PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سرور در مخابرات

S.I.S
September 20th, 2017, 14:58
سلام یه سئوالی داشتم از دوستان من میخوام سرور خودم رو در شبکه زیرساخت راه اندازی بکنم
یعنی هم چیزهای مورد نظر از هارد تا رم و ... خودم بخرم و بخش بندی بکنم. فقط مسئله این هست من نمیدونم الان چطوری باید با مخابرات همکاری بکنم کسی از دوستان هست راهنمایی بکنه ؟
و اینکه شنیدم مخابرات برای وب مسترها سرورهای رایگان در نظر گرفته این هم درسته ؟

RoobinaServer
September 20th, 2017, 15:22
سلام یه سئوالی داشتم از دوستان من میخوام سرور خودم رو در شبکه زیرساخت راه اندازی بکنم
یعنی هم چیزهای مورد نظر از هارد تا رم و ... خودم بخرم و بخش بندی بکنم. فقط مسئله این هست من نمیدونم الان چطوری باید با مخابرات همکاری بکنم کسی از دوستان هست راهنمایی بکنه ؟
و اینکه شنیدم مخابرات برای وب مسترها سرورهای رایگان در نظر گرفته این هم درسته ؟

با سلام

باید با شرکت هایی که با این مراکز طرف قرار داد هستند صحبت نمائید و سرویس تهیه نمائید.

برای یک سرور که زیرساخت مستقیم با شما کار نمیکند.

باتشکر

S.I.S
September 20th, 2017, 16:17
اگر میشه راهنمایی بفرمایید دقیقا باید با کجا صحبت بشه برای مثال کدوم شرکت ها و ...

RoobinaServer
September 20th, 2017, 16:28
اگر میشه راهنمایی بفرمایید دقیقا باید با کجا صحبت بشه برای مثال کدوم شرکت ها و ...

در این بخش درخواست کلوکیشن دهید شرکت های طرف قرار داد و واسط ها آفر میدن خدمتتون : http://www.webhostingtalk.ir/forumdisplay.php?f=183

AS-Hosting
September 20th, 2017, 21:31
درود

بله همین طور که همکارمون عرض کردن باید با یک شرکتی که طرف قرارداد با زیرساخت هستن سرویس تهیه کنید.

موفق باشید

alimosavi
September 20th, 2017, 22:26
والا یکی از اقوام که رئیس یکی از قسمت های زیرساخت هست گفت موردی نداره باید باید برید باهاشون صحبت کنید . توی هر شهری یک نیروی قدیمی دارند که از لحض فنی می تونه امکان پذیر بودنش رو بهتون بگه /

a1994n1373
September 20th, 2017, 23:57
شرکت ما به طور مستقیم داره از دیتاسنتر زیر ساخت جهت نگهداری سرورش استفاده می کنه .

به مرکز مخابراتی شهرتون مراجعه کنید راهنماییتون می کنن .

amin karimi
September 21st, 2017, 00:02
با سلام بنده یکی از سرور هامون در دیتاسنتر مرکز مخابرات بود داون تایم بالایی داره متاسفانه پشتیبانی ضعیف رنج ای پی از 46.100 بود

این دیتاسنتر من بودم بالای 20 ترابایت خروجی داشتی ای پی و هزینه کلوکیشن رو رایگان میکرد