PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیس کانکت کردن سرور و مشکل وارد نشدن

hamedt6xw
September 29th, 2017, 04:29
سلام به عزیزان یه مشکل کوچیک که تا حالا من انجام نداده بودم ولی وقتی صورت گرفت متاسفانه به مشکل خوردم من در سرور خودم 2012 / نت رو قطع کردم و از سرور لاگ اوت شدم الان چطور میتونم وارد بشم چون پیام روکه میدونی چی میده ممنون

Ashkankamangar.ir
September 29th, 2017, 04:46
سلام به عزیزان یه مشکل کوچیک که تا حالا من انجام نداده بودم ولی وقتی صورت گرفت متاسفانه به مشکل خوردم من در سرور خودم 2012 / نت رو قطع کردم و از سرور لاگ اوت شدم الان چطور میتونم وارد بشم چون پیام روکه میدونی چی میده ممنون

سلام سور اگر مجازیه با کنسول یا وی ان سی
اختصاصی هست از دیتاسنتر کنسول یا وی ان سی بخواید

bakuryu
September 29th, 2017, 11:07
از جایی که سرور تهیه کردید ، بگید براتون اوکی میکنند

اگر خودتون هم پنل دارید از کنسول دارید وارد سرور شید و دوباره کارت شبکه را راه اندازی کنید

Hi Data
September 29th, 2017, 11:11
با سلام،

اگر پنل مدیریت دارید از طریق vnc وارد سرور شوید و کارت شبکه را فعال کنید.

ارادت.

kool
September 29th, 2017, 11:31

سلام
بسته به نوع سرویس (مجازی یا اختصاصی) میتونید مجدد فعال کنید، باید از طریق vnc یا کنسول مجازی ساز یا kvm و... متصل شوید. این موارد رو میتونید از ارائه دهنده سرویس خود سوال کنید.