PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست فوق العاده قوی با پشتیانی کامل

pcmax
January 4th, 2011, 20:17
فضا مورد نیاز 500 مگ
پهنای باند حداقل 50 گیگ

تو هاست قبلی که داشتم ... مکیدونم طرف چی کار کرده بود که نمیتونستم به کاربرای سایتم ارسال خبر نامه انجام بدم .و یکی دوتا ایراد هم داشت .....

هر کس از دوستان موردی پیشنهاد داشت .. + اپلود خود سایت

سرویس هم میخوام از
iweb , theplanet یکی ازبهترین دیتاسنتر ها باشه

amirizadi
January 4th, 2011, 20:28
با سلام
در خدمیتم
500 مگ با پهنای باند نامحدود
سی پنل
کیفیت عالی و پشتیبانی 24 ساعته
سالانه 25000

pardishosting
January 4th, 2011, 20:28
اپلود خود سایت یعنی چی ؟

pcmax
January 4th, 2011, 20:31
اپلود خود سایت یعنی چی ؟

یعنی شما انتقال دیتا و محصولات - دیتا بیس رو از این هاستی که دارم به روی هاست که ارائه میدید انجام بدید ...

خواهشا تاکید میکنم مشکل ارسال ایمیل روی هاست که الان هست رو دارم ... یعنی نمیتونم به اعضا ایمیل بدم ....

Warez-Host.IR
January 4th, 2011, 20:49
خواهشا تاکید میکنم مشکل ارسال ایمیل روی هاست که الان هست رو دارم ... یعنی نمیتونم به اعضا ایمیل بدم ....
به اعضاء سایتتون چقدر در روز ایمیل ارسال می کنید ؟؟

iweb , theplanet یکی ازبهترین دیتاسنتر ها باشه
از بین همین دو دیتاسنتر نیاز دارید ؟؟

pcmax
January 4th, 2011, 21:04
از وقتی این هاست رو گرفتم موفق نشدیم حتی یه ایمیلم بزنیم .... قبلا که رو هاست دیگه بود مشکل نداشتم ....
اسمش سینا هست .. فک کنم رپید فا مال اون باشه .... هاست که الان دارم از ایشون هست ولی پشتیبانی 0 .......

pardishosting
January 4th, 2011, 21:18
پکیج نامحدود شخصی ما فکر کنم برای شما مناسب باشه.
نامحدود یعنی : عدم وجود حداقل برای اختصاص فضا ، هر چه قدر نیاز داشته باشید مربوط به سایتتون باشه مشکلی برای اپلود نداره.
ترافیک ماهانه هم محدودیت نداره.
مصرف مجاز سی پی یو : 15 درصد (سرور 4 هسته و 8 گیگ رم)
30 روز گارانتی بازگشت وجه

با تشکر

pcmax
January 4th, 2011, 21:22
پکیج نامحدود شخصی ما فکر کنم برای شما مناسب باشه.
نامحدود یعنی : عدم وجود حداقل برای اختصاص فضا ، هر چه قدر نیاز داشته باشید مربوط به سایتتون باشه مشکلی برای اپلود نداره.
ترافیک ماهانه هم محدودیت نداره.
مصرف مجاز سی پی یو : 15 درصد (سرور 4 هسته و 8 گیگ رم)
30 روز گارانتی بازگشت وجه

با تشکر

همه چیو گفتین قیمت رو نگفتید ... خودتون میتونید سایت رو اپلود کنید ....

pardishosting
January 4th, 2011, 21:32
قیمت : سه ماهه 18500 ، شش ماهه : 31000 ، یک ساله 54000 تومان
اگه پنل قبلی سی پنل باشه که خیلی سریع انتقال انجام می شه ، اگر هم نباشه بازم براتون انجام می دیم.

با تشکر

pcmax
January 4th, 2011, 21:41
قیمت بگی نگی بالاست فعلا ... از بین این دوتا دیتا سنتر میخوام باشه ....

pardishosting
January 4th, 2011, 21:45
قیمت بگی نگی بالاست فعلا ... از بین این دوتا دیتا سنتر میخوام باشه ....

فعلا که اپتایم ما از اپتایم اون هایی که توی اون دیتاسنتر سرور دارند بالاتر هست . ای وب که اصلا ارزش نداره بریم اون جا هاست بدیم.
بابت قیمت هم ، قیمت بالا نیست و نسبت به کیفیت و اپتایم و امکانات خیلی خوب و مناسب هست.

Talahost.Com
January 4th, 2011, 21:45
با سلام
1‏ ساله 30 تومن
انتقال رایگان
بدون مشکل ارسال ایمیل (اسپم مجاز نیست)

irlogo
January 5th, 2011, 00:27
ما سرور های ویندوزمون در کانادا ( iweb ) و بصورت بالانس شده و 99/99 درصد ضمانت آپتایم می دیم
می تونم به شما 3 روز تست تقدیم کنم

kingoftehran
January 5th, 2011, 00:35
با سلام
پارمیس هاست نیز در خدمت شماست با تضمین درخواست های شما و بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
سرور های ما نیز در iweb کانادا می باشد.
قیمت ها در سایت موجود است.
پارمیس هاست, هاست, هاست ویندوز, هاست لینوکس, میزبانی وب, ثبت دامنه و دامین (http://www.parmishost.com/)

CANOR
January 5th, 2011, 00:55
دیتاسنتر آی وب به هیچ وجه برای هاست سی پنل مناسب نیست. چون باهاش مشکل داشتم و تجربه کردم دارم میگم
به محض اینکه فهمیدن ایرانی هستیم سرور رو به کل بستن و اطلاعات رو پاک کردن و مجبور شدیم دایرکت ادمین نصب کنیم. البته شانس آوردیم روی سرور دیگه بک آپ مداوم میگرفتیم
الان هم از لیزوب سرور داریم که بسیار سرورهای قدرتمندی هستند و مشتریها فوق العاده راضی هستند
theplanet هم از جمله دیتاسنترهایی هست که چندین ساله سایه ی ایرانیها رو با تیر میزنه، کار کردن با این دیتاسنتر ریسک بالایی داره

ضمنا سرویسهای هاست لینوکس ما رو میتونید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:
هاست لینوکس (http://mahanhost.com/linux-hosting.html)

انتقال اطلاعات هم به رایگان انجام میشه

delta
January 5th, 2011, 00:57
با سلام
1‏ ساله 30 تومن
انتقال رایگان
بدون مشکل ارسال ایمیل (اسپم مجاز نیست)

شما کلا اینقدر همیشه بی پروا هستید؟ ارسال ایمیل میدونید چه فشاری به سرور میاره؟ من خودم یکبار از رو سرور هاست دل که فکر کنم عظمتش رو بدونید ارسال خبرنامه کردم هنوز به 600 نرسیده سرور لودش خوابید!!سایت قطع شد و بعد چند دقیقه بالا امد و برام ایمیل آمد ارسال ایمیل نکنید و لود سرور رو خوابوندید و.. الان دارید میگید ارسال ایمیل مشکلی نداره؟
دوستان عزیز هم حداقل راستش رو بگند و محدودیت ارسال ایمیل در روز رو ذکر کنند نه اینکه بگند هیچ مشکلی نداره! وگرنه یکی برای من بزارید روزانه یکبار برای 14000 کاربر سایتم میخوام اییمل کنم!

pardishosting
January 5th, 2011, 01:05
شما کلا اینقدر همیشه بی پروا هستید؟ ارسال ایمیل میدونید چه فشاری به سرور میاره؟ من خودم یکبار از رو سرور هاست دل که فکر کنم عظمتش رو بدونید ارسال خبرنامه کردم هنوز به 600 نرسیده سرور لودش خوابید!!سایت قطع شد و بعد چند دقیقه بالا امد و برام ایمیل آمد ارسال ایمیل نکنید و لود سرور رو خوابوندید و.. الان دارید میگید ارسال ایمیل مشکلی نداره؟
دوستان عزیز هم حداقل راستش رو بگند و محدودیت ارسال ایمیل در روز رو ذکر کنند نه اینکه بگند هیچ مشکلی نداره! وگرنه یکی برای من بزارید روزانه یکبار برای 14000 کاربر سایتم میخوام اییمل کنم!

شما تخصص خاصی در اسطوره سازی دارید ، وگرنه ارسال 600 ایمیل فشار آنچنانی به سرور نمی اره.
تنها مشکلش اسپم شدن هست.

Talahost.Com
January 5th, 2011, 08:35

سلام
شک نکنید مشکل از اسکریپت شما بوده. اگر ارسال ایمیل بصورت زمانبندی شده باشه مشکلی پیش نمیاد. مثلا در سایت ما میتونیم برای خبرنامه ها تعیین کنیم در x‏ ثانیه y‏ عدد ایمیل ارسال بشه.
حتی 1 ایمیل هم اسپم نمیشه.
محدودیت ارسال ایمیل تو سرور ما هم وجود داره.
همانطور که این دوستمون گفتند در سرور قبلی به هیچ وجه نمیتونستند ایمیل ارسال کنند. بنده هم عرض کردم (تو قوانین سایتمون هم هست) ارسال ایمیل حجیم اسپم یا تبلیغاتی ممنوع است.

kingoftehran
January 5th, 2011, 14:41
دیتاسنتر آی وب به هیچ وجه برای هاست سی پنل مناسب نیست. چون باهاش مشکل داشتم و تجربه کردم دارم میگم
به محض اینکه فهمیدن ایرانی هستیم سرور رو به کل بستن و اطلاعات رو پاک کردن و مجبور شدیم دایرکت ادمین نصب کنیم. البته شانس آوردیم روی سرور دیگه بک آپ مداوم میگرفتیم
الان هم از لیزوب سرور داریم که بسیار سرورهای قدرتمندی هستند و مشتریها فوق العاده راضی هستند
theplanet هم از جمله دیتاسنترهایی هست که چندین ساله سایه ی ایرانیها رو با تیر میزنه، کار کردن با این دیتاسنتر ریسک بالایی داره

ضمنا سرویسهای هاست لینوکس ما رو میتونید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:
هاست لینوکس (http://mahanhost.com/linux-hosting.html)

انتقال اطلاعات هم به رایگان انجام میشه

با سلام
دوست گرامی ما داریم از iweb و با cpanel سرویس می دهیم چون مستقیما دفتر توی کانادا داریم و تا به حال مشکلی نبوده.ایران هاست نیز با اون عظمتش سرورهاش iweb کانادا هست.فقط مشکل پشتیبانی دارند که اگر شما کانفیگ سرور را خوب بلد باشید نیازی بهشون ندارید.
در ضمن کلا cpanel ایران را تحریم کرده چه ربطی به دیتاسنتر ها داره ؟هر زمان هر دیتاسنتری که بفهمه ایرانی هستی ساسپند میکنه سرویس cpanel را مگر اینکه وارز ساپورت باشه سرور شما

CANOR
January 5th, 2011, 15:16
با سلام
دوست گرامی ما داریم از iweb و با cpanel سرویس می دهیم چون مستقیما دفتر توی کانادا داریم و تا به حال مشکلی نبوده.ایران هاست نیز با اون عظمتش سرورهاش iweb کانادا هست.فقط مشکل پشتیبانی دارند که اگر شما کانفیگ سرور را خوب بلد باشید نیازی بهشون ندارید.
در ضمن کلا cpanel ایران را تحریم کرده چه ربطی به دیتاسنتر ها داره ؟هر زمان هر دیتاسنتری که بفهمه ایرانی هستی ساسپند میکنه سرویس cpanel را مگر اینکه وارز ساپورت باشه سرور شما
دوست عزیز
ایران هاست که اصلا سرویس لینوکس نداره و فقط سرویسهای ویندوز به همراه پلسک ارائه میده
درسته سی پنل ایران رو تحریم کرده ولی خیلی از دیتاسنترهای امریکایی که علاوه بر سی پنل، حتی نباید به ایرانیها سرور هم ارائه بدن ولی میبینیم که همچنان دارن به ایران سرویس میدن
متاسفانه دیتاسنتر آی وب کاسه ی داغ تر از آش شده و بدون اطلاع قبلی سرویسهای سی پنل رو میبنده در صورتیکه همانطور که عرض کردم حتی خیلی از دیتاسنترهای امریکایی هنوز به ایران سرویس میدن

agarb98
January 5th, 2011, 15:26
سلام من هم می تونم بهتون هاست ارایه بدم با مشخصات خودتون

ایمیل هم در روز 450 تا می تونید ارسال کنید.

قیمت سالانه : 38000 تومان

انتقال اطلاعات هم رایگان انجام می شود.

mdf092
January 5th, 2011, 15:28
آریا هاست (http://www.arya-host.ir/)هم با سرورهای امن و قدرتمند در خدمت شماست

تلاش گروه برای حفظ کیفیت خدمات است تا کاربران بدون نگرانی به کسب و کار خود بپردازند (http://www.webhostingstuff.com/uptime/AryaHost.html)

pcmax
January 5th, 2011, 18:32
ممنون از تمامی پیشنهادهای عزیزان .... حق بدید هر سرویسی رو که میخوام بگیرم شما اینجا نفی میکنید ... بلاخره چه کنیم ...

میخوام هاستی که ارائه میدید دیتا بیسش با هساتی که الان دارم مچ شه ... یعنی ایا امکانش هست مثلا در یه هاست محصولی رو اضافه میکنم اتوماتیک وار در هاست دیگری که دارم اونجا هم ثبت شه .....
دلیل چون هر لحظه امکان ف . ی . ل . ت . ر شدن هستش ....
ایمیل هم هر 2-3 روز یه بار واسه 600 نفر میفرستم ....

Talahost.Com
January 5th, 2011, 21:01
با سلام
این که میفرمایید دیتابیس در دو هاست.. وظیفه ی برنامه نویس هست.
برای رفع مشکل ***** میتونید از parked domain‏ استفاده کنید.
‏ ارسال این تعداد ایمیل هم مشکلی نداره.
38500‏ سالانه.

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

ببخشید 38500 هزینه 1گیگ هست.
هزینه 500 مگ 30 تومن هست.