PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دان شدن ifastnet.com

MihanV
October 3rd, 2017, 02:45
گویا ifastnet.com و کل سرویس هاشون دان شده ؟!

365web.online
October 3rd, 2017, 11:06
الان که سایتشون بالاست. ولی من به عنوان کسی که نزدیک به هشت سال با آی فست نت کار کرده بودم افت کیفیتش رو به صورت ملایم شاهد بودم تا دو سال قبل که کلا قطع همکاری کردم. ولی نکته ای که در آی فست نت برای من خیلی جذاب بود ساپورت اونها بود . گهگاه شده بود مشکلی رو تیکت کرده بودم و بلافاصله اون مشکل حل شده بود طوری که من حتی فکر نمیکردم توی این فاصله زمانی بشه متن پاسخ رو تایپ کرد .

MihanV
October 3rd, 2017, 12:25
الان که سایتشون بالاست. ولی من به عنوان کسی که نزدیک به هشت سال با آی فست نت کار کرده بودم افت کیفیتش رو به صورت ملایم شاهد بودم تا دو سال قبل که کلا قطع همکاری کردم. ولی نکته ای که در آی فست نت برای من خیلی جذاب بود ساپورت اونها بود . گهگاه شده بود مشکلی رو تیکت کرده بودم و بلافاصله اون مشکل حل شده بود طوری که من حتی فکر نمیکردم توی این فاصله زمانی بشه متن پاسخ رو تایپ کرد .

گویا انتقال سرور داشتند دیشب ولی عجیب بود که هیچ اعلامی نکرده بودن
بایت هاست با توجه به قیمت بد نیست , من هم مدت طولانی هست که سرویس دارم ازشون از 2011 فکر میکنم
تا امسال هیچ مشکلی نداشتم و راضی بودم ولی امسال نوسان زیاد داشته و کیفیت رو به پایین بوده ...