PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد قالب اين سايت

shamimi
January 3rd, 2011, 21:36
نظر شما در مورد قالب اين سايت سایت برق الکترونیک ایرانیان Ω الكترونيكا (http://www.electronica.ir)
لطفا نظر خود را بفرماييد
ممنون دوستان سايت از سال 1387 در حال كار است تا به حال مال خودمه :-)

maroofi
January 3rd, 2011, 21:48
قالب قالبه دیگه چه فرقی میکنه.
ولی اگه یکی به من بگه که نظر بدهم نظر شخصی مو میدم.

منو سمت راست + کانترها رو حذف کن
منوی سمت راست به شکل درختی (tree ) هستش که دیگه نسلش منقرض شده.
و میتونی منوی ابشاری برای منوی اصلی سایتت در نظر بگیری دیگه اون سلیقه ایه

دوتا سرچ انجین داری که بالاخره تکلیف کاربر معلوم نیست از گوگل استفاده کنه یا از سرچر داخل سایت استفاده کنه
( ضمن اینکه در تمامی مرورگرهای جدید سمت راست بالا همیشه یه موتور سرچ گوگل هست که دیگه نیازی به سرچر گوگل احساس نمیشه. فلسفه وجود این سرچر برای وبلاگهاست که نمیتونند یک پلاگین سرچ برای مطالب وبلاگشون داشته باشند نه برای وب سایت شما . )

و یه سری مسائل دیگه که باید خودت بگردی و پیدا کنی.
نظر من این بود.

shamimi
January 3rd, 2011, 21:59
مفيد بود تصحيح كردم

maroofi
January 3rd, 2011, 22:20
الان باز هم دوتا موتور سرچ داری فرقشون چیه؟ کلا اون ماژول رو خاموش کن.
میتونی rss ها رو منتقل کنی زیر تماس باما ( لینکهای فیس بوک و... )

دیتاشیت رو واسه یه کاربر تازه وارد میتونی توضیح بدی ؟ باید بنویسی موتور جستجوی داخل سایت.
ولی همونطوری هم که قبلا گفتم اون سرچ بالای سایت کافیه.

shamimi
January 3rd, 2011, 23:03
ديتاشيت براي توضيح اي سي ها مي باشد كه هر شركت سازنده بسته به محصول خود توضيحي داره كه سايت هاي معتبر الكترونيك همه ديتاشيت دارند
سرچ همون بالايست فقط كجاست ديگه؟

maroofi
January 3rd, 2011, 23:13
خوب پس باید این دوتا موتور رو یه جا قرار بدی .به طراحتون بگید این دوتا سرچ رو یه جا بزاره و ترجیحا زیر هم ( سرچ همین فروم رو نگاه کن 3 تا بخش داره تاپیکها ، پستها ، افراد ) پس هدفش مشخصه.
خیلی کار داره این وب سایت
مازول فرم ثبت نام رو میتوسنتی روی وضعیت سایت بزاری
من اگه گفتم کانتر و وضعیت رو حذف کنی چون هیچ حسنی برای بیننده نداره
برای من چه فرقی میکنه چهل تا ویزیتور داشته باشی یا 500 تا
ده نفر انلاین باشند یا سیصد تا ؟
این ماژول رو معمولا در بخش های درباره ما و یا تماس باما برای یه سری سایتها روشن میکنند
که میخوان اسپاسنر بگیرن و یا تبلیغات بگیریند.
هرچیزی هدفی داره باید سلیقه به خرج بدید

موفق باشی.

1oveless
January 4th, 2011, 01:21
من هم نظرم رو میگم چون که خودم هم رو نیوک کار می‌کنم شاید ID من آشنا باشه برای شما البته شما رو دورادور میشناسم
امaر کاربران رو ساده بذار ! مثلا من سایت برای فیلم زدم نیaزی هم به فروم ندارم و جای لاگین دارم بالای هدر ! بخاطر همین خیلی‌ ساده گذاشتم امaر رو اما برای یکی‌ دیگه از سایت‌های تفریحی آمار کaربرaنم شبیه به مال شماست.