PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد این هاستها کسی اطلاعی داره ؟

maroofi
January 4th, 2011, 16:58
مشکل حل شد ....:x
برای همین تاپیک رو پاک کردم چون خیلی سئوالش ساده بود ولی بنا به درخواست دوستان دوباره سئوال رو مینویسم

چه تفاوتی بین هاستهای unlimited و پهنای باند unlimited با
هاستهای محدود (2 گیگ حجم و 10 گیگ پهنا ) هست

قیمت دومی بیشتره ولی مشخصات همونه .
ضمن اینکه در سایت زیر
Cheap Web Hosting - VividHosting.com Provides Cheap Website Hosting Plans & 24 Hour Support. (http://www.vividhosting.com/)
قیمت 4 دلار برای هرماه هاست محدود ( 5 گیگ و 250 گیگ پهنا ) رو زده که من متوجه نشدم واقعا چه فرقی هست و ایا میشه روی اینها سرویسهای دانلود برقرار کرد باتوجه به اینکه 250 گیگ پهن باند داریم ؟

و الان فهمیدم که نه منابع کلا در این گونه سایتها اشتراکی هستش و کلا هدف چیز دیگریست L-)

Warez-Host.IR
January 4th, 2011, 17:45
با سلام
چون مقداری تو این چند رو با هم بیشتر برخورد داشتیم اینگونه میگم - امیدوارم ناراحت نشید
شنیدی میگن هرچقدر پول بدی هموقدر هم آش میخوری ؟؟
خوب حالا چرا این را گفتم
تو سرویس دهندگان ایرانی هم ای این نمونه ها زیاد داریم
هاست نامحدود ماهی 9900 تومان و ....
ولی چرا بعد از مدتی سایت شما را ساسپند می کنند ؟؟
طرف به شما فضای بالا میده با قیمت کم ولی حق ندارید از منابع اصلی سرور مثل رم و پردازنده زیاد استفاده کنید
یعنی یک حد و مرزی براتون میزاره
خوب وقتی شما فضا بالا داشته باشید وقتی بازدید میره بالا یا اینکه یک سری فایل برای دانلود بزارید و رو سرور فشا بیاد میگن شما از منابع سرور زیاد استفاده میکنید
خوب این فضای زیاد و ارزان اگر نشه ازش استفاده کرد پس به چه دردی می خوره ؟؟
برنامه هایی مثل راپیدلچ و چت روم هم که نمیشه استفاده کرد , چون پدر cpu را درمیاره
بهتر دنبال قیمت نباشید
به جای 5 گیگ یا 10 گیگ با قیمت کم همون را 3 گیگ هاست بگیرید ولی با کیفیت بهتر
در مورد این دو سایت من اطلاعات کافی ندارم ولی تجربه کلیم را از هاست های ارزان قیمت یا نامحدود گفتم
امیدوارم دوستان بهتر و بیشتر شما را درباره این 2 سرویس دهنده راهنمایی کنند

موفق باشید

agarb98
January 4th, 2011, 18:54
من سوال رو نفهمیدم اینگار حذف کرده کاربر در ضمن با وارز هست کاملا موافق هستم

pardishosting
January 4th, 2011, 20:26
یعنی تو سایت هایی که محدودیت حجم و ترافیک دارند ، می شه کاربر هر چه قدر خواست از سی پی یو استفاده کنه ؟
یعنی کسی که یک گیگ با ترافیک 100 گیگ رو می ده سالی 50 ، این منابع رو محدود نمی کنه ؟

Warez-Host.IR
January 4th, 2011, 20:42
یعنی تو سایت هایی که محدودیت حجم و ترافیک دارند ، می شه کاربر هر چه قدر خواست از سی پی یو استفاده کنه ؟
یعنی کسی که یک گیگ با ترافیک 100 گیگ رو می ده سالی 50 ، این منابع رو محدود نمی کنه ؟

با سلام
ما به کلیات کار داریم نه جزئیات
برای مثال خود ما منابع را برای کاربران محدود نکردیم ولی به کاربر قبل از خرید این را میگیم :
به کاربرانمون میگیم شما رو هاست اشتراکی حق استفاده از برنامه هایی همچون راپیدلچ یا ایجاد چت روم یا آپلود سنتر ندارید
برای آپلود سنتر و ذخیره سازی فایلها هاست دانلود باید تهیه بشه
وقتی می دونیم رو هاست اشتراکی تنها سایتهایی میزبانی میشن که فایل واسه دانلود یا ... ندارند چرا منابع را براشون محدود کنیم ؟؟
وقتی میدونید که همه دارن سایت اصلیشون را اینجا نگهداری میکنند و از یکسری پرتال های عمومی استفاده میکنند و شما از سرور خودتون هم مطمعاً هستید چرا محدود کنید ؟؟
به نظر من به جای محدود کردن منابع برای کاربران باید کیفت کار را بالا برد - نه این که منابع محدود بشه و بعد از مدتی که کاربر بازدیدش زیاد شد ببینه سرور شما دیگه جوابگو نیست و مجبور بشه کوچ کنه
روی یک سرور به اندازه مناسب نسبت به سخت افزارهای موجودمون سایت بیارم نه اونقدر سایت هاست کنیم که اگر یکی بازدیش رسید به 10 هزار یا 20 هزار مجبور به انتقال بشه
البته میگم این نظر من هست - نظر بقیه دوستان و اعضاء انجمن نیز واسه ما ازشمند و قابل احترامه

موفق باشید

mojiz
January 4th, 2011, 20:47
اون سایتها نوشتن نامحدود ولی به محض اینکه یه حدی رو رد کنی یه بهانه جور میکنن و میندازنت بیرون
من روی یکی از اینا بودم(خارجی) فایلامو پاک میکرد! بعد هم که میگفتم انکار میکرد.
اگه سایتت شخصیه مشکلی نست برو روش اما اگه مهمه از همین سایتهای محدود ولی معتبر بگیر

maroofi
January 4th, 2011, 21:47
اون سایتها نوشتن نامحدود ولی به محض اینکه یه حدی رو رد کنی یه بهانه جور میکنن و میندازنت بیرون
من روی یکی از اینا بودم(خارجی) فایلامو پاک میکرد! بعد هم که میگفتم انکار میکرد.
اگه سایتت شخصیه مشکلی نست برو روش اما اگه مهمه از همین سایتهای محدود ولی معتبر بگیر
ایشون هم در مورد محدود صحبت کردند
کلا این تاپیک در مورد سرویسهای محدود هست و همچنین مقایسه سرویسهای محدود با سرویس های نامحدود
چون که شرایطشون از لحاظ قیمت یکی بود برای من سئوال شده بود و میخواستم بدونم داستان چیه که متوجه شدم این سرویسهای محدود فرقی با نامحدودها ندارند ولی ارزش و اعتبار بیشتری دارند. سرویسهای نامحدود به کل تعطیل هستند و همه دوستان میگویند که خریدشون اشتباه هست

سرویسهای نامحدود زیادی هستند که اسما نامحدود هستند ( برای عکسهای خود وب سایت مشکلی ندارند ولی فیلم ، اهنگ و فایلهایی که نیاز به دانلود داشت هباشند رو اجازه نمیدهند
مثل هاست گیتر host gator
mochahost
justhost
اینها نامحدود میدهند ولی شامل شرایط ذکر شده هستند وقیمت خوبی هم دارند حدود ماهی 4 دلار ولی برخلاف گفته خودشون که پهنای باند نامحدود هست اگر بار سرور زیاد بشه دسترسی شما رو میبندن و هاست شما رو ساسپند میکنند.
هاستهای محدود هم همین مشکل رو دارند ولی با ملاحظات بیشتری که دوست عزیزمون فرمودندو توضیحات لازم رو دادند.
در کل سرویس محدود خیلی خیلی بهتر از نامحدود هست .