PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد شما برای سرمایه گذاری در کارهای اینترنتی با سرمایه 300 میلیون تومنی

ahmad19
September 24th, 2017, 04:07
سلام
دوستان اگه 300 میلیون پول داشته باشید و هیچ محدودیتی تو خرید یا نمایندگی از هر کجای دنیا نداشته باشید چی کار با این سرمایه می کنید
لطفا پیشنهاد و علت انتخابش رو اینجا بگین یا تو خصوصی
اگه پیشنهاد کارامد و قابل پیاده سازی باشه حق مشاوره هم محفوظه
منتظر نظراتتون هستم

vpgroup
September 24th, 2017, 04:31
سلام
دوستان اگه 300 میلیون پول داشته باشید و هیچ محدودیتی تو خرید یا نمایندگی از هر کجای دنیا نداشته باشید چی کار با این سرمایه می کنید
منتظر نظراتتون هستم

با سلام خدمت جناب مهدیلوی عزیز!

بنده فقط نظر شخصی خودم رو اینجا مطرح میکنم

اگر بنده این مبلغ یا حدودای این مبلغ رو داشتم به صورت کاملا اختصاصی سرور هایی رو به صورت فیزیکی خرید میکردم و به صورت کاملا سازمانی (البته منحصر به فرد و کوچک) نصب و راه اندازی میکردم

اولین قدمی که در این مسیر برمیداشتم کیفیت عالی همراه با پشتیبانی فوق العاده بی نظیر و کاملا شبانه روزی 24 ساعت مطلق تا کاربر عزیز در سریعتر زمان ممکن مشکل و نظر خودش رو بیان کند و رفع شود

بازهم نظر ها متفاوته. با این پول هزار ها کار میشود انجام داد. از راه اندازی کسب و کار گرفته تا سرمایه گذاری در اوراق ها و بورس های بهادار و کارخانه ها. حتی با این پول میتوان فروشگاهی کاملا اختصاصی راه اندازی کرد

پاینده و سربلند باشید

ارادتمند شما

AtrafNet
September 24th, 2017, 11:20
سلام
من باشم خودم کلاً میرم تابعیت یکی از کشور های خارجه که نه تحریم باشه و نه دیکتاتوری که قوانین مسخره ای داشته باشن میگیرم و اونجا یه شرکت ثبت و یه دفتر اجاره میکنم و از اون جا به فارسی زبانان کل جهان سرویس ارائه میکنم.
البته نمی دونم این کار با 300 میلیون تومن شدنیه یا نه ولی خب آرزو بر جوانان عیب نیست :d والا همون 300 میلیون هم تو خوابم نمی بینم 8-|

تازه کار
September 24th, 2017, 12:08
میرم 100 تا گوسفند میخرم مشغول پرواربندی اونو میشم اینترنتم ول میکنم!

navid2zp
September 24th, 2017, 12:56
به نظر من بستگی داره که تا چه حد بخواید ریسک کنید
اگر اهل ریسک باشید خوب سرمایه گذاری روی ایده های جدید میتونه منجرب به درامد خیلی خوبی بشه ولی خوب ریسکش هم بالا هست

dertgtr
September 24th, 2017, 13:02

هرکاری بلدی می خواد . چروندن گوسفند هم کار هرکسی نیست گرما , سرما , گرگ و هزار مصیبت دیگه داره

ahmad19
September 25th, 2017, 00:34
سلام
من باشم خودم کلاً میرم تابعیت یکی از کشور های خارجه که نه تحریم باشه و نه دیکتاتوری که قوانین مسخره ای داشته باشن میگیرم و اونجا یه شرکت ثبت و یه دفتر اجاره میکنم و از اون جا به فارسی زبانان کل جهان سرویس ارائه میکنم.
8-|
عزیز من قبلا اینا رو انجام دادم
الان دیگه دنبال پول دراوردنشم

- - - Updated - - -

متاسفانه شما فکر می کنید این کار اسونه
این کار خیلی هم دشواره اما کلا تو حوزه کاری من نیست :71:

- - - Updated - - -

به نظر من بستگی داره که تا چه حد بخواید ریسک کنید
اگر اهل ریسک باشید خوب سرمایه گذاری روی ایده های جدید میتونه منجرب به درامد خیلی خوبی بشه ولی خوب ریسکش هم بالا هست

اهل ریسک هستم
اگر ایده خوبی مد نظر دارید بفرمایید قابل پیاده سازی باشه خودتون رو هم دعوت می کنم به همکاری

iraniam2000
September 25th, 2017, 01:03

-

اگه دنبال پول هستی پولت را بزار بانک ماهی 5.5 میلیون بی ریسک و بدون اینکه زحمتی بکشی میریزن تو حسابت ، تو نت کار کنی نصف این را در نمیاری و هر لحظه هم ممکنه به یک بهانه گوشت را ...

چند نمونه

هاستینگ راه بیاندازی ممکنه فردا مثل هاست دی ال بگیرنت که چرا سایت فلان را میزبانی کردی در کنار مزاحمت های پلیسان محترم ایرانی کلی مالیات و گرفتاری و ...
سایت راه بیاندازی دو تا بنر بهت میدن که پول سرورهات هم در نمیاد ، تازه اگه بدن
ریسک و درآمدش هم نصف مفتخوری تو مملکت ما نیست
مثلا سایت فیلمی مثل تاینی که معلوم نیست صاحبش کجا سر به نیست شده چند برابر پول شما فکر کنم سرمایه تو کارش گذاشته بود ولی الان معلوم نیست کجا سر به نیستش کردن@-)
به نظر من ایران سرزمین مفت خوران هست نه کسانی که دنبال کار هستند
وقت های آزاد را هم ریش بزاری و یک کم زیاد تو هیات جلو چشم باشی، بیسواد هم باشی مطمئن باش صندلی ریاست مال توست چون شعر جدید مدیران ایرانی این هست

آنکس که نداند و نداند که نداند بر صندلی ریاست ابدالدهر بماند که بماند

این نظر من بود و دیگه اختیار دست بختیار

تو هر کاری رفتید آرزوی من اینه که موفق باشید

ahmad19
September 25th, 2017, 01:08
اگه دنبال پول هستی پولت را بزار بانک ماهی 5.5 میلیون بی ریسک و بدون اینکه زحمتی بکشی میریزن تو حسابت ، تو نت کار کنی نصف این را در نمیاری و هر لحظه هم ممکنه به یک بهانه گوشت را ...

چند نمونه

هاستینگ راه بیاندازی ممکنه فردا مثل هاست دی ال بگیرنت که چرا سایت فلان را میزبانی کردی در کنار مزاحمت های پلیسان محترم ایرانی کلی مالیات و گرفتاری و ...
سایت راه بیاندازی دو تا بنر بهت میدن که پول سرورهات هم در نمیاد ، تازه اگه بدن
ریسک و درآمدش هم نصف مفتخوری تو مملکت ما نیست
مثلا سایت فیلمی مثل تاینی که معلوم نیست صاحبش کجا سر به نیست شده چند برابر پول شما فکر کنم سرمایه تو کارش گذاشته بود ولی الان معلوم نیست کجا سر به نیستش کردن@-)
به نظر من ایران سرزمین مفت خوران هست نه کسانی که دنبال کار هستند
وقت های آزاد را هم ریش بزاری و یک کم زیاد تو هیات جلو چشم باشی، بیسواد هم باشی مطمئن باش صندلی ریاست مال توست چون شعر جدید مدیران ایرانی این هست

آنکس که نداند و نداند که نداند بر صندلی ریاست ابدالدهر بماند که بماند

این نظر من بود و دیگه اختیار دست بختیار

تو هر کاری رفتید آرزوی من اینه که موفق باشید

سلامت باشید
اما متاسفانه بدترین کار با اقتصاد همین نگه داشتن پول تو بانکه
قصد گرفتن سود از یانک ندارم
دوست دارم یه سری کارهای جدید راه بندازم و امیدوارم بتونم چند نفر رو هم در کنارش به یه نوایی برسونم

Amy
September 25th, 2017, 01:14
با سلام و احترام

اگه دنبال سرمایه گذاری توی اینترنت هستید
به نظر من با 300 میلیون میتونید یه سایت ( فری لنسری برای ایران ) با طراحی بسیار قوی و تبلیغات
موفقیت آمیز خواهد بود

اما اگه براتون سرمایه گذاری و سود 100% و بدون ریسک مهمه!

توی بازار کار بزنید
با 300 میلیون خیلی راحت میتونید یه ( کافه قلیون با طراحی زیبا در مکان عالی ) بزنید
و به راحتی در کمتر از 1 سال 6 برابر اون سرمایه اولیه رو در میارید;)

navid2zp
September 25th, 2017, 01:41

- - - Updated - - -

متاسفانه شما فکر می کنید این کار اسونه
این کار خیلی هم دشواره اما کلا تو حوزه کاری من نیست :71:

- - - Updated - - -

اهل ریسک هستم
اگر ایده خوبی مد نظر دارید بفرمایید قابل پیاده سازی باشه خودتون رو هم دعوت می کنم به همکاری

ایده ای که هست و در حال کار روش هستم
ولی خوب مسئله ریسک هست
البته به نسبت خیلی ریسک کمتری داره و منطقی و کار شده و از 6 سال تجربه نتیجه گرفته شده که حتی مورد توجه مسئولان یک دانشگاه بسیار معروف کشور که در این زمینه های بسیار فعال هست و در زمینه تکنولوژی های روز دنیا از مقام داران دنیا هست هم قرار گرفت و دبیر پارک های فن آوری که مدیر نمونه سال کشور هم شدند هم که به عنوان میهمان و سخنران در دانشگاه بودند از طرف خود مسئولینی که حضور داشتن ازشون دعوت شد که بیان و توضیحات رو بهشون ارائه بدم که بسیار استقبال کردند و در این مدت هم در ارتباط هستیم و جلسه حضوری هم داشتیم
ولی خوب مسئله اصلی این هست که با توجه به این که یک کار زیرساختی هست و یک کار سطحی مثل اپ نیست نیاز به این داره تا یک تیم متشکل از افراد با انگیزه روش کار کنن که مشکل اصلی هم همین هست و در این بین که خودم تا جای ممکن برنامه نویسی طرح رو انجام میدم به دنبال افراد با استعداد هستم که حتی دانشگاه هم برای حمایت و سرمایه گذاری و ثبت شرکت دانش بنیان اعلام آمادگی کرده ولی اگر شما هم علاقه داشته باشید می تونیم صحبت کنیم
راه های ارتباطی بنده رو میتونید در سایتم: navid2zp.com پیدا کنید که راه های مختلفی هم هست
بنده در خدمتتون خواهم بود

JeyServer
September 25th, 2017, 02:58
سلام مهندس!
البته که پول همیشه خوبه(!) و با پول میشه هر کاری رو آسونتر پیش برد ولی به نظر من توی اینترنت ایران بیشتر از همه چیز نیروی انسانی مختصص + متعهد (هر دو، همزمان در یک شخص) بسیار نایابه!
شما ده برابر یا یک دهم این مبلغی که ذکر کردید رو هم اگر داشته باشید، اگر همکارانتون و زیر مجموعتون اهل کار نباشند هر ریالشو حروم میکنند و برعکس اگر کادر خوبی داشته باشید با بودجه زیر ۱۰ میلیون هم میتونید کسب و کار های خیلی موفقی راه اندازی کنید.

من ایده خیلی خوبی براتون ندارم ولی در دنیای غرب خیلی سرویس های خوبی ارائه میشوند که ما ایرانی ها نمونه های اصلاح شده و ایرانی شدش رو نداریم، مثلا این کسب کار های معروف رو در نظر بگیرید: Spotify یا Zopim یا WHMCS یا MusixMatch یا DropBox یا Digitalocean یا Gitlab یا Cpanel
من تقریبا هر روز با این برند ها سر و کله میزنم و خیلی دوست داشتم مثلا Gitlab رو بهینه شده برای کاربرای فارسی زبان استفاده کنیم یا مثلا فایل هامو به جای آمریکا داخل سرور های ایرانی ذخیره کنم!
البته برای چند تا از این محصولات حرکات ایرانی شروع شده ولی هر کدوم به راحتی قابل کنار زده شدن هستن مثلا برای گفتگوی آنلاین جدیدا raychat راه اندازی شده (که اصلا مورد رضایت ما نبوده) یا برای نمونه ایرانی Spotify یک استارت آپ بسیار کند به نام نواک در حال کاره، برای DropBox شرکت بیان حرکت هایی کرده و برای WHMCS و MusixMatch هم ما (https://www.jeyserver.com/fa/userpanel) یه کار هایی (http://ghafiye.com/) صورت دادیم!
شما نمونه هر کدوم از این محصولات رو ایجاد کنید هم مشتری بصورت قطعی وجود داره و تقریبا ریسک پایینی داره و هم از لحاظ اقتصادی حرکت مناسبیه و هم کاربران به دلیل دریافت خدمات پشتیبانی و عدم تحریم تجربه بهتری رو دارند.

AtrafNet
September 25th, 2017, 13:57

پیشنهاد های دوستانو خوندم من نظرم مخالف همه شونه :d
به نظر من خرج کردن برای بومی سازی یه سرویس خارجی و صرفاً خدمت به وب فارسی (یا بهتر بگم ایرانی) اصلاً توجیح اقتصادی نداره.
ببینید آمدن چندین و چند میلیارد تومان دادن دو تا موتور جستجوی ایرانی مثل پارسی جو و یوزر ساختن الان هیچ کدوم صرفه اقتصادی ندارن که هیچ استفاده هم نمیشن فقط شدن نمادی برای این دولت که بگه مثلاً ما هم موتور جستجوی بومی داریم :)
این لینک ها رو ببینید 170 میلیارد فقط صرف ایجاد موتور جستجوی بومی شده!!!
http://www.khabaronline.ir/detail/419471/ict/comunication
http://digiato.com/article/2015/11/02/%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D9%85%D9%84/
https://www.zoomit.ir/2015/11/14/25931/national-search-engines-iran/

ببین شما سود مملکت و دولت و کشور رو در نظر نگیر که بیای یه سرویس خارجی رو مثلاً برای رهایی از وابستگی به تولیدات خارجی بومی سازی کنی صرفاً فقط در درجه اول سود خودت و بازدهی که می تونی از پروژه داشته باشی رو در نظر بگیر بعدش در درجات بعدی اگه در کنار سود یه معنویاتی هم بود حساب کن ولی اینکه بخواید کاری مثل این همه بومی سازی که شده انجام بدید به نظر من فقط پول دور ریختنه.

بعد شما که میگید تابعیت خارج و مکان تو یه کشور خارجه و... هم دارید به نظر من به ایجاد کسب و کار بین المللی فکر کنید خیلی بهتره تا خدمت فقط به ایرانی ها.
می دونم شاید خنده دار بیاد بگید با 300 میلیون بین المللی تجارت کنم شاید از لحاظ تئوری نشه ولی همه شرکت های بزرگ فناوری هم ببینید از یه جای خیلی کوچک شروع کردن نمونه اش همین google.com که طبق زندگی نامه ای که سایت zoomit.ir گذاشته ظاهراً اول یه پروژه دانشجویی بود و ازش تعریف کردن بعدش کم کم با رفیق هاشون گسترشش دادن و تو یه گاراژ سرور هاشو مدیریت میکردن و الان ببینید به جایی رسیدن که میلیون دلاری خرید و فروش میکنن و جزو برترین شرکت های جهانن :)

2JZ
September 25th, 2017, 14:00
سلام
البته نمی دونم این کار با 300 میلیون تومن شدنیه یا نه ولی خب آرزو بر جوانان عیب نیست :d والا همون 300 میلیون هم تو خوابم نمی بینم 8-|
عزیز جان این کار میشه دور زدن تحریم ،‌فکر می کنید اونوریا نمیتونن اینکارو راحت انجام بدن ؟
جریمه داره اینکار چون نقض قوانین هست.

ahmad19
September 25th, 2017, 14:01
ایده ای که هست و در حال کار روش هستم
ولی خوب مسئله ریسک هست
البته به نسبت خیلی ریسک کمتری داره و منطقی و کار شده و از 6 سال تجربه نتیجه گرفته شده که حتی مورد توجه مسئولان یک دانشگاه بسیار معروف کشور که در این زمینه های بسیار فعال هست و در زمینه تکنولوژی های روز دنیا از مقام داران دنیا هست هم قرار گرفت و دبیر پارک های فن آوری که مدیر نمونه سال کشور هم شدند هم که به عنوان میهمان و سخنران در دانشگاه بودند از طرف خود مسئولینی که حضور داشتن ازشون دعوت شد که بیان و توضیحات رو بهشون ارائه بدم که بسیار استقبال کردند و در این مدت هم در ارتباط هستیم و جلسه حضوری هم داشتیم
ولی خوب مسئله اصلی این هست که با توجه به این که یک کار زیرساختی هست و یک کار سطحی مثل اپ نیست نیاز به این داره تا یک تیم متشکل از افراد با انگیزه روش کار کنن که مشکل اصلی هم همین هست و در این بین که خودم تا جای ممکن برنامه نویسی طرح رو انجام میدم به دنبال افراد با استعداد هستم که حتی دانشگاه هم برای حمایت و سرمایه گذاری و ثبت شرکت دانش بنیان اعلام آمادگی کرده ولی اگر شما هم علاقه داشته باشید می تونیم صحبت کنیم
راه های ارتباطی بنده رو میتونید در سایتم: navid2zp.com پیدا کنید که راه های مختلفی هم هست
بنده در خدمتتون خواهم بود

سلام حتما باهاتون در تماس خواهم بود

- - - Updated - - -

سلام مهندس!
البته که پول همیشه خوبه(!) و با پول میشه هر کاری رو آسونتر پیش برد ولی به نظر من توی اینترنت ایران بیشتر از همه چیز نیروی انسانی مختصص + متعهد (هر دو، همزمان در یک شخص) بسیار نایابه!
شما ده برابر یا یک دهم این مبلغی که ذکر کردید رو هم اگر داشته باشید، اگر همکارانتون و زیر مجموعتون اهل کار نباشند هر ریالشو حروم میکنند و برعکس اگر کادر خوبی داشته باشید با بودجه زیر ۱۰ میلیون هم میتونید کسب و کار های خیلی موفقی راه اندازی کنید.

من ایده خیلی خوبی براتون ندارم ولی در دنیای غرب خیلی سرویس های خوبی ارائه میشوند که ما ایرانی ها نمونه های اصلاح شده و ایرانی شدش رو نداریم، مثلا این کسب کار های معروف رو در نظر بگیرید: Spotify یا Zopim یا WHMCS یا MusixMatch یا DropBox یا Digitalocean یا Gitlab یا Cpanel
من تقریبا هر روز با این برند ها سر و کله میزنم و خیلی دوست داشتم مثلا Gitlab رو بهینه شده برای کاربرای فارسی زبان استفاده کنیم یا مثلا فایل هامو به جای آمریکا داخل سرور های ایرانی ذخیره کنم!
البته برای چند تا از این محصولات حرکات ایرانی شروع شده ولی هر کدوم به راحتی قابل کنار زده شدن هستن مثلا برای گفتگوی آنلاین جدیدا raychat راه اندازی شده (که اصلا مورد رضایت ما نبوده) یا برای نمونه ایرانی Spotify یک استارت آپ بسیار کند به نام نواک در حال کاره، برای DropBox شرکت بیان حرکت هایی کرده و برای WHMCS و MusixMatch هم ما (https://www.jeyserver.com/fa/userpanel) یه کار هایی (http://ghafiye.com/) صورت دادیم!
شما نمونه هر کدوم از این محصولات رو ایجاد کنید هم مشتری بصورت قطعی وجود داره و تقریبا ریسک پایینی داره و هم از لحاظ اقتصادی حرکت مناسبیه و هم کاربران به دلیل دریافت خدمات پشتیبانی و عدم تحریم تجربه بهتری رو دارند.

مهندس صحبت های شما متین
اما اینکه می بینید این سرویس ها در جهان اینقدر خوب می تونن پیشرفت کنن و همه گیر بشن به خاطر اینه ک فرهنگ استفاده از این سرویس ها قبلا ایجاد شده و یا اگه بخوام بهتر بگم مردم و یوزرها بدون پیش فرض خاصی حداقل امتحان می کنن
اما تو ایران اگر بخواید همچین سرویس هایی بزنید اول از طرف رقبایی ک دارن از سرویس های خارجی یا مشابه استفاده می کنن ضربه می خوری ، بعد پلیس فتا می یاد دنبالت ک چرا فلان سرویس رو دادی و فلان کس اومده از سرویس سواستفاده کرده و ...
خلاصه تا فرهنگ سازی نشه استارت همچین کارهایی ریسک بسیار بزرگی هست و شاید تو هزار تا کار 5 تاش هم نگیره
همینطور برای فرهنگ سازی خیلی خیلی بیشتر هزینه نیازه ، نه این بودجه ای ک من الان دارم
اما در مورد کار تیمی کاملا حق با شماست و اگر قسمت باشه کاری در این زمینه شروع کنیم حتما از توان دوستانی مثل شما استفاده خواهیم کرد

Cr0w
September 25th, 2017, 14:11
من که بودم میزاشتم بانک سودشو میخوردم

ahmad19
September 25th, 2017, 14:14
پیشنهاد های دوستانو خوندم من نظرم مخالف همه شونه :d
به نظر من خرج کردن برای بومی سازی یه سرویس خارجی و صرفاً خدمت به وب فارسی (یا بهتر بگم ایرانی) اصلاً توجیح اقتصادی نداره.
ببینید آمدن چندین و چند میلیارد تومان دادن دو تا موتور جستجوی ایرانی مثل پارسی جو و یوزر ساختن الان هیچ کدوم صرفه اقتصادی ندارن که هیچ استفاده هم نمیشن فقط شدن نمادی برای این دولت که بگه مثلاً ما هم موتور جستجوی بومی داریم :)
این لینک ها رو ببینید 170 میلیارد فقط صرف ایجاد موتور جستجوی بومی شده!!!
http://www.khabaronline.ir/detail/419471/ict/comunication
http://digiato.com/article/2015/11/02/%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D9%85%D9%84/
https://www.zoomit.ir/2015/11/14/25931/national-search-engines-iran/

ببین شما سود مملکت و دولت و کشور رو در نظر نگیر که بیای یه سرویس خارجی رو مثلاً برای رهایی از وابستگی به تولیدات خارجی بومی سازی کنی صرفاً فقط در درجه اول سود خودت و بازدهی که می تونی از پروژه داشته باشی رو در نظر بگیر بعدش در درجات بعدی اگه در کنار سود یه معنویاتی هم بود حساب کن ولی اینکه بخواید کاری مثل این همه بومی سازی که شده انجام بدید به نظر من فقط پول دور ریختنه.

بعد شما که میگید تابعیت خارج و مکان تو یه کشور خارجه و... هم دارید به نظر من به ایجاد کسب و کار بین المللی فکر کنید خیلی بهتره تا خدمت فقط به ایرانی ها.
می دونم شاید خنده دار بیاد بگید با 300 میلیون بین المللی تجارت کنم شاید از لحاظ تئوری نشه ولی همه شرکت های بزرگ فناوری هم ببینید از یه جای خیلی کوچک شروع کردن نمونه اش همین google.com که طبق زندگی نامه ای که سایت zoomit.ir گذاشته ظاهراً اول یه پروژه دانشجویی بود و ازش تعریف کردن بعدش کم کم با رفیق هاشون گسترشش دادن و تو یه گاراژ سرور هاشو مدیریت میکردن و الان ببینید به جایی رسیدن که میلیون دلاری خرید و فروش میکنن و جزو برترین شرکت های جهانن :)

دوست من ممنون از شما برای شرکت در بحث
اما هدف من اصلا بومی سازی چیزی برای ایران نیست
من اگه بخوام چیزی رو هم ارائه بدم به صورت بین المللی می دم و در کنارش یه سری تسهیلات برای فارسی زبان ها قرار خواهم داد
بعد هدف اصلی تقلید از یه شرکت خارجی نیست
اینکه از دوستان نظرخواهی می کنم می خوام ببینم دوستان الان چه کمبود هایی رو حس می کنن تا بشه رو اونها و رفع اون کار کرد

AtrafNet
September 25th, 2017, 14:14
عزیز جان این کار میشه دور زدن تحریم ،‌فکر می کنید اونوریا نمیتونن اینکارو راحت انجام بدن ؟
جریمه داره اینکار چون نقض قوانین هست.

شاید ملی گرا ها خوششون نیاد ولی به نظر من رسیدن به موقعیتی مثل ebay.com حتی اگر به قیمت تغییر ملیت هم باشه خیلی بهتر از اینه که کلی دوندگی کنی آخرش اگه فوق فوق حرفه ای باشی و پارتی مارتی هم داشته باشی شاید به hostdl.com برسی :->

a1994n1373
September 25th, 2017, 14:15
در سطح بالا بخواید کار کنید بنظرم کار با دولت ها میتونه سودآور باشه به شرط احتیاط 100 % !

ahmad19
September 25th, 2017, 14:24
من که بودم میزاشتم بانک سودشو میخوردم

با احترام به نظر شما
اما این کار تقریبا بدترین کاری هست ک می شه با پول کرد
پول ایران هر سال داره بی ارزش تر می شه و یکی از بزرگترین دلایلش هم همینه ک بانک ها به جای تقویت مالی تولید کننده ها و پیمانکاران خودشون وارد اقتصاد می شن و این می شه وضعیت ایران
حالا از هر 5 نفر ک بپرسی 3 نفر می گن پول بذاریم بانک سود بگیریم

1eng.ir
September 25th, 2017, 14:27
Call Verification
Advertising Network
A fork of Google Analytics
...

جای خالی یه سرویس خوب تو ایران احساس میشه!

2JZ
September 25th, 2017, 15:19
Call Verification
Advertising Network
...

تمام این ۳ مورد در حال حاضر نمونه هاش وجود داره.
کاوه نگار ،‌سرویس اعتبار سنجی پیامکی و تلفنی
ای نتورک
Piwik ، تقریبا امکانات Google Analytics رو داره.

1eng.ir
September 25th, 2017, 15:31
تمام این ۳ مورد در حال حاضر نمونه هاش وجود داره.
کاوه نگار ،‌سرویس اعتبار سنجی پیامکی و تلفنی
ای نتورک
Piwik ، تقریبا امکانات Google Analytics رو داره.

کاوه نگار رو ندیده بودم، اطلاعی از وضعیت سرویس دهیشون ندارم.

ای نتورک و صبا ویژن و ... هم صحبتی در موردش نشه بهتره :-)
وبمسترا دل خوشی ازشون ندارن.

در عالی بودن Piwk هم شکی نیست.
یا باید برید سراغ میزبانی Piwik روی سرور که اکثر وبمسترها دنبال دردسر نیستن یا اینکه باید از سرویس‌های پولیش استفاده کنید که برای ایرانی‌ها بصرفه نیست.
وگرنه به شخصه حتی قبل از تحریم GA هم از Piwik استفاده میکردم.

mizbanwebhost
September 25th, 2017, 15:33
چه بخواهید یک مشابه فارسی از سرویس خارجی را پیاده کنید

چه بخواهید که سرویس و ایده جدیدی را پیاده کنید .

نیروی کار متخصص آن را نخواهید یافت . نیرو های متخصصی هست که در شرکت ها مشغول به کارند یا خود شرکت دارند . و اگر ببینند شما با این پروژه یک رقیب می شوید کار شما را نمی پذیرند .

بهترین کار برای شما پیدا کردن یک شرکت میزبانی معتبر که به صورت سهامی خاص یا عام باشد و خرید سهام آن شرکت به میزان بودجه تون هست . اگر در این زمینه هم تجربه ای داشته باشید و آن شرکت هم به کار بگیره شما را که دیگه خیلی عالی میشه .

ahmad19
September 25th, 2017, 19:17

نیروی کار متخصص آن را نخواهید یافت . نیرو های متخصصی هست که در شرکت ها مشغول به کارند یا خود شرکت دارند . و اگر ببینند شما با این پروژه یک رقیب می شوید کار شما را نمی پذیرند .

بهترین کار برای شما پیدا کردن یک شرکت میزبانی معتبر که به صورت سهامی خاص یا عام باشد و خرید سهام آن شرکت به میزان بودجه تون هست . اگر در این زمینه هم تجربه ای داشته باشید و آن شرکت هم به کار بگیره شما را که دیگه خیلی عالی میشه .

اتفاقا من با این حرفتون کاملا مخالفم
همین الان 4-5 تا از بچه های همین انجمن دارن با من کار می کنن ک اکثرا تو شهر های کوچیک هستند و شهرشون قابلیت به کاری گیری توانایی این عزیزان رو نداره
با راه اندازی یه کار درست می شه از تخصص خیلی از همین دوستان استفاده کرد

ashadata
September 25th, 2017, 19:23
Call Verification
Advertising Network
...

اوانک اولی رو جدیدا ارائه میده وب سرویس کاملی هم داره

mizbanwebhost
September 25th, 2017, 19:27
اتفاقا من با این حرفتون کاملا مخالفم
همین الان 4-5 تا از بچه های همین انجمن دارن با من کار می کنن ک اکثرا تو شهر های کوچیک هستند و شهرشون قابلیت به کاری گیری توانایی این عزیزان رو نداره
با راه اندازی یه کار درست می شه از تخصص خیلی از همین دوستان استفاده کرد

تقریبا 90 درصد در این انجمن ادعای برنامه نویسی دارند . ما یک برنامه نویس خواستیم به جز کاربر ( toosi ) که ایشون هم بعدا گفتن وقت ندارند کسی اعلام آمادگی نکرد.

البته فقط ادعا

ahmad19
September 25th, 2017, 19:53
تقریبا 90 درصد در این انجمن ادعای برنامه نویسی دارند . ما یک برنامه نویس خواستیم به جز کاربر ( toosi ) که ایشون هم بعدا گفتن وقت ندارند کسی اعلام آمادگی نکرد.

البته فقط ادعا

ما هم کم از بعضیاشون زخم نخوردیم اما این باعث نمی شه همه رو به یه چشم ببینیم
بالاخره تو چند هزار نفر همه جور ادم پیدا می شه

hamed94yousefi
September 26th, 2017, 02:06
سلام. یکی از چیزهایی که فکر میکنم میشه روش کار کرد، اپراتور مجازی دریافت پیامک هست. الان سایت های روسی تو این زمینه خیلی معروف شدن. برای وریفای حساب اینستا و گوگل و فیسبوک و .....
ایجاد اکانت تلگرام و .....
این یه مورد که خب در موردش زیاد فکر کردم و نیاز به یکم نفوذ و سرمایه داره
مورد بعدی که فقط سرمایه میخواد، راه اندازی شرکت خدامت اعتباریه
مطمئنا این مبلغ 300 میلیون میتونه بودجه ی خوبی باشه برای مورد دوم
البته یه قسمت کوچیکش بر بستر اینترنته، ولی سود بسیار زیادی داره و واقعا احساس نیاز میشه با توجه به کاغذ بازی بانک ها و ریسکش هم خیلی کمه.
پیشنهاد دیگه هم اینکه 100 میلیونش رو نیروگاه برق بادی راه اندازی کنین و با 200 میلیون دیگش، 10 تا دستگاه استخراج بیت کوین بخرید، درآمدش ماهانه حدود 30-40 میلیون میشه در شرایط الان که البته چنین شغل های کاذبی زیاد به درد نمیخوره

live
September 26th, 2017, 03:34
باسلام
همونطور که فرمودید نگاه بین المللی بهترین گزینه محسوب میشود ، بشر نیاز به برطرف کردن خواسته های ذاتی دارد که به آن آرامش دهد ، آرامش چیزیست که نه افراد ثروتمند از آن برخوردارند نه افراد فقیر ، با تمام این حرفها اگر به این فکر کنید که در عصر ارتباطات چه چیزی میتواند به انسان ها آرامش دهد ، تا چه حد برایش هزینه خواهند نمود ؟ چه چیزهایی یا کدام تکنولوژی آرامش "ان سان" ها را تهدید میکنند ؟ آیا شما میتوانید با تولید نیرویی خاص از یک نرم افزار موبایل جهت ترکیب با امواج پر خطر بی سیم و تبدیل آن به یک موج مثبت بجای استفاده از خطوط پر خطر و بیمار کننده بی سیم در برابر بدن ضعیف انسان استفاده کنید ؟ یا نرم افزاری نوین جهت رفع نیاز بشر بکار برید ؟ یا میتوانید با ساخت دارویی بی ضرر بدن انسان را در برابر آن تا حدی مقاوم کنید ؟ یا میتوانید اشعه ماورای بنفش را کنترل کنید و در جهت مثبت بکار ببرید طوری که یک لباس طراحی کنید تا قبل از اصابت به بدن انسان جذب آن لباس شده و تبدیل به انرژی مثبت شود ؟ یا میتوانید با جایگزین کردن یک انرژی بین نژادهای مختلف انسان صلح برقرار کنید ؟ اگر نمیتوانید پس مانند سینمای هالیوود دائماً مردم جهان را در رویا حبس کنید و آنها را فریب دهید ، چرا که ذات انسان ها را در واقعیت سینمای هالیوود یافتند.

delta
September 26th, 2017, 04:23
داداش فکر کردی وسط بورس نیویورکی یا تو پاریسی؟ 300 میلیون پول بی زبون رو میخوای تو بازاری بریزی که هر لحظه ممکنه نابود یا ورشکسته بشی توش؟ شما یا تو بازار نیستی یا تلویزیون و اخبار نمیبینی!پولتو بردار ببر یه کشور دیگر حتی شده اذربایجان یا ترکیه همونو را سرمایش کن کاسبی راه بنداز اینجا فعلا تو این وضعیت اشفته بازار پولتو نابود نکن..

ahmad19
September 26th, 2017, 11:18
داداش فکر کردی وسط بورس نیویورکی یا تو پاریسی؟ 300 میلیون پول بی زبون رو میخوای تو بازاری بریزی که هر لحظه ممکنه نابود یا ورشکسته بشی توش؟ شما یا تو بازار نیستی یا تلویزیون و اخبار نمیبینی!پولتو بردار ببر یه کشور دیگر حتی شده اذربایجان یا ترکیه همونو را سرمایش کن کاسبی راه بنداز اینجا فعلا تو این وضعیت اشفته بازار پولتو نابود نکن..

دوست عزیز من الان اتریش هستم و دارم همین کار رو می کنم
اگه پیشنهادی در رابطه با کار اینترنتی بین المللی دارید خوشحال می شم بشنوم

hiwebpw
September 26th, 2017, 12:19

من نمیدونم چقدر فکرتون باز هستش ولی یه مدت بشینید خوب فکر کنید
دنبال یه ایده باشید - یه چیزی که خودتون اون رو ارائه بدید و کاربر وقتی اون رو دریافت کرد برای پشتیبانیش حتما باید به شما مراجعه کنه مثل خیلی از کسب و کارهای ما نباشه
طرف سلف سرویس زد فرداش کنارش هم یکی زدن اصلا مردم موندن کپی کنن
الان در حال حاظر یکی میگه سایت فیلم بزن یکی میگه سرور بزن اما کی تا الان گفته من با این کار تو بهترین جای تهران خونه خریدم
مگر این که مدیر آسیاتکی چیزی باشی آره اون میتونه اما ما ها فقط باید فکر کنیم من الان خودم 1 سالی هستش دارم فکر میکنم و تو دلم یه امیدی هستش که بالاخره یک چیزی به ذهنم میرسه البته نمیگم خوابیدم خونه دارم فکر میکنم نه کار میکنم اما همش فکرم داره سرچ میکنه
حالا شاید یکم افکار من برای خیلی ها تخیلی باشه اما یکم فکر کنیم واقعا باید یه چیز نو ایجاد بشه دو تا سرور خریدن کاری نداره با دو تا تبلیغات خوب هم کارت وحشتناک میگیره اما آیا این کسل کننده نیست نصف اینترنت دارن این کارو میکنن و هاست فروش و سرور فروشن
انشالله که یه ایده و یه فکر خوب به ذهنتون برسه:x

hamedalizadeh
September 26th, 2017, 13:29
تولید و چاپ نایلون های تبلیغاتی و ...

mojitb
September 26th, 2017, 14:48
سلام ، خسته نباشید ، نظر اکثر دوستان خوندم ، خیلی جالب بود ، ولی بیشتر دوستان نظرهاشون یجور بود و فقط در حد هاستینگ و سرور و ..... هست

اما من نظرم کاملا متفاوت هست ، ایده من خیلی ساده هست و درامد بالایی داره ولی یه مشکل هست ... خب بریم سر ایده ...

ایده من یه کانال تلگرامی هست ... کانالی که ممبر بالایی داشته باشه و بازدید بالای 100ک داشته باشه ...

در امد از کانال های تلگرامی از روزی 5 هزار تومن شروع میشه تا روزی 5 میلیون شایدم بالاتر ...

یه کانالی رو براتون مثال میزنم که اصلا فکرشو نمیکنید که درامدش 2 تا 3 میلیون در روز باشه ( به این نکته توجه کنید که روزی 2 تا 3 میلیون در امدش هست ، ماهی نه یا سالانه نه ;;):-> )

حالا این کانال اسمش چیه ؟؟؟ یه کانالی که پست هاش همش چرت و پرت ، همش +18 و اسمش هم خیلی ضایع ( خواستین تو پی میگم )

خلاصه از من میشنوی ، الان دور دوره تلگرام هست و پول های زیادی هم دارن درمیارن یه سری هاااا

اگه بتونی یه کانال با 500 ک ممبر و 100 تا 200 ک بازدید بخری یا راه اندازی کنی و ممبر بخری از جای معتبر و ... میتونی با صرف وقت کم ، پول خوبی در روز در بیاری ، پست هارو هم میتونی کپی پست کنی

اطلاعات بیشتر خواستی پی وی در خدمتم ;;)

یا حق

delta
September 26th, 2017, 15:13

:-| وین هستی دنبال کاری؟ موندی با 300 میلیون چیکار کنی؟ شنیده بودم انور خوشی هست اما نه اینقدر!! :d بزن تو کار واردات صادرات لوازم از اروپا به ایران...یه دروازه بتونی باز کنی بین اینور و انور مردم بتونن خرید و فروش راه بندازن یا بتونن از بازارهای اروپایی خرید کنن راحت اینور خوب نون داره...مثلا فلان فروشگاه تو اروپا همچین لوازمی داره بتونی تحویل بدی تو ایران به مردم کاسبیت گل میندازه..

hiwebpw
September 27th, 2017, 12:14
:-| وین هستی دنبال کاری؟ موندی با 300 میلیون چیکار کنی؟ شنیده بودم انور خوشی هست اما نه اینقدر!! :d بزن تو کار واردات صادرات لوازم از اروپا به ایران...یه دروازه بتونی باز کنی بین اینور و انور مردم بتونن خرید و فروش راه بندازن یا بتونن از بازارهای اروپایی خرید کنن راحت اینور خوب نون داره...مثلا فلان فروشگاه تو اروپا همچین لوازمی داره بتونی تحویل بدی تو ایران به مردم کاسبیت گل میندازه..

آقا اصلا یه دروازه بزنه کسایی که استعداد و حرفه ای دارند رو ببره اونور آب :113:

Farid Saadat
September 27th, 2017, 15:52
سلام،
به نظر من جایی تاپیک زدین که نتیجه نهایی همش میشه سرور بخر ( حالا یا واسه هاستینگ، یا ماینینگ یا... ). ایده ای که بقیه بهتون میدن، مطمئن باشین بازدهی براتون نداره و ایده باید از سمت خودتون باشه.
در عین حال من اگر بخوام با 300 میلیون سرمایه کاری انجام بدم، دو کار انجام میدم:
- با نظر واردات دوستمون موافقم.
- سرویس های خاص میارم تو ایران. شما کارتون هاستینگ هست و خودتون می تونین ببینین چیا تو ایران نیست و میشه آوردشون تو ایران. بیشتر از این توضیح نخواهم داد روی این موضوع و میذارم به عهده شما و همه کسایی که دنبال ایده هستن.

با احترام.

Alt+F4
September 27th, 2017, 16:39
سلام
یک رک در یک دیتاسنتر اجاره کنید
که دسترسی فیزیکی داشته باشید
سرور های جی ۹ تهیه کنید و رک رو فول کنید
چند بلوک ای پی تهیه کنید
یک تیم متخصص جمع کنید
که بعدا به مشکل بر نخورید
سرور های آن منیجمنت بفروشید
و
منیجمنت
در سال اول کم سود کنید
در سال های بعد درو کنید
فروش رو مختص به ایران نکنید
و از درگاه های بین المللی استفاده کنید
و از خدا بخواهید که کمکتان کند
شاید ۳۰۰ تومن مبلغ چندانی نباشد
اما اینکه دوست دارید دیگران را مشغول کنید،علت ریپلای این پیام شد

saeid1346
September 27th, 2017, 16:45
بزار تو بانک داداش ماهی 3 یا 4 تومن سود بگیر. یا زمین بخر.

dertgtr
September 27th, 2017, 17:02
بزار تو بانک داداش ماهی 3 یا 4 تومن سود بگیر. یا زمین بخر.

زمین رو موافقم تو دراز مدت سود خوبی میده

novin-web
September 27th, 2017, 17:07

سلام
یک طرح بسیار عالی در زمینه it و اینترنت داریم
در صورت تمایل خوشحال میشیم یک نشستی داشته باشیم

navid2zp
September 27th, 2017, 18:40

اتفاقا اصلا اینطور نیست
نیروی کار بسیار خوبی داریم
مسئله این هست که نیروی کار ما بسیار جوان هست و هیچ حمایتی ازشون نمیشه یا خیلی کم در صورتی که اگر حمایت بشه خیلی موفق عمل می کنند
خود بنده در مرکز رشد دانشگاه تیمی رو میشناسم که از هلند به ایران اومدن و در حال کار کردن روی طرحشون هستند که یک طرح بین المللی هم هست
همچنین تیمی بود که قصد کار روی طرحی رو در آلمان داشتند ولی با مقداری حمایت در ایران موندند و بسیار عالی دارند جلو میرند

و بسیاری از افراد و طرح های بین اللملی که بدون هیچ حمایتی رها شده و یک دانشگاه که بر خلاف سایر دانشگاه ها مدیریت بهتری داره نمیتونه پاسخگو و حامی همشون باشه
البته مسئله ایجاد یک تیم وجود داره ولی باز هم دلیل اصلی این هست که هیچ پشتوانه ای ندارند افراد در نتیجه به سختی قبول می کنند روی طرح های بلند مدت و بزرگ کار کنند وگرنه در زمینه توانایی میتونید خیلی هارو پیدا کنید

joodi
June 3rd, 2019, 11:38
سلام
منتظر نظراتتون هستم

سلام
الان دور، دوره ارزهای دیجیتاله
شخصا اول از همه سرمایه گذاری در بیت کوین (https://citexco.com/investment/) و یا ارزهای دیجیتالیه دیگه رو انجام میدادم و یا میرفتم سراغ ماینینگ (https://citexco.com/mining/) با دستگاه های تعداد بالا
که توی این موارد میتونید از سیتکس کمک بخواید ، هم مشاوره حضوری میده هم تلفنی
سایتشم براتون میزارم
https://citexco.com (https://citexco.com/mining/)