PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه سایتی بزنم خوبه

hostorder
October 1st, 2017, 23:17
سلام به دوستان عزیز وب هاستینگ تالک آیا کسی اینجا میتونه راهنمایی کنه چه سایتی زده بشه بهتره ببخشید که درخواست تاپیک مون تکراری است و بعضی ها تو فکرشون میگند کسی نمیاد به کسه دیگه ایده بده

Cr0w
October 2nd, 2017, 00:10
راستش و بخوای تو اکثر زمینه ها الان دیگه سایت های زیادی وجود دارند
موضوع رو خودتون انتخاب کنید و وارد یک رقابت تنگاتنگ بشید .
اگر هدف داشته باشید و زحمت بکشید و براش بجنگید و عشق بورزید مطمئنا موفق خواهد بود .
صرفا فقط رویا و تصور راه اندازی یک وبسایت نباشه تمامی موارد در نظر گرفته بشه

vpgroup
October 2nd, 2017, 00:30
سلام به دوستان عزیز وب هاستینگ تالک آیا کسی اینجا میتونه راهنمایی کنه چه سایتی زده بشه بهتره ببخشید که درخواست تاپیک مون تکراری است و بعضی ها تو فکرشون میگند کسی نمیاد به کسه دیگه ایده بده

عرض ادب و احترام

جناب برای درآمد زایی میخواهید سایت بزنید یا صرفا تفریح و سرگرمی؟!

چون اگر یک سایت خوب بزنید از هر دو میتونید استفاده کنید

موفق باشید

saeid1346
October 2nd, 2017, 08:39
قبلا پیشنهاد میدادن سایت فیلم بزن ، حالا ببینم بازم کسی این پیشنهاد رو میده ؟ :d

ashadata
October 2nd, 2017, 09:41
هر سایتی بزنی خوبه فقط 6 ماه روی سئو خوب کار کنی

hostorder
October 2nd, 2017, 11:58
الان یک سایت به اسم www.config-server.pro زدم نمیدونم روش کار کنم به نتیجه میرسه یا نه

armin.rf
October 2nd, 2017, 12:20
الان یک سایت به اسم www.config-server.pro (http://www.config-server.pro/) زدم نمیدونم روش کار کنم به نتیجه میرسه یا نه

سلام جناب رحیمی روزتون بخیر
این دسته سایت ها سخت به نتیجه میرسه و اماری که به دست میاد کمه اما ارزشش از امار سایت مثلا موزیک بیشتره !
چون شخصی که وارد شده طبیعتا سرور داره و تو کار هاستینگه پس اگر شما سرویس داشته باشه برای فروش (مثلا vps) خیلی راحت به فروش میره

hostorder
October 2nd, 2017, 12:23
سلام جناب رحیمی روزتون بخیر
این دسته سایت ها سخت به نتیجه میرسه و اماری که به دست میاد کمه اما ارزشش از امار سایت مثلا موزیک بیشتره !
چون شخصی که وارد شده طبیعتا سرور داره و تو کار هاستینگه پس اگر شما سرویس داشته باشه برای فروش (مثلا vps) خیلی راحت به فروش میره

سایت اسکریپت به نظرتون چه طوره؟

- - - Updated - - -

من الان بیشتر سایتی میخوام بزنم که بعدش بتونم به کمکش بازم فروش هاستم رو بازم شروع کنم

navidz
October 2nd, 2017, 15:22
سلام
سایت های سرویس گرا هنوز هم موفق هستند
با تلاش سوددهی بسیار بالایی دارند

hostorder
October 3rd, 2017, 14:39
Upupupupup

pc.rootall
October 3rd, 2017, 14:57
یک ایده جالب دارم مایل بودید پ.خ بدید روش کار کنید واقعا خوب میگیره

live
October 3rd, 2017, 15:00
الان یک سایت به اسم www.config-server.pro (http://www.config-server.pro) زدم نمیدونم روش کار کنم به نتیجه میرسه یا نه
سلام شما یک سایت راه اندازی کردید که نمونش دقیقا به همین اسم و با همین پسوند تو این انجمن شناخته شده هست ، معلومه که به نتیجه نمیرسه ، تنها راهی که به نظر من میرسه فروش vps با قیمت 10 تومن با رم 2 و سی پیو 2 هست که همین الانم داره فروش میره ، شما با این دامنه فقط به این شکل میتونید درامدزایی کنید

hostorder
October 3rd, 2017, 15:36
یک ایده جالب دارم مایل بودید پ.خ بدید روش کار کنید واقعا خوب میگیره

شماره تلگرام اتون رو میدید