PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در تنظیم تعداد ساخت اکانت هاست و نمایندگی هاست در مستر ریسلر

avalmizban_com
October 4th, 2017, 16:26
دوستان اگر محصول مستر ریسلر بسازم چطوری میتونم تعداد ساخت اکانت های نمایندگی هاست و هاست رو تعیین کنم؟

و چطوری میشه پلاگین whmreseller رو فعال کرد برای مستر ریسلر

avalmizban_com
October 4th, 2017, 22:42
دوستان اگر محصول مستر ریسلر بسازم چطوری میتونم تعداد ساخت اکانت های نمایندگی هاست و هاست رو تعیین کنم؟

- - - Updated - - -

لطفا راهنمایی کنید خیلی واجبه ممنون

- - - Updated - - -

چرا کمک نمیکنید :|

- - - Updated - - -

یک سوال پرسیدم جوابش اینقدر زحمته که جواب بدید؟

cheapmizban
October 4th, 2017, 23:25

فکر کنم قبلا پاسختون رو دادم :-|

avalmizban_com
October 4th, 2017, 23:31
فکر کنم قبلا پاسختون رو دادم :-|
فقط گفتید در داخل whm هست که نگفتید دقیق کجا هست و باید کدوم قسمت برم راهنمایی بیشتر کنید با جزئیات کامل

- - - Updated - - -

لطف کنید مرحله به مرحله بگید وارد کجا بشم در whm که میتوان این هایی که گفتم رو تعیین کرد

- - - Updated - - -

جناب چیپ میزبان میشه راهنمایی کنید

cheapmizban
October 5th, 2017, 00:34
فقط گفتید در داخل whm هست که نگفتید دقیق کجا هست و باید کدوم قسمت برم راهنمایی بیشتر کنید با جزئیات کامل

- - - Updated - - -

لطف کنید مرحله به مرحله بگید وارد کجا بشم در whm که میتوان این هایی که گفتم رو تعیین کرد

- - - Updated - - -

جناب چیپ میزبان میشه راهنمایی کنید
از طریق پلاگین مستر ریسلر به بخش تولز مراجعه کنید و پکیج مورد نظرتون که میخواهید به طور خودکار ایجاد شود را فعال کنید .
سپس از طریق whmcs وارد بخش product شده و تایپ سرویس را بر روی reseller قرار دهید .
از قسمت ماژول هم میتوانید تنظیمات مورد نظر را اعمال کنید .
http://s9.picofile.com/file/8308221400/Shot013.jpg

avalmizban_com
October 5th, 2017, 01:08
جایی که گفتید رفتم ولی نمیدونم چیکارکنم

- - - Updated - - -

بخش تولز رو میگم

cheapmizban
October 5th, 2017, 01:16
جایی که گفتید رفتم ولی نمیدونم چیکارکنم

- - - Updated - - -

بخش تولز رو میگم
امیدوارم این لینک (http://blog.shirazwebhost.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D9%84%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88/) بتونه بهتون کمک بکنه .

avalmizban_com
October 5th, 2017, 01:19
آنجام شد حالا چطور میتوانم هم تعداد ساخت اکانت هاست و نمایندگی رو برای مستر ریسلر تنظیم کنم؟

avalmizban_com
October 5th, 2017, 21:45
سلام دوستان
چطور میتوانم هم تعداد ساخت اکانت هاست و نمایندگی رو برای مستر ریسلر تنظیم کنم؟
باتشکر راهنمایی کنید