PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال کابران به خلوت ترین سرور

samethost
October 2nd, 2017, 20:05
سلام، میخواستم ببینم امکان اینکه کاربران به صورت اتوماتیک به خلوت ترین سرور وصل بشن هست تو میکروتیک ؟

farhadhelix
October 2nd, 2017, 20:17
سلام، میخواستم ببینم امکان اینکه کاربران به صورت اتوماتیک به خلوت ترین سرور وصل بشن هست تو میکروتیک ؟

سلام

منظورتون چیه دقیقا خلوت ترین سرور؟

میخواید چیکار کنید کامل توضیح بدید

samethost
October 2nd, 2017, 20:23
می خوام اگه کاربر از طریق پورت های l2tp یا pptp وصل شد، به خلوت ترین سروری که دارم وصل شه که تعداد کمتری یوزر آنلاین داره

farhadhelix
October 2nd, 2017, 20:24
میکروتیک همچین قابلیتی نداره تا جایی که بنده اطلاع دارم. خلوت بودن سرور فقط داخل سرور مشخصه میکروتیک نمیتونه تشخیص بده

ب

hoka
October 2nd, 2017, 20:24
سلام

منظورتون چیه دقیقا خلوت ترین سرور؟

میخواید چیکار کنید کامل توضیح بدید

اکانتینگ هست منظورشون

Farid Saadat
October 2nd, 2017, 20:33
سلام،
خیر این کار ممکن نیست. هدف شما با کلاستر شاید قابل دستیابی باشه البته... اگر اورسل نکنید روی سرور نیازی به این چیزا ندارید به نظر من.

با احترام.

hassanshaikhi
October 2nd, 2017, 22:42
حالت عادی بطور خودکار نمیشه ولی میتونید ip pool رو محدود کنید مثلا شما 50 کاربر و 5 سرور میکروتیک دارید واسه چهار سرور اول توی pool تعداد 10 تا ip تعریف میکنید و برای سرور پنجم محدودیتی در نظر نمیگیرید اینجوری همیشه سرور یک تا چهار حد اکثر 10 نفر میتونن همزمان وصل بشن و نفر 11 نمیتونه وصل بشه و باید سرور بعدی رو امتحان کنه.
آگه بشه میتونید یه کانکشن طراحی کنید که در صورتی با سرور اول وصل نشد و خطا داد خودکار به سرور بعدی که تعریف شده وصل بشه اینطوری تعداد کاربرا همیشه بین سرور ها تقسیم میشه.