PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : csf روز سرور مرکزی.

jkhaksaar
September 23rd, 2017, 21:05
سلام خدمت همه شما عزیزان.

من یک سوال در رابطه به csf بر روی سرور مرکزی داشتم من یک سرور مرکزی با بیشتر از ۲۰ تا سرور کمکی دارم که به این سرور متصل هستند.
میخواستم بدونم آیا میشه که جلو Brute force attack و port scanning رو با فایروار csf گرفت و هیچ پورتی بسته نشه چون من میخوام همه پورت ها باز باشن چون ضرورت دارم.

مرسی عزیزان منتظر جواب هستم

a1994n1373
September 26th, 2017, 14:49
دوست عزیز مثل این میمونه که مامور در ورودی نگهبانی نذارین و انتظار داشته باشین افراد خودشون قانون مند عمل کنند !

live
September 26th, 2017, 15:19
سلام خدمت همه شما عزیزان.

من یک سوال در رابطه به csf بر روی سرور مرکزی داشتم من یک سرور مرکزی با بیشتر از ۲۰ تا سرور کمکی دارم که به این سرور متصل هستند.
میخواستم بدونم آیا میشه که جلو Brute force attack و port scanning رو با فایروار csf گرفت و هیچ پورتی بسته نشه چون من میخوام همه پورت ها باز باشن چون ضرورت دارم.

مرسی عزیزان منتظر جواب هستم
در ابتدا باید بگم که قطعا نمیشه جلوشو گرفت چون اگر فرد مورد نظر از دانش کافی برخوردار باشه با استفاده از nmap و سایر ابزارها که از nmap ایده میگیرن کار شمارو یکسره میکنه
ولی اگر فرض رو بر این بگیریم که فرد یک کرکر مبتدی باشه بستگی به سخت افزار شما داره و اینکه مجازی نباشه ، بستگی به فرد مورد نظر و سروری که داره اتک میده هم داره ، ضمن اینکه پهنای باند و تعداد سرورهایی که قصد ارسال اتک به سرور شمارو دارن هم تاثیر زیادی داره