PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاک کردن کش دیتابیس

elan
September 25th, 2017, 17:03
سلام من چه طور میتونم کش دیتابیس رو پاک کنم
توی گوگل وب مستر صفحات 404 رو نشون میده که اصلا سه ماه پیش از سایت پاک شده و هم توی گوگل وب مستر ریمو شده
و هیچ لینکی از هیچ صفحه ای به این صفحات نیست. لینکی هم توی سایت مپ نداره ولی همچنان ربات جستجو این صفحات رو شناسایی میکنه
و من فکر میکنم از کش دیتابیس هست. چون توی هاستم همه کش ها رو پاک کردم. ولی کش دیتابیس رو نمیدونم چه طور باید پاک کنم

Farid Saadat
September 25th, 2017, 17:23
سلام،
به کش دیتابیس ربطی نداره. گوگل پیج رو ایندکس کرده و برای همین در نتایج گوگل هم چنان مشاهده میشه. برای این کار از پنل وب مستر گوگل خودتون، لینک رو حذف کنید تا از نتایج هم پس از چند روز حذف بشه. البته این کار اتوماتیک نیز انجام می شود ولی زمان بر هست.

با احترام.

elan
September 25th, 2017, 17:41
عزیزه من مثل این که شما با دقت پیام من رو نخوندید میگم دو ماه پیش از توی بخش remove گوگل وب مستر تمامی اون ادرس ها رو پاک کردم. به گوگل وب مستر اعلام کردم که پاک شده و توی crwl error هم تمام ارورها رو علامت فیکس زدم لینکی هم در جایی از سایت نداره. یعنی بد توضیح میدم؟ چی بگم والا لابد من بلد نیستم معانی عبارت رو درست برسونم :-|