PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست هاست براي سايتي كه ddos ميشه

my-server
January 4th, 2011, 15:11
سلام
من نياز به هاست اشتراكي دارم، سايتم شديدا زير حملات ddos هست

پس با تضمين ميخوام،‌فردا پس فرداي نيايي بگي سايتت دي داس ميشه و ساسپند كني و ...

لينوكس / سي پنل / هاست 1 گيگ
با تشكر

Talahost.Com
January 4th, 2011, 19:02
سلام
ماهانه چقد پهنا مصرف میکنید؟
موضوع سایت چیه؟

irlogo
January 4th, 2011, 19:11
آدرس سایت را بدهید تا بررسی بشود

pardishosting
January 4th, 2011, 20:28
ما سایتتون رو میزبانی می کنیم ، شما هم حق دخالت در روش جلوگیری از دیداس رو ندارید ، اگر مشکلتون حل نشد ، هزینه پرداختی رو بهتون برگشت می زنیم.
برای دریافت قیمت آدرس سایت رو بدید تا بررسی کنیم. (انتقال رایگان)

Talahost.Com
January 4th, 2011, 21:01
با سلام
سایت شما برسی شد.
هیچ مشکلی نداره.
میتونید بصورت ماهانه سفارش بدید اگر راضی بودید بعد از یک ماه بصورت سالانه تمدید کنید

nimafire
January 4th, 2011, 22:49
سلام
دسوت عزیز ای وب میتونه سرویس خوبی به شما ارایه کند
دقت کنید که این دیتا سنتر جزو برترین دیتاسنتر های دنیا هست و مهندسالن امنیتی و منیجیر های قابلی دارد
من صحبت کردم و گفتند مشکلی نیست
iweb.com

البته وارز نیستند. ماهانه 11000 تومان هزینه هست. مایل بودید به من چیام خصوصی بدهسد

مشاهده لیست مسخصات
Compare Shared Web Hosting Packages from iWeb (http://iweb.com/web-hosting/compare/)

kingoftehran
January 5th, 2011, 00:32
با سلام
دوست گرامی پارمیس هاست نیز در خدمت شماست با تضمین بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت شما
پارمیس هاست, هاست, هاست ویندوز, هاست لینوکس, میزبانی وب, ثبت دامنه و دامین (http://www.parmishost.com/)

aghaee
January 9th, 2011, 08:38
دوستان منم نياز به هاست مطمئن با آپ تايم و لود خوب دارم ولي حتما بايد مطمئن بشم كه با دي داس مشكلي ندارد، آخه يك بار يك هاستينگي كه اسمش رو نمي گم گفت شما هاست رو بخريد جلو دي داس رو ميگيريم
بعد چند روز از انتقال سايت ساسپند شد و گفتند كه حملات شديده و نمي شه كاري كرد، حتي بي انصاف پول رو هم بازگشت نداد

اينجا مسئله پول نيست،‌مسئله اينه كه وقتي سايت رو جابجه ميكي كلي ضربه از لحاظ بازيدد و رتبه الكسا مي بينه
پس الكي نمي خوام هي جابه جا كنم و .....

دوستاني كه 100%‌ مي تونن قول بدن كه جلو حملات دي داس رو مي گيرن،‌خواهشا خواهشا اينجا اعلام كنند تا همه بدونن و بعدا حرفي براي گفتن باشه

با تشكر فراوان

mr.he3am
January 9th, 2011, 09:46
سرور مجازی ddos prodection ماهی 90 هزار تومان با 1 گیگ رم
خواستید تماس بگیرید
برای سایت های هست که همیشه زیر دیداس هستند
نه دیداس های معمولی دیداس های botnet