PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای منابع مناسب سرور مجازی

qaplan
September 30th, 2017, 13:46
سلام

دوستان برای ارائه خدمات هاستینگ به ۱۰۰ مشتری با سایت‌هایی با بازدید معمولی چه مقدار رم و سی‌پی‌یو مناسب میتونه باشه؟

blueserver
September 30th, 2017, 13:52
سلام بر شما عزیز
با این تعداد صلاح نیست که سرور مجازی تهیه کنین ، پیشنهاد میکنم انتخابتون رو روی سرور اختصاصی قرار بدین این تعداد برای سرور مجازی زیاد هست.
موفق باشین

qaplan
September 30th, 2017, 13:54
برای این تعداد مشتری و بازدید حداقل سخت افزار و رم و سی‌پی‌یو رو برای سرور اختصاصی میشه بگید؟

slefx.ob
October 2nd, 2017, 02:23
با سلام

اگر میخواهید کیفیت مناسبی داشته باشید و در وسط کارتون دچار مشکل نشید حداقل پیشنهاد بنده 64 گیگ رم هست با سی پی یو نسل core i7 .
پیشنهاد بنده ex41s هست. که با هزینه ای حدود 200 الی 250 هزار تومان میتونید تهیه کنید.

با تشکر

RealHAM
October 2nd, 2017, 10:37
سلام
پیشنهاد می گردد یک سرور با رم حداقل ۳۲ ، سی پی یوی corei7 و هارد‌های SSD تهیه نمایید.
در صورت امکان مالی از چهار هارد SSD با RAID 10 استفاده نمایید

bakuryu
October 2nd, 2017, 10:59
میتونید از فرانسه یک سرور اختصاصی با قیمت مناسب بخرید

رم ۳۲ براتون کافی هست ، حتی خیلی موارد زیاد هم میاورید

هارد هم اس اس دی تهیه کنید

Farid Saadat
October 2nd, 2017, 11:25
سلام،
سی پی یو xeon e3-1240 و بالاتر.
من به شخصه برای میزبانی وب رم ۶۴ کمتر پیشنهاد نمی کنم چون تجربه ثابت کرده افت کیفیت شدیدی مشاهده خواهید کرد معمولا برای این تعداد سایت ( مگر اینکه مصرف منابع این سایت ها خیلی کم باشه ).
هارد برای میزبانی هم ssd طبیعتا و مقدار حدودا ۲ ترابایت می تونه کفایت کنه.
آنتی دیداس حتما داشته باشه سرور چون بعد از گذشت یک مدت، مطمئنا به آن نیاز خواهید داشت.
سرور با این مشخصات و رم ۶۴ حدود ۵۵۰ تومان قیمت داره ( از دیتاسنتر های درجه یک و حرفه ای، هتزنر رو حساب نکنین روش چون مناسب نیست ). همین حدود مشخصات با رم ۳۲ هم حدود ۵۰۰ هزار تومان قیمت خواهد داشت.
برای مشاوره و سوالات بیشتر، در خدمتم.
@farid_sdt

با احترام.

aligoli
October 2nd, 2017, 16:52
سلام

دوستان برای ارائه خدمات هاستینگ به ۱۰۰ مشتری با سایت‌هایی با بازدید معمولی چه مقدار رم و سی‌پی‌یو مناسب میتونه باشه؟

اگر کانفیگ اوکی باشه.
رم 6
پردازنده 4 هسته 6000 مگاهتزر
هارد هم اگر ssd باشه بهتر.

این نظر شخصی من هست.
چطور ؟