی میخواهید با این شرکت ها قرار داد ببندید اون ها توی دفتر مالیاتی شون می نویسند که با شرکت شما قرار داد بستند ، پس حتی اگر شما هم توی دفترتون ننویسید . مالیات از این جا می فهمه که دارید سرش رو کلاه میزارید . و همین چیزای ساده براتون داستان میشه .

بحث بیمه رو هم باز این شرکت های واسط می تونن کمکتون کنند .

کلا این که بایک ادم این کاره پیش برید به نفع تون هست ، شما برای ثبت شرکت هزار جور هزینه دارید . یا بهتره کسی نره سراغش یا میره درست بره .

البته این رو هم بگم ، نه خوبه خیلی پیگیر باشید که برید همه کار رو خودتون بکنید ، نه این طور هم خوبه که کلا ندونید که اون شرکت داره چی کار میکنه ، حد وسط خوبه .

اما در مورد مالیات ما باید چند درصد از درامد کل بدیم مالیات سالانه / اطلاع دارید؟

فرمول های خاصی داره ، که فکر میکنم همون شرکتی که داره کارها رو براتون انجام میده به موقعش در جریان وضعیت فعلی قرار میده .

- - - Updated - - -

اگر می بنید اشتباه است ، جلوی ضرر رو هر جا بگیرید ، منفعت هست . این نظر من هست .

ثبت شرکت توی ایران کلا دردسر داره ، البته نه تنها ثبت شرکت بلکه گرفتن هر مجوزی واقعا دردسر داره ، و هرچی مجوز بیشتر == دردسر بیشتر .

به جای این که یک کاری بکنند که همه بیان قانونی کار کنند و برای فعالیت خودشون شرکت ثبت کنند ، برای تنبلی خودشون یک کاری کردن که اینقدر مجوز گرفتن سخت باشه که شما وسط کار بیخیال بشی .

یا شما که شرکت ثبت میکنی ، یک بلاهایی سرتون میاره که صدبار از کاری که کردید پیشیمان بشید .

دقیقا همینه بلایی سر من اوردن که به شکر خوردن افتادم
تا غیر قانونی کار میکنی کسی کاریت نداره همین که میای مجاز کاری کنی و قانونی تازه دردسرا شروع میشه - انگار اینجا خلاف کار بودن خیلی اسون تره
6 سال برا خودم کار کردم هیچکی نپرسید چیکار میکنی الان که اومدم قانونی کنم کارامو اینجوری اذیت میکنند
واقعا نمیدونم چی بگم فقط میدونم تا تهه راه رو باید برم راه برگشت ندارم

amiransabt
December 16th, 2017, 16:19
بهتره برای کسب اطلاعات کافی با یک شرکت حقوقی که در زمینه ثبت شرکت فعالیت داره تماس بگیرید .
شما میتونید با این شماره تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.
026-32752353

iroo
December 16th, 2017, 18:10
زنگ بزن ثبت شرکت، برات دو سوته اوکی کنند، نیاز به امضای خودت هم نیست :d

mchteh
December 18th, 2017, 15:31
دوستان من تجربیاتم در اختیارتون میذارم شاید بدردتون بخوره

اولا برای ثبت باید واحدتون یک واحد با سند فول اداری باشه و اجاره نامه یا سند به نام شرکت داخل بنگاه بصورت رسمی قراردادش بسته شه

کارای ثبت شرکت اسونه

اما برای فعالیت حتما باید عضو اصناف رایانه ای بشید

همچنین از بیمه و مالیات مجوز بگیرید

و در نهایت برای تبلیغات تو شهر از سازمان زیباسازی شهرداری مجوز بگیرید

در ثانی مدیرعامل باید لیسانسه باشه

من مشکلاتم حل شد و شرکتم تقریبا راه افتاد

ممنونم از راهنمایی هاتون