PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره استقبال از فضای بک آپ اختصاصی

ahmad19
September 24th, 2017, 03:51
با سلام خدمت دوستان و همکاران
در حال راه اندازی یک سرور روم خوب و اختصاصی در اتریش شهر وین هستیم
می خواستم ببینم اگر خدمات بک آپ بخوام ارائه بدم آیا به نظرتون استقبالی می شه ازش
شما خودتون به عنوان وب مستر های فعال ایران حاضرید چقدر برای یک فضای بک آپ اختصاصی هزینه کنید و یا اصلا هزینه می کنید براش ؟
ممنون می شم دوستانی ک ایده ای دارند یا می خوان اطلاعات خاصی در میون بذارن تو بحث شرکت کنند

vpgroup
September 24th, 2017, 04:26
می خواستم ببینم اگر خدمات بک آپ بخوام ارائه بدم آیا به نظرتون استقبالی می شه ازش
شما خودتون به عنوان وب مستر های فعال ایران حاضرید چقدر برای یک فضای بک آپ اختصاصی هزینه کنید و یا اصلا هزینه می کنید براش ؟
ممنون می شم دوستانی ک ایده ای دارند یا می خوان اطلاعات خاصی در میون بذارن تو بحث شرکت کنند

سلام جناب مهدیلوی عزیز!

بله اگر قرار باشد شخصی سرور روم اختصاصی تنها برای بکاپ های بزرگ و سازمانی ارائه کند به نظر بنده استقبال میشود

در کل بنده برای بکاپ حاضرم هر نوع هزینه ای کنم؛ چرا که سرور بکاپ از سرور اصلی به نوبه ی خودش مهم تر هستش و لازمه ی یک کسب و کار موفق داشتن پشتیبان منظم و آماده میباشد

همیشه موفق باشید

ارادتمند شما

bigcowboy
September 24th, 2017, 05:59

الان بهترین نرخ با کیفیتش
7 هزار ماهانه برای 20 گیگ
تا
70 تومن ماهانه 500 گیگ

شما هم توی این نرخ کار کن

فقط از سی پنل استفاده کن و هارد و cpu قوی بذار که امکان کمپرس و دی کمپرسو به بهترین شکل ارائه بدی چون خیلی مهمه :-w
سرعت ftp کردنشم خوب باشه

ahmad19
September 25th, 2017, 01:18
دوستان دیگه نظری ندارند؟

Kian
September 25th, 2017, 02:36
پورت قوی حداقل 500 مگ الا یک گیگ برای هر کاربر ، یکی مهم ترین امتیازات هست،
هتزنر پورت سرویس بکاپش رو زیر 100 مگ در حدود 70 مگ لیمیت کرده و دیگه بدرد نمی خوره !
چند جای دیگه هم دیدم که پورتشون رو خیلی لیمیت کردن و به همین دیگه کارایی لازم برای بکاپ با اف تی پی رو ندارند.

JeyServer
September 25th, 2017, 03:23

سلام!
آیا امکان ارائه خدمات با قیمت پایین تر و امنیت اطلاعات بالاتر از Hubic رو دارید؟!

dertgtr
September 25th, 2017, 10:15
سلام!
آیا امکان ارائه خدمات با قیمت پایین تر و امنیت اطلاعات بالاتر از Hubic رو دارید؟!

HubiC فضای 10 ترابایت رو ماهانه 10 یورو یا نزدیک 13.63 دلار میده !

k-h
September 25th, 2017, 11:03
درود
سرویس های قدرتمندی در این زمینه هستند خیلی سخته رقابت کردن با این سرویس دهنده ها

ashadata
September 25th, 2017, 11:05
HubiC فضای 10 ترابایت رو ماهانه 10 یورو یا نزدیک 13.63 دلار میده !

توی سایتش که 5 یورو نوشته ده ترابایت رو

dertgtr
September 25th, 2017, 11:52
توی سایتش که 5 یورو نوشته ده ترابایت رو

درسته از قرار معلوم قیمت رو نصف کرده قبلا 10 یورو بود ! البته با مالیات هم هست این 5 یورو نمی دونم با مالیات قیمت نهایی چند میشه .

speednet
September 25th, 2017, 12:04
hubic مگه اف تی پی میده

dertgtr
September 25th, 2017, 12:12
hubic مگه اف تی پی میده

نه ارائه نمیکنه

AtrafNet
September 25th, 2017, 13:27
سلام
به نظر من اگه بتونید یه سیستم برنامه نویسی شده اختصاصی پیاده کنید که کاربر بیاد اطلاعات یوزر و پس FTP خودشو بده و سیستم شما طبق زمان بندی اطلاعات رو در پوشه های مختلفی کپی کنه و پشتیبانی بگیره خیلی عالی میشه.

ببینید منظورم اینه مثلاً فکر کنید من یه هاست سی پنل معمولی دارم که می خوام ازش خودکار بکاپ هم گرفته بشه میام تو بخش FTP Users کنترل پنل هاستم یه اکانت FTP با یوزر و رمزی جدا از یوزر و رمز اصلی هاستم میسازم و میام یکی از پلن های سرویس بکاپ گیری خودکار شما رو میخرم و این یوزر و پس رو در اختیار شما میذارم تا سیستم شما خودکار اطلاعات اون پوشه ای که FTP رو بهش متصل کردم به صورت دوره ای بکاپ بگیره و خیالم هم از ایجاد Cronjob و... راحت باشه.
نکته ای که هست بحث اطمینانیه که می تونه داشته باشه مثلاً من می تونم برای یه سایت آپلودسنتر خودم فقط پوشه فایل هایی که مردم آپلود میکنن رو ازش FTP بسازم و در اختیار شما قرار بدم تا مطمئن باشم که شما به فایل های اصلی php سایتم که به نظرم مهمه دسترسی نداشته باشید.

از اون طرف شما هم می تونید کسب درآمد خوبی با پلن بندی های خلاقانه داشته باشید مثلاً هر چی زمان بندی پشتیبانی خودکار کمتر باشه پول بیشتری هم بخواد مثل سیستم هایی که UpTime سایت ها رو چک میکنن و بر اساس زمان بندی چک کردن پول میگیرن.

بعد می تونید سیستم رو طوری هوشمند طراحی کنید که اگر فضا کم بود بکاپ های خودکار قبلی رو پاک کنه و بکاپ خودکار جدید بسازه طوری که به فایل های دستی ریخته شده خود کاربر کاری نداشته باشه.
امکان Restore کردن خودکار بکاپ هم می تونید بذارید که از طریق سرور خودتون به همون FTP که مشخصاتش رو گرفتید فایل ها رو می فرستید و با اجازه کاربر Overwrite میکنید.

حالا این ایده من بود خوب یا بد بودنش و اینکه آیا می تونه سود داشته باشه یا نه رو خودتون باید در نظر بگیرید :)

Cr0w
September 25th, 2017, 13:41
بنده از Hubic و Mega.nz با RCLONE استفاده میکنم از طریق Oauth .
چند سالی هست نه مشکلی امنیتی بوده و نه از دست رفتن چیزی ، فقط تنها مشکل HUBIC اینه که کمی شبکه اش احساس میکنم مشکل داره و کند عمل میکنه .
ولی مگا عالیه من از پلن رایگان Mega.nz و 100GB هابیک استفاده میکنم .
به نظرم جناب من که با این قیمت و کیفیت باز هم ترجیح میدم از همین شرکت ها استفاده کنم .
به شمام پیشنهاد میدم سرور رو طوری تهیه کنید که با حداکثر فضا حداقل هزینه رو دریافت کنید اینطوری خیلی موفق میشید چون تو ایران فضای بک اپ درست و حسابی پیدا نمیشه .
قیمت ها بالاس

speednet
September 25th, 2017, 13:52
نه ارائه نمیکنه

سلام پس عملا hubic به درد بک اپ نمیخوره هابیک کلود استوریج هست نه فضای بک اپ

a1994n1373
September 25th, 2017, 14:13
سلام . من خودم ترجیح میدم یه وی پی اس با هارد بالا بگیرم اف تی پیشو واسه این کار استفاده کنم !

dertgtr
September 25th, 2017, 16:46
سلام پس عملا hubic به درد بک اپ نمیخوره هابیک کلود استوریج هست نه فضای بک اپ

hubicجای ftpسرویس webdav داره . انتقال از طریق webdav هم کار آسونی هست و شدنی در لینوکس و ویندوز و مک .

فقط اشکال hubic در خطاهای زیاد اون هست مثلا الان من وقتی می خوام وارد اکانتم از طریق وب بشم بعد ورود میگه پسورد رو عوض کن ولی بعد تغییر پسورد هم وارد نمیشه !

مرحله اول بعد ورود :

Please renew your password if you want to enjoy the latest hubiC features.

بعد تغییر پسورد خطای زیر :

An error occurred when generating the reset password email.

Server response :

ahmad19
September 25th, 2017, 19:21
hubic پورت بسیار افتضاحی داره
من 50 ترا فضا گرفته بودم برای نگهداری ارشیو فیلم هام
تو دوهفته کلا 3 ترا فایل ترنسفر کرد از سرور های ovh
پورت اینجوری به هیچ دردی نمی خوره و یکی از مشکلاتی هست ک باعث می شه امثال من برای راه اندازی همچین سرویس هایی اقدام کنیم