PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک و مشاوره برا یک لینوکس سبک

ali215215
September 23rd, 2017, 23:28
با سلام
بنده اصلا اشنایی و مهارت در لینوکس ندارم
یک لینوکس که برای کارهای بازدید مناسب باشد کدام ورژن- است، منظورم این است که مصرف رم و سی پی و اش خیل کمتر از سایر ویندوزهای سروری دماکروسافت باشد
فقط د رمحیط این لینوکس مروگر فایر فاکس و یا مروگر پالمون را بشه نصب کرد که قابلیت اپدیت هم داشته باشند، فقط مورد نیاز است
و بتوان به راحتی با vnc ویندوز بهش ریموت زد

دوستان لینک دانلود و توضیح کامل بفرمایید
نسخه ی مخصوص سرور هم وجود دارد با داشتن دسکتاپ،کاربردی البته
با تشکر

RealHAM
September 24th, 2017, 00:29
با سلام
بنده اصلا اشنایی و مهارت در لینوکس ندارم
یک لینوکس که برای کارهای بازدید مناسب باشد کدام ورژن- است، منظورم این است که مصرف رم و سی پی و اش خیل کمتر از سایر ویندوزهای سروری دماکروسافت باشد
فقط د رمحیط این لینوکس مروگر فایر فاکس و یا مروگر پالمون را بشه نصب کرد که قابلیت اپدیت هم داشته باشند، فقط مورد نیاز است
و بتوان به راحتی با vnc ویندوز بهش ریموت زد

دوستان لینک دانلود و توضیح کامل بفرمایید
نسخه ی مخصوص سرور هم وجود دارد با داشتن دسکتاپ،کاربردی البته
با تشکر
سلام
من برای کارهای روزمره ام از فدورا سرور + میزکار i3 استفاده می کنم و یک کور سی پی یو و ۵۱۲ مگ رم دارد.

شما هم می توانید از چنین ترکیبی استفاده کنید یا به جای میزکار i3 از میز کار lxde که منابع کمی مصرف می کند استفاده کنید

ali215215
September 24th, 2017, 00:59
سلام
من برای کارهای روزمره ام از فدورا سرور + میزکار i3 استفاده می کنم و یک کور سی پی یو و ۵۱۲ مگ رم دارد.

شما هم می توانید از چنین ترکیبی استفاده کنید یا به جای میزکار i3 از میز کار lxde که منابع کمی مصرف می کند استفاده کنید

---------------------------------
کلا لینک دانلود + روش نصب+ روش نصی میز کارlxde چگونه است؟
می شه بیام تلگرام کامل بگید؟
ممنون