PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید صفحات اینستاگرام

shazo
October 2nd, 2017, 07:32
دوستان خسته نباشید

من میخوام یه پیج توی ایسنتاگرام خریداری کنم.. یه سوال داشتم ایا میشه به این سایت هایی که فروش دارن اعتماد کرد ؟؟؟

ایا امکان ریزیش هست ؟

ایا میشه اعتماد کرد . خریداری نمود ؟

و این که ایا میشه فالورهایی خرید مثلا توی یه زمینه خاض باشند ؟

مثلا 10 k دانشجو و آموزشی باشن فالورها ؟

ashadata
October 2nd, 2017, 08:31
باسلام

همه فالور هاشون فیک هستن مگر تعداد کمی واقعی باشن
خیلیاشون هم کرکی میفروشم

خودت یکی راه بندازی و تبلیغات کنی بهتره

armin.rf
October 2nd, 2017, 10:12
با سلام و احترام
در صورت نیاز به فالووور در خدمتتون هستیم
سیستم جدیدی داریم راه اندازی میکنیم با فالور های ایرانی و 120 درصد واقعی ! یعنی لایک و .... به صورت تضمینی انجام میشه توسط کاربرا
پیج هایی که در سایت ها در حال فروشه اکثرا فیک هستند ، چند کا مورد نیازه /؟

shazo
October 2nd, 2017, 15:04
پس دوستان این طور به نظر میاد که همشون فیک باشند..

hostfire
October 2nd, 2017, 15:19
پس دوستان این طور به نظر میاد که همشون فیک باشند..

بله
بهترین راه تبلیغه که خودتون انجام بدید( حتی اگر تبلیغات رو هم بسپرید به اینجور اشخاص باز احتمال اینکه فیک یا کلکی بزنن هست ) حتما خودتون تبلیغ کنید

Farid Saadat
October 2nd, 2017, 15:37
سلام،
پیشنهاد بنده بهتون instaup.ir هست. برای یکی از دوستان بنده هستش. سیستمش هم به این صورته که شما بهش شهر، هشتگ، لیست رقبا و این چنین چیز هایی رو خواهید داد و اون افراد رو پیدا می کنه، فالو میکنشون، لایک می کنه و کامنت میذاره براشون و بعد از چند روز آنفالو می کنشون. اینطوری باعث جذب بیشتر کاربر می شه. تعرفش اگر اشتباه نکنم اگر خودتون تنظیمات رو انجام بدین، ماهیانه 55 هزار تومان هست. در صورتی که خودشون براتون کار هاشو انحام بدن، ماهیانه 85 دریافت می کنند البته دقیق اطلاعی ندارم. اما روشش جواب میده 100%. همانطور که برخی عزیزان مطلع هستند، من افزایش فالور کار می کردم و روشم همین روش بود. زمانی که دوستم سایت رو زد، مشتری هارو فرستادم پیش ایشون و 60-65% مشتری ها راضی بودن.

با احترام.