PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای فعالیت در یوتیوب

mehrania
September 30th, 2017, 14:30
سلام
عزیزان من مدتی درمورد نحوه در آمد زایی و فعالیت در یوتیوب تحقیق کردم و تونستم اکانتم در این زمینه فعال کنم فقط الان مشکلی دارم نمیدونم در چه زمینه شروع کنم که بتونم بازدید خوبی داشته باشم از ویدئو هام ، مشکل اینه چون این سایت برای ایرانی ها *****ه و رقیب سر سختی مانند آپارات رشد این سایت در ایران کم کرده بعد بازدید کانال های ایرانی یوتیوب دیدم که عنوان ویدئوشون فارسی بود حیلی کم بود و فعالیت آنچنانی هم ندارند، میشه بگید که در زمینه کلیپ های ایرانی فعالیت کنم یا خارجی ؟ در چه زمینه ای ؟ آیا ایرانی ها اصلا از کلیپ های یوتیوب بازدید میکنند ؟
ممنون میشم در این زمینه کمک کنید بهم

ColdWorld
September 30th, 2017, 14:52
اول اینکه آپارات با حقه بازی و حمایت جکومت و ***** کردن یوتیوب تو ایران یه خورده بالا اومده.
دوم اینکه شما باید ببینی تواناییت چی هست.مثلاً گیتاریست هستی میتونی آموزش گیتار بزاری یا آهنگ های مختلف رو کاور کنی.
کانال های فارسی خوبی هست تو یوتیوب خیلی هم فعاله و درامد مناسبی دارن مثلاً تاپ 10 فارسی.​اما به نظر شخصی بنده اگر انگلیسی خوبی دارید انگلیسی کار کنید در کنارش فارسی.