PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست کولو در دیتاسنتر مخابرات

S.I.S
September 20th, 2017, 16:41
سلام بنده درخواست از کلوکیشن از دیتاسنتر مخابرات دارم لطفا هزینه ها رو بگید

خواهشا هم ادرس وب سایت ندید پروسه عضویت و زدن تیکت خیلی طولانی هست یوزرو تلگرامتون رو بذارید با تشکر

majidisaloo1
September 20th, 2017, 17:18

خواهشا هم ادرس وب سایت ندید پروسه عضویت و زدن تیکت خیلی طولانی هست یوزرو تلگرامتون رو بذارید با تشکر

پیشنهاد میکنم سخت افزارتون رو از طریق تلگرام در دست افراد به ظاهر هاستینگ قرار ندهید .
بهتره وقتی بحث کولو پیش میاد اول شرکت فرد رو بشناسید و سپس به صورت رسمی و مستند باهاش مکاتبه بکنید .

تعداد سرورتون اگه بیش از 10 یونیت است میتونم براتون از زیرساخت ارائه سرویس بکنیم

slefx.ob
September 20th, 2017, 17:41

با سلام

مخابرات برید قطعی های بلند مدت و پی در پی روزانه در انتظار شماس! (روزانه حداقل 2 ساعت)
توصیه بنده اینه سمت مخابرات اصلا نرید.

موفق باشید.

SirMoein
September 20th, 2017, 18:52
مخابرات اصلا سمتش نرید خیلی قطعی داره چون بیشتر از اینکه روی سرور و هاستینگ و کولو تمرکز کنند به ارائه سرویس به صورت ISP تمرکز کردن و پورت اشتراکی شما یک به 25 هست یعنی همزمان از یک پورت 25 سرویس دهنده استفاده میکنه که در اینصورت اگر یکی از سرویس دهنده ها چه سرور چه DSL پهنای باند زیاد مصرف کنند سرویس های دیگه روی این پورت به مشکل میخورن و قطعی میخورن یا به صورت مداوم در حال کرش خوردن هستن
من برای ربات اینستاگرامم که طراحی کردم و برای فروش گذاشتم فقط برای نسخه دمو که مشتری بخواد ببینه از مخابرات سرویس گرفتم
اونقدر قطعی خورد برای یک دمو که دیگه اصلا سمتش نمیرم
اینم لینک ربات اینستاگرام (http://nexfollow.ir)

company_hosting
September 21st, 2017, 12:36

سلام

درصورت نیاز یک افر ویژه از برج میلاد داریم
ترافیک نامحدود در دانلود و اپلود
تضمین اپتایم و شبکه

امکان ارائه تک یونیت ، نیم رک و رک کامل وجود دارد

قیمت بسیار مناسب
برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش مکاتبه کنید یا در با شماره جناب حسینی در تماس باشید

09374329173

با تشکر

RoobinaServer
September 21st, 2017, 12:41

با سلام

از پارس آنلاین تهران میتوانیم با ترافیک بالا خدمتتون سرویس بدهیم.

لینک بین الملل زیرساخت کشور و ارتباط داخلی با ISP های تهران

تلگرام متاسفانه پشتیبانی به مشترکین داده نمیشود(اصلا نمیشه کارمندان یک مجموعه همه تلگرام بدن که!!!) به صورت مستند میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین (چت) داخلی سایت (سمت راست سایت) و یا ارسال تیکت در ارتباط باشید یا تیکت بزنید با شما تلفنی تماس گرفته بشه و تلفنی صحبت بفرمائید یا حتی مستقیم خودتان با واحد مشاوره تلفنی صحبت کنید : تلفن : http://www.roobinaserver.ir/Contact-Us.php

باتشکر

ra3ou1
September 26th, 2017, 15:16
سلام
چند یونیت دارین دوست عزیز؟
در ارتباط باشید

@ra3ou1

live
September 26th, 2017, 19:02
دوستان لطفا آفر از همین دیتاسنتر ارائه کنن تا دیگران هم استفاده کنن چراکه برخی از دوستان میان میگن قیمت مناسب میدیم بعد تو پیام خصوصی یه رقم نجومی میدن

TukaNet
October 20th, 2017, 14:47
در صورتی که ترافیک سند بالا داشته باشید با شرایط ویژه قابل ارائه هست.