PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی و راه اندازی وب سایت و ایده های شما

almandata
September 27th, 2017, 00:36
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی

با هزینه کاملا مناسب

بصورت کاملا ریسپانسیو و بهینه و کدنویسی اصولی

طراحی گرافیک (PSD ) - تبدیل psd به html - تبدیل html به وردپرس

نمونه کارها به زودی بصورت عکس و آنلاین قرار داده میشه

امکان عقد قرارداد با تمام افراد حقوقی و حقیقی فراهم هستش

برای تست ریسپانسیو و بهینه بودن سایت میتونید
سایت اصلی شرکت ما رو بررسی کنید

http://pardazmizban.com

https://validator.w3.org/nu/?doc=http%3A%2F%2Fpardazmizban.com%2F

بعضی از نمونه کارها:

نمونه اول
(http://uupload.ir/files/dqw_2017-07-07_17-17-43.png)
نمونه دوم
(http://uupload.ir/files/3sx5_2017-06-29_18-28-32.png)
راههای ارتباطی با شرکت فاطر ایده پردازان مهام

شماره تماس: 08433230259
تلگرام : @pardazmizban (https://t.me/pardazmizban)

ارسال تیکت

نمونه های جدید و آنلاین بزودی در تاپیک درج خواهد شد

در صورت هرگونه سوال میتونید در داخل همین تاپیک،تلگرام،شماره تماس یا از طریق تیکت در ارتباط باشید

psfa
September 30th, 2017, 22:43
متاسفانه ما به این شخص یک کار برای کدنویسی سپردیم که قرار بود دو روزه تحویل بدن. بعد از یک ماه گفتن که من دیگه نمیتونم ادامه بدم و تا همینجا مجبورم رها کنم کار رو. نکته جالب قضیه اینجاست که این آقا خودش بلد نبود انجام بده باز داده به کس دیگه که براش انجام بده. کاری که ما برون سپاری کردیم رو این آقا دوباره برون سپاری کرده. حالا باز نکته جالب تر اینجاست که پول کاری که نکردن رو هم از ما میخوان. کاری که ما دادیم یه کدنویس دیگه انجام داده که تمام مستندات هم موحوده. نکته جالبه قضیه اینجاست این آقا بابت دیرکرد و کار نیمه تمام به ما کلی ضرر زده و ما مجبور شدیم خسارت بدیم. بعد از ما طلبکار هم هست و کارهای جالبی هم انجام میده مثل ساخت آی دی با نام دختر و پیام دادن به بنده. این آقا واقعا رفتارش خیلی حرفه ای هست. خیلی. حتما پیشنهاد میشه.

almandata
October 1st, 2017, 18:39
متاسفانه ما به این شخص یک کار برای کدنویسی سپردیم که قرار بود دو روزه تحویل بدن. بعد از یک ماه گفتن که من دیگه نمیتونم ادامه بدم و تا همینجا مجبورم رها کنم کار رو. نکته جالب قضیه اینجاست که این آقا خودش بلد نبود انجام بده باز داده به کس دیگه که براش انجام بده. کاری که ما برون سپاری کردیم رو این آقا دوباره برون سپاری کرده. حالا باز نکته جالب تر اینجاست که پول کاری که نکردن رو هم از ما میخوان. کاری که ما دادیم یه کدنویس دیگه انجام داده که تمام مستندات هم موحوده. نکته جالبه قضیه اینجاست این آقا بابت دیرکرد و کار نیمه تمام به ما کلی ضرر زده و ما مجبور شدیم خسارت بدیم. بعد از ما طلبکار هم هست و کارهای جالبی هم انجام میده مثل ساخت آی دی با نام دختر و پیام دادن به بنده. این آقا واقعا رفتارش خیلی حرفه ای هست. خیلی. حتما پیشنهاد میشه.
سلام و وقت بخیر

متاسفانه وقت اینو ندارم خط به خط توضیح بدم

فقط اینو میگم

طبق عکس خودشون

18 خرداد قرار بوده با ما تسویه کنن

https://forum.persiantools.com/*****.php?image=http%3A%2F%2Fup.vbiran.ir%2Fupload s%2F36978150685097333745_almandata.jpg&hash=3ed97b6188728578fee81cb62eee41c6

دو ماه بعدش جواب مارو دادن

http://s8.picofile.com/file/8307891334/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B0 %DB%B1_%DB%B1%DB%B7_%DB%B3%DB%B1_%DB%B5%DB%B9.jpg

داخل انجمن دیگه هم گفتم تمام موارد رو خود من انجام دادم یک مورد بود یا دو مورد من سپردم دوستم دو روز با تاخیر بود که متاسفانه ایشون بخاطر دو روز بدقولی ما !حدود چندمیلیون متضرر شدن (مدیر شرکت اعلام کرده چند ماه فکر کنم آقای بابایی الافشون کرده هربار یه قسمت از کارو به یه کدنویس دادن )

حالا ایشون به ما میگه اسپمر که چرا این اقا کار براش اانجام شده هیچ پولی ندادن اینطوری هم طلبکارن !

ملت ***ی میکنن بیصدا ایشون با صدا ادعاشم داره

psfa
October 1st, 2017, 19:20
سلام و وقت بخیر

متاسفانه وقت اینو ندارم خط به خط توضیح بدم

فقط اینو میگم

طبق عکس خودشون

18 خرداد قرار بوده با ما تسویه کنن

https://forum.persiantools.com/*****.php?image=http%3A%2F%2Fup.vbiran.ir%2Fupload s%2F36978150685097333745_almandata.jpg&hash=3ed97b6188728578fee81cb62eee41c6

دو ماه بعدش جواب مارو دادن

http://s8.picofile.com/file/8307891334/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B0 %DB%B1_%DB%B1%DB%B7_%DB%B3%DB%B1_%DB%B5%DB%B9.jpg

داخل انجمن دیگه هم گفتم تمام موارد رو خود من انجام دادم یک مورد بود یا دو مورد من سپردم دوستم دو روز با تاخیر بود که متاسفانه ایشون بخاطر دو روز بدقولی ما !حدود چندمیلیون متضرر شدن (مدیر شرکت اعلام کرده چند ماه فکر کنم آقای بابایی الافشون کرده هربار یه قسمت از کارو به یه کدنویس دادن )

حالا ایشون به ما میگه اسپمر که چرا این اقا کار براش اانجام شده هیچ پولی ندادن اینطوری هم طلبکارن !

ملت ***ی میکنن بیصدا ایشون با صدا ادعاشم داره

من هم اصلا وقت دهن به دهن شدن با اشخاصی مثل شما رو ندارم که کم هم نیستن وگرنه شب و روز باید وقت برای این کارا بزارم
نیاز باشه مستقیم از طریق پلیس فتا اقدام میکنم و اعاده حیثیت میکنم از شما چون ظاهرا روی شما خیلی زیاده
بله قرار بوده برای جناب عالی هزینه بریزیم اما کاری که شما کرده بودین نهایت کار 1 ساعت هم نبود کلش که 20 30 تومن میگیرن اون ادیت ها رو انجام میدن نه 100 تومن. که من باز هم چون این پول خورد ها چیزی نیست گفتم 50 رو میزنم که شما با پر رویی تمام پیام های تهدید آمیز ارسال میکردی که نه من 100 تومنم رو میگیرم. این 100 تومن هم چیزی نیست. پول خورد هم نیست. ظاهرا شما خیلی محتاجش هستی که براش این برنامه ها رو میچینی. اما ما پول زور به کسی نمیدیم.
جناب عالی هم که فرد معتقدی هستی و نفرین میکنی . بهتره اینجوری فردی رو *** خطاب نکنی. تمام این پیام های شما برداشته شده و نیاز باشه حتما از طریق پلیس فتا به دلیل اهانت های شما اعاده حیثیت میشه. بهتره قانونو رو مطالعه کنید. یه یوزر دیگه هم هست مثل شما توی انجمن وب هاستینگ تاک که هر روز تاپیک عذر خواهی میزنه. امثال شما هستن.
دو روز تاخیر؟ تصاویر گویا هست . بعد از 14 روز 2 تا کار انجام دادین شده دو روز تاخیر؟
اون شرکت الاف کی شده؟ الاف جناب عالی شده نه من. آدم وقتی با اشخاصی مثل شما کار کنه که کار بلد نباشن به فرد دیگه بسپارن و بعد دو هفته بگن دیگه نمیتونن کار انجام بدن کارها اینجوری میشه. بله.
من امروز رو وقت ندارم اما به زودی تمام بخش ها رو آماده و میکنم و تمام کاربرا رو متوجه سطح دانش شما قرار میدم حتی تک تک کد هایی که ادیت شده در چه حد بوده رو قرار میدم و تصویر قسمت محصولات که آیکون و عنوان بوده که جناب عالی بلد نبودی اوکیش کنی.
ممنون میشم کارهایی که انجام شده رو قرار بدین که کاربر ها قضاوت کنن. من هم کدنویسی که کار وبلاگ و ... رو انجام داده میارم که توضیح بدن. که شما برای کار نکرده از ما پول طلب نکنی

- - - Updated - - -

http://up.vbiran.ir/uploads/22207150685098719746_almandata6.jpg

دوستان عزیز. تصویر قسمتی که این شخص نمیتونست کد کنه و بدون اطلاع ما دوباره برون سپاره کرد. یک آیکون + عنوان که لینک میشد به یه صفحه دیگه. که چیزیم که به ما دادن سایز هاش به هم ریخته بود و ریسپانسیوش هم مشکل داشت که ما باز هزینه دادیم یه دوست عزیزمون کار رو انجام داد.

- - - Updated - - -

کارهایی که ایشون برای ما انجام دادن: تغییر چند مارجین - نصب دو پلاگین + این قسمت محصولات کدنویسی شده بود کاملا اما نمایش داده نمیشد. این آقا گفت ما از اول کد میکنیم این تیکه رو. که اینارو اضافه کرد
همین
من قیمت کار های این آقا رو هم دارم که قیمت هاش در حدی نیست بیاد بگه واسه این چند تا کار 100 میخوام. با این حال ما که همون موقع بهشون گفته بودیم 50 میزنیم منتها این فرد قبول نکرد پاشو کرد تو یه کفش و با پیام های تهدید آمیز و استفاده از الفاظ زشت که موجود هست تصاویرش که همین چند روز هم توی انجمن های پرشین تولز هر چی لایق خودشون هست رو به بنده نسبت دادن.

- - - Updated - - -

حالا ما با این همه سال کار کردن و تایید این همه کاربران معتبر انجمن شدیم ***.
به زودی تمامی موارد رو قرار میدم

- - - Updated - - -

کارهایی که این فرد برای ما انجام داده:
تغییر نام منو قرمز رنگ
بخش محصولات که توضیح دادم
نصب دو افزونه وردپرس
کد کردن یک باکس که توش یک دکمه و دو فیلد بوده فقط به صورت اچ تی ام ال
این مواردی بود که انجام شد. بعد از 14 روز. که قرار بود کامل نهایت 3 روزه تحویل ما بشه.
بعد از اون میخواستیم تسویه کنیم که با شنیدن قیمت نجومی 100 و خورده ای شکه شدیم.

http://up.vbiran.ir/uploads/1859514966502927734_hico2.jpg

- - - Updated - - -

تو شخصیت من نیست بخوام با آدمایی مثل شما بحث کنم. از سطح دانش شما مشخص هست. میخوام ببینم چند تا نمونه معتبر میتونید ارائه کنید.
این ها رو هم اگه گذاشتم برای قضاوت کاربرها هست

psfa
October 1st, 2017, 20:31
دوستان قضاوت کنید برای ادیت این چند مورد ما باید این قدر هزینه بدیم؟ ( اگه از قبل تعیین شده بود چرا که نه ) این آقا به ما پیام داد من انجام میدم ما فکر نمیکردیم اینجوری باشه . سپردیم به ایشون. حالا گردن ما افتاده فکر میکنه با بچه طرفه. اینجا همه خدارو شکر یه مقدار از کدنویسی سرشون میشه ضمن این که فردی که اومده کارو انجام داده هم هست و آماده ی پاسخگویی هست که شما کارهایی که این شخص برای ما انجام داده رو نگی شما انجام دادی. روز روشن واقعا جالبه. ما قالب دادیم به این آقا برای ادیت. بعد کارایی که نکرده یه سری قسمت ها رو زده به نام خودش پولشو از ما میخواد. جالبه واقعا. آدم یه کاسه بگیره بره سره چهار راه از این کارا حرمتش بیشتره

pc.rootall
October 1st, 2017, 20:45
سلام

یک گلایه از جناب psfa که کار هاشون ثابت شده و آدم بسیار حرفه ای و منظم در تاپیک ایشون پست ارسال کردن با چنین مواردی به نظر بنده کار درستی نیست (عذر خواهی هم میکنم)

و آقای پرداز میزبان که از شما گلایه که بسیار است ولی بهتر است در تلگرام یا پ .خ مشکلتون رو حل میکردید به نتیجه نمرسیدید اینجا به اشتراک میذاشتید.

بحر حال بازم از هردو بزرگوار عذر خواهی میکنم ولی چنین مسائلی بهتر در عموم شیر نشه ! ;)

برای هزینه هم حق با شماست مشکلی که این وسط هست اگر خودشون انجام میدادن احتمال زیاد این بود هزینه ای از شما دریافت نمیکردن ولی شخصی این وسط هست اون شخص هزینه هارو دریافت کرده

psfa
October 1st, 2017, 20:54
سلام

یک گلایه از جناب psfa که کار هاشون ثابت شده و آدم بسیار حرفه ای و منظم در تاپیک ایشون پست ارسال کردن با چنین مواردی به نظر بنده کار درستی نیست (عذر خواهی هم میکنم)

و آقای پرداز میزبان که از شما گلایه که بسیار است ولی بهتر است در تلگرام یا پ .خ مشکلتون رو حل میکردید به نتیجه نمرسیدید اینجا به اشتراک میذاشتید.

بحر حال بازم از هردو بزرگوار عذر خواهی میکنم ولی چنین مسائلی بهتر در عموم شیر نشه ! ;)

برای هزینه هم حق با شماست مشکلی که این وسط هست اگر خودشون انجام میدادن احتمال زیاد این بود هزینه ای از شما دریافت نمیکردن ولی شخصی این وسط هست اون شخص هزینه هارو دریافت کرده
سلام
بله جناب ما که اصلا راضی به این مسائل نیستیم و اگه بنده رو بشناسین میدونید اصلا اهل اینجور بحث ها نیستم
ایشون چند وقت پیشا هم توی تاپیک فروش بنده اسپم ارسال کرده که من فقط گزارش کردم و مدیران عزیز پاک کردن اما دوباره به این کار ادامه دادن بدون هیچ صحبتی با بنده
مشکل کار اینجاست که این آقا خودش کاری انجام نداده. دوباره واسطه شده و به یه فرد دیگه سپرده و حالا من نمیدونم اون فرد این قیمت ها رو داده ایشون هم روش سماجت میکنه چیه قضیه که من نمیدونم. چون واقعا برای من عجیب هست. کارهایی که انجام نشده. من به یه دوست عزیزی که تو همین انجمن هم هستن سپردم کارو اون فرد انجام داده و پولش هم دادیم. بعد این آقا میگه من انجام داده بودم. این دوستمون
Oscar (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=103480)

که آماده ی پاسخگویی هم هستن.

- - - Updated - - -

من این نکته رو دوباره متذکر بشم که بنده توی تاپیک ایشون پست ارسال نکردم. این آقا بوده که چندین بار توی تاپیک فروش من پست ارسال میکرده که بنده مجبور شدم از خودم دفاع کنم. چون مدیر ها بعد از یه هفته پست رو پاک میکنن. من پاسخی نمیدادم دوستان عزیز فکر میکردن پاسخی وجود نداره که سکوت کردم

pc.rootall
October 1st, 2017, 20:59
صحبتی باهم داشتیم تلگرام و تلفنی که برای همین کد نویسی هم پیشنهاد داده بودید که متاسفانه ....

اگر واقعا به این شکل که میفرمایین حق قانونی با شماست

Oscar
October 1st, 2017, 21:14
سلام
بله جناب ما که اصلا راضی به این مسائل نیستیم و اگه بنده رو بشناسین میدونید اصلا اهل اینجور بحث ها نیستم
ایشون چند وقت پیشا هم توی تاپیک فروش بنده اسپم ارسال کرده که من فقط گزارش کردم و مدیران عزیز پاک کردن اما دوباره به این کار ادامه دادن بدون هیچ صحبتی با بنده
مشکل کار اینجاست که این آقا خودش کاری انجام نداده. دوباره واسطه شده و به یه فرد دیگه سپرده و حالا من نمیدونم اون فرد این قیمت ها رو داده ایشون هم روش سماجت میکنه چیه قضیه که من نمیدونم. چون واقعا برای من عجیب هست. کارهایی که انجام نشده. من به یه دوست عزیزی که تو همین انجمن هم هستن سپردم کارو اون فرد انجام داده و پولش هم دادیم. بعد این آقا میگه من انجام داده بودم. این دوستمون
Oscar (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=103480)

که آماده ی پاسخگویی هم هستن.

- - - Updated - - -

من این نکته رو دوباره متذکر بشم که بنده توی تاپیک ایشون پست ارسال نکردم. این آقا بوده که چندین بار توی تاپیک فروش من پست ارسال میکرده که بنده مجبور شدم از خودم دفاع کنم. چون مدیر ها بعد از یه هفته پست رو پاک میکنن. من پاسخی نمیدادم دوستان عزیز فکر میکردن پاسخی وجود نداره که سکوت کردم

با سلام
بنده قصد دخالت و تخریب تاپیک رو ندارم، اما چون از من نام برده شد باید چند نکته رو بگم
دوست خوبم پوریا بابایی کار رو از کارفرمای اصلی (هیکو سافت) دریافت کرده بود و به آلمان دیتا سپرده بود، آلمان دیتا توی تحویل کار تاخیر بسیاری داشت و کار رو نیمه کاره ارسال کرده بود که باعث شد هیکو سافت با پوریا بابایی به مشکل بخوره و کلی هم از هزینه کار تا جایی که بنده اطلاع داشتم پوریا از جیب خودش ضرر داد این شد که آقا پوریا دیگه هزینه ای بابت تاخیر و کار نیمه کاره به جناب آلمان دیتا پرداخت نکردن
بعدش کار رو به بنده سپردن و موارد رو بنده تکمیل کردم

almandata
October 1st, 2017, 21:24
تمام کارهایی که گفتید انجام شده بجز یک قسمت که من به شما گفتم بلد نیستم اون قسمت رو باید صبر کنید دوستم انجام بده

حالا فکر میکنید برون سپاری بوده یا هرچی به خودتون برمیگرده

شما فقط یک چیز از استایل میدونید مارجین ! در حالیکه اصلا مارجین یه چیز دیگه اس

بخش وبلاگ هم اوکی شده بود که الان ادعا میکنید اوکی نبود ! با این نشون گفتید یک قسمت وبلاگ باشه یک قسمت اخبار گفتید جداگانه باشه

اینکه میگید شما خوبید همه قبولتون دارن شاید از نظر خودتون حرفه ای باشید

کسی که یک کم درک و شعور داشته باشه میتونه اینو بفهمه شما هیچ پولی پرداخت نکردید بابت کارهایی که انجام شده ! بعد از سه ماه میگید 50 تومن میدم ! فقط تبدیل پی اس دی به اچ تی ام ال که براتون انجام شده 50 هزار تومان هستش :)

پست هم که مدیریت پاک کردن اعلام کردن با احترام بدهی تونو درخواست کنم :) که دوباره درخواست پرداخت بدهی رو دارم

بالا هم عکس نشون دادم و براساس مستندات خودتون بعد از سه ماه قصد داشتید تازه پول پرداخت کنید ،اونم نرخی که شما تعیین میکنید (که شما این حق رو ندارید )

- - - Updated - - -

سلام

اتفاقا این وسط من کلا هیچ هزینه ای پرداخت نکردم این وسط نمیدونم رو چه حسابی حرف می زنید با خداست

اینکه شما گلایه دارید یا هرچی بین من و شما بوده که دقیقا نمیدونم چه مشکلی هستش اما خوب به این قضیه که این اقا پول بالا بکشه بگه من حرفه ایم برای من قابل درک نیستش :)

کل هدفمم اینه این اقا رو حرفش بمونه و شکایت کنه همدیگر رو از نزدیک ملاقات کنیم ;)وگرنه من برای دریافت یک پیام دیگه بهشون ندادم فقط اعلام کلاهبرداری کردم که کلاهبرداری هم کرده :)

psfa
October 1st, 2017, 21:32
تمام کارهایی که گفتید انجام شده بجز یک قسمت که من به شما گفتم بلد نیستم اون قسمت رو باید صبر کنید دوستم انجام بده

بخش وبلاگ هم اوکی شده بود که الان ادعا میکنید اوکی نبود ! با این نشون گفتید یک قسمت وبلاگ باشه یک قسمت اخبار گفتید جداگانه باشه

کسی که یک کم درک و شعور داشته باشه میتونه اینو بفهمه شما هیچ پولی پرداخت نکردید بابت کارهایی که انجام شده ! بعد از سه ماه میگید 50 تومن میدم ! فقط تبدیل پی اس دی به اچ تی ام ال که براتون انجام شده 50 هزار تومان هستش :)

پست هم که مدیریت پاک کردن اعلام کردن با احترام بدهی تونو درخواست کنم :) که دوباره درخواست پرداخت بدهی رو دارم

بالا هم عکس نشون دادم و براساس مستندات خودتون بعد از سه ماه قصد داشتید تازه پول پرداخت کنید ،اونم نرخی که شما تعیین میکنید (که شما این حق رو ندارید )

- - - Updated - - -

اتفاقا این وسط من کلا هیچ هزینه ای پرداخت نکردم این وسط نمیدونم رو چه حسابی حرف می زنید با خداست

اینکه شما گلایه دارید یا هرچی بین من و شما بوده که دقیقا نمیدونم چه مشکلی هستش اما خوب به این قضیه که این اقا پول بالا بکشه بگه من حرفه ایم برای من قابل درک نیستش :)

کل هدفمم اینه این اقا رو حرفش بمونه و شکایت کنه همدیگر رو از نزدیک ملاقات کنیم ;)وگرنه من برای دریافت یک پیام دیگه بهشون ندادم فقط اعلام کلاهبرداری کردم که کلاهبرداری هم کرده :)

تمام مواردی که شما انجام دادی :
تغییر نام چند عنوان منو اصلی
تغییر نام منو قرمز رنگ
نصب دو افزونه وردپرس
شما اینجوری دوست داری برا خودت فاکتور کنی پس من جواب سلامایی که به شما دادم فاکتورش میشه 100 هزار تومان که پرداخت کنید لطفا. هر کی هر چی بخواد باید پرداخت بشه دیگه؟

almandata
October 1st, 2017, 21:32
با سلام
بنده قصد دخالت و تخریب تاپیک رو ندارم، اما چون از من نام برده شد باید چند نکته رو بگم
دوست خوبم پوریا بابایی کار رو از کارفرمای اصلی (هیکو سافت) دریافت کرده بود و به آلمان دیتا سپرده بود، آلمان دیتا توی تحویل کار تاخیر بسیاری داشت و کار رو نیمه کاره ارسال کرده بود که باعث شد هیکو سافت با پوریا بابایی به مشکل بخوره و کلی هم از هزینه کار تا جایی که بنده اطلاع داشتم کسر کرده بودن این شد که آقا پوریا دیگه هزینه ای بابت تاخیر و کار نیمه کاره به جناب آلمان دیتا پرداخت نکردن
بعدش کار رو به بنده سپردن و موارد رو بنده تکمیل کردم
اینکه من بدقولی کردم یا خوش قولی یا همکارشون هستید یا نیستید رو کاری ندارم :)که دارید میگید ما هیچ کاری نکردم داخل انجمن دیگه میگن کار انجام دادیم شما میگید انجام ندادیم

اما خود ایشون برای وبلاگ گفتن دو دسته بشه وبلاگ بمونه بخش اخبار هم اضافه بشه :)

اینکه شما گفتید من کار انجام دادم یا ندادم با خودتون اما خود ایشون میدونه تمام کارها سر موعد انجام شده بجز یک قسمت که من گفتم بلد نیستم به دوستم دادم(داخل تلگرام بهشون گفتم) که ایشون داره سواستفاده میکنه میگه که بلد نبودن دادن برون سپاری :)

اینکه من همه چیزو از کدنویسی بلد باشم غیرممکنه هیچکس هم کامل نیستش :)

حالا باز به شما گفتن که این پیامو بنویسید یا ننویسید با خدا ;)

psfa
October 1st, 2017, 21:37
http://up.vbiran.ir/uploads/1403150687757118171_Untitled-1.jpg
ظاهرا تو این انجمن شخصیت ایشون بالا تر هست. فرمایشات ایشون نسبت به بنده تو انجمن همسایه

almandata
October 1st, 2017, 21:39
تمام مواردی که شما انجام دادی :
تغییر نام چند عنوان منو اصلی
تغییر نام منو قرمز رنگ
نصب دو افزونه وردپرس
شما اینجوری دوست داری برا خودت فاکتور کنی پس من جواب سلامایی که به شما دادم فاکتورش میشه 100 هزار تومان که پرداخت کنید لطفا. هر کی هر چی بخواد باید پرداخت بشه دیگه؟

داخل پیام خصوصی اعلام کردید شش تا کار انجام دادم
اینجا شد پنج تا
داخل انجمن دیگه چهار تا

http://s9.picofile.com/file/8307907484/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B0 %DB%B1_%DB%B2%DB%B0_%DB%B3%DB%B7_%DB%B2%DB%B4.jpg

اینکه شما خیلی حرفه ای هستید از نظر خود شما :) سه ماه جواب ندادن ما حرفه ای بودنه ؟برای تسویه ؟یکبار گفتید فردا تسویه میکنم !یکبار گفتید هنوز باهم تسویه نکردن !دوماهم کلا جواب مارو ندادید تا داخل تاپیکتون اعلام شد!اگر چیزی غیر از اینه بگید

Oscar
October 1st, 2017, 21:40

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
شما فرمودید مارجین نبوده در صورتی که ادیتهایی که بنده انجام دادم لیستش موجوده، که مارجین بینشون بوده، بهم ریختگی آیکن ها، بهم ریختگی کدها، اسکرول و... هم جزئشون بود و هیچ صفحه بلاگ، سینگل و برگه ای طبق psd کدنویسی نشده بود، چون کار رو بنده گرفتم بصورت آنلاین صفحات وبلاگ، برگه و سینگل رو بصورت دمو بلا آوردم هیچکدون به درستی کدنویسی نشده بود و علاوه بر بهم ریختگی اصلا شباهتی به psd نداشت که خود بنده موارد رو اوکی کردم
لطفاً اگر ادعا میکنید که قالب رو بدون مشکل انجام دادید قالب رو یکجا آپلود کنید تا ببینیم
البته کدهای ما رمز گذاری شده سعی نکنید، کدهایی که بنده نوشتم رو از سایت هیکو بردارید و بگید شما نوشتید چون قبلا با پوریا همرو علامت گذاری کردیم بصورت مسند هست تا اگر چنین ادعایی داشتید رو کنیم

almandata
October 1st, 2017, 21:40
http://up.vbiran.ir/uploads/1403150687757118171_Untitled-1.jpg
ظاهرا تو این انجمن شخصیت ایشون بالا تر هست. فرمایشات ایشون نسبت به بنده تو انجمن همسایه
اینو بخاطر این گفتم اومدید امتیاز منفی دادید:)

شخصیت ما هرجوری هستش شما حروم خوری نکنید که نترسید سرتون بلایی بیاد;)

psfa
October 1st, 2017, 21:41
اینکه من بدقولی کردم یا خوش قولی یا همکارشون هستید یا نیستید رو کاری ندارم :)که دارید میگید ما هیچ کاری نکردم داخل انجمن دیگه میگن کار انجام دادیم شما میگید انجام ندادیم

اما خود ایشون برای وبلاگ گفتن دو دسته بشه وبلاگ بمونه بخش اخبار هم اضافه بشه :)

اینکه شما گفتید من کار انجام دادم یا ندادم با خودتون اما خود ایشون میدونه تمام کارها سر موعد انجام شده بجز یک قسمت که من گفتم بلد نیستم به دوستم دادم(داخل تلگرام بهشون گفتم) که ایشون داره سواستفاده میکنه میگه که بلد نبودن دادن برون سپاری :)

اینکه من همه چیزو از کدنویسی بلد باشم غیرممکنه هیچکس هم کامل نیستش :)

حالا باز به شما گفتن که این پیامو بنویسید یا ننویسید با خدا ;)
ایشون نگفتن شما کاری انجام ندادین. اون چند موردی که من گفتم رو انجام دادین. وبلاگ و اخبار و این چیزا اصلا اوکی نشده بوده و جناب محبی لطف کردن اوکی کردنشون
لطفا تاریخ ها رو توجه کنید دوستان.

تاریخ شروع که به من پیام ارسال کرده:
http://up.vbiran.ir/uploads/24599150687773012657_almandata2.jpg
ما کارو یک روزه میخواستیم کامل که گفت ته تهش 3 روزه کارو کامل میکنه :
http://up.vbiran.ir/uploads/4434615068777384601_almandata3.jpg

تاریخی درگیر امتحانات شده کار رو ول کرده و کاری انجام نداده و خودشون هم قبول داشتن این دیرکردشون رو :
http://up.vbiran.ir/uploads/1125715068777255649_almandata.jpg

almandata
October 1st, 2017, 21:45
سلام دوست عزیز
شما فرمودید مارجین نبوده در صورتی که ادیتهایی که بنده انجام دادم لیستش موجوده، که مارجین بینشون بوده، بهم ریختگی آیکن ها، بهم ریختگی کدها، اسکرول و... هم جزئشون بود و هیچ صفحه بلاگ، سینگل و برگه ای طبق psd کدنویسی نشده بود، چون کار رو بنده گرفتم بصورت آنلاین صفحات وبلاگ، برگه و سینگل رو بصورت دمو بلا آوردم هیچکدون به درستی کدنویسی نشده بود و علاوه بر بهم ریختگی اصلا شباهتی به psd نداشت که خود بنده موارد رو اوکی کردم
لطفاً اگر ادعا میکنید که قالب رو بدون مشکل انجام دادید قالب رو یکجا آپلود کنید تا ببینیم
البته کدهای ما رمز گذاری شده سعی نکنید، کدهایی که بنده نوشتم رو از سایت هیکو بردارید و بگید شما نوشتید چون قبلا با پوریا همرو علامت گذاری کردیم بصورت مسند هست تا اگر چنین ادعایی داشتید رو کنیم
من نگفتم مارجین نبوده :)
ایشون گفتن فقط مارجین نوشتن !
گفتم هیچ درکی ندارن از مارجین !:)
اینکه دست مارو کنید یعنی باهمید;)قالبو پیدا کنم اپلود میکنم میفرستم خصوصی!چون به قول خودتون کد شده هستش قالب و ما نمیتونیم به راحتی برداریم قالب رو :)

psfa
October 1st, 2017, 21:47
داخل پیام خصوصی اعلام کردید شش تا کار انجام دادم
اینجا شد پنج تا
داخل انجمن دیگه چهار تا

http://s9.picofile.com/file/8307907484/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B0 %DB%B1_%DB%B2%DB%B0_%DB%B3%DB%B7_%DB%B2%DB%B4.jpg

اینکه شما خیلی حرفه ای هستید از نظر خود شما :) سه ماه جواب ندادن ما حرفه ای بودنه ؟برای تسویه ؟یکبار گفتید فردا تسویه میکنم !یکبار گفتید هنوز باهم تسویه نکردن !دوماهم کلا جواب مارو ندادید تا داخل تاپیکتون اعلام شد!اگر چیزی غیر از اینه بگید
تصاویر و مدارک لطفا. ما برای همه ی حرفامون مستندات ارائه میکنیم چون باکی نداریم از چیزی. شما هم ارائه کنید لطفا این مواردی که میگین رو
من گفتم بعد 14 روز اون کارها رو انجام دادین دقیق مدارک و تاریخ هاش رو قرار دادم. من 3 ماه جواب شما رو نمیدادم لطفا مدارکو قرار بدین ؟ من جواب شما رو همیشه دادم به غیر از زمانی که شروع به تهدید و الفاظ رکیک کردین که دیگه تو شان من نبود بخوام هر روز با شما دهن به دهن بشم. میخواستم طبق فاکتورخ ودتون پول کارهایی که کرده بودینو بدم اما شما اصرار داشتی که نه باید کامل بدی پول وبلاگ و ... رو هم بدی که من بار ها گفتم اگه هم دوست شما انجامش داده بود چیزی برای من ارسال نشده روی سایت هیچ تغییری نکرده شما فقط میگی انجام دادم انجام دادم من به شما بار ها گفتم انجام دادی کو؟ نیست؟ جوابی نداشتی بدی. الانم فقط همون حرف ها رو تکرار میکنین هیچ چیزی برای ارائه ندارین

- - - Updated - - -

اینکه دست مارو کنید یعنی باهمید;)قالبو پیدا کنم اپلود میکنم میفرستم خصوصی!چون به قول خودتون کد شده هستش قالب و ما نمیتونیم به راحتی برداریم قالب رو :)

ببخشید من نمیدونستم مارجین بحث پیچیده ای داره وگرنه واردش نمیشدم
ویرایش چند کلمه توی اچ تی ام ال و اضافه کردن چند مورد کوچیک نمیدونستم این قدر هزینه بردار و حرفه ای هست

- - - Updated - - -

اینو بخاطر این گفتم اومدید امتیاز منفی دادید:)

شخصیت ما هرجوری هستش شما حروم خوری نکنید که نترسید سرتون بلایی بیاد;)

سطح شعور و فرهنگ جناب عالی مشخص هست

Oscar
October 1st, 2017, 21:51

قالب کد شده نیست میتونید راحت از سایت هیکو بردارید
یکسری رمز ها گذاشتیم تا اگر ادعا کردید کدنویسی کار شما بوده رو کنیم، باز میل خودتون برید سایت هیکو قالبو بر دارید تا ما هم مدارکمون رو رو کنیم
و اینکه میگید ما باهم همکار و همدستیم هم توهم شماست بنده از پوریا دفاع نمیکنم، در اصل از خودم دفاع میکنم چون کاری که شما ادعا میکنید انجام دادید رو بنده انجام دادم و هزینشو دریافت کردم
تاریخ شروع کار رو توی تلگرام ملاحظه کنید
36875

- - - Updated - - -

بنده بیشتر از این وقت واسه این بحثا ندارم
اگر توی دادگاه نیاز بود بنده در خدمتم
شما هم جناب آلمان دیتا اگر واقعا به وجدان خودتون رجوع کنید هم تاخیر داشتید هم کاره نیمه کاره تحویل دادید، نباید بابتش هزینه دریافت کنید

من خودم تا حالا چندین بار بخاطر تاخیری که داشتم، کاری که بصورت 100% انجام داده بودم رو مشتری ازم تحیل نگرفته وپولی پرداخت نکرده و این مشکل منه که تاخیر داشتم نه مشتری

almandata
October 1st, 2017, 22:14
تصاویر و مدارک لطفا. ما برای همه ی حرفامون مستندات ارائه میکنیم چون باکی نداریم از چیزی. شما هم ارائه کنید لطفا این مواردی که میگین رو
من گفتم بعد 14 روز اون کارها رو انجام دادین دقیق مدارک و تاریخ هاش رو قرار دادم. من 3 ماه جواب شما رو نمیدادم لطفا مدارکو قرار بدین ؟ من جواب شما رو همیشه دادم به غیر از زمانی که شروع به تهدید و الفاظ رکیک کردین که دیگه تو شان من نبود بخوام هر روز با شما دهن به دهن بشم. میخواستم طبق فاکتورخ ودتون پول کارهایی که کرده بودینو بدم اما شما اصرار داشتی که نه باید کامل بدی پول وبلاگ و ... رو هم بدی که من بار ها گفتم اگه هم دوست شما انجامش داده بود چیزی برای من ارسال نشده روی سایت هیچ تغییری نکرده شما فقط میگی انجام دادم انجام دادم من به شما بار ها گفتم انجام دادی کو؟ نیست؟ جوابی نداشتی بدی. الانم فقط همون حرف ها رو تکرار میکنین هیچ چیزی برای ارائه ندارین

- - - Updated - - -

ببخشید من نمیدونستم مارجین بحث پیچیده ای داره وگرنه واردش نمیشدم
ویرایش چند کلمه توی اچ تی ام ال و اضافه کردن چند مورد کوچیک نمیدونستم این قدر هزینه بردار و حرفه ای هست

- - - Updated - - -

سطح شعور و فرهنگ جناب عالی مشخص هست
سطح و شعور من هیچ ربطی به موضوع کااری ما نداره پس جو ندید لطفا !شما خوب=D>

تو همین تاپیک گفتید 5 کار انجام دادم تو خصوصی گفتید شش کار انجام دادم(عکس پیام شما مشخص هستش ) متن پیام شما هم معلومه که اگر ویرایش نکنید

من کلا دیگه به شما پاسخی نمیدم چون وقتشو ندارم کلاهبرداری شما رو ثابت کنم هر ثانیه

دروغگوییتون همینجا ثابت شده :) تاپیکی هم ببینم اعلام میکنم بهتون :)

به این دوست و همکارمونم فردا میرم خطمو مجدد میگیرم میام تلگرام :) کامل عکس از وبلاگ و صحبت های شما میذارم :) قالب رو هم میارم رو سایت>:)

- - - Updated - - -

قالب کد شده نیست میتونید راحت از سایت هیکو بردارید
یکسری رمز ها گذاشتیم تا اگر ادعا کردید کدنویسی کار شما بوده رو کنیم، باز میل خودتون برید سایت هیکو قالبو بر دارید تا ما هم مدارکمون رو رو کنیم
و اینکه میگید ما باهم همکار و همدستیم هم توهم شماست بنده از پوریا دفاع نمیکنم، در اصل از خودم دفاع میکنم چون کاری که شما ادعا میکنید انجام دادید رو بنده انجام دادم و هزینشو دریافت کردم
تاریخ شروع کار رو توی تلگرام ملاحظه کنید
36875

- - - Updated - - -

بنده بیشتر از این وقت واسه این بحثا ندارم
اگر توی دادگاه نیاز بود بنده در خدمتم
شما هم جناب آلمان دیتا اگر واقعا به وجدان خودتون رجوع کنید هم تاخیر داشتید هم کاره نیمه کاره تحویل دادید، نباید بابتش هزینه دریافت کنید

من خودم تا حالا چندین بار بخاطر تاخیری که داشتم، کاری که بصورت 100% انجام داده بودم رو مشتری ازم تحیل نگرفته وپولی پرداخت نکرده و این مشکل منه که تاخیر داشتم نه مشتری
فردا ظهر قالب رو میفرستم خدمتتون :)
اگه کارو تحویل نمیگرفتن بحث دیگه بود
تا اینکه وسط کار بدون اطلاع من دسترسی هارو عوض کنن و کارهایی که انجام دادم هزینه پرداخت نشده و هیچ جوابی ندن :)
توی چت ها هم بهشون گفتم،معذرت خواهیم کردم ،که هیچکس اینطوری معذرت خواهی نمیکنه ،اونم فقط برای یک مورد که بحث ریسپانسیو بود که من بلد نبودم ،و به خودشونم گفتم بلد نیستم(هیچوقت هم ادعا نکردم بلدم بلدم بکنم ) بعد از اونور ایشون بخاطر اینکه من باهاشون رو راست بودم و گفتم که من بلد نیستم بیاد سواستفاده کنه بگه این هیچی بلد نیستش

من فالب رو تا فردا ظهر سعی میکنم بفرستم اگه نشد فردا شب حتما میفرستم خدمتتون چون نمیدونم کجا ذخیره کردم !

psfa
October 2nd, 2017, 00:02
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=183421&highlight=

almandata
October 2nd, 2017, 00:47
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=183421&highlight=
این قضیه کلا به هیچ عنوان به شما مربوط نیستش :)

تو همین تاپیک دروغگو بودن شما ثابت شد =d>

اینکه دوستانتونو بیارید بگن شما هیچ کاری نکردید در حد فرد حرفه ای نیستش ;)

موفق باشید بزرگوار

Oscar
October 2nd, 2017, 03:12

موفق باشید بزرگوار

دوست عزیز بنده با هیچکس دوست نیستم
چون اسمم رو جناب بابایی آوردن اومدم از حق خودم دفاع کنم
چون قالبی که شما زده بودید رو با جناب بابایی نصب کردیم و همون موقع بهم گفتن که صفحات بلاگ (شامل اخبار و محصولات) و سینگل و برگه توسط شخص دیگه ای انجام شده که ما نصبش کردیم دیدیم انجام نشده و هزینه بیشتری بابت کدنویسی این صفحات گرفتیم (البته صفحه اخبار وجود داشت اما نه استایلی داشت نه اخبار رو میاورد، در حد گذاشتن چند کوئری کار شده بود که از 100% شاید 5% کار شده بود که من از اول انجامش دادم و پنل تنظیمات هم براش گذاشتم+ ابزارک)
و همون موقع جناب بابایی گفتن اگر جناب آلمان دیتا (ببخشید اسم شریفتون رو نمیدونم) ادعا کردن که این صفحات رو انجام دادن شما بیاید و شفاف سازی کنید منم همون موقع قبول کردم چیزایی که با چشم دیدم رو بیام توضیح بدم تا حقی از کسی ضایع نشه، وگرنه من نه شمارو میشناسم نه با آقا پوریا رفاقت خیلی صمیمی دارم که بخوام بیام اینجا ازشون دفاع کنم
مدارک و پیام های رد و بدل شده بین ماهم تماما موجوده که گفتم اگر کار به شکایت رسید حاضرم بیام شهادت بدم، با هزینه شخصی ایشون
اما به نظرم واسه این مبلغ ناچیز بهتر بحث تموم بشه چون شما با تخریب تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=186757) آقای بابایی این بحث رو شروع کردید و نتیجه کارتون رو توی تاپیک خودتون دیدید، شاید اگر این بحث نبود الان تاپیک شما حداقل یکی دوتا مشتری براتون داشت :)
حالا یجوری با هم کنار بیاین تا هم شما بتونید کسب و کارتون رو داشته باشید هم ایشون، هم من ازین دعوا بیام بیرون بخدا خودم هزارجور گرفتاری دارم :)

من تو همین انجمن چندین بار سرم کلاه رفته ولی به سردردش نمیارزید که بیام تاپیک طرفو خراب کنم
شماهم طبق شواهد مقصر اصلی هستید کار نصفه نیمه تحویل دادید با کلی تاخیر و توقع دارید هزینشو ایشون بدن که معقول نیست، ایشالا تو پروژه های آتی جبران میشه

با آرزوی موفقیت

psfa
October 2nd, 2017, 11:12

موفق باشید بزرگوار

خنده داره واقعا
چیه دروغ گو بودن من ثابت شده الان؟ الان تنها چیزی که ثابت شده اینه که جناب عالی چیزی برای گرفتن نداری و چند کلمه رو طوطی وار داری تکرار میکنی
این تاپیک و شخصیت شما هم خیلی به بحث ما ربط داره
چون ظاهرا عادت شما هست که بخواین از مردم پول مفت در بیارین. ولی ما از اوناش نیستیم
من کل ارتباطیم که تا به امروز با جناب محبی داشتم فقط انجام همین یه دونه پروژه بوده و بس. این که چرا اومدن تو بحث شرکت کردن هم خودشون توضیحات رو ارائه کردن.
موفقیت شما آرزوی ماست ;)
خدا شما رو به راه راست هدایت کنه

almandata
October 2nd, 2017, 18:43
خنده داره واقعا
چیه دروغ گو بودن من ثابت شده الان؟ الان تنها چیزی که ثابت شده اینه که جناب عالی چیزی برای گرفتن نداری و چند کلمه رو طوطی وار داری تکرار میکنی
این تاپیک و شخصیت شما هم خیلی به بحث ما ربط داره
چون ظاهرا عادت شما هست که بخواین از مردم پول مفت در بیارین. ولی ما از اوناش نیستیم
من کل ارتباطیم که تا به امروز با جناب محبی داشتم فقط انجام همین یه دونه پروژه بوده و بس. این که چرا اومدن تو بحث شرکت کردن هم خودشون توضیحات رو ارائه کردن.
موفقیت شما آرزوی ماست ;)
خدا شما رو به راه راست هدایت کنه

حرف زیاده،منم حوصله بحث با شما رو ندارم !

داخل همین تاپیک تعداد کارهایی که گفتید ما انجام دادیم ،با چیزی که داخل خصوصی فرستادید متفاوت بود که من بصورت عکس قرار دادم =d>

حالا باز بگو من فقط دو متن تغییر دادم:):103:

psfa
October 2nd, 2017, 19:48
حرف زیاده،منم حوصله بحث با شما رو ندارم !

داخل همین تاپیک تعداد کارهایی که گفتید ما انجام دادیم ،با چیزی که داخل خصوصی فرستادید متفاوت بود که من بصورت عکس قرار دادم =d>

حالا باز بگو من فقط دو متن تغییر دادم:):103:
:)):))
ما همچنان منتظریم شما مدارک خودتون رو قرار بدین جای این صحبت های پوچ
این کارها رو نکنین بیشتر خودتون رو مضحکه ی خاص و عام میکنید

- - - Updated - - -

http://up.vbiran.ir/uploads/18372150695753628561_Screenshot-2017-10-2%20%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C%20%D9%88%20%D8% B1%D8%A7%D9%87%20%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB %8C%20%D9%88%D8%A8%20%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%D 9%88%20%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87%20%D9%87%D8%A7%DB% 8C%20%D8%B4%D9%85%D8%A7.png
خب ایشون به سلامتی حکم الهی رو هم برای ما صادر کردن و چه قدر مادب هستن ایشون. کاملا مشخصه حق با ایشونه اصلا
دوست عزیز من بخوام کسیو بیارم براتون تاپیک بزنم که نصف یوزرای معتبر وب هاستینگ از دوستان من هستن. چرا بیراهه میرین؟ امیدوارم این قضیه براتون درس عبرتی شده باشه که یاد بگیرین نون مفت نمیشه از ملت گرفت
همون بخش محصولات و لاگین رو هم من دیگه از شما قبول نمیکنم. چون بی مشکل نبود. چون مشتری ما از ما قبول نکرد. ما مجبور شدیم هزینه بدیم همونا رو هم جناب محبی برامون درستش کنه. کار ناقص و نصفه و نیمه و دیر تحویل دادی هزینه خودت که هیچ 10 برابرش رو از ما طلب میکنی؟

almandata
October 5th, 2017, 23:19
:)):))
ما همچنان منتظریم شما مدارک خودتون رو قرار بدین جای این صحبت های پوچ
این کارها رو نکنین بیشتر خودتون رو مضحکه ی خاص و عام میکنید

- - - Updated - - -

خب ایشون به سلامتی حکم الهی رو هم برای ما صادر کردن و چه قدر مادب هستن ایشون. کاملا مشخصه حق با ایشونه اصلا
دوست عزیز من بخوام کسیو بیارم براتون تاپیک بزنم که نصف یوزرای معتبر وب هاستینگ از دوستان من هستن. چرا بیراهه میرین؟ امیدوارم این قضیه براتون درس عبرتی شده باشه که یاد بگیرین نون مفت نمیشه از ملت گرفت
همون بخش محصولات و لاگین رو هم من دیگه از شما قبول نمیکنم. چون بی مشکل نبود. چون مشتری ما از ما قبول نکرد. ما مجبور شدیم هزینه بدیم همونا رو هم جناب محبی برامون درستش کنه. کار ناقص و نصفه و نیمه و دیر تحویل دادی هزینه خودت که هیچ 10 برابرش رو از ما طلب میکنی؟
مجبور بودم بخاطر اثبات حرفام تلگرام رو فعال کنم که بصورت عکس قرار بدم که شما که حرفه ای هستید خوب متوجه قضیه بشید

http://s8.picofile.com/file/8308298626/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B0 %DB%B5_%DB%B2%DB%B1_%DB%B5%DB%B6_%DB%B1%DB%B9.jpg

http://s8.picofile.com/file/8308298600/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B0 %DB%B5_%DB%B2%DB%B1_%DB%B5%DB%B6_%DB%B1%DB%B0.jpg

http://s9.picofile.com/file/8308298576/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B0 %DB%B5_%DB%B2%DB%B1_%DB%B5%DB%B5_%DB%B5%DB%B0.jpg

http://s8.picofile.com/file/8308298568/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B0 %DB%B3_%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B1_%DB%B0%DB%B6.jpg

این از عکس چت های من با شما

اول از اینکه بالای 5 روز بدقولی ما بخاطر لایسنس سی پنل شما بود که دو سه روز یک بار قطع میشد و تا فعال شدن دوباره یک یا دو روز طول کشید :) یکی از چت هارو گذاشتم برای اثبات این قضیه که از لایسنس اشتراکی استفاده میشده و دسترسی مسلما قطع میشده و به فایل ها دسترسی نداری(صرفا جهت اطلاع چون اعلام کردید بلد نیستید این قضیه )

کارهایی که شما مدنظرتون بود کامل انجام شد فقط یک مورد ریسپانسیو بود که من از دوستم خواستم و بدقول بودن و بهتون گفتم و گفتید مشکلی نیست فقط بگید زودتر انجام بدن

کد رو که دادیم بهتونن که ریسپانسیو بشه گفتید دادیم یکی دیگه که بهتون اعلام کردیم کل کار همین یک کد بوده و نیاز به هزینه اضافی نبوده که شما جوابی ندادید (یعنی حرف مارو قبول داشتید ) و گفتید فردا برای پرداخت هزینه پیام میدم (18 خرداد گفتید) و در تاریخ 15 تیر هیچ جوابی به ما ندادید تا داخل انجمن بهتون پیام دادیم

بخش وبلاگ رو هم کامل اماده بود (همه کارهاتون بصورت انلاین انجام میشد ،چون ویرایش بود پروژه شما )

بخش وبلاگ هم اعلام شده کامل هستش و شما هیچ ایرادی نگرفتید در تاریخ 9 خرداد ساعت 11:33 و بعد از اون که چک کردین رفتین سر بحث پلاگین و پنل کاربری که داخل عکس زیر قابل مشاهده هستش

http://s9.picofile.com/file/8308300542/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B0 %DB%B5_%DB%B2%DB%B2_%DB%B0%DB%B9_%DB%B4%DB%B3_2_.j pg

اینکه الاف شدن یا هرچی شاید بیست درصد مقصر هستیم که ما کامل ازشون معذرت خواهیم کردیم :)

اما هشتاد درصد بدقولی ها بخاطر خودشون بوده ،یا گفتن پلاگین پیدا میکنیم ،یا لایسنس سرورشون مشکل داشته و .....

من اول کار هم بهشون گفتم که زمان خیلی کمه ،ایشون گفتن عجله ای هستش و ....

که وسطاش بخش وبلاگ اضافه شد ، محصولات اضافه شد که ما اینارو محاسبه نکردیم

داخل عکسها هم قابل مشاهده هستش که چندین بار قول تسویه دادن اخر سر میگن ما شیادیم پول الکی نمیدیم !:)

تاپیک های فروش مارو میارن میگن شیادی این فرد رو ببینید ! اون تاپیک هم وظیفه ما تحویل دامنه بوده،برای تغییر دی ان اس هم تیکت دادیم که وظیفه مونو انجام دادیم اینکه مشتری نمیفهمه نمیشه گفت ما شیادیم:)

و در اخر شیادی ما و کلاهبرداری ما فقط به کسی ربط داره سرش کلاه رفته نه شمایی که خودت داری کلاهبرداری میکنی برای تبرئه کردن خودتون میگید ما کلاهبرداریم

و در اخر که همه جا دارید میگید ما بچه ایم :) کسی که نماد اعتماد داره یعنی بالای 18 سال سن داره :) کسی که شرکت ثبت شده داره یعنی پایان خدمت داره :) پایان خدمت هم دو سال هستش :) 18+2 یعنی بیست سال

ایشالله بخاطر این حرفهای پرت بدهی تونو صاف کنید و حروم خوری نکنید

psfa
October 6th, 2017, 13:15
صفحه وبلاگ قالبی که تحویل ما شده: این رو هم کدنویس اول اوکی کرده نه ایشون:
http://up.vbiran.ir/uploads/2490815072793745122_photo_2017-10-06_12-10-36.jpg
بعد از تصحیح توسط آقای محبی :
http://up.vbiran.ir/uploads/34876150727937619272_photo_2017-10-06_12-10-56.jpg

ادامه مطلبی که این آقا اوکی کرده برای ما :
http://up.vbiran.ir/uploads/15236150727937526277_photo_2017-10-06_12-10-43.jpg

جناب محبی :
http://up.vbiran.ir/uploads/15552150727937543271_Screenshot-2017-10-6%20%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%87%20%D8%AA%D8%B3% D8%AA%20%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%20%E2%80%93%20%D8 %AA%D8%B3%D8%AA.png

- - - Updated - - -

محصولات هم که سایز و ریسپانسیوشون مشکل داشت در صورت نیاز تصویر قرار داده میشه

- - - Updated - - -

حرف آخر ( من دیگه وقت شرکت تو این تاپیک رو ندارم و حرف ها زده شده ) : این مواردی که شما اوکی کردی ناقص بوده همش و مشتری از من قبول نکرد به دلیل نواقص که من بخوام از جناب عالی قبول کنم

- - - Updated - - -

در جواب به مشکل هاست:
http://up.vbiran.ir/uploads/12862150728017240609_Untitled-6.jpg
در جواب به این آقا که میگه ما نگفتیم مشکلی نیست؟ همه چی ، واقعا همه چی مثل روز اولش بوده این آقا فقط لفظا میگفته اوکی کردیم. چیو اوکی کردی عزیز من؟
http://up.vbiran.ir/uploads/40202150728017011570_Untitled-1.jpg

و حالا این آقا میگه ما ایشونو اذیت کردیم: برای این چند تا کار ساده ببینید با ما چی کار کردن. هی هر روز پیگیر هر روز پیگیر. بعضی وقتا یکی دو روز که جواب نمیداد ( کار باید کلا دو سه روزه تموم میشد ) بعد کلا هم که میومد جواب میداد به روی خودش نمیاورد
http://up.vbiran.ir/uploads/26975150728017138646_Untitled-2.jpg
http://up.vbiran.ir/uploads/1756150728017225227_Untitled-3.jpg
http://up.vbiran.ir/uploads/20850150728016943915_Untitled-4.jpg
http://up.vbiran.ir/uploads/42995150728016912290_Untitled-5.jpg

almandata
October 6th, 2017, 21:48
صفحه وبلاگ قالبی که تحویل ما شده: این رو هم کدنویس اول اوکی کرده نه ایشون:

بعد از تصحیح توسط آقای محبی :

ادامه مطلبی که این آقا اوکی کرده برای ما :

جناب محبی :

- - - Updated - - -

محصولات هم که سایز و ریسپانسیوشون مشکل داشت در صورت نیاز تصویر قرار داده میشه

- - - Updated - - -

حرف آخر ( من دیگه وقت شرکت تو این تاپیک رو ندارم و حرف ها زده شده ) : این مواردی که شما اوکی کردی ناقص بوده همش و مشتری از من قبول نکرد به دلیل نواقص که من بخوام از جناب عالی قبول کنم

- - - Updated - - -

در جواب به مشکل هاست:

در جواب به این آقا که میگه ما نگفتیم مشکلی نیست؟ همه چی ، واقعا همه چی مثل روز اولش بوده این آقا فقط لفظا میگفته اوکی کردیم. چیو اوکی کردی عزیز من؟

و حالا این آقا میگه ما ایشونو اذیت کردیم: برای این چند تا کار ساده ببینید با ما چی کار کردن. هی هر روز پیگیر هر روز پیگیر. بعضی وقتا یکی دو روز که جواب نمیداد ( کار باید کلا دو سه روزه تموم میشد ) بعد کلا هم که میومد جواب میداد به روی خودش نمیاورد

http://up.vbiran.ir/uploads/1756150728017225227_Untitled-3.jpg
http://up.vbiran.ir/uploads/20850150728016943915_Untitled-4.jpg
http://up.vbiran.ir/uploads/42995150728016912290_Untitled-5.jpg

کل حرفها و عکس ها گذاشته شد !ثابت هم شد من دروغگوم یا نه (داخل خصوصی یه چیزی گفتید،داخل همین پست یک حرف زدید،داخل انجمن دیگه یه حرف دیگه :)
بار اول سرور شما سه روز لایسنس نداشت :)
وقتی هم لایسنس نباشه دسترسی به هیچی وجود نداره :)
اینکه کلاهبرداری شما اثبات شد برای من کافیه
لطفا بحث رو ادامه ندید و اسپم نکنید تاپیک رو :)

psfa
October 6th, 2017, 23:23
کل حرفها و عکس ها گذاشته شد !ثابت هم شد من دروغگوم یا نه (داخل خصوصی یه چیزی گفتید،داخل همین پست یک حرف زدید،داخل انجمن دیگه یه حرف دیگه :)
بار اول سرور شما سه روز لایسنس نداشت :)
وقتی هم لایسنس نباشه دسترسی به هیچی وجود نداره :)
اینکه کلاهبرداری شما اثبات شد برای من کافیه
لطفا بحث رو ادامه ندید و اسپم نکنید تاپیک رو :)
شما هر چه قدر هم مغلطه بکنی و یه سری حرف های خنده دار رو هی تکرار کنی فایده نداره دوست عزیز. کاربرا خودشون عقل و چشم دارن :)
در کل خوش باشین. امیدوارم حداقل تو زندگی موفق باشی :);)

princeserver
December 6th, 2017, 09:33
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی

با هزینه کاملا مناسب

بصورت کاملا ریسپانسیو و بهینه و کدنویسی اصولی

طراحی گرافیک (PSD ) - تبدیل psd به html - تبدیل html به وردپرس

نمونه کارها به زودی بصورت عکس و آنلاین قرار داده میشه

امکان عقد قرارداد با تمام افراد حقوقی و حقیقی فراهم هستش

برای تست ریسپانسیو و بهینه بودن سایت میتونید
سایت اصلی شرکت ما رو بررسی کنید

http://pardazmizban.com

https://validator.w3.org/nu/?doc=http%3A%2F%2Fpardazmizban.com%2F

بعضی از نمونه کارها:

نمونه اول
(http://uupload.ir/files/dqw_2017-07-07_17-17-43.png)
نمونه دوم
(http://uupload.ir/files/3sx5_2017-06-29_18-28-32.png)
راههای ارتباطی با شرکت فاطر ایده پردازان مهام

شماره تماس: 08433230259
تلگرام : @pardazmizban (https://t.me/pardazmizban)

ارسال تیکت

نمونه های جدید و آنلاین بزودی در تاپیک درج خواهد شد

در صورت هرگونه سوال میتونید در داخل همین تاپیک،تلگرام،شماره تماس یا از طریق تیکت در ارتباط باشید

ایشون کلاهبرداره باهاش کار نکنید ویدئو در زیر هستش
http://s7.picofile.com/file/82495449...ndata.wmv.html (http://s7.picofile.com/file/8249544950/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D 8%B1%DB%8C_almandata.wmv.html)

شما اصلا قابل اعتماد نیستی بازم داری فعالیت میکنی عزیز کلاهچند نفر باید برداری تا ول کنی از بس ازت شکایت نکردن عادت کردی