PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به سرور دانلود مناسب برای بازدید و دانلود بالا

alireza_gh
September 19th, 2017, 00:44
سلام
به نظرتون چه سروری از چه کشوری تهیه کنم که بیش از هزار دانلود همزمان رو به راحتی جواب بده؟
فعلا به 8 ترا فضا یا 10 ترا نیاز دارم و همینطور بگید چه سیستم عاملی باید نصب و کانفیگ بشه روش
میخوام با بهترین قیمت کارم راه بیفته
دوستان عزیز، خواهشا ادرس سایت نذارید و نگید فلان جا میتونه نیاز منو برآورده کنه، سوالمو جواب بدید و بعد زیرش میتونین ای دی تلگرام بذارید برای تماس
نمیتونم یه ساعت عضو بشم و بعد تیکت بزنم و منتظر جواب بمونم

shetabanhost
September 19th, 2017, 00:56
سلام

بهترین کانفیگ برای شما سیستم عامل سنت او اس به همراه دایرکت ادمین و Nginx خواهد بود

در ارتباط باشید :
@shetaban

Hi Data
September 19th, 2017, 02:07
با سلام و احترام،

نصب CentOS و کانفیگ دایرکت ادمین به همراه وبسرور NGINX مناسب شما خواهد بود.

همچنین درصورت درخواست، سرور از هتزنر آلمان خدمت شما ارائه می شود (ترافیک مصرفی شما باید محاسبه شود، در این دیتاسنتر اکثر سرورها دارای 30 ترابایت ترافیک ماهانه دارند که قابل افزایش می باشد)

آیدی تلگرام در امضا موجود است.

ارادت.

Farid Saadat
September 19th, 2017, 02:28
سلام،
برای این خواسته شما، سرور اختصاصی باید خریداری کنید.
اگر صرفا میخوایید برای دانلود استفاده کنید، دایرکت ادمین نصب کنید. در صورتی که میخوایید برای میزبانی هم استفاده کنید، سی پنل پیشنهاد می شود.
برای مشاوره بهتر و آفر می توانید در ارتباط باشید
@farid_sdt

با احترام.

mizban97
September 19th, 2017, 02:43
سلام
به نظرتون چه سروری از چه کشوری تهیه کنم که بیش از هزار دانلود همزمان رو به راحتی جواب بده؟
فعلا به 8 ترا فضا یا 10 ترا نیاز دارم و همینطور بگید چه سیستم عاملی باید نصب و کانفیگ بشه روش
دوستان عزیز، خواهشا ادرس سایت نذارید و نگید فلان جا میتونه نیاز منو برآورده کنه، سوالمو جواب بدید و بعد زیرش میتونین ای دی تلگرام بذارید برای تماس

سلام وقت بخیر
سرور اختصاصی از کشور آلمان دیتا سنتر هتزنر میتونید تهیه کنید برای دانلود سنتر مناسب می باشد.
وب سرور ترجیحا لایت اسپید باشه تا سرعت خوبی بهتون بده. سیستم عامل هم طبیعتا باید سنتوس باشه.
جناب اینجا بخش آموزشی هست هیچ یک از همکاران امکان ارائه آفر برای فروش رو ندارند.
اگر نیاز به سرور دارید در بخش فروش اعلام کنید.

alireza_gh
September 19th, 2017, 08:19
با تشکر از راهنمایی های همتون...
مثلا شما سرور ex41 هتزنر یا eg32 ovh رو در نظر بگیرید...
با سیستم عامل هایی که فرمودین تا چه مقدار دانلود همزمان رو گارانتی میکنه؟ به صورت دقیق...
و همچنین اگه پورت ده گیگ بخرم تا چه مقدار افزایش پیدا میکنه

Z.eus
September 19th, 2017, 08:26
درود
پیشنهاد میشود از چند سرور اختصاصی استفاده کنید. وب سرور Nginx به شرط کانفیگ صحیح کیفیت خوبی خواهد داشت.
میتوانید در ارتباط باشید
@MyServerSaz

با تشکر

bakuryu
September 19th, 2017, 10:39
جواب این سوال مشخص هست ، Nginx
برای اینکه همزمان که میفرمایید بخواهید سرعت خوبی داشته باشید ، خیلی ارتباط داره به کانفیگ درست

alireza_gh
September 19th, 2017, 12:11
جواب این سوال مشخص هست ، Nginx
برای اینکه همزمان که میفرمایید بخواهید سرعت خوبی داشته باشید ، خیلی ارتباط داره به کانفیگ درست
ممنون، چه شخصی رو پیشنهاد میدید برای کانفیگ درست؟

2JZ
September 19th, 2017, 12:43
سلام.
پیشنهادی که براتون دارم ، اینه که سیستمتون رو طوری طراحی یا تقسیم کنید که تقریبا تو هر دیتاسنتر و هر کشوری بتونید اطلاعاتتون رو نگهداری کنید.
سایت و زیرساختتون وابسطه به یک سری سرویس، سرور یا دیتاسنتر نکنید.
با Balance درست اطلاعات بین سرورها یا منابع اینکارو انجام بدید.

dakkeh20
September 19th, 2017, 19:16
با سلام و احترام

بهترین مورد برای شما سرور لینوکس-سنتوس با کانفیگ دایرکت ادمین و وب سرور Nginx هست که مصرف منابغ رم و cpu کمتری داشته باشه .

از کشور آلمان و فرانسه میتونیم براتون تهیه کنیم با سخت افزار و میزان فضای مورد نیاز .

تعداد دانلود و افزایش تعداد کانکشن ها به سرور دانلود موجب فشار به رم و هارد در لحظه میشه که اگر کانفیگ مناسبی برای Nginx و یا Litespeed نداشته باشید در دراز مدت به مشکل بر میخورید .

براي خريد و يا دريافت اطلاعات بيشتر تيکت ارسال کنيد : https://bartarvs.com/client/register.php

تلگرام : https://t.me/BartarVS

باتشکر

amin karimi
September 19th, 2017, 19:49
سلام حال شما
اگه میخوایین کیفیت دانلود خوب باشه و سرعت پایداری داشته باشید از دیتاسنتر های ایرانی استفاده کنید مایل بودین بنده دیتاسنت تبیان / آسیاتک سرور دارم که قیمت کاملا توافقی میتونیم انجام بدیم اخه ترافیک سرورم اومده پایین به ترافیک نیاز دارم

در مرحله بعد میتونین از سرور 61 المان استفاده کنی 24 ترابایت هارد داره ماهانه 450 میشه فک کنم و....

=========================================
دوست عزیز ما تخصصمون تو زمینه کانفینگه
پیشنهاد اولم نصب ftp خالی با کانفینگ های مناسب
نصب دایرکت ادمین + انجنیکس جوابگو کار شما خواهد بود مایل بودی تلگرام هستم سوالی بود در خدمتتون هستم

AS-Hosting
September 20th, 2017, 01:25
درود

پیشنهاد ما به شما سرور اختصاصی هست که به صورت آفر ویژه از آلمان (https://portal.afranetserver.ir/cart.php?gid=43) برای شما قابل ارائه هست.

و نصب سیستم عامل CentOS بر روی سرور برای عملی که میخواید انجام بدید توصیه میشه.

موفق باشید

fireserver
September 20th, 2017, 01:39
سلام

با سلام و عرض احترام

هتزنر فعلاً میتونه بهترین آفر رو براتون داشته باشه

سیستم عامل نظر شخصی بوده و می توان از ویندوز و لینوکس استفاده کرد، که معمولاً و اکثراً برای راحتی کار از ویندوز استفاده می کنند

نیاز شما را سرور اختصاصی برطرف خواهد کرد.

@MrNetwork

a.e
September 20th, 2017, 07:45
با سلام و عرض ادب

با توجه به درخواست شما بهترین گزینه دیتاسنتر OVH است که پهنای باند نامحدود بر روی سرورها ارائه میکند و همچنین برای سرورهای استوریج هاردهای SAS2 یا SAS3 ارائه میکند.

توجه داشته باشید که دیتاسنتر Hetzner دارای پهنای باند "محدود" است که همین امر سبب میشود شما هر ماه هزینه های مازاد برای پهنای باند پرداخت کنید.

در حال حاضر دانلودسنترهایی بر روی OVH میزبانی میکنیم که هر ماه نزدیک به 60 الی 80 ترابایت پهنای باند مصرف میکنند و با یک حساب کردن ساده شما میتونید متوجه بشید که اگر پهنای باند محدود بود و نیاز به خرید پهنای باند مازاد بود مثل هتزنر می بایست چه هزینه های گزافی برای خرید این موارد پرداخت کرد.

ra3ou1
September 26th, 2017, 11:52
سلام

سلام
در صورت تمایل با بنده در اراتباط باشید دوست عزیز
@ra3ou1

a1994n1373
September 26th, 2017, 14:33
این پست صرفا یک آفر نیست و جهت اطلاعات استارتر ایجاد شده است .
برای سرویس مورد نظر در خدمت هستیم .

دایرکت ادمین وب سرویس apache _ nginx reverse .