PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای Internal Server Error وردپرس

delshad
October 4th, 2017, 15:34
سلام عزیزان
سایتم وردپرسه تنها موقع ارسال مطلب و ویرایش مطلب خطای
Internal Server Error رو میده کلافم کرده همه پلایگنا رو هم غیر فعال کردم درست نشد به هاستینگم گفتم بازم درست نشده تو صفحه اصلی مشکلی نداره فقط صفحه ارسال یا ویرایش مطلب اینجوری میشه

- - - Updated - - -

Internal Server Error The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator at webmaster@dailymobile.ir to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

vpgroup
October 4th, 2017, 15:48
با سلام و احترام

یکبار داخل قسمت بروزرسانی ها مجدد وردپرس را نصب کنید بررسی کنید اطلاع بدهید

موفق باشید

amin karimi
October 4th, 2017, 15:50
نظر بند لیمیت شده هاستتون

البته مطمن نیستم تو تلگرام مایل بودین در ارتباط باشین باهم حل کتنیم

delshad
October 4th, 2017, 16:46
با سلام و احترام

یکبار داخل قسمت بروزرسانی ها مجدد وردپرس را نصب کنید بررسی کنید اطلاع بدهید

موفق باشید
انجام داد درست نشد

vpgroup
October 4th, 2017, 17:04
انجام داد درست نشد

عرض ادب مجدد

هاست شما که محدود نشده؟! البته به عواملی زیادی بستگی دارد . یکبار قالب هم تغییر بدهید تست کنید . اگر رفع شد مشکل از کد های قالب میباشد

اطلاع بدهید

موفق باشید

delshad
October 4th, 2017, 17:44
عرض ادب مجدد

هاست شما که محدود نشده؟! البته به عواملی زیادی بستگی دارد . یکبار قالب هم تغییر بدهید تست کنید . اگر رفع شد مشکل از کد های قالب میباشد

اطلاع بدهید

موفق باشید

سلام والا با هاستینگم تماس گرفتم پس مشکل فکر نکنم از هاست باشه چون دقیقا یه سایت دیگم روی همین هاست دارم مشکل نداره انجمنم روشه اونم مشکل نداره قالبم اختصاصیه تغییری توش ندادم http://www.dailymobile.ir/

blueserver
October 4th, 2017, 19:30
سلام بر شما عزیز ، طبق مقالات کد زیر رو توی فایل wp-config بزارین و این مورد هم بررسی کنین یا حالت دیباگ وردپرس رو فعال کنین ببینین از کجا خطا میده ، یا ممکن هست htaccess شما مشکل داشته باشه یا در بعضی از پوشه ها htaccessیی باشه که کدش درست همخونی نداره.

define( 'WP_MEMORY_LIMIT', '128M' );

shivahost
October 4th, 2017, 20:17
لوگ های خطا رو خوانید مشخص میشه مشکل کجاست

BAMPA
October 4th, 2017, 22:46
errorlog ایجاد شده توی هاستتونو قرار بدید تا بررسی شه

از موارد زیادی میتونه باشه مثل زمان timeout request، منابع، کد های htaccess کانفیگ سرور و ...

delshad
October 4th, 2017, 22:57
یه مشکل دیگه سایت اصلیمون بدون اس اس ال مشکلی نداره ولی با اس اس ال همین خطا رو میده https://www.dailymobile.ir/17655/muslim-pro-android

BAMPA
October 4th, 2017, 23:00
یه مشکل دیگه سایت اصلیمون بدون اس اس ال مشکلی نداره ولی با اس اس ال همین خطا رو میده https://www.dailymobile.ir/17655/muslim-pro-android

بدون مشکل باز میشه، احتمالا کش دارید ...

delshad
October 4th, 2017, 23:14
بدون مشکل باز میشه، احتمالا کش دارید ...

کش . و کوکیم پاک کردم با خطا باز میشه !!!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

این خطا هم منو کلافه کرده کش و کوکی رو کامل پاک کردم الان درسته بعد 10 بیست دقیقه باز همینجوری میشه

bakuryu
October 4th, 2017, 23:25
سایتتون برای بنده هم بدون مشکل بالا میاد

از یک مرورگر دیگه استفاده کنید و چک کنید

shayakx
October 5th, 2017, 01:04
.htaccess را كنترل كنيد

bia2software.ir
October 6th, 2017, 14:11
سلام عزیزان
سایتم وردپرسه تنها موقع ارسال مطلب و ویرایش مطلب خطای
Internal Server Error رو میده کلافم کرده همه پلایگنا رو هم غیر فعال کردم درست نشد به هاستینگم گفتم بازم درست نشده تو صفحه اصلی مشکلی نداره فقط صفحه ارسال یا ویرایش مطلب اینجوری میشه

- - - Updated - - -

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator at webmaster@dailymobile.ir to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

به دلیل کم اوردن منابع هاست این ارور میده

تست منابع گرفتید ؟ هنگام ارور ؟