PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر برج میلاد

clack
September 18th, 2017, 15:41
سلام خدمت دوستان عزیز در وب هاستینگ تالک .

مدّتی هست بعضی از دوستان سرویس هایی داخلی ارائه میدن که سرور سخت افزاری در دیتاسنتر برج میلاد داره میربانی میشه .
جالب هست که روی فایروال بسیار قوی و چندلایه ، ترافیک نامحدود بر روی پورت قوی خیلی مانور میدن .

میخواستم لطفآ دوستانی که در اینباره اطلاعاتی دارند با من یا سایر دوستان به اشتراک بزارند .

کلآ موضوع چیه ؟؟ آفر دوره ای در کار هست ؟؟ کلآ یه دیتاسنتر به اسم برج میلاد دایر شده یا اینکه مثل اتاق سرور هست و لینک دارن یا ... ؟؟
کلوکیشن به چه صورت هست و قیمت ها و شرایط و ... ؟!! به صورت مستقیم میشه قرار داد بست یا باید با دوستانی که رک دارن به توافق رسید ؟؟

آپدیت :

ترافیک نامحدودی که ارائه میکنند ، با ضریب یا شرایط خاصی ؟ چون اکثر دیتاسنترها که 1/8 1/10 رایگان هست !!؟
کیفیت و قدرت پورت به چه صورت هست ؟!! تا چقدر تضمین میکنند ؟ برای پورت اضافی چه شرایط و هزینه ای اعمال میکنند ؟
فایروال دیتاسنتر واقعاً جوابگوی حملات بالا هست و مثلآ با پنل حمله شود ،جلوگیری میکنند و جلوی ای.پی های بات نت رو میتونند بگیرند ؟(با ایران اکسز کردن مشکل رفع نمیکنند؟)
پشتیبانی و سرعت جوابگویی و رفع مشکل در این دیتاسنتر به چه صورت هست ؟
با توجه به اینکه دوستان فرمودند که دیتاسنتر جدید آسیاتک هست ،شرایط و نوع خدمات در این دیتاسنتر با سایر دیتاسنتر های آسیاتک فرق میکند ؟

mshoja
September 18th, 2017, 15:56
با عرض سلام
آسیا تک دیتاسنتر جدید راه اندازی کرده که ظاهرن جروه برنامه اینترانت ملی هستش
برای استفاده از خدماتش هم من چیزی داخل سایت اسیاتک ندیدم دوستانی ک در جریان هست راهنمایی کنن

kiavaco
September 18th, 2017, 16:00
برای برقرار سرور در دیتاسنتر و ... باید با 1544 تماس بگیرید راهنماییتون میکنند

slefx.ob
September 18th, 2017, 16:19
با سلام خدمت شما

ما به تازگی سروری گذاشتیم برای میزبانی. خوده دیتاسنتر یک فایروال سخت افزاری کلی داره که کل شبکه خارجی از اون رد میشه. (به گفته خودشون). خودمون تعدادی مانور روی شبکه انجام دادیم هم از داخل و هم از خارج. برای داخل ایران هیچ محدودیتی اعمال نشده و بهتره بگم از داخل راحت میشه اتک داد و ولی از خارج بعد از چند تست نه چندان حرفه نتیجه به مراتب بهتری گرفتیم.
درمورد ترافیک دیتاسنترشون در آزادگان که طبق قراردادی بدون هیچ گونه محدودیت در سند و رسیو ارایه میدن. در برج میلاد هم همینو گفتن ولی شرکت مستقیم کولوکیشن از برج میلاد نمیده و رک کامل اجاره میدن. قیمت هم یکبار از تلفنی سوال کردم گفتن ماهانه 8 میلیون یک رک کامل.

باتشکر

clack
September 18th, 2017, 17:13
با سلام خدمت شما

ما به تازگی سروری گذاشتیم برای میزبانی. خوده دیتاسنتر یک فایروال سخت افزاری کلی داره که کل شبکه خارجی از اون رد میشه. (به گفته خودشون). خودمون تعدادی مانور روی شبکه انجام دادیم هم از داخل و هم از خارج. برای داخل ایران هیچ محدودیتی اعمال نشده و بهتره بگم از داخل راحت میشه اتک داد و ولی از خارج بعد از چند تست نه چندان حرفه نتیجه به مراتب بهتری گرفتیم.
درمورد ترافیک دیتاسنترشون در آزادگان که طبق قراردادی بدون هیچ گونه محدودیت در سند و رسیو ارایه میدن. در برج میلاد هم همینو گفتن ولی شرکت مستقیم کولوکیشن از برج میلاد نمیده و رک کامل اجاره میدن. قیمت هم یکبار از تلفنی سوال کردم گفتن ماهانه 8 میلیون یک رک کامل.

باتشکر

سلام بر شما

درمورد فایروال لطفآ اگر اطلاعاتی دارید بیشتر توضیح بدید .
چون مشکل اصلی اینکه نمیشه توی ایران از فایروال خوب و کاربردی استفاده کرد ،علاوه بر هزینه های بالا ، پهنای باند خیلی کم ایران هست .
مثلآ همین پارس آنلاین اگر ترافیک و اتک شدیدی روی سرور و ای.پی خاصی بیاد سریع اون ای.پی ما از طرف زیرساخت ایران اکسز میشه .(نه تازه پارس آنلاین)
خوب فکر کنیم یک اتک در حد 400 هزار پکت در ثانیه روی یک ای.پی باشه .
باز هم آسیاتک فایروالش طوری هست که بیا تک تک ای.پی های بات نت شناسایی و بلاکه کنه یا میاد سرور ایران اکسز میکنه و یا کلآ زیرساخت دست به کار میشه ؟

این ایران اکسزی تمام مشکلات ما هست .
چون در اصل اتکر به خواستش رسیده . آساتک تونسته اینجا کاری کنه ؟ سرور اینترنت رو محافظت کنه در مقابل این حجم حملات ؟

slefx.ob
September 18th, 2017, 17:32
سلام بر شما

درمورد فایروال لطفآ اگر اطلاعاتی دارید بیشتر توضیح بدید .
چون مشکل اصلی اینکه نمیشه توی ایران از فایروال خوب و کاربردی استفاده کرد ،علاوه بر هزینه های بالا ، پهنای باند خیلی کم ایران هست .
مثلآ همین پارس آنلاین اگر ترافیک و اتک شدیدی روی سرور و ای.پی خاصی بیاد سریع اون ای.پی ما از طرف زیرساخت ایران اکسز میشه .(نه تازه پارس آنلاین)
خوب فکر کنیم یک اتک در حد 400 هزار پکت در ثانیه روی یک ای.پی باشه .
باز هم آسیاتک فایروالش طوری هست که بیا تک تک ای.پی های بات نت شناسایی و بلاکه کنه یا میاد سرور ایران اکسز میکنه و یا کلآ زیرساخت دست به کار میشه ؟

این ایران اکسزی تمام مشکلات ما هست .
چون در اصل اتکر به خواستش رسیده . آساتک تونسته اینجا کاری کنه ؟ سرور اینترنت رو محافظت کنه در مقابل این حجم حملات ؟

با سلام

کلا در مورد پارس آنلاین بحث نکنیم خوبه. والا دیتاسنتر به حساب نمیاد. یه ساختمون مسکونی متروکه رو گرفتن کردن دیتاسنتر!! ترافیک هم که به هیچ وجه تخفیف نمیدن.
فایروال هم به نظرم همون طوری که فرمودین هست که گفتن اتک به سمت سرور بیاد فایروال سرورای اتکر رو شناسایی میکنه و جلوشونو میبنده ولی در مورد حجم حملات نمیتونم نظری بدم چون عرض کردم که اتک آنچنانی ندادیم و تست نکردیم. در کل راضی هستیم و تا به امروز هیچ مشکل یا ایران اکسسی نداشتیم.

golpairan
September 18th, 2017, 18:00
سرور ها متعلق به آسیاتک هست
می تونید با این شرکت قرار داد ببندید برای کلو

RoobinaServer
September 18th, 2017, 18:10

مدّتی هست بعضی از دوستان سرویس هایی داخلی ارائه میدن که سرور سخت افزاری در دیتاسنتر برج میلاد داره میربانی میشه .
جالب هست که روی فایروال بسیار قوی و چندلایه ، ترافیک نامحدود بر روی پورت قوی خیلی مانور میدن .

میخواستم لطفآ دوستانی که در اینباره اطلاعاتی دارند با من یا سایر دوستان به اشتراک بزارند .

کلآ موضوع چیه ؟؟ آفر دوره ای در کار هست ؟؟ کلآ یه دیتاسنتر به اسم برج میلاد دایر شده یا اینکه مثل اتاق سرور هست و لینک دارن یا ... ؟؟
کلوکیشن به چه صورت هست و قیمت ها و شرایط و ... ؟!! به صورت مستقیم میشه قرار داد بست یا باید با دوستانی که رک دارن به توافق رسید ؟؟

با سلام

با حداقل 15 یونیت داخل مرکز میتوان سرویس داد.(زیرساخت شبکه نیز آماده میباشد)

بله در برج میلاد تاسیس شده است.

اگر به صورت مستقیم بخواهید فقط باید رک تهیه کنید و کلیه زیرساخت شبکه آن نیز بر عهده خودتان هست (علاوه بر رک سوئیچ و ... نیز باید تهیه نمائید)

با سلام

کلا در مورد پارس آنلاین بحث نکنیم خوبه. والا دیتاسنتر به حساب نمیاد. یه ساختمون مسکونی متروکه رو گرفتن کردن دیتاسنتر!! ترافیک هم که به هیچ وجه تخفیف نمیدن.

دوست عزیز :

بهتر هست به این آدرس مراجعه کنید و دیتاسنتر پردیس را مشاهده نمائید : http://www.parsonline.com/old/fa/services/datacenter

چندین روم سرور و دیتاسنتر دارد.

در مورد تخفیف هم احتمالا مستقیم برای چند یونیت خرید کرده اید خب مستقیم اقدام نکنید، که طبیعتا مشترکین بزرگ میتوانند تخفیف ترافیکی خدمت شما بدهند. ترافیکی ما هیچ مشکلی تا کنون نداشتیم.!!! هر مرکزی بدی ها و خوبی های خودش را دارد بهتر هست کلیات دیده بشه در شرایط فعلی دیتاسنتر حساب میشود.

در این مورد در تاپیکتون هم ذکر کردیم : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=190313&p=1696303&viewfull=1#post1696303 نه قطعی به صورتی که فرمودید و نه مشکل هزینه نیست.

باتشکر

company_hosting
September 18th, 2017, 19:23

سلام

بله دیتاسنتر برج میلاد برای اسیاتک است
فقط رک ارائه میکنند
و
از برج میلاد حدود 2 ماه است که کولو ارائه میدهیم
یک انتی دیداس سخت افزاری دارند
یک انتی دیداس هم در زیر ساخت

ویک فایروال که توسط ارائه دهندگان میتوان در انجا قرار داد

که این مورد ما انجام دادیم

چون بخش اموزشی هست امکان افر و ... نیست

اما

ترافیک نامحدود ارائه میشه
پورت 10 گیگ درصورت نیاز امکان ارائه میباشد
سرعت دانلود از خارج برای هر سرور حدود 50-90 مگابایت هست
سرعت داخلی 10 گیگ

اگر نیاز به افر و ... دارید در بخش فروش پست بزنید

با تشکر

clack
September 18th, 2017, 19:51
دوستان عزیز لطفآ درباره ترافیک نامحدود هم بیشتر توضیح بدید .

دوستانی که رک دارند آیا ترافیک نامحدود اسمی هست یا واقعی ؟ با شرایط خاصی ارائه میدن ؟
چون نسبت 1/8 یا 1/10 که اکثرآ همه جا رایگان هست .

عزیزان slefx.ob (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=106205) و RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=43051) و company_hosting (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=17637) شما مستقیم کلو دارید از آسیاتک ؟
رک شما دقیقآ داخل برج میلاد هست یا داخل سایر دیتاسنتر های این مجموعه ؟
اصلآ اگر آسیاتک اقدام به ارائه این سرویس کرده پس داخل بخش برج میلاد با سایر بخش ها نباید تفاوتی از لحاظ کلوکیشن وجود داشته باشد !!!؟

ممنون میشیم faraso (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=1290) هم توی تاپیک شرکت کنند و تجربیاتشونو با ما به اشتراک بزارند .

k-h
September 18th, 2017, 19:55
درود
بله دیتاسنتر آسیاتک هست که فقط رک ارائه میکنه خدمتتون
ما در آسیاتک در برج میلاد رک داریم اگر نیاز به آفر دارید در خدمتتون هستیم.
اگر نیاز به قیمت دارید در بخش درخواست تاپیک بزنید تا بهتون آفر داده شود.
پورت خوبی برای هاست دانلود ارائه میشه در اینجا

clack
September 18th, 2017, 20:03
درود

سلام بر شما .
چون بیشتر این تاپیک درمورد تجربیات شما و سایر دوستان در مورد کار با این دیتاسنتر و واحد جدیدشون توی برج میلاد هست برای همین بیشتر به دنبال نتیجه فعالیت شما هستم .
انشالله اگر به نتیجه رسیدم در بخش فروش تاپیک ایجاد میکنم .

شما در مورد مسائلی که گفتم چه نظری دارید ؟!!
در ضمن پشتیبانی و سرعت جوابگویی و رفع مشکل در این دیتاسنتر به چه صورت هست ؟

company_hosting
September 18th, 2017, 20:08
دوستان عزیز لطفآ درباره ترافیک نامحدود هم بیشتر توضیح بدید .

دوستانی که رنک دارن آیا ترافیک نامحدود اسمی هست یا واقعی ؟ با شرایط خاصی ارائه میدن ؟
چون نسبت 1/8 یا 1/10 که اکثرآ همه جا رایگان هست .

عزیزان slefx.ob (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=106205) و RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=43051) و company_hosting (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=17637) شما مستقیم کلو دارید از آسیاتک ؟
رک شما دقیقآ داخل برج میلاد هست یا داخل سایر دیتاسنتر های این مجموعه ؟
اصلآ اگر آسیاتک اقدام به ارائه این سرویس کرده پس داخل بخش برج میلاد با سایر بخش ها نباید تفاوتی از لحاظ کلوکیشن وجود داشته باشد !!!؟

ممنون میشیم faraso (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=1290) هم توی تاپیک شرکت کنند و تجربیاتشونو با ما به اشتراک بزارند .

سلام
ترافیک نامحدود

تا جای که اطلاع دارم روبینا سرور رک ندارن و فقط از پارس انلاین سرور ارائه میکنند اما از خودشان باید بپرسید
ولی اولین ارائه دهنده در برج میلاد که حدود 2 ماه میشود گروه سرور وی دی اس بوده و چند رک داریم و یک رک نیست در دیتاسنتر ازادگان نیز رک داریم

بقیه دوستان باید از خودشان بپرسید

با تشکر

live
September 18th, 2017, 20:23
سلام
ترافیک نامحدود

تا جای که اطلاع دارم روبینا سرور رک ندارن و فقط از پارس انلاین سرور ارائه میکنند اما از خودشان باید بپرسید
ولی اولین ارائه دهنده در برج میلاد که حدود 2 ماه میشود گروه سرور وی دی اس بوده و چند رک داریم و یک رک نیست در دیتاسنتر ازادگان نیز رک داریم

بقیه دوستان باید از خودشان بپرسید

با تشکر
سلام هزینه هر یونیت با دو پاور چقدر هست ؟

درود
سلام
با توجه به اینکه رک اجاره ای در اختیار دارید و در این دیتاسنتر تجربه کسب کردید ، با توجه به اتفاقات سال گذشته که دیتاسنترهای آسیاتک به دلیل حملات اینترنتی مدت زیادی از دسترس خارج شد و خیلیها سرورهاشونو به جای دیگه انتقال دادن آیا ممکنه در برج میلاد هم این اتفاقات تکرار بشه یا خیر ؟ برای گیم سرور و امثالهم ، هزینه هر یونیت با دو پاور چقدر هست ؟

Motahari.web
September 18th, 2017, 20:44
سلام خدمت دوستان اواسط تیر ماه دیتاسنتر ملی آسیاتک واقع در برج میلاد به بهره برداری رسید. از لحاظ پورت شبکه که فوق العاده هست هم به خارج هم به داخل. فقط رک ارایه میکنند اما شرکت فراسو جدیدا سرور کلو میکنند. جناب حسینی و شیروانی هم تجربیاتی در ضمینه قرارداد با شرکت فراسو و این دیتاسنتر دارند باهاشون در ارتباط باشید راهنماییتون میکنن.

k-h
September 18th, 2017, 20:52
درود
خیلی ساده بخوام خدمتتون عرض کنم این دیتا سنتر برای ترافیک داخلی بسیار خوب خواهد بود .
مشکلات ایران اکسس وجود داره همچنان .
اما پورت بسیار خوبی داره هم به ایران و هم به خارج کشور فقط تنها مشکل همین هست .
من فکر میکنم اگر مثل برخی دیتاسنتر های دیگر که اسمشون نمیخوام بگم با یک شرکتی که آنتی دی داس ارائه میکنند قرارداد ببندند و gre/*** ران کنند روی شبکشون برای اتک ها مشکلات ارتباط با خارج کشورشون حل خواهد شد.

live
September 18th, 2017, 22:29
درود
خیلی ساده بخوام خدمتتون عرض کنم این دیتا سنتر برای ترافیک داخلی بسیار خوب خواهد بود .
مشکلات ایران اکسس وجود داره همچنان .
اما پورت بسیار خوبی داره هم به ایران و هم به خارج کشور فقط تنها مشکل همین هست .
من فکر میکنم اگر مثل برخی دیتاسنتر های دیگر که اسمشون نمیخوام بگم با یک شرکتی که آنتی دی داس ارائه میکنند قرارداد ببندند و gre/*** ران کنند روی شبکشون برای اتک ها مشکلات ارتباط با خارج کشورشون حل خواهد شد.
سلام
ینی تنها تفاوتش با زیرساخت همون پهنای باند 1 به 10 هست ؟ دقیقا چه چیزی باعث ایران اکسس در برج میلاد میشه ؟ فایده اصلی این فایروالهایی که بکار گرفته شده چه چیزی هست ؟ متاسفانه متوجه منظور شما نشدم ،

قرارداد ببندند و gre/*** ران کنند

درباره گیم سرور هم یک توضیح میدید که آیا این فایروالها در پورتهای پروتکل udp قادر به ایستادگی در برابر هر حملاتی هست ؟

Genral X2
September 18th, 2017, 23:37
با سلام کسی رو این دیتاسنتر سرور گیم داره یا ...

کیفیت و غیره چطوریه ؟

company_hosting
September 19th, 2017, 00:19
سلام هزینه هر یونیت با دو پاور چقدر هست ؟

سلام
با توجه به اینکه رک اجاره ای در اختیار دارید و در این دیتاسنتر تجربه کسب کردید ، با توجه به اتفاقات سال گذشته که دیتاسنترهای آسیاتک به دلیل حملات اینترنتی مدت زیادی از دسترس خارج شد و خیلیها سرورهاشونو به جای دیگه انتقال دادن آیا ممکنه در برج میلاد هم این اتفاقات تکرار بشه یا خیر ؟ برای گیم سرور و امثالهم ، هزینه هر یونیت با دو پاور چقدر هست ؟

سلام

فعلا سیاست کاری اسیاتک ارائه خدمات کولو بصورت تک یونیت و ... نیست
اما کاربران که نیاز داشته باشند ،با قیمت بسیار مناسب و مهم تر از ان پشتیبانی ، ارائه میشود
همان طور که قبلا اعلام شد امکان ارائه افر و قیمت در این بخش نیست

گیم سرور ها بسیار مناسب و پینگ خوبی برای کاربران داند

دوستانی که تمایل دارند که از قیمت ها مطلع بشوند ، در بخش فروش پست بزنند

با تشکر

golpairan
September 19th, 2017, 00:31
شرکت آسیاتک همیشه در مقابل حمله کم میاره اگه دنبال این موردی به این شرکت فکر نکن
هرکی هرچی میگه گوش نکن آسیاتک با حمله ی دیداس از پا در میاد هرچی بذاره سر راه بازم میره رو هوا

company_hosting
September 19th, 2017, 01:22
شرکت آسیاتک همیشه در مقابل حمله کم میاره اگه دنبال این موردی به این شرکت فکر نکن
هرکی هرچی میگه گوش نکن آسیاتک با حمله ی دیداس از پا در میاد هرچی بذاره سر راه بازم میره رو هوا

این پست زدید
بعد این پست

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=190313&page=4

مطمئن هستید شما تست کردید ؟

live
September 19th, 2017, 02:30
این پست زدید
بعد این پست

سلام
از لحاظ نصب nessus یا سایر مشکلی نداره ؟
باتشکر

mehrangta
September 19th, 2017, 04:25
با اجازه استارتر
همه ی دیتاسنتر ها یه دوره افول رو گذروندن
یادمه یه موقعی همه میگفتن آسیاتک عالیه بهترین سایت ها ازش سرویس دارن همه هجوم بردن به سمتش
یه مدت بعدش تایموت و قطعی سروراش زیاد شد همه گفتن پارس آنلاین فلانه بریم پارس آنلاین
بعدش زیرساخت
و همین اتفاق برای دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد خواهد افتاد دلیل همشونم اینه که سخت افزار و پشتیبانی تحمل پاسخگویی مشتری تعداد بالا رو ندارن و دیتاسنتر ها در حد کیفیت استاندارد جهانی نیست
خلاصه جوری هجوم نیارید ک این هم بعد دو ماه اورفلو و قطعی بده

Genral X2
September 19th, 2017, 06:21
این پست زدید
بعد این پست

جالب بود 180 درجه ای تعغیر کردن ایشون

golpairan
September 19th, 2017, 09:47
سلام
باتشکربله بنده استفاده کردم و از خدمات راضی هستم و پشتیبانی و کیفیت عالیه ولی آسیاتک نمی تونه نیاز دوستمون که اصرار دارند سرور را در مقابل دیداس و حملات سنگین حفظ بر آورده کنه

- - - Updated - - -

هر سخن جائی و هر نکته مکانی دارد

company_hosting
September 19th, 2017, 10:57
سلام
باتشکر

سلام

اگر بحث نت اسکن یا یا اسکن شبکه ... باشد
درصورت مشاهده برخورد میشه و این قانونی نیست (در هیچ دیتاسنتری)

k-h
September 19th, 2017, 11:03
سلام
ینی تنها تفاوتش با زیرساخت همون پهنای باند 1 به 10 هست ؟ دقیقا چه چیزی باعث ایران اکسس در برج میلاد میشه ؟ فایده اصلی این فایروالهایی که بکار گرفته شده چه چیزی هست ؟ متاسفانه متوجه منظور شما نشدم ،

درباره گیم سرور هم یک توضیح میدید که آیا این فایروالها در پورتهای پروتکل udp قادر به ایستادگی در برابر هر حملاتی هست ؟

در مورد اتک به نظر من مشکلاتی دارند که یک مقدار یونیت هاشون پر بشه خودشو نشون میده
خدمتتون عرض شد برای هاست دانلود مناسب هست نه گیم سرور

slefx.ob
September 19th, 2017, 11:04
با سلام

دوست عزیز :

بهتر هست به این آدرس مراجعه کنید و دیتاسنتر پردیس را مشاهده نمائید : http://www.parsonline.com/old/fa/services/datacenter

چندین روم سرور و دیتاسنتر دارد.

در مورد تخفیف هم احتمالا مستقیم برای چند یونیت خرید کرده اید خب مستقیم اقدام نکنید، که طبیعتا مشترکین بزرگ میتوانند تخفیف ترافیکی خدمت شما بدهند. ترافیکی ما هیچ مشکلی تا کنون نداشتیم.!!! هر مرکزی بدی ها و خوبی های خودش را دارد بهتر هست کلیات دیده بشه در شرایط فعلی دیتاسنتر حساب میشود.

در این مورد در تاپیکتون هم ذکر کردیم : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=190313&p=1696303&viewfull=1#post1696303 نه قطعی به صورتی که فرمودید و نه مشکل هزینه نیست.

باتشکر

با سلام

جناب من مرکز اصلیشون رو در آپادانا عرض کردم. اقا بالا غیرتن متروکه نیست ؟ والا من خودم از طرف اونا خجالت کشیدم وقتی داخل دیتاسنتر شدم!! وارد روم سرور شدم، روی سرور ها اندازه یه بند انگشت خاک بود! پنجره اتاق باااز . نه مسئولی نه کنترلی هیچیی ! (عذرمیخوام رک گفتم خدمتتون) پورت شبکه هم پردیس بالای 100 مگ نمیده. درحالی که آسیاتک بسته به مشخصات فیزیکی شبکه سرور پورت وصل میکنه به سرور. تا 10 گیگابیت.
ترافیک ممکنه اونطور باشد که میفرمایید ولی حتی ترافیک آپلود سرورای مارو هم جزو ترافیک اصلی حساب کردن که معمولا رایگان یا یک یه 10 اینا ترافیک رایگان میدن.

با تشکر

bakuryu
September 19th, 2017, 11:05

بنده با کارشناسشون صحبت کردم ، اصلا برای گیم نمیتونید روی سرور ها حساب کنید

faraso
September 19th, 2017, 11:40
با سلام
در خصوص دیتاسنتر آسیاتک و نحوه سرویس دهی و سیاست هاش در خصوص اتک، سرور گیم و حملات صحبتی ندارم چرا که زیرساخت فراسو ارتباطی به فایروالی که دوستان در این تاپیک بهش اشاره کردند نداره و سرویس anti ddos که در حال حاضر توسط فراسو در تمامی لوکیشنهای ما ارائه میشود مرتبط با خود شرکت فراسو میباشد ، فقط در لوکیشن برج میلاد به صورت آفر برای مدتی کوتاه رایگان ارائه شد .
سرور های گیم میتونند بدون مشکل و ایران اکسس شدن بر روی زیرساخت فراسو فعالیت کنند همچنین وب سایت هایی که دارای حملات لایه سه هستند با آغوشی باز پذیرای آنها هستیم .

سرورهای زیادی در زیر ساخت فعلی ما تحت اتک هستند و بدون مشکل به کارشون ادامه میدهند ، در آینده ای نزدیک امکان ارائه پنل برای مشاهده گزارش از اتک ها نیز به کاربران ارائه میشود .

در موردکیفیت و خدمات دیتاسنتر هم نمیتونم صحبتی داشته باشم اگر سوالی در مورد سرویس دهی فراسو بود درخدمتم چرا که قرار دادهای فراسو با دیتاسنتر ها کمی متفاوت منعقد میشود و شرایط ارائه شده به ما ممکن است با شرایطی که شما میتوانید داشته باشید متفاوت باشد .
ترجیح میدادم در این تاپیک صحبتی نداشته باشم با توجه به خواست دوستان شرکت کردم .

arc1o0
September 19th, 2017, 13:40
در مورد دیتاسنتر و بقیه موارد صحبتی نمیکنم

اما در مورد اتک و گیم سرور و ایران اکسس شدن دوستان یک مقدار اغراق می کنند و در برخی موارد هم صادقانه با کاربران برخورد نمی کنند که یا ناشی از عدم اطلاع دقیق از جزییات کار هست و یا اینکه به هر قیمتی می خوان فروش داشته باشند.

متاسفانه هیچ کدام از دیتاسنتر های ایرانی زیرساخت استانداد در حوزه اتک و امنیت و پهنای باند ندارند و همه کاربران باید دست و پا شکسته با شرایط کنار بیایند.

با کاربر باید صادقانه برخورد کرد تا همراهی و حسن ظن شما را باور کند.

RoobinaServer
September 19th, 2017, 13:59
با سلام

جناب من مرکز اصلیشون رو در آپادانا عرض کردم. اقا بالا غیرتن متروکه نیست ؟ والا من خودم از طرف اونا خجالت کشیدم وقتی داخل دیتاسنتر شدم!! وارد روم سرور شدم، روی سرور ها اندازه یه بند انگشت خاک بود! پنجره اتاق باااز . نه مسئولی نه کنترلی هیچیی ! (عذرمیخوام رک گفتم خدمتتون) پورت شبکه هم پردیس بالای 100 مگ نمیده. درحالی که آسیاتک بسته به مشخصات فیزیکی شبکه سرور پورت وصل میکنه به سرور. تا 10 گیگابیت.
ترافیک ممکنه اونطور باشد که میفرمایید ولی حتی ترافیک آپلود سرورای مارو هم جزو ترافیک اصلی حساب کردن که معمولا رایگان یا یک یه 10 اینا ترافیک رایگان میدن.

با تشکر

متوجه شدیم!!!

آپادانا چند سرور روم دارد(مورد توجه استارتر عزیز) - اگر دو سه ماه اخیر بوده است احتمالا سرور روم جدید بودید که در حال اماده سازی بوده است - سرور روم VIP (حدودا یک سالی هست جا ندارند و از ابتدا نیز بیشتر فروش رک بوده است) مشکلی در این موارد ندارد و اصلا این بخش مانند پردیس کیج بندی شیشه ای هست.

در پارس ترافیک آپلود و دانلود فرقی ندارد و همه را اینترنتی حساب میکند مگر در شرایطی که نوع ترافیک مشخص باشد. (سیاست فروش هست و صحیح میفرمائید)

------------------------

در مورد GRE هم که دوستان ذکر کردند (از دیروز حداقل بالای 10 تیکت مشترکین سوال در این مورد بوده است لطفا اطلاعات ناقص انتشار ندهید انگار همه این تاپیک را بررسی میکنند!!!) در سطح access امکان پذیر نیست اصلا این مورد مناسب زیرساخت شبکه ایران نیست و ده ها مشکل دیگر نیز دارد (شما میخواهید یک کشور را به یک کشور دیگر متصل کنید!!!)

پ.ن :

منظور از کلمه کشور برای درک عمیق سیاست های شبکه ای هست که بین دو کشور هست و ترافیک داخلی و ...

خیلی وقت هست DDOS PROTECTION در بک بون های اصلی وجود دارد اما برای مصارف و شرایط خاص چون عیب هایی نیز با توجه به چیدمان شبکه ایران دارد و نمیتوان همگانی اجرا کرد مخصوصا برای گیم که لتنسی مهم هست و این لینک لتنسی را کمی خراب میکند.(فعلا بیشتر کاربرد آن میزبانی سایت هست)

باتشکر

live
September 19th, 2017, 14:11
با سلام
در خصوص دیتاسنتر آسیاتک و نحوه سرویس دهی و سیاست هاش در خصوص اتک، سرور گیم و حملات صحبتی ندارم چرا که زیرساخت فراسو ارتباطی به فایروالی که دوستان در این تاپیک بهش اشاره کردند نداره و سرویس anti ddos که در حال حاضر توسط فراسو در تمامی لوکیشنهای ما ارائه میشود مرتبط با خود شرکت فراسو میباشد ، فقط در لوکیشن برج میلاد به صورت آفر برای مدتی کوتاه رایگان ارائه شد .
سرور های گیم میتونند بدون مشکل و ایران اکسس شدن بر روی زیرساخت فراسو فعالیت کنند همچنین وب سایت هایی که دارای حملات لایه سه هستند با آغوشی باز پذیرای آنها هستیم .

سرورهای زیادی در زیر ساخت فعلی ما تحت اتک هستند و بدون مشکل به کارشون ادامه میدهند ، در آینده ای نزدیک امکان ارائه پنل برای مشاهده گزارش از اتک ها نیز به کاربران ارائه میشود .

در موردکیفیت و خدمات دیتاسنتر هم نمیتونم صحبتی داشته باشم اگر سوالی در مورد سرویس دهی فراسو بود درخدمتم چرا که قرار دادهای فراسو با دیتاسنتر ها کمی متفاوت منعقد میشود و شرایط ارائه شده به ما ممکن است با شرایطی که شما میتوانید داشته باشید متفاوت باشد .
ترجیح میدادم در این تاپیک صحبتی نداشته باشم با توجه به خواست دوستان شرکت کردم .

سلام

لطفا با دقت بخونید ( همه دوستان )

ما سال گذشته قصد کلوکیشن داشتیم سرورم خریداری کردیم ببریم آسیاتک تمام کارها انجام شده بود ، ما یل طولایی تو کانتر استرایک داریم و از همه لحاظ یا از ما ریپ میزنن یا دی داس میدن ، هرجام که بگید رفتیم ، خود دیتا سنتر آسیاتک بخاطر دی داس سرورای آسیاگیم و تهران گیمینگ رو قطع کرد ، تهران گیمینگ به مدت 2 ماه سروراش قطع بود و احتمالا بردن به همین برج میلاد و آسیاگیم هم الان احتمالا همونجاست و مستقیما دست خود آسیاتک هست ، خود آسیاتک بخاطر همین "دوتا" دی داس میخورد و یکماه زیر اتک بود که باعث بروز مشکل برای بزرگترین سایتهای ایران شده بود

بنده مدتها روی انواع فایروالهای میکروتیک ، سیسکو ، ips ids و تا دلتون بخواد مثل ddos protection و سخت افزارهای جونیور تحقیق کردم ولی در آخر به این نتیجه رسیدم که نمیشه جلوشو گرفت تا دیروز که این تاپیکو دیدم

الان اگر بخوام صحبت کنم فردا سرور همتون میره رو هوا ، ببخشید اینقدر واضح صحبت کردم ، ینی شده مثل سرورای وارز هلند که اصلا پیگیری نمیشه

دیتاسنتری نیست که ما نرفته باشیم ، شرکت واسطه نیست که مارو رد نکرده باشه ، فقط پولو میگرفتن و فرداش سرور قطع میکردن با اینکه بهشون تذکر داده بودیم و اونا قبول کردن که جلو دی داسو میگیرن ، با اون قوانینشون که همه رو دور میزنن فقط بره ***ی

حالا از اینا که بگذریم گفتم شاید آسیاتک یه حرکت جدی رو شروع کرده " اینجا یه ولی هست " که دوستانم بهش اشاره کردن

اگر قرار باشه تمام بار ترافیک شرکتهای مختلف فقط از همین دوتا فایروال مبدا و مقصد عبور کنه ، با زمانی که آسیاتک تاسیس شد و همین حرفارو میزد ، پس در برج میلاد هم همین اتفاق میوفته چون اون زمانم همین حرفارو میزدن

در مورد دیتاسنتر و بقیه موارد صحبتی نمیکنم

اما در مورد اتک و گیم سرور و ایران اکسس شدن دوستان یک مقدار اغراق می کنند و در برخی موارد هم صادقانه با کاربران برخورد نمی کنند که یا ناشی از عدم اطلاع دقیق از جزییات کار هست و یا اینکه به هر قیمتی می خوان فروش داشته باشند.

متاسفانه هیچ کدام از دیتاسنتر های ایرانی زیرساخت استانداد در حوزه اتک و امنیت و پهنای باند ندارند و همه کاربران باید دست و پا شکسته با شرایط کنار بیایند.

با کاربر باید صادقانه برخورد کرد تا همراهی و حسن ظن شما را باور کند.

سلام
کاملا با شما موافقم ، وقتی ساده ترین راه اینه که با یک اسکریپت ساده در اینترانت میتونن کل دیتاسنترو مثل سال گذشته دان کنن و سال گذشته 4 تا بچه اینکارو کردن و در کانالهای گیم خودشون اینارو مطرح میکردن و به ریش همه میخندیدن حرفهای شمارو تصدیق میکنه ، چون به قولی هیچ فکری بره اینترانت نکردن و فقط به فکر اینترنت بود که این برام خیلی جالبه

بهتره بیشتر از این بازش نکنم و نگم که دقیقا از کجا اتک میدن ، چون نون همه آجر میشه

slefx.ob
September 19th, 2017, 14:24
متوجه شدیم!!!

آپادانا چند سرور روم دارد(مورد توجه استارتر عزیز) - اگر دو سه ماه اخیر بوده است احتمالا سرور روم جدید بودید که در حال اماده سازی بوده است - سرور روم VIP (حدودا یک سالی هست جا ندارند و از ابتدا نیز بیشتر فروش رک بوده است) مشکلی در این موارد ندارد و اصلا این بخش مانند پردیس کیج بندی شیشه ای هست.

باتشکر

با سلام
هنگام عقد قرارداد کولوکیشین هیچ کدوم از مسئولانشان سوال اطلاع ندادند که سرور رو میخوان جایی کولو کنن که در دست ساخت یا آماده سازی هست!! و درواقع از ما هزینه کولوکیشین مثل سرور های دیگه رو گرفتن.
تخریب چیز خوبی نیست ولی من چیزی خودم دیدم رو خدمتتون میرسونم که بنده خودم با یکی از کارکنان رفتیم طبقه دوم دیتاسنترشون چند واحد داشت که نیمه کاره بودن و توشون مصالح ساختمانی مثل سیمان و خاک و بیل و از اینجور چیزا بود که واقعا دور از انتظاره من بود که در جای نیمه کاره من سرورمو کولو کرده باشم.
ممکنه به گفته شما در حال آماده سازی بوده باشه ولی نباید بهمون اطلاع میدادن ؟

به هرحال بنده اصلا از این وضعیتشون راضی نبودم.

موفق باشید.

golpairan
September 19th, 2017, 14:36
ببیند دوستان تمام سرورهای ایران در مقابل اتک ضعیف عمل میکنند دچار اختلال میشند در بهترین مورد

اگر فکر میکنید که اتک میخورید فکر سرور ایران نباشید

live
September 19th, 2017, 14:45
ببیند دوستان تمام سرورهای ایران در مقابل اتک ضعیف عمل میکنند دچار اختلال میشند در بهترین مورد

اگر فکر میکنید که اتک میخورید فکر سرور ایران نباشید
سلام
البته شما درست میفرمایید ولی زمانی که سایت اسم و رسم پیدا میکنه اجبارا باید سایت رو منتقل کنید به ایران حتی سرورهای دانلود و اگر اینکارو نکنید طبق قوانین من دراوردی باهاتون برخورد میشه ، باید سوخت و ساخت ، مثل همین پارسال که دان بودن سرورهای دیتاسنتر آسیا باعث کلی خسارت از لحاظ سئو ، رنک و سایر موارد شد ، در برخی از موارد مثل گیم سرور ، سرورهای خارج از کشور جوابگونیست

aligoli
September 19th, 2017, 14:48
با سلام

فایروال هم به نظرم همون طوری که فرمودین هست که گفتن اتک به سمت سرور بیاد فایروال سرورای اتکر رو شناسایی میکنه و جلوشونو میبنده ولی در مورد حجم حملات نمیتونم نظری بدم چون عرض کردم که اتک آنچنانی ندادیم و تست نکردیم. در کل راضی هستیم و تا به امروز هیچ مشکل یا ایران اکسسی نداشتیم.

بهتر هست تا وقتی مستندات و شواهد رو کامل مشاهده نکردیم، قضاوت نکنیم.
شما احتمالا سرور روم آپادانا رو مشاهده کردید که خود کارمندان پارس هم بهش میگن سرور روم نه دیتاسنتر !

بهتر بود یک سر به پردیس بزنید، تا متوجه بشید دیتاسنتر به چه چیزی گفته میشه.

golpairan
September 19th, 2017, 14:50
سلام
البته شما درست میفرمایید ولی زمانی که سایت اسم و رسم پیدا میکنه اجبارا باید سایت رو منتقل کنید به ایران حتی سرورهای دانلود و اگر اینکارو نکنید طبق قوانین من دراوردی باهاتون برخورد میشه ، باید سوخت و ساخت ، مثل همین پارسال که دان بودن سرورهای دیتاسنتر آسیا باعث کلی خسارت از لحاظ سئو ، رنک و سایر موارد شد ، در برخی از موارد مثل گیم سرور ، سرورهای خارج از کشور جوابگونیستحرفتون درسته بنده خودم بارها و بارها آسیاتک رو برای ارزیابی سرور هام بهش اتک زدم و مجبور شدم با کد نویسی هر آی پی که تعداد بالا درخواست داره را بن کنیم و خیلی مراقب کنیم از سرور ها از هر راهی که رفتیم باز هم اتک میخورد و سرور کلا انگار رو هواست من در اتک همه رو آزمایش کردم تبیان از همه بهتر بود

novin-web
September 19th, 2017, 14:59
سلام خدمت دوستان
در ابتدا عرض کنم که این نظر و تجربه شخصی ما هست و هیچ قصدی در کار نیست

کل روتی که در ایران وجود دارد 1- زیرساخت و مخابرات و 2- فیزیک نظری هست
پس این موضوع که اسیاتک بهتر هست یا پارس یا ..... ارتباطی به موضوع ندارد شاید در لوکیشن و استفاده از تجهیزات فرق داشته باشند ولی شما باید در روت دیتاسنتر ها رو بررسی کنید
کلیه دیتاسنترها بجز تبیان روی زیرساخت هستند پس اگر یکی از انها اختلال داشته باشند قطعا ما بقی هم بی تاثیر نخواهند بود بجز تبیان
حالا شما بگید فایروال دارند ... وقی مشکل در لایه 1 و 2 هست شما هر کاری کنید هر دیوایسی رو بزارید مشکل خواهید داشت چون خارج از کنترل شما هست
مثلا شما با یک خودرو s500 بخواید یک پس کوچه رو با سرعت 300 تا برید!!!!
معلومه بستر برای این سرعت در کوچه وجود ندارد حلا شما سیسکو سری 56 ... بزار قبل سروهاتون
اگر مشکل اتک دارید برید روی تبیان ولی ترافیک 2 میلیون تومان هست و قطعا مانند ovh میتونید ضمانت انتی دی داس به کاربراتون بدید.
ولی اگر روی مخابرات هستید باید کمی ریسک رو به تن بخرید یعنی هر قدر پول بدید همون قدر اش خواهید خورد شما چه در پارس باشید چه در اسیا تک چه در زیرساخت همگی در یک کوچه هستید همین!!!!!!
ولی راه کار بنده به کسانی که روی روت 2 هستند
1 - اگر در پارس انلاین هستید درخواست بدید روتتون رو روی ucom قرار بدند البته اگر قبول کنند . در این روت که توسط مخابرات ارایه شده اتک ها بصورت مایگرت و بلکh در گیتوی ***** خواهند شد و روت بسیار قوی هست.
2- اگر در زیرساخت و اسیاتک هستید درخواست بدید روتتون رو روی تلیا قرار بدهند . تلیا نسبت به ucom ضعیف تر هست ولی به نسبت روت عام بسیار قوی میباشد و دست یک شرکت امریکایی هست
3- اگر مشکل مالی ندارد تبیان روت فیزیک

در حال حاضر ترافیکی در این روم سرور وجود ندارد اجازه بدید تا تعدادی مشترگ گیم و ... وارد این شبکه گردند تا وضعیت مشخص گردد.

پس گول این تبلیغات که هست رو نخورید و با منظق و بررسی تصمیم گیری کنید
برج میلاد فقط به دلیل ارزان بودن هست که برخی از دوستان و همکاران به اون سمت حمله ور شدند و دنبال سود خود هستند همین در غیر اینصورت همان روت ازادگان و دیگر دیتاسنترها هست فقط در جا و تجهزات جدید.

امیدوارم تجربه شخصی بنده بدون هیچ منظوری روی تصمیم گیری شما پروایدرها تاثییری داشته باشد

aligoli
September 19th, 2017, 15:01
با سلام

با تشکر

خاک ؟
یک بند انگشت خاک ؟
پنجره باز ؟
هیچ مسول و کنترلی ؟
:-?
عجب

بنده 6 سال هست در آپادا کلوکشن دارم بالغ بر 452 بار به همان ساختمان متروکه رفت و آمد داشتم و دارم.
متاسفانه هیچ یک از خصوصیتی که بهشون نسبت دادید برنخوردم !

عجیبه دو انسان به یک محل مراجعه می کنند و یکی خاک و پنجره میبینه و .. رو مشاهده میکنه و دیگری خیر.
احتمالا باید یک سری نگرش ها پشت پرده باشه.

از افراد قدیمی که در اپادانا کلوکشن کردند بپرسید بهتون میگن که داخل سرور روم هیچ پنجره ای باز نیست.
رک ها به صورت فنی هندل شدن و تمام موارد نظارت شده و کنترل شده هستند.

اما خوب با مواردی که گفتید حسابی خندیدم. :113:

live
September 19th, 2017, 15:08
حرفتون درسته بنده خودم بارها و بارها آسیاتک رو برای ارزیابی سرور هام بهش اتک زدم و مجبور شدم با کد نویسی هر آی پی که تعداد بالا درخواست داره را بن کنیم و خیلی مراقب کنیم از سرور ها از هر راهی که رفتیم باز هم اتک میخورد و سرور کلا انگار رو هواست من در اتک همه رو آزمایش کردم تبیان از همه بهتر بود
یه زمانی میگفتن همه ای پی هارو بلاک میکنیم حتی داخلی هارو ، تا اینکه از سال گذشته بحث همه فهمیدن آی پی اسپوفینگ چیه و دیگه نمیشه جلوشو گرفت ، شما تمام آی پی های جهان رو هم که ببندی یه باگ پیدا بشه به همون اینقدر پکت ارسال میکنه تا سرور دان بشه ، اون موردی که شما میفرمایید خیلی فدیمی هست . بذارید براتون بگم

متاسفانه ما به خیلی از دوستان کمک کردیم ولی جواب خوبی رو با بدی دادن و این عادت ما ایرانیاس ، اونایی که میگن نباید یاد داد همونا راست میگن
دقیقا دو سال پیش از پارس پک یه سرور اوبونتو گرفتم گفتم دیگه این جواب میده ، پارس پک کمک میکنه و از این حرفا ، گیم سرورامونو رو سروراشون ران کردیم ، iptable استارت کردم و فقط یه پورت udp روش باز بود که با 10 تا پکت آی پیو بن میکرد ، بعد مدیریت اصلی پارس پک برگشته میشه دی داس خوردی جم میکنی ، من نمیدونم شما چقدر درباره iptable میدونید ولی زمانی که استارت هست چیز پکتی ازش عبور نمیکنه و فقط اونهایی رو که باز میکنی میشه پکت فرستاد ، حالا شما فرض کن ما به iptable میگیم اگر 3 تا پکت ارسال شد بلاک کن ولی نمیشه همون اولی که میاد فایروال دان میشه و دوستانیم که با فایروال سخت افزاری میخوان جلوشو بگیرن همینکارو میکنن اما وقتی پکت واقعا پکت باشه دیگه نمیشه کاریش کرد ، مخصوصا اگه بار زیادی روی فایروال باشه

golpairan
September 19th, 2017, 15:25
یه زمانی میگفتن همه ای پی هارو بلاک میکنیم حتی داخلی هارو ، تا اینکه از سال گذشته بحث همه فهمیدن آی پی اسپوفینگ چیه و دیگه نمیشه جلوشو گرفت ، شما تمام آی پی های جهان رو هم که ببندی یه باگ پیدا بشه به همون اینقدر پکت ارسال میکنه تا سرور دان بشه ، اون موردی که شما میفرمایید خیلی فدیمی هست . بذارید براتون بگم

متاسفانه ما به خیلی از دوستان کمک کردیم ولی جواب خوبی رو با بدی دادن و این عادت ما ایرانیاس ، اونایی که میگن نباید یاد داد همونا راست میگن
دقیقا دو سال پیش از پارس پک یه سرور اوبونتو گرفتم گفتم دیگه این جواب میده ، پارس پک کمک میکنه و از این حرفا ، گیم سرورامونو رو سروراشون ران کردیم ، iptable استارت کردم و فقط یه پورت udp روش باز بود که با 10 تا پکت آی پیو بن میکرد ، بعد مدیریت اصلی پارس پک برگشته میشه دی داس خوردی جم میکنی ، من نمیدونم شما چقدر درباره iptable میدونید ولی زمانی که استارت هست چیز پکتی ازش عبور نمیکنه و فقط اونهایی رو که باز میکنی میشه پکت فرستاد ، حالا شما فرض کن ما به iptable میگیم اگر 3 تا پکت ارسال شد بلاک کن ولی نمیشه همون اولی که میاد فایروال دان میشه و دوستانیم که با فایروال سخت افزاری میخوان جلوشو بگیرن همینکارو میکنن اما وقتی پکت واقعا پکت باشه دیگه نمیشه کاریش کرد ، مخصوصا اگه بار زیادی روی فایروال باشهمنم همینو گفتم فقط تا یه جائی میشه مراقب کرد با برنامه نویسی ما بقیش رو هواست ما خیلی کارا کردیم برای مراقب از دیداس ولی انگار ن انگار

faraso
September 19th, 2017, 16:15
سلام

لطفا با دقت بخونید ( همه دوستان )

ما سال گذشته قصد کلوکیشن داشتیم سرورم خریداری کردیم ببریم آسیاتک تمام کارها انجام شده بود ، ما یل طولایی تو کانتر استرایک داریم و از همه لحاظ یا از ما ریپ میزنن یا دی داس میدن ، هرجام که بگید رفتیم ، خود دیتا سنتر آسیاتک بخاطر دی داس سرورای آسیاگیم و تهران گیمینگ رو قطع کرد ، تهران گیمینگ به مدت 2 ماه سروراش قطع بود و احتمالا بردن به همین برج میلاد و آسیاگیم هم الان احتمالا همونجاست و مستقیما دست خود آسیاتک هست ، خود آسیاتک بخاطر همین "دوتا" دی داس میخورد و یکماه زیر اتک بود که باعث بروز مشکل برای بزرگترین سایتهای ایران شده بود

بنده مدتها روی انواع فایروالهای میکروتیک ، سیسکو ، ips ids و تا دلتون بخواد مثل ddos protection و سخت افزارهای جونیور تحقیق کردم ولی در آخر به این نتیجه رسیدم که نمیشه جلوشو گرفت تا دیروز که این تاپیکو دیدم

الان اگر بخوام صحبت کنم فردا سرور همتون میره رو هوا ، ببخشید اینقدر واضح صحبت کردم ، ینی شده مثل سرورای وارز هلند که اصلا پیگیری نمیشه

دیتاسنتری نیست که ما نرفته باشیم ، شرکت واسطه نیست که مارو رد نکرده باشه ، فقط پولو میگرفتن و فرداش سرور قطع میکردن با اینکه بهشون تذکر داده بودیم و اونا قبول کردن که جلو دی داسو میگیرن ، با اون قوانینشون که همه رو دور میزنن فقط بره ***ی

حالا از اینا که بگذریم گفتم شاید آسیاتک یه حرکت جدی رو شروع کرده " اینجا یه ولی هست " که دوستانم بهش اشاره کردن

اگر قرار باشه تمام بار ترافیک شرکتهای مختلف فقط از همین دوتا فایروال مبدا و مقصد عبور کنه ، با زمانی که آسیاتک تاسیس شد و همین حرفارو میزد ، پس در برج میلاد هم همین اتفاق میوفته چون اون زمانم همین حرفارو میزدن

سلام
خوشحال میشم اگر در خصوص مشکلاتی که فرمودید و دنبال راه حل هستید فردا تا قبل از ساعت 4 با ما تماس داشته باشید بدون اقراق میتونیم میزبانیتونرو انجام بدهیم تا به صورت ملموس متوجه تفاوت زیر ساخت فراسو به نسبت خود اسیاتک باشید .

slefx.ob
September 19th, 2017, 19:42
خاک ؟
یک بند انگشت خاک ؟
پنجره باز ؟
هیچ مسول و کنترلی ؟
:-?
عجب

بنده 6 سال هست در آپادا کلوکشن دارم بالغ بر 452 بار به همان ساختمان متروکه رفت و آمد داشتم و دارم.
متاسفانه هیچ یک از خصوصیتی که بهشون نسبت دادید برنخوردم !

عجیبه دو انسان به یک محل مراجعه می کنند و یکی خاک و پنجره میبینه و .. رو مشاهده میکنه و دیگری خیر.
احتمالا باید یک سری نگرش ها پشت پرده باشه.

از افراد قدیمی که در اپادانا کلوکشن کردند بپرسید بهتون میگن که داخل سرور روم هیچ پنجره ای باز نیست.
رک ها به صورت فنی هندل شدن و تمام موارد نظارت شده و کنترل شده هستند.

اما خوب با مواردی که گفتید حسابی خندیدم. :113:

سلام خدمت شما
جناب اقای علیگلی شما بزرگوارید و قبول دارم تجربه شما در اینگونه موارد بیشتر هست ولی بنده هم هیچ دروغی خدمت شما و دوستان بازدید کننده ندارم.
خداشاهده همین بود که گفتم. موقع تحویل سرور فقط سرور رو بهشون دادم و نصب و کانفیگش خودشون کردن ولی موقع ترخیص شب ساعت غیر اداری بود یک نفر اومدن نگهبانی ایشون به تنهایی همه کارارو کردن.
از طرف پارکینگ رفتیم طبقه 2 و ایشون سرورو در میاوردن اون موقع متوجه این موارد شدم. حدودا 20 روز پیش. تنها کار ارزنده که بنظرم کردم سرورو لطف کردن با پلاستیک پوشوندن که ضربه نخوره اونم وقتی داشت میپوشوند زدن زمین و پشت سرورو له کردن که باعث شد یکی از پورت های شکبه سرور هام بسوزه!! البته اینو بعدا وقتی بردم دیتاسنتر دیگه متوجه شدم.
کاش از محیطش چنتا عکس میگرفتم تا بدونید دروغی خدمتتون ندارم و عین حقیقته.

همچنین خوشحال شدم که باعث شدم بخندید. :78:

ارادتمند

live
September 19th, 2017, 21:31
سلام
خوشحال میشم اگر در خصوص مشکلاتی که فرمودید و دنبال راه حل هستید فردا تا قبل از ساعت 4 با ما تماس داشته باشید بدون اقراق میتونیم میزبانیتونرو انجام بدهیم تا به صورت ملموس متوجه تفاوت زیر ساخت فراسو به نسبت خود اسیاتک باشید .
سلام
اگر در آینده بار سرورهای شما بالا رفت و با افزایش سرورها فایروال مرکز برج میلاد در مبدا "زیرساخت" و مقصد "برج میلاد" توانایی پاسخگویی نداشت اون موقع شما نمیگید که دیگه نمیتونید از پس میزبانی ما بر بیاید ؟ مثل سایر دوستانی که در ابتدا مثل شما وعده وعید دادن و بعد مشخص شد فقط میخواستن پولو بگیرن ، شما چطور میخواید اینکارو انجام بدید در حالی که کارشناسان میگن در هیچ کجای دنیا نمیشه مشکل حملات اینترنتی رو کنترل کرد ؟ اگر از همون مخابرات غیر قابل کنترل دستهایی پشت پرده باشه ، یا حمایتهای آسیاتک از بعضی ها همچنان ادامه دار باشه با تمام این حرفها شما پای تیم ما خواهید ایستاد ؟ هزینه این ایستادگی رو کی میده ؟ آیا شما اینکارو میکنید و مثل خیلیها پا پس نمیکشید ؟
یاحق

dn3.ir
September 19th, 2017, 21:44
من از همون روز که خبر اتاق سرور میلاد بهم رسید با یکی از دوستانم که در تهران بودن صحبت کردم ایشون گفتن بخش قابل توجه ایی از هزینه ها رو شهرداری کمک کرده

_____
ابری افرانتم که توی سایت قبلا خوندم فقط چند درصدش مال بخش خصوصیه

دیگه چی به چیه و کی به کیه خودتون یه ضرب کنید

live
September 19th, 2017, 22:01
من از همون روز که خبر اتاق سرور میلاد بهم رسید با یکی از دوستانم که در تهران بودن صحبت کردم ایشون گفتن بخش قابل توجه ایی از هزینه ها رو شهرداری کمک کرده

_____
ابری افرانتم که توی سایت قبلا خوندم فقط چند درصدش مال بخش خصوصیه

دیگه چی به چیه و کی به کیه خودتون یه ضرب کنید
ایشون که این حرفو زده جراتشو داشته و حرف حق زده ، خیلی ها این مواردو میدونن اما یا از این قضیه سود میبرن یا میترسن حرف بزنن
خداوکیلی یه سوال میپرسم یکی عین مرد بیاد جواب بده
یکی بیاد بگه باند بازی نمیکنن ، رقابت سالمه
این باند بازیا چه سودی بره آسیاتک داره و چرا از کسایی حمایت میکنه که هرکی تو نت هست از اینا شاکیه بابت دی داس ، مخصوصا سال گذشته ، چرا بعضیارو از دیتاسنتر میندازه بیرون از بعضی دیگه حمایت میکنه ؟
کسی میتونه جواب این سوالو بده ؟
چرا نمیذارن کسی رشد کنه ؟
بعضیا بخاطر اینکه مثل سابق مشتری ندارن و مشتریاشون کم شده ، دارن تو این تاپیک دستو پا میزنن مشتری جذب کنن در صورتی که تو سایتشون سال گذشته باهاشون صحبت کردیم و مارو رد کردن ، مدارکشم موجوده

faraso
September 20th, 2017, 12:09
سلام
اگر در آینده بار سرورهای شما بالا رفت و با افزایش سرورها فایروال مرکز برج میلاد در مبدا "زیرساخت" و مقصد "برج میلاد" توانایی پاسخگویی نداشت اون موقع شما نمیگید که دیگه نمیتونید از پس میزبانی ما بر بیاید ؟ مثل سایر دوستانی که در ابتدا مثل شما وعده وعید دادن و بعد مشخص شد فقط میخواستن پولو بگیرن ، شما چطور میخواید اینکارو انجام بدید در حالی که کارشناسان میگن در هیچ کجای دنیا نمیشه مشکل حملات اینترنتی رو کنترل کرد ؟ اگر از همون مخابرات غیر قابل کنترل دستهایی پشت پرده باشه ، یا حمایتهای آسیاتک از بعضی ها همچنان ادامه دار باشه با تمام این حرفها شما پای تیم ما خواهید ایستاد ؟ هزینه این ایستادگی رو کی میده ؟ آیا شما اینکارو میکنید و مثل خیلیها پا پس نمیکشید ؟
یاحق
جناب این نوع صحبت شما مناسب مجموعه فراسو نیست اگر از شما دعوت کردیم صرف دریافت پول نبوده و احتیاجی هم به این نوع کسب درامد نداریم دعوت از شما صرفا برای ارائه راهکار مشکل شما بود اگر تمایل داشتید تماس بگیرید اگر نه نیازی به این صحبتها نیست، همیشه پای هر تعهدی که دادیم ایستادیم کما برخی موارد از لحاظ مالی به ضرر ما تمام شده باشد .
بعضی اوقات آدم از حرف زدن در این انجمن پشیمون میشه
پ.ن:ما هیچ کجای حرفهامون از فایروال برج میلاد صحبتی نکردیم شما از فراسو سرویس میگیرید نه از آسیاتک

arc1o0
September 20th, 2017, 12:41
جناب این نوع صحبت شما مناسب مجموعه فراسو نیست اگر از شما دعوت کردیم صرف دریافت پول نبوده و احتیاجی هم به این نوع کسب درامد نداریم دعوت از شما صرفا برای ارائه راهکار مشکل شما بود اگر تمایل داشتید تماس بگیرید اگر نه نیازی به این صحبتها نیست، همیشه پای هر تعهدی که دادیم ایستادیم کما برخی موارد از لحاظ مالی به ضرر ما تمام شده باشد .
پ.ن:ما هیچ کجای حرفهامون از فایروال برج میلاد صحبتی نکردیم شما از فراسو سرویس میگیرید نه از آسیاتک

سلام

جناب مهندس خودتون هم بهتر می دونید قابلیت مدیرت حملات در حجم بالا وجود ندارد

در بهترین حالت دوتا فیبر میدن روی کور شما که به راحتی پر میشه، حتی شما هم مدیریت کنید اختلالی که در سرویس سایر مشترکین پروایدر ایجاد میشه شما رو نال روت می کنند.

فایروال هم هیچ ارتباطی به میتیگشن و تفکیک ترافیک ندارد درسته این انجمن بازارچه ای بیش نیست ولی لطفا اطلاعات فنی و غلط به کاربران ندید

دیوایس آنتی دی داسی هم در کار نیست توی میلاد، سرویس Traffic Mitigation هست که خود زیرساخت از تاتا میگیره و ربطی به هیچ دیتاسنتری نداره

ما الان توی اسیاتک اتک بخوریم شما هم تحت تاثیر قرار میگیرید یا برعکس! آقای حسینی اتک بخوره ما و شما هم پکت لاست و میزان پینگمون میره بالا!

البته هیچ شکی در این نیست که شما تمام سعی و تلاشتون رو میکنید برای مدیریت همچین مواردی، ولی واقعا از کنترل شما و بقیه خارج هست و باید با شرایط کنار اومد .

live
September 20th, 2017, 12:55
سلام
من برای شما احترام قائلم ، قصد جسارت نداشتم ، ولی بارها این شرایط رو تجربه کردم ، من خیلی هزینه کردم ، ولی نتیجه نداده ، کسان دیگه هم همین حرفهارو میزدن ، دیگه نمیتونم اعتماد کنم و کلا گیم سرورارو جم کردم ، شروع دوباره ، شروع سرمایه گذاری تا زمانی که همه چیز خوبه ولی بعدش ممکنه مسائل دیگه پیش بیاد.
یاحق

golpairan
September 20th, 2017, 13:03
پ.ن:ما هیچ کجای حرفهامون از فایروال برج میلاد صحبتی نکردیم شما از فراسو سرویس میگیرید نه از آسیاتکفراسو مگه خودش میتونه همچین کاری کنه بدون یک شرکت بزرگ ؟!! شما چطور میگید ما فراسو هستیم نه آسیاتک و آسیاتکی در کار نیست؟

live
September 26th, 2017, 19:13
اول بگم که منظور بنده faraso نیست و دوستان دیگس ، متاسفانه میان اینجا و به هر طریقی میخوان جذب مشتری کنن بعد که بهشون مراجعه میشه فکر میکنن با دسته کورا طرفن ، ینی تو این شرایطی که این همه رک دوستان خالیه و دارن التماس میگنن با قیمت زیر 100 تومن هم حاظرن آفر بدن تا یه پولی دستشون بیاد دارن قیمت نجومی ارائه میدن ، فکر کردن دارن سخت افزار اجاره میدن ، در صورتی که ما کلوکیشن رو مطرح کردیم ، قبلا هم که درخواست خرید سرور رو داشتم همین مواردو مطرح میکردن و بعد تو پیام خصوصی مسائل دیگه رو پیشنهاد میدادن ، از این رو میخوام که به حرفاشون اعتماد نکنید و گول اینهارو نخورید ، من دوست ندارم وجه کسیو خراب کنم اما این یه واقعیت هست که وضع بازار خرابه و دوستان با هر قیمتی کنار میان

OmidX
September 28th, 2017, 15:31

تحقیق کردید ؟ اولا مستند صحبت کنید و مدل بگید ، الان دقیقا منظور شما کدام مدل و کدام سری از juniper هست ؟ ضمنا نتیاج شما بر چه اساسی هست ؟ نمودار تست های انجام شده را در انجمن قرار بدید.

بنده 5 سال دارم با UTM های مختلف از برند Sophos و juniper کار میکنم ، سه دیتاسنتر برای دو ارگان دولتی و یک نیمه دولتی راه اندازی کردم ، شما اگر از UTM و نحوه کار اون اطلاع ندارید تز ندید چون همین یک جمله شما کل سابقه شرکت های بزرگی که سالها در صنعت تولید فایروال فعالیت میکنند رو زیر سوال برد !

هر چند که به دلیل هزینه بالای UTM ها و لایسنس سالانه شون که حدود 50 ~ 60 میلیون تومن در سال هست ، فک نمیکنم کلا یک UTM رو از نزدیک دیده باشید چه برسه به اینکه بخواید کار کنید :65:

live
September 28th, 2017, 18:26
تحقیق کردید ؟ اولا مستند صحبت کنید و مدل بگید ، الان دقیقا منظور شما کدام مدل و کدام سری از juniper هست ؟ ضمنا نتیاج شما بر چه اساسی هست ؟ نمودار تست های انجام شده را در انجمن قرار بدید.

بنده 5 سال دارم با UTM های مختلف از برند Sophos و juniper کار میکنم ، سه دیتاسنتر برای دو ارگان دولتی و یک نیمه دولتی راه اندازی کردم ، شما اگر از UTM و نحوه کار اون اطلاع ندارید تز ندید چون همین یک جمله شما کل سابقه شرکت های بزرگی که سالها در صنعت تولید فایروال فعالیت میکنند رو زیر سوال برد !

هر چند که به دلیل هزینه بالای UTM ها و لایسنس سالانه شون که حدود 50 ~ 60 میلیون تومن در سال هست ، فک نمیکنم کلا یک UTM رو از نزدیک دیده باشید چه برسه به اینکه بخواید کار کنید :65:

مثل اینکه شما به مرکز برج میلاد خیلی علاقه مند هستید ، احیانا بخاطر قیمت پایین این مرکز شماهم رک اجاره نکردید ؟ خوب همین utm که شما میفرمایید هزینشو با این هجوم دوستان به سمت مرکز داده برج میلاد رو کی میخواد پرداخت کنه ؟ نیازی نیست توانایی های خودتونو به رخ بکشید ، یا اینکه شایدم دوست ندارید این تاپیک پابرجا بمونه تا بیشتر از این شفاف سازی نشه
بنده عرض کردم اگر بار یک مرکز بالا بره ، در نتیجه تحمل بار اضافه رو نخواهد داشت و مثل سال گذشته در مراکز دیگر آسیاتک ، کل دیتاسنتر تا 2 هفته دان میمونه و دوستان سروراشونو موقت انتقال میدن تا این مشکل حل بشه ، اینجا ایران است دیگر ، نمیتوان کاریش کرد دوست گرامی
برای دیدن utm نیازی به هزینه نیست ، دوست من ، حرف بنده هم این بود کسی با ماهی 300 الی 400 تومن به قول شما سالی 50 تا 60 تومن برای ما هزینه نمیکنه :103:

سلام
اگر از همون مخابرات غیر قابل کنترل دستهایی پشت پرده باشه ، یا حمایتهای آسیاتک از بعضی ها همچنان ادامه دار باشه با تمام این حرفها شما پای تیم ما خواهید ایستاد ؟ هزینه این ایستادگی رو کی میده ؟ آیا شما اینکارو میکنید و مثل خیلیها پا پس نمیکشید ؟

اگر در آینده بار سرورهای شما بالا رفت و با افزایش سرورها فایروال مرکز برج میلاد در مبدا "زیرساخت" و مقصد "برج میلاد" توانایی پاسخگویی نداشت اون موقع شما نمیگید که دیگه نمیتونید از پس میزبانی ما بر بیاید ؟ مثل سایر دوستانی که در ابتدا مثل شما وعده وعید دادن و بعد مشخص شد فقط میخواستن پولو بگیرن ، شما چطور میخواید اینکارو انجام بدید در حالی که کارشناسان میگن در هیچ کجای دنیا نمیشه مشکل حملات اینترنتی رو کنترل کرد ؟
یاحق

OmidX
September 28th, 2017, 23:31
مثل اینکه شما به مرکز برج میلاد خیلی علاقه مند هستید ، احیانا بخاطر قیمت پایین این مرکز شماهم رک اجاره نکردید ؟ خوب همین utm که شما میفرمایید هزینشو با این هجوم دوستان به سمت مرکز داده برج میلاد رو کی میخواد پرداخت کنه ؟ نیازی نیست توانایی های خودتونو به رخ بکشید ، یا اینکه شایدم دوست ندارید این تاپیک پابرجا بمونه تا بیشتر از این شفاف سازی نشه
بنده عرض کردم اگر بار یک مرکز بالا بره ، در نتیجه تحمل بار اضافه رو نخواهد داشت و مثل سال گذشته در مراکز دیگر آسیاتک ، کل دیتاسنتر تا 2 هفته دان میمونه و دوستان سروراشونو موقت انتقال میدن تا این مشکل حل بشه ، اینجا ایران است دیگر ، نمیتوان کاریش کرد دوست گرامی
برای دیدن utm نیازی به هزینه نیست ، دوست من ، حرف بنده هم این بود کسی با ماهی 300 الی 400 تومن به قول شما سالی 50 تا 60 تومن برای ما هزینه نمیکنه :103:

خدا رو شکر ک نه فروشنده سرور هستم، نه در این دیتاسنتر رک اجاره کردم! بنده سرپرست دیتاسنتر یک ارگان نیمه دولتی هستم. که مصرف ترافیک ماهیانه ش بالای ۶۰ ترابایت هست!

تصادفی پست شما رو دیدم که خیلی قاطعانه فاتحه کمپانی های بزرگی مثل juniper رو‌ خونده بودید.

با این ادبیات صحبت نیازی ب پاسخ بقیه صحبت ها تون نیست، موفق باشید.

clack
September 29th, 2017, 00:06
دوستانی که توی تاپیک شرکت کردند بسیار ممنونم ازتون :53::53:

اما برای اینکه تاپیک منحرف نشه (بسته نشه) خواهش میکنم دوستانه تجربیات رو به اشتراک بزاریم .
تا سایر دوستان و همچنین من بتونیم از تجربیات شما عزیزان استفاده کنیم .
اگه هر اشتباه و حرفی توی نظر دوستان و همکاران بود که خلاف واقع و تجربه شما هست ،میشه خیلی دوستانه و به دور از کل کل حرف رو با دلیل نقض کرد .

من با توجه به نظر دوستان این رو برداشت کردم که ترافیک نامحدود دیتاسنتر آسیاتک واقعی هست و این به دلیل زیرساخت قوی شون هست .
اما تا کجا میتونه آسیاتک 1-1 ترافیک نامحدود روی پورت قوی بده ؟؟ اگه کاربرا هجوم بیارن سمت آسیاتک باز هم جوابگو هست ؟؟ چرا سایر دیتاسنتر ها با این شرایط سرویس نمیدن ؟
(البته منظورم سرویس دهی همگانی و بدون نسبت ترافیک مصرفی هست وگرنه برای ترافیک های 1-10 که نامحدود در نظر میگیرند یا به صورت اینکه کل ترافیک مصرفی رک 1-10 بود ترافیک رک رایگان بشه {البته به صورت آفر مانند}و نسبت تک تک سرور ها رو در نظر نگیرند .)
از نظر فایروال و مقابله با حملات هم به نظر میرسه با توجه به صحبت دوستان کارهایی انجام دادند اما تعداد رک ها و سرورهای میزبانی زیاد بشه بازهم جوابگو هست ؟؟ ارتقا میدن سیستم رو ؟؟
البته شرکت هایی مثل فراسو که خودشون فایروال اختصاصی و با هزینه بالا آپ تایم سرور بالا بردن که هیچ .مهم این هست که دیتاسنتر خودش واقعآ برنامه ریزی کرده برای این مورد یا خیر !!!

بعضی دوستان هم گفتن مثلآ سرورهایی داشتند کلآ برای گیم سرور بوده و همونطور که معلوم هست خیلی حملات هست روی این سرور ها .
دیتاسنتر آسیاتک یه زمانی همشونو جذب کرده و بعد که حملات شده همشونو ترد کرده .
الآن باز آسیاتک قراره مقابل حملات همچین سیاستی داشته باشه ؟!! مشتری جذب کنه و سود قابل توجهی که کرد مشتریاش رو از فیلـترینگ خودش بگذرونه !؟؟؟

live
September 29th, 2017, 01:56
خدا رو شکر ک نه فروشنده سرور هستم، نه در این دیتاسنتر رک اجاره کردم! بنده سرپرست دیتاسنتر یک ارگان نیمه دولتی هستم. که مصرف ترافیک ماهیانه ش بالای ۶۰ ترابایت هست!

تصادفی پست شما رو دیدم که خیلی قاطعانه فاتحه کمپانی های بزرگی مثل juniper رو‌ خونده بودید.

با این ادبیات صحبت نیازی ب پاسخ بقیه صحبت ها تون نیست، موفق باشید.
خوب پس شما تصادفی رفتید صفحه چهارم دوتا کامنت پایین تر کامنت بنده رو دیدید و با تمام قوا قصد تخریب بنده رو دارید بعد از ادبیات صحبت میکنید ؟ =D> باز هم داشته هاتونو به رخ کشیدید و حرفای کامنت قبلی رو تکرار کردید ، دوست عزیز باز هم تکرار میکنم ، اگر بار زیادی روی فایروال باشه نمیشه در برابر حملات مقاومت کرد ، این حرف من نیست ، هرجای دنیا که این حرفارو بزنید بهتون میخندن ، من کاری به juniper ندارم ، بلکه بر مبنای منطق این کامنتها رو برای شما و سایر دوستان نوشتم ، شما درست میفرمایید ، پس لطفا ادامه ندید
یاحق

OmidX
September 29th, 2017, 12:53
خوب پس شما تصادفی رفتید صفحه چهارم دوتا کامنت پایین تر کامنت بنده رو دیدید و با تمام قوا قصد تخریب بنده رو دارید بعد از ادبیات صحبت میکنید ؟ =D> باز هم داشته هاتونو به رخ کشیدید و حرفای کامنت قبلی رو تکرار کردید ، دوست عزیز باز هم تکرار میکنم ، اگر بار زیادی روی فایروال باشه نمیشه در برابر حملات مقاومت کرد ، این حرف من نیست ، هرجای دنیا که این حرفارو بزنید بهتون میخندن ، من کاری به juniper ندارم ، بلکه بر مبنای منطق این کامنتها رو برای شما و سایر دوستان نوشتم ، شما درست میفرمایید ، پس لطفا ادامه ندید
یاحق

دوست عزیز تخریب یک یوزر بی نام و‌ نشان یا به رخ کشیدن برای یک یوزر بی نام نشان چه سودی برای من یا هر کس دیگه ای جای من به عنوان شخص ثالث داره ! یکم واقع بین باش و مستندات خواسته شده رو ضمیمه پستات کن و رو هوا حرف نزن. چون همون پست اول ت به اندازه کافی خنده دار هست.

zartosht
October 12th, 2017, 21:47
درود بر همگی ،‌

دوستانی که از دیتاسنتر های اسیاتک سرویس دارن میشه به بگید وقتی این شرکت 1 پنل ارسال تیکت نداره با چه جیگری با این شرکت کار میکنید ؟‌ تا جای که بنده متوجه شدم درخواست های مختلف رو از طریق ایمیل !‌ و زنگ زدن انجام میشه !‌!!!!!!‌‌(‌ یعنی من با ایمیل فیک شما درخواست بدم سرورتون رو خاموش کنن این کار رو میکنن ! یا اینکه زنگ بزنم !‌ )‌ جالبه اینجور که مشخصه فقط کافیه اطلاعات سرور یک نفرو داشته باشی :)‌ اصلا تو بگو اپ لینکشو قطع کن !

دوستان لطفا اگر این موضوع همینجوری نیست که میگم بیان بنده رو متوجه کنند.... یک سیستم whmcs هم دارن که اینجوری که متوجه شدم تنها برای پرداخت فاکتور استفاده میشه !‌

live
October 12th, 2017, 22:06
درود بر همگی ،‌

دوستانی که از دیتاسنتر های اسیاتک سرویس دارن میشه به بگید وقتی این شرکت 1 پنل ارسال تیکت نداره با چه جیگری با این شرکت کار میکنید ؟‌ تا جای که بنده متوجه شدم درخواست های مختلف رو از طریق ایمیل !‌ و زنگ زدن انجام میشه !‌!!!!!!‌‌(‌ یعنی من با ایمیل فیک شما درخواست بدم سرورتون رو خاموش کنن این کار رو میکنن ! یا اینکه زنگ بزنم !‌ )‌ جالبه اینجور که مشخصه فقط کافیه اطلاعات سرور یک نفرو داشته باشی :)‌ اصلا تو بگو اپ لینکشو قطع کن !

دوستان لطفا اگر این موضوع همینجوری نیست که میگم بیان بنده رو متوجه کنند.... یک سیستم whmcs هم دارن که اینجوری که متوجه شدم تنها برای پرداخت فاکتور استفاده میشه !‌
سلام
والا من همیشه زنگ میزنم با کارشناساشون صحبت میکنم ایمیل میدن که با همون ایمیل کارتونو راه میندازن

از طریق همون ایمیل یه لینک ثبت نام بهتون میدن که کاراتونو میتونید اونجا انجام بدید ، زنگ بزنید خود آسیاتک راهنماییتون میکنن ، درباره مرکز جدید داده برج میلاد هم سوال بپرسید به ما هم اطلاع بدید
موفق باشید

Genral X2
October 14th, 2017, 13:48
با سلام

دیتاسنتر برج میلاد این طی این دو روز پیش بسیار بد ظاهر شده :| امیدوارم حداقل به فکر باشن و این مشکلات رو رفع کنند قطعی های مدوام و چند دقیقه ای و ..

codfather
October 14th, 2017, 13:52
کیفیت بهتر شده واسه گیم سرور واقعا بهتره
یه سری اختلالات پورت udp داشت ولی فیکس شده دیگه پکت لاست نداره.

N4vid12
October 14th, 2017, 13:54
تا اونجایی که من میدونم از hostdl باید استفاده کنید

Genral X2
October 14th, 2017, 14:10
تا اونجایی که من میدونم از hostdl باید استفاده کنید

در چه مورد hostdl استفاده کنیم ؟!

live
October 14th, 2017, 14:22
با سلام

دیتاسنتر برج میلاد این طی این دو روز پیش بسیار بد ظاهر شده :| امیدوارم حداقل به فکر باشن و این مشکلات رو رفع کنند قطعی های مدوام و چند دقیقه ای و ..
سلام یادتونه در صفحات قبل همین تاپیک بنده میگفتم این مرکز با زیاد شدن تعداد کلاینت بار زیادی متحمل میشه و دچار مشکل میشه ، بنده عرض کرده بودم که مدیران پول دوست فقط میخوان یه پولی بدست بیارن و کلاینت براشون مهم نیستن ، مرگز داده بر مبنای منطق پیش نمیره ، هرموقع بار فایروال فراتر از حد مجاز پیش رفت اون موقع یکهفته طول میکشه تا یکی بیاد یه کاری بکنه تا درست بشه

در چه مورد hostdl استفاده کنیم ؟!
ایشون احتمالا کارشون تبلیغات هست

کیفیت بهتر شده واسه گیم سرور واقعا بهتره
یه سری اختلالات پورت udp داشت ولی فیکس شده دیگه پکت لاست نداره.

جناب احیانا کی این حرفو به شما زده ؟

Genral X2
October 14th, 2017, 14:42
سلام یادتونه در صفحات قبل همین تاپیک بنده میگفتم این مرکز با زیاد شدن تعداد کلاینت بار زیادی متحمل میشه و دچار مشکل میشه ، بنده عرض کرده بودم که مدیران پول دوست فقط میخوان یه پولی بدست بیارن و کلاینت براشون مهم نیستن ، مرگز داده بر مبنای منطق پیش نمیره ، هرموقع بار فایروال فراتر از حد مجاز پیش رفت اون موقع یکهفته طول میکشه تا یکی بیاد یه کاری بکنه تا درست بشه

اره واقعا دیتاسنتر خودشو نشون داد برا گیم سرور های ما که خسارتی جبران ناپذیر شدن دو روز قطعی مداوم که بسیار از پلیر ها رو پروند :)

live
October 14th, 2017, 15:40
اره واقعا دیتاسنتر خودشو نشون داد برا گیم سرور های ما که خسارتی جبران ناپذیر شدن دو روز قطعی مداوم که بسیار از پلیر ها رو پروند :)
البته اینم بگم که فقط این مرکز داده نیست ولی مراکز قدیمی قدرت بیشتری دارن چون از سخت افزار قوی تری استفاده میکنن ، البته باز یه بدی داره اونم اینکه سخت افزارشون قدیمیه ، حالا به قول معروف ، تا گوساله گاو شود ، دل صاحبش آب شود ، تا کی باید صبر کنید تا سحت افزارهای مناسب در این دیتاسنتر بکار برده بشه ، حالا خداکنه تو این مرکز سخت افزارای قدیمی و دست دوم اروپارو مستقر نکنن ، اگر مسائل غیر مرتبط رو مطرح نکنیم و فقط در ضمینه مخابرات بخوام مثال بزنم ، adsl رو مثال میزنم صبر میکنن تا کلاینت از حد مجاز بره بالا و از سمت سرور همینطور اشتراک میدن به کلاینت ، در اینصورت یکی باید مودمشو خاموش کنه تا بتونه وصل بشه به اینترنت ، زنگ میزنم میگم چرا اینطوریه من هزینه رو هر ماه کامل پرداخت میکنم بدون اینکه استفاده کنم ، میگه اینجا ایرانه ، رفتم مخابرات میگه برای مجتمع شما باید یکی رو استخدام کنیم که کارای شمارو انجام بده اما باید هزینه هاشو خودتون بدید ، میگفت به مدیر ساختمونتونم همه اینارو گفتم ، ینی داشتم شاخ در میاوردم ، خداوکیلی دوتا بی سواد نشستن اونجا فکر میکنن مام مثل خودشونیم ، بره دوتا سیم وصل کردن میخوان از ساختمون پول بگیرن ، گفتم خودمون انجام میدیم ، آخرم کسی نیومد وصل کنه بعد فهمیدم که از خود مرکز قطع کرده بودن تا پول بگیرن ، دو هفته تلفن نداشتیم

AfranetServer
October 14th, 2017, 21:28
درود

آسیاتک یکی از بهترین دیتاسنتر ایرانه ! اما بستگی داره شما مورد استفادتون چیه

Genral X2
October 14th, 2017, 21:30
درود

آسیاتک یکی از بهترین دیتاسنتر ایرانه ! اما بستگی داره شما مورد استفادتون چیه

اصلا مورد استفاده مشکل این چند روزا نیست سرور رو اصلا به حال خودش رها میکردی تایم می خورد در این حد واقعا حالش خراب بوده و هست ! همچنان هست ولی کمتر شده

farhadhelix
October 17th, 2017, 01:45
تا کنون از 3 ارائه دهنده از این دیتاسنتر سرور تهیه شد و هر 3 سرور اپتایمشون به 1 روز کامل کشیده نشد و با قطعی هایی مواجه بود

بنده به شخصا دیگر تحت هیچ عنوانی سمت این دیتاسنتر نخواهم رفت و پیشنهاد هم میشه دوستان بیخود گول ظاهر بزرگنمایی این برج میلاد رو نخورند

در صدد تهیه سرور اختصاصی از این دیتاسنتر بودیم که با تست هایی که قبلش انجام شد کیفیت درستی نداشت.

موفق باشید

arc1o0
October 17th, 2017, 09:37
تا کنون از 3 ارائه دهنده از این دیتاسنتر سرور تهیه شد و هر 3 سرور اپتایمشون به 1 روز کامل کشیده نشد و با قطعی هایی مواجه بود

بنده به شخصا دیگر تحت هیچ عنوانی سمت این دیتاسنتر نخواهم رفت و پیشنهاد هم میشه دوستان بیخود گول ظاهر بزرگنمایی این برج میلاد رو نخورند

در صدد تهیه سرور اختصاصی از این دیتاسنتر بودیم که با تست هایی که قبلش انجام شد کیفیت درستی نداشت.

موفق باشید

سرویس دهنده معتبر سمت این دیتاسنتر نمیره !

Genral X2
October 17th, 2017, 10:15

موفق باشید

با سلام خدمت شما ، از دیروز سرور ما درست شده ولی خب تایم های زیادی داشتیم به هر حال دیگه مشکلی ندارع فک کنم برطرف شده میتونید خرید کنید ولی خب دیتا سنتر ع دیگه احتمال بروز مشکل مجداد هست

ali215215
November 4th, 2017, 07:44
البته بیشتر دیتا سنرتهای ایران همین است
خدا میدان این مسئولین چطوری میخواهند جواب مردم را بدهند ، من نمدانم
هزنیه های بالا- قطی های زیاد . ***ی اشکار به اسم ترافیک و. ....
ولی این دیتا سنترقطی دارد و امیدواریم بهتر بشه

clack
November 5th, 2017, 02:03
سلام .

اینجور که معلوم است و بنا بر نوشته دوستان ،تبلیغات این مرکز داده برای روز های نخست - جذب مشتری و بازگشت هزینه های اولیه بوده !!!
بعد هم زیرساخت مثل گذشته جوابگو نبوده .!

اگر به این منوال باشه احتمال اینکه سرور های گیمینگ و سرورهای پر حمله پس زده بشند ،زیاد هست !! (*****ینگ مثل گذشته)
این مورد قطعی و پکت لاس های زیاد که ایجاد شده بود ،روی سرور های فراسو هم به مشکل خورده بودید یا فقط یک کلو از یک رنج ای.پی خاص ؟؟

ashadata
November 5th, 2017, 16:05
سلام .

اینجور که معلوم است و بنا بر نوشته دوستان ،تبلیغات این مرکز داده برای روز های نخست - جذب مشتری و بازگشت هزینه های اولیه بوده !!!
بعد هم زیرساخت مثل گذشته جوابگو نبوده .!

اگر به این منوال باشه احتمال اینکه سرور های گیمینگ و سرورهای پر حمله پس زده بشند ،زیاد هست !! (*****ینگ مثل گذشته)
این مورد قطعی و پکت لاس های زیاد که ایجاد شده بود ،روی سرور های فراسو هم به مشکل خورده بودید یا فقط یک کلو از یک رنج ای.پی خاص ؟؟

ما سرور هامون رو توی رک فراسو کولو کردیم
خوشبختانه تا حالا نه دان تایم داشتیم نه مشکلی بابت قطعی و ...
احتمالا مال رنج دیگری بوده این مشکل ها

ali215215
November 5th, 2017, 17:52
بپرسید فکر کنم فراسوبرای خودش تجهیزات ضد اتک و انتی دی داس میخرد
والی قطی وجود دارد
من هم قبلا از فراسو توی پارس انلاین داشتم 1سال
بقیه مشکل داشتن، ولی خداهیش من 2 بار مشکل داشتم
یکبار 3 ساعت شد
یک بار هم نیم ساعت در مدت تقریبا یکسال- تقریبا قطی صفر بود
خود شرکت فراسو بیاد توضیح بدهند، بهتر است

live
November 7th, 2017, 20:38
سلام
خیلی وقته که میخوام موضوعی رو مطرح کنم اما دو دل بودم که بگم یا نه
شرکت آسیاتک با مشکلات مالی مواجه شده ، میدونم که باورش براتون سخته اما نزدیک بود که های وب ، آسیاتک رو مثل پارس آنلاین بخره و بعدا تصمیم گیری بشه که برندهای پارس آنلاین و آسیاتک از دور خارج بشن که به علت تک قطبی شدن و خریداری دیتاسنترهای دیگه توسط های وب جلوگیری به عمل اومد و بعضی ها در کشور نذاشتن که این مهم تحقق پیدا کنه
موفق باشید

ali215215
November 7th, 2017, 21:13
کدام مشکل مالی؟
وقتی توی کشور یک سری رانت و د ز د ی است و طرف نمیره 2 انتی دیداش درست بذارد یا ترافیک را بیخودی به پاچه ملت میکنند
توقع دارید ،جی بشه
حتی یک نفر توی ایران راضی نیست پول به دلار برای هاست های خارج بدهد،خب بیایند مناقصه عمومی بذارد با شرایط خب ،ببنید چقدر درامد زا میشه
تمامی این شرکت های مادر تخصصی د رایران رانتی است و همش حیف ومیل می شه
همنی الان بردید ببیند ،مثلا هیئت مدیره همین اسیا تک کی ها هستند و چقد رسواد کاری دارند، و صد البته مهندس و دکتر هم بهشان می گن ،ولی همش روی هوا است و طرف هی چی بارشان نیست
و الی چرا باید در کشوری که در خاور میانه در زمینه ی ای تی بالاترین رشد را دارد،بیش از 90 درصد میزبانی ها و خدمات هاستینگش خارج از کشور باشد؟؟؟؟؟

live
November 8th, 2017, 11:04
کدام مشکل مالی؟
وقتی توی کشور یک سری رانت و د ز د ی است و طرف نمیره 2 انتی دیداش درست بذارد یا ترافیک را بیخودی به پاچه ملت میکنند
توقع دارید ،جی بشه
حتی یک نفر توی ایران راضی نیست پول به دلار برای هاست های خارج بدهد،خب بیایند مناقصه عمومی بذارد با شرایط خب ،ببنید چقدر درامد زا میشه
تمامی این شرکت های مادر تخصصی د رایران رانتی است و همش حیف ومیل می شه
همنی الان بردید ببیند ،مثلا هیئت مدیره همین اسیا تک کی ها هستند و چقد رسواد کاری دارند، و صد البته مهندس و دکتر هم بهشان می گن ،ولی همش روی هوا است و طرف هی چی بارشان نیست
و الی چرا باید در کشوری که در خاور میانه در زمینه ی ای تی بالاترین رشد را دارد،بیش از 90 درصد میزبانی ها و خدمات هاستینگش خارج از کشور باشد؟؟؟؟؟
من چون پی گیری کارای آسیاتک بودم میدونستم که از چند مرکز داده یکی بعد از دیگری در مهمترین مناطق تهران از جمله برج میلاد راه اندازی کردن و بخاطر همین مشکل مالی داشتن که مرکز داده برج میلادو اینقدر ارزون در اختیار قرار دادن ، بحث فنی که دیگه واقعا گندش تو این مرکز درومده ، هر اطلاعاتی خواستید بنده در خدمتم ، اون دوستیم که گفتن فلان شرکت فایروال میذاره واقعاً یا نمیدونن ماجرا چیه یا اینکه خودشونو زدن به اون راه

faraso
November 11th, 2017, 13:22
با سلام
بنده اصلا علاقه به شرکت در این تاپیک ندارم چرا که از بیشتر صحبتهایی که اینجا داره انجام میشه مشخصه که قصد بیشتر افراد تخریب هست و صحبت سازنده ای نمیبینم اینجا
بابت روشن شدن وضعیت در مورد دوستانی که به قطعی ها اشاره میکنند باید عرض کنم لطفا با مدرک صحبت کنید ، اگر سرور شما دان میشه دلیل بر این نیست که دیتاسنتر دان شده ، طی این مدت هیچ قطعی روی سرویس های فراسو و تا جایی که اطلاع دارم خود دیتاسنتر نبوده است
در مورد افرادی که در خصوص زیرساخت آنتی دی داس شرکت فراسو شک و شبحه داشتند و برخلاف اینکه ما تمام موارد رو باز گذاشتیم و گفتیم تشریف بیارید با آغوش باز پذیرای شما هستیم تست کنید بعد نظر بدید اما باز هم صحبتهای ضدو نقیض ادامه داره که البته اهمیت چندانی هم نداره مشترکین ما شاهد کیفیت و زیرساخت قدرتمند اختصاصی فراسو در این دیتاسنتر هستند .

برای قدردانی از همراهان همیشگی شرکت فراسو مفنخریم به زودی برای اولین بار در ایران سیستمی رو در اختیار مشترکین سرویس های آن تی دی داس شرکت قرار دهیم که بصورت کامل گزارش اتکهارا مشاهده کنند این گزارش شامل
سورس آی پی
دستینیشن آی پی
پروتوکل
پورت
خواهد بود همچنین در زمان دریافت اتکهای از طریق ایمیل و پیامک به مشترکین اطلاع رسانی میشود .
امکانات جدید طی هفته آتی رونمایی و در اختیار تمام مشترکین فعلی شرکت قرار خواهد گرفت .
لازم به ذکر است عزیزانی که قصد بهرمندی از آنتی دی داس فراسو را دارند در حال حاضر به صورت آفر این سرویس در این دیتاسنتر رایگان بوده و برای مشترکین فعلی رایگان خواهد ماند اما به زودی برای فروش های جدید شامل هزینه مجزا میشود . امیدواریم از فرصت موجود به بهترین نحو بهرمند شوید .

امیدواریم شاهد رقابت سالم باشیم نه انجام تخریب .

live
November 11th, 2017, 14:09
با سلام
بنده اصلا علاقه به شرکت در این تاپیک ندارم چرا که از بیشتر صحبتهایی که اینجا داره انجام میشه مشخصه که قصد بیشتر افراد تخریب هست و صحبت سازنده ای نمیبینم اینجا
بابت روشن شدن وضعیت در مورد دوستانی که به قطعی ها اشاره میکنند باید عرض کنم لطفا با مدرک صحبت کنید ، اگر سرور شما دان میشه دلیل بر این نیست که دیتاسنتر دان شده ، طی این مدت هیچ قطعی روی سرویس های فراسو و تا جایی که اطلاع دارم خود دیتاسنتر نبوده است
در مورد افرادی که در خصوص زیرساخت آنتی دی داس شرکت فراسو شک و شبحه داشتند و برخلاف اینکه ما تمام موارد رو باز گذاشتیم و گفتیم تشریف بیارید با آغوش باز پذیرای شما هستیم تست کنید بعد نظر بدید اما باز هم صحبتهای ضدو نقیض ادامه داره که البته اهمیت چندانی هم نداره مشترکین ما شاهد کیفیت و زیرساخت قدرتمند اختصاصی فراسو در این دیتاسنتر هستند .

برای قدردانی از همراهان همیشگی شرکت فراسو مفنخریم به زودی برای اولین بار در ایران سیستمی رو در اختیار مشترکین سرویس های آن تی دی داس شرکت قرار دهیم که بصورت کامل گزارش اتکهارا مشاهده کنند این گزارش شامل
سورس آی پی
دستینیشن آی پی
پروتوکل
پورت
خواهد بود همچنین در زمان دریافت اتکهای از طریق ایمیل و پیامک به مشترکین اطلاع رسانی میشود .
امکانات جدید طی هفته آتی رونمایی و در اختیار تمام مشترکین فعلی شرکت قرار خواهد گرفت .
لازم به ذکر است عزیزانی که قصد بهرمندی از آنتی دی داس فراسو را دارند در حال حاضر به صورت آفر این سرویس در این دیتاسنتر رایگان بوده و برای مشترکین فعلی رایگان خواهد ماند اما به زودی برای فروش های جدید شامل هزینه مجزا میشود . امیدواریم از فرصت موجود به بهترین نحو بهرمند شوید .

سلام
شما و شرکت فراسو برای من محترم هستید اما بحث فنی چیز دیگریست
سایت رو میشه جلوشو گرفت اما بحث گیم سرور چیز دیگریست
من قبلا موضع خودم رو در قبال شما اعلام کردم ، شما آدم محترمی هستید ، بطور واضح عرض کردم مورد شما نیستید و بحث کاملا فنی هست http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=191312&p=1706197&viewfull=1#post1706197
یاحق

faraso
November 11th, 2017, 15:01
سلام
شما و شرکت فراسو برای من محترم هستید اما بحث فنی چیز دیگریست
سایت رو میشه جلوشو گرفت اما بحث گیم سرور چیز دیگریست
من قبلا موضع خودم رو در قبال شما اعلام کردم ، شما آدم محترمی هستید ، بطور واضح عرض کردم مورد شما نیستید و بحث کاملا فنی هست http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=191312&p=1706197&viewfull=1#post1706197
یاحق
من از نقل و قول شما تشکر میکنم اما یک مورد اینکه روی صحبت بنده با شما نبود افراد زیادی در حال تخریب هستند چه در این تاپیک چه جاهای دیگه اما در خصوص اینکه میفرمایید مورد شما نیستید، در پستهای قبل مستقیما اشاره فرمودید
live : بحث فنی که دیگه واقعا گندش تو این مرکز درومده ، هر اطلاعاتی خواستید بنده در خدمتم ، اون دوستیم که گفتن فلان شرکت فایروال میذاره واقعاً یا نمیدونن ماجرا چیه یا اینکه خودشونو زدن به اون راه قاعدتا روی صحبت شما با شرکت فراسو هست نمیتونه جای دیگری باشه چرا که اون عزیز هم به ما اشاره فرموده بودند .
خوشحال میشم شما خودتونرو معرفی بفرمایید بدونم با چه شخصی صحبت میکنم و درخصوص مباحث فنی که اشاره میکنید ، فنی صحبت کنید و بازش کنید مطالبی که شما به اون اشراف دارید ، ما هم متوجه بشیم شاید ما اطلاعاتمون کمتر از شما باشه :) اگر مایل هستید تماس بگیرید با شرکت بنده هم تا جای که تایم خالی و پالیسی شرکت اجازه بده در میحث فنی شما شرکت میکنم
در خصوص مطلب در مورد سرور گیم هم ما در خدمت عزیزان هستیم و هم اکنون هم گیم سرور های زیادی در زیرساخت ما در حال فعالیت بدون مشکل در بستر اینترنت هستند .
فک میکنم با شفاف سازی که در مورد سیستم فایروال در حال انجام هست (ارائه گزارش آنلاین و ارسال الرت) در وحله اول سوتفاهمی که در مورد عدم تفاوت فایروال ما با دیتاسنتر بود رفع بشه .

Genral X2
November 11th, 2017, 15:06
با سلام

سورس آی پی
دستینیشن آی پی
پروتوکل
پورت

با سلام

دوست عزیز یعنی شما منکر میشید که در اوایل سرویس دهی از برج میلاد قطعی های پی در پی وجود داشت ؟! که شب و روز حالییش نبوده و همش تایم اوت میشد ، شما میگید اینهمه یوزر قصد تخریب دارند دیگه !

عجب :| سرور ها الان که عالی شد 21 روز اپتایم داشتیم که خودمون بنا به مشکلاتی سرور رو ریلود کردیم وگرنه همچنان سرور پایدار بود و منکر کیفیت بسیار عالی سرور هم در این روزها نیستیم

codfather
November 11th, 2017, 15:08
اون اوایل تایم اوت داشت ولی الان اوکی شده

live
November 11th, 2017, 16:04
من از نقل و قول شما تشکر میکنم اما یک مورد اینکه روی صحبت بنده با شما نبود افراد زیادی در حال تخریب هستند چه در این تاپیک چه جاهای دیگه اما در خصوص اینکه میفرمایید مورد شما نیستید، در پستهای قبل مستقیما اشاره فرمودید قاعدتا روی صحبت شما با شرکت فراسو هست نمیتونه جای دیگری باشه چرا که اون عزیز هم به ما اشاره فرموده بودند .
خوشحال میشم شما خودتونرو معرفی بفرمایید بدونم با چه شخصی صحبت میکنم و درخصوص مباحث فنی که اشاره میکنید ، فنی صحبت کنید و بازش کنید مطالبی که شما به اون اشراف دارید ، ما هم متوجه بشیم شاید ما اطلاعاتمون کمتر از شما باشه :) اگر مایل هستید تماس بگیرید با شرکت بنده هم تا جای که تایم خالی و پالیسی شرکت اجازه بده در میحث فنی شما شرکت میکنم
در خصوص مطلب در مورد سرور گیم هم ما در خدمت عزیزان هستیم و هم اکنون هم گیم سرور های زیادی در زیرساخت ما در حال فعالیت بدون مشکل در بستر اینترنت هستند .
فک میکنم با شفاف سازی که در مورد سیستم فایروال در حال انجام هست (ارائه گزارش آنلاین و ارسال الرت) در وحله اول سوتفاهمی که در مورد عدم تفاوت فایروال ما با دیتاسنتر بود رفع بشه .
سلام مجدد
موضوع اینه که جلوگیری از دی داس به لایه های شبکه هزینه در پی داره خیلی هزینه بره ولی هزینه ای که ما به شما میدیم خیلی کمه ، شما باید شخص با نفوذی باشید که در مبدا و مقصد زیرساخت و برج میلاد با شما همکاری کنن
خوب حتما شما آدم بزرگی هستید که قصد تخریب شمارو دارن ، زمانی قصد تخریب کسی رو دارن که آدم بزرگی هست که این مصداق انسانی مثل شماست چون به کاربراتون اهمیت دادید و براشون ارزش قائل شدید ، انتی دی داس براشون قرار دادید ، کاری که تو ایران انجام نمیدن ولی شما انجام دادید
والا اگر انتقاد های من باعث شده شما اینقدر پیشرفت کنید در حالی که همین چند ماه پیش فرموده بودید نمیتونید از ما میزبانی کنید من از بابت این پیشرفت خوشحالم ، من میدونم که شما شرکت بزرگی هستید شاید همین انتقادها باعث شده به کیفیت بی وصف شما اضافه بشه
اون موردی هم که فرموده بودید ما اومدیم سمت شما اما شما جواب رد به ما دادید ، که البته الان دیگه گیم سروری نداریم ولی جناب عابدینی بیان این سوالو جواب بدن که چرا حرف شما با ایشون یکی نیست
شروع کار با هزینه ماهی 400 تومن کلوکیشن دیگه برای من صرف نمیکنه چون مشتریامونو از دست دادیم
3710037101

faraso
November 11th, 2017, 16:21
سلام مجدد
موضوع اینه که جلوگیری از دی داس به لایه های شبکه هزینه در پی داره خیلی هزینه بره ولی هزینه ای که ما به شما میدیم خیلی کمه ، شما باید شخص با نفوذی باشید که در مبدا و مقصد زیرساخت و برج میلاد با شما همکاری کنن
خوب حتما شما آدم بزرگی هستید که قصد تخریب شمارو دارن ، زمانی قصد تخریب کسی رو دارن که آدم بزرگی هست که این مصداق انسانی مثل شماست چون به کاربراتون اهمیت دادید و براشون ارزش قائل شدید ، انتی دی داس براشون قرار دادید ، کاری که تو ایران انجام نمیدن ولی شما انجام دادید
والا اگر انتقاد های من باعث شده شما اینقدر پیشرفت کنید در حالی که همین چند ماه پیش فرموده بودید نمیتونید از ما میزبانی کنید من از بابت این پیشرفت خوشحالم ، من میدونم که شما شرکت بزرگی هستید شاید همین انتقادها باعث شده به کیفیت بی وصف شما اضافه بشه
اون موردی هم که فرموده بودید ما اومدیم سمت شما اما شما جواب رد به ما دادید ، که البته الان دیگه گیم سروری نداریم ولی جناب عابدینی بیان این سوالو جواب بدن که چرا حرف شما با ایشون یکی نیست
شروع کار با هزینه ماهی 400 تومن کلوکیشن دیگه برای من صرف نمیکنه چون مشتریامونو از دست دادیم
3710037101

کاری به مابقی صحبتها ندارم

در خصوص اسکرین شاتی که فرستادید از سمت راست صفحه، بالا تاریخ رو ببیند . بله ما با کاربرانمون همیشه صادق بودیم و هستیم زمانی که امکان ارائه خدمات گیم رو نداشتیم نه تنها به شما به تمامی کاربرانی که قصد خرید داشتند همیشه همین پاسخ رو دادیم که امکان ارائه سرور گیم را نداریم اگر دقت کنید تاریخ تیکت شما برای برج 1 2017 هست الان ما برج 11 2017 هستیم و شروع سرویس ما در برج میلاد هم از حدود برج 7 2017 بوده است همانطور که آن زمان صراحتا به شما عرض کردیم سرویس گیم نمیدیم
الان هم در لینک زیر میتونید مشاهده کنید که صراحتا سرویس گیم ارائه میکینم https://www.faraso.org/game-server/ داخل منوی سایت بخش سرویس مجازی این لینک وجود دارد

- - - Updated - - -

با سلام

دوست عزیز یعنی شما منکر میشید که در اوایل سرویس دهی از برج میلاد قطعی های پی در پی وجود داشت ؟! که شب و روز حالییش نبوده و همش تایم اوت میشد ، شما میگید اینهمه یوزر قصد تخریب دارند دیگه !

عجب :| سرور ها الان که عالی شد 21 روز اپتایم داشتیم که خودمون بنا به مشکلاتی سرور رو ریلود کردیم وگرنه همچنان سرور پایدار بود و منکر کیفیت بسیار عالی سرور هم در این روزها نیستیم

اگر منظورتون همان ابتدای کار بود که کلا شروع به فروش رک شد مشکلاتی وجود داشت اما در آن زمان هیچ سرویس دهی به اند یوزر انجام نمیشد خود ما هم همان زمان شروع به فروش سرویس نکرده و در حال راه اندازی زیرساختها بودیم و زمانی که دیتاسنتر استیبل شد فروش ما و اکثر همکاران دیگری که در این دیتاسنتر فعال هستند شروع شد بنابراین این مورد قطعی که البته قطعی نبود و بیشتر مشکل سرعت آپلینک بود به کاربران برنخورده و مرتبط با سرویس دهندگان بود
و از همان زمان هم که راه اندازی کامل و شروع به سرویس دهی شد نه مشکل قطعی بوده نه مشکل حاد آپلینکی

live
November 11th, 2017, 16:36
کاری به مابقی صحبتها ندارم

در خصوص اسکرین شاتی که فرستادید از سمت راست صفحه، بالا تاریخ رو ببیند . بله ما با کاربرانمون همیشه صادق بودیم و هستیم زمانی که امکان ارائه خدمات گیم رو نداشتیم نه تنها به شما به تمامی کاربرانی که قصد خرید داشتند همیشه همین پاسخ رو دادیم که امکان ارائه سرور گیم را نداریم اگر دقت کنید تاریخ تیکت شما برای برج 1 2017 هست الان ما برج 11 2017 هستیم و شروع سرویس ما در برج میلاد هم از حدود برج 7 2017 بوده است همانطور که آن زمان صراحتا به شما عرض کردیم سرویس گیم نمیدیم
الان هم در لینک زیر میتونید مشاهده کنید که صراحتا سرویس گیم ارائه میکینم https://www.faraso.org/game-server/ داخل منوی سایت بخش سرویس مجازی این لینک وجود دارد
سلام مجدد
قبل من همون 3 ماه پیش که این تاپیک باز شد قصد داشتم این اسکرینشات هارو بذارم ولی نذاشتم و در کامنتهای بعدی خدمت شما عرض کردم قصد بنده فنی هست نه صرفا شما ، بخاطر همین اسکرینشات قرار ندادم تا اینکه امروز مجبور شدم از خودم دفاع کنم http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=191312&p=1706197&viewfull=1#post1706197
قبل از ارسال این پست و پست قبلی کاربر clack که در همین تاپیک کامنت دارن با بنده تماس گرفتن ، بنده خدمتوشون عرض کردم تنها راه شما فعالیت در شرکت فراسو هست.
متاسفانه تو ایران از هر کسی سرویس گرفتم بازی دراورد اما خوشبختانه شما صادقانه برخورد کردید ، امیدوارم تا آخرین روزی که تو اینکار هستید این صداقت ادامه دار باشه.
ممنون میشم اگر جواب تمام کسانی که کامنت گذاشتن Genral X2 رو بدید
یا حق ، موفق باشید.

- - - Updated - - -

البته بنده درباره سرویسهایی که از سایرین داشتن مشاوره گرفتم که ببینم هنوز مشکلات پابرجاست یا نه

اگر منظورتون همان ابتدای کار بود که کلا شروع به فروش رک شد مشکلاتی وجود داشت اما در آن زمان هیچ سرویس دهی به اند یوزر انجام نمیشد خود ما هم همان زمان شروع به فروش سرویس نکرده و در حال راه اندازی زیرساختها بودیم و زمانی که دیتاسنتر استیبل شد فروش ما و اکثر همکاران دیگری که در این دیتاسنتر فعال هستند شروع شد بنابراین این مورد قطعی که البته قطعی نبود و بیشتر مشکل سرعت آپلینک بود به کاربران برنخورده و مرتبط با سرویس دهندگان بود
و از همان زمان هم که راه اندازی کامل و شروع به سرویس دهی شد نه مشکل قطعی بوده نه مشکل حاد آپلینکی

faraso
November 11th, 2017, 16:47
سلام مجدد
قبل من همون 3 ماه پیش که این تاپیک باز شد قصد داشتم این اسکرینشات هارو بذارم ولی نذاشتم و در کامنتهای بعدی خدمت شما عرض کردم قصد بنده فنی هست نه صرفا شما ، بخاطر همین اسکرینشات قرار ندادم تا اینکه امروز مجبور شدم از خودم دفاع کنم http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=191312&p=1706197&viewfull=1#post1706197
قبل از ارسال این پست و پست قبلی کاربر clack که در همین تاپیک کامنت دارن با بنده تماس گرفتن ، بنده خدمتوشون عرض کردم تنها راه شما فعالیت در شرکت فراسو هست.
متاسفانه تو ایران از هر کسی سرویس گرفتم بازی دراورد اما خوشبختانه شما صادقانه برخورد کردید ، امیدوارم تا آخرین روزی که تو اینکار هستید این صداقت ادامه دار باشه.
ممنون میشم اگر جواب تمام کسانی که کامنت گذاشتن Genral X2 رو بدید
یا حق ، موفق باشید.

- - - Updated - - -

البته بنده درباره سرویسهایی که از سایرین داشتن مشاوره گرفتم که ببینم هنوز مشکلات پابرجاست یا نه

همونطور که خودتون هم واقف هستید تیکتهای شما برای زمانی بود که ما همچین سرویس ارائه نمیکردیم . بنابراین اسکرین شات شما مرتبط به مبحث این موضوع نبود .
بله بنده هم همانند شما احساس کردم باید در این خصوص شفاف سازی هایی انجام بشه تا ذهنیت اشتباهی در خصوص این دیتاسنتر و سرویس دهندگان آن و همچنین زیرساخت فراسو شکل نگیره . خوشحالیم که در طی حدود 10 سال فعالیت شرکت همیشه با کاربرانمون صادق بودیم و هستیم و خواهیم بود
متاسفانه فرصت کافی برای پاسخ تک تک عزیزان نیست و پست اولی که ارسال شد در خصوص پاسخگویی کلی به تمام عزیزان بود ضمن اینکه پاسخ ایشونرو هم بنده دادم .
موفق و پیروز باشید

Ringmoon
November 11th, 2017, 16:50
در خصوص مطلب در مورد سرور گیم عزیزان هستیم و هم اکنون هم گیم سرور های زیادی در زیرساخت ما در حال فعالیت بدون مشکل در بستر اینترنت هستند .
سلام قربان
یعنی شما تضمین میکنید گیم سرور های شما دان نمیشه با اتک ؟ اخه سرویس دهنده های خارجی هم هنوز به صورت ۱۰۰ درصد نمیتونن جلوی اتک های سنگینو بگیرن و محدودیت میزارن حالا چطور شما این حرفو میزنید که انقدر راحت میگید خیلی عجیبه شاید شما هنوز با اتک های سنگین مواجه نشدید اتک هایی که ovh هم دان میشه و آیپیو نال روت میکنن اگه تایید میکنید و تضمین میکنید این موردو من خیلی مشتاقم ازتون سرویس بگیرم اگه واقعا بتونید جلوگیری کنید بدون تایم اوت و ایران اکسس شدن که کارتون معرکست
اتک ما بین ۲۰ تا ۳۰ گیگابیت هست که بعید میدونم کسی تا حالا تو‌این انجمن همچین اتکی خورده باشه

live
November 11th, 2017, 16:56
همونطور که خودتون هم واقف هستید تیکتهای شما برای زمانی بود که ما همچین سرویس ارائه نمیکردیم . بنابراین اسکرین شات شما مرتبط به مبحث این موضوع نبود .
بله بنده هم همانند شما احساس کردم باید در این خصوص شفاف سازی هایی انجام بشه تا ذهنیت اشتباهی در خصوص این دیتاسنتر و سرویس دهندگان آن و همچنین زیرساخت فراسو شکل نگیره . خوشحالیم که در طی حدود 10 سال فعالیت شرکت همیشه با کاربرانمون صادق بودیم و هستیم و خواهیم بود
متاسفانه فرصت کافی برای پاسخ تک تک عزیزان نیست و پست اولی که ارسال شد در خصوص پاسخگویی کلی به تمام عزیزان بود ضمن اینکه پاسخ ایشونرو هم بنده دادم .
موفق و پیروز باشید
فقط یک مورد برام سواله ، یک نمونه پکت هست با حجمی کم اما با تعدادی زیاد به سمت سرور ارسال میشه ، سرور از کار نمیوفته حتی پورتش قادر به پاسخگویی هست اما کیفیت گیم سرور رو تهدید میکنه و کلاینت لفت میدن ، شما این مورد رو هم برطرف کردید ؟

Genral X2
November 11th, 2017, 17:17
سلام قربان
یعنی شما تضمین میکنید گیم سرور های شما دان نمیشه با اتک ؟ اخه سرویس دهنده های خارجی هم هنوز به صورت ۱۰۰ درصد نمیتونن جلوی اتک های سنگینو بگیرن و محدودیت میزارن حالا چطور شما این حرفو میزنید که انقدر راحت میگید خیلی عجیبه شاید شما هنوز با اتک های سنگین مواجه نشدید اتک هایی که ovh هم دان میشه و آیپیو نال روت میکنن اگه تایید میکنید و تضمین میکنید این موردو من خیلی مشتاقم ازتون سرویس بگیرم اگه واقعا بتونید جلوگیری کنید بدون تایم اوت و ایران اکسس شدن که کارتون معرکست
اتک ما بین ۲۰ تا ۳۰ گیگابیت هست که بعید میدونم کسی تا حالا تو‌این انجمن همچین اتکی خورده باشه

دوست عزیز در مورد اتک واقعا باورش سخت بود که اتک نخوریم ولی خب از جناب شیروانی ( فایر سرور (http://www.fireserver.org/) ) دوتا سرور داریم واقع در برج میلاد داریم که در بستر اینترنت هستند و چندین سرور گیم روشون هست و اتک نداشتیم که بتونه تایم اوت یا ... کنه کلا یه کم بهتر شده اوضاع از لحاظ اتک خوردن

------------

در ضمن دوست عزیز میشه بدونیم چه گیم سرور ران می کنید که اینطوری اتک دارید ؟ !

faraso
November 11th, 2017, 17:42
سلام قربان

سلام
بله مشکلی نیست پوشش داده میشه فک میکنید الان که داریم این صحبتهارو اینجا انجام میدیم چقدر اتک میخوریم ما :)

- - - Updated - - -

فقط یک مورد برام سواله ، یک نمونه پکت هست با حجمی کم اما با تعدادی زیاد به سمت سرور ارسال میشه ، سرور از کار نمیوفته حتی پورتش قادر به پاسخگویی هست اما کیفیت گیم سرور رو تهدید میکنه و کلاینت لفت میدن ، شما این مورد رو هم برطرف کردید ؟

بله این پترن اتک هم پوشش داده میشه

- - - Updated - - -

در نهایت امیدوارم شفاف سازی در خصوص دیتتاسنتر و نوع سرویس دهی و زیرساخت فراسو انجام شده باشه اگر باز هم سوالی بود از طریق سایت فراسو ما در خدمت همه عزیزان هستیم

live
November 11th, 2017, 17:55
اگر شما اسپوفینگ رو میفرمایید که جلوشو گرفتید واقعا کارتون عالیه ، یک چیزایی رو قبلا داشتم که الان ندارم مثل تجربه و بازیکن ، یه زمانی داشتم اما از روش اسپوفینگ سرورای مارو دچار مشکل میکردن هرجاییم که میرفتیم عذر مارو میخواستن در صورتی که قبلا در این مورد به ما اطمینان میدادن ، کاش زودتر با شما آشنا میشدم ، متاسفانه ...

Ringmoon
November 11th, 2017, 22:56
سلام
بله مشکلی نیست پوشش داده میشه فک میکنید الان که داریم این صحبتهارو اینجا انجام میدیم چقدر اتک میخوریم ما :)

پس اینطور باشه واقعا معرکست البته باید تست شه تا معلوم شه ولی خب اگه واقعا بتونه این اتک هارو جلوگیری کنه خیلی خوبه چون همونطور که گفتم سرور های معمولی ovh که تو انجمن فروخته میشه یا هتزنر به راحتی دان میشد جلوی این اتکی که خدمتتون عرض کردم
پس ما بقی سوال هارو تیکت میدم که منتقل کنم 1 ماه جهت تست اگه اوکی بود ثابت بمونیم

live
November 12th, 2017, 16:19
پس اینطور باشه واقعا معرکست البته باید تست شه تا معلوم شه ولی خب اگه واقعا بتونه این اتک هارو جلوگیری کنه خیلی خوبه چون همونطور که گفتم سرور های معمولی ovh که تو انجمن فروخته میشه یا هتزنر به راحتی دان میشد جلوی این اتکی که خدمتتون عرض کردم
پس ما بقی سوال هارو تیکت میدم که منتقل کنم 1 ماه جهت تست اگه اوکی بود ثابت بمونیم
بله واقعا اگر اینطور باشه خیلی خوبه میدونید چرا ؟ با توجه به اینکه زیرساخت هیچ گونه محدودیتی برای حملات نداره و اصلا نظارت هم نمیکنه ، پهنای باند خوبی هم داره و به این خاطر خیلی ها از همین طریق به اینترانت پکت ها رو ارسال میکنن ، اگر بتونن از این حملات گروهی قدرتمند از چندین سرور زیرساخت با سایر دیتاسنترها جلوگیری کنن خیلی خوبه

devinar
November 17th, 2017, 22:56
به نظرتون جوابگوی حملات DDoS می تونه باشه و حداکثر تا چه میزان حمله به گیگابیت در لایه 7 و لایه 3 و 4 رو می تونه پوشش بده ؟ آیا واقعا توانایی اینو داره که به صورت عمومی روی کلمه آنتی دی داس بشه شعار سایت باشه ؟ یقینا بهتر م یدونید استفاده از این شعار در سایت خودش باعث سرازیر شدن حملات میشه .

live
November 18th, 2017, 16:00
به نظرتون جوابگوی حملات DDoS می تونه باشه و حداکثر تا چه میزان حمله به گیگابیت در لایه 7 و لایه 3 و 4 رو می تونه پوشش بده ؟ آیا واقعا توانایی اینو داره که به صورت عمومی روی کلمه آنتی دی داس بشه شعار سایت باشه ؟ یقینا بهتر م یدونید استفاده از این شعار در سایت خودش باعث سرازیر شدن حملات میشه .

این سوال منم بوده که به طور کلی بیان کردم ، اما ظاهرا مشکلی پیش نمیاد

دوست عزیز در مورد اتک واقعا باورش سخت بود که اتک نخوریم ولی خب از جناب شیروانی ( فایر سرور (http://www.fireserver.org/) ) دوتا سرور داریم واقع در برج میلاد داریم که در بستر اینترنت هستند و چندین سرور گیم روشون هست و اتک نداشتیم که بتونه تایم اوت یا ... کنه کلا یه کم بهتر شده اوضاع از لحاظ اتک خوردن

------------

در ضمن دوست عزیز میشه بدونیم چه گیم سرور ران می کنید که اینطوری اتک دارید ؟ !

fara.online
February 28th, 2018, 11:15
دوستان بیشتر در این تاپیک به اتک و دیداس پرداختند

لطفا اعلام کنید شرایط کلی این دیتاسنتر در شرایط عادی برای میزبانی سایت و سرور های عادی چطور است ؟

برق و شبکه این مرکز چقدر پایدار است ؟ آیا ممکن است به دلیل اتک روی بقیه سرور ها، سرویس ما هم مشکل براش ایجاد شود یا خیر

NetworkFA
February 28th, 2018, 11:21

لطفا اعلام کنید شرایط کلی این دیتاسنتر در شرایط عادی برای میزبانی سایت و سرور های عادی چطور است ؟

برق و شبکه این مرکز چقدر پایدار است ؟ آیا ممکن است به دلیل اتک روی بقیه سرور ها، سرویس ما هم مشکل براش ایجاد شود یا خیر

میخواهید کولو کنید؟

live
February 28th, 2018, 12:06

یک مدت خیلی زیاد بحث همین مورد قعطی بود که یک عده از دوستان اومدن گفتن بخاطر اینکه برج میلاد برای رکها تخفیف نیم بها یا تخفیف خوبی میده هجوم آوردن به این دیتاسنتر

برخی از دوستان گفتن این مشکلات عادی هست و در تمام دنیا پیش میاد

الان فکر میکنم مشکل برطرف شده ، من شاید بخاطر پهنای باند نامحدودش خودمم تا چند وقت دیگه استفاده کنم البته شاید کلو کنم

به هر حال هر چیزی اولش یکسری مشکلاتی داره که حل میشه البته اینجا ایرانه و به این دل خوش نکنید که در حد ovh بهتون خدمات بدن ، گر چه پول بیشتری هم میگیرن ، اما بخاطر نامحدود بودنش خیلیها به ناچار استفاده میکنن

NetworkFA
February 28th, 2018, 12:17
یک مدت خیلی زیاد بحث همین مورد قعطی بود که یک عده از دوستان اومدن گفتن بخاطر اینکه برج میلاد برای رکها تخفیف نیم بها یا تخفیف خوبی میده هجوم آوردن به این دیتاسنتر

برخی از دوستان گفتن این مشکلات عادی هست و در تمام دنیا پیش میاد

الان فکر میکنم مشکل برطرف شده ، من شاید بخاطر پهنای باند نامحدودش خودمم تا چند وقت دیگه استفاده کنم البته شاید کلو کنم

به هر حال هر چیزی اولش یکسری مشکلاتی داره که حل میشه البته اینجا ایرانه و به این دل خوش نکنید که در حد ovh بهتون خدمات بدن ، گر چه پول بیشتری هم میگیرن ، اما بخاطر نامحدود بودنش خیلیها به ناچار استفاده میکنن

آسیاتک به هیچ عنوان نامحدود نیست
اولا برای جذب مشتری این رو گفتن
ولی داخل قرار داد ترافیک یک به ده نامحدود هست
گفته بودن که برای رک به تعداد نیاز آپلینک داده میشه ولی وقتی درخواست دادیم گفتند باید هزینه بدید
اگر ترافیک آپلینک اول پر نشود امکان ارائه آپلینک دوم نیست
ترافیک بردیم بالا اخطاری دادن که ترافیک بالاست و بابتش هزینه گرفتند

به روتر ما 2تاپاور وصل شده بود بخاطر اینکه پاور توی رک کم داشتند بدون اطلاع پاور رو جدا کرده بودند و باعث فطع شبکه ما شده بودند

live
February 28th, 2018, 12:41
آسیاتک به هیچ عنوان نامحدود نیست
اولا برای جذب مشتری این رو گفتن
ولی داخل قرار داد ترافیک یک به ده نامحدود هست
گفته بودن که برای رک به تعداد نیاز آپلینک داده میشه ولی وقتی درخواست دادیم گفتند باید هزینه بدید
اگر ترافیک آپلینک اول پر نشود امکان ارائه آپلینک دوم نیست
ترافیک بردیم بالا اخطاری دادن که ترافیک بالاست و بابتش هزینه گرفتند

به روتر ما 2تاپاور وصل شده بود بخاطر اینکه پاور توی رک کم داشتند بدون اطلاع پاور رو جدا کرده بودند و باعث فطع شبکه ما شده بودند
آره آسیاتک رو من الان چند سالی هست تو نخشم ولی شنیده بودم که برج میلاد نامحدوده که البته با یه خانم فروشنده که اسمشم یادم نیست گفته بود میخواد افتتاح بشه و مشکلات دیتاسنترهای قبلی رو نداره

یاد قضیه گم شدن سرور تو اون دیتاسنتره که اسمشو نمیگم و تاپیکشم تو انجمن بود چند سال پیش ، افتادم خخخ :-ssمیای یقه یکیو بگیری یکی دیگه ***ی میکنه میندازه گردن فلانی ، هنوزم پروندش تو پلیس فتا هست

واقعا من نمیدونم چرا ملت اینطوری شدن راحت حق همو میخورن ، نسل بعضی از انسانها ذاتشون از ریشه خرابه ، از همون زمان پیدایش بشر

mizbanwebhost
February 28th, 2018, 12:44
مطمئن باشيد ترافيك نامحدود در ايران حداقل در حال حاضر هيچ معنايي ندارد .

live
February 28th, 2018, 12:53
پس دوستان سرویس دهنده به نوعی سر مشتری کلاه میذارن ، چرا که در صورت مصرف و گرفتن اخطار از دیتاسنتر عذر میخوان ، درسته ؟

NetworkFA
February 28th, 2018, 13:02
آره آسیاتک رو من الان چند سالی هست تو نخشم ولی شنیده بودم که برج میلاد نامحدوده که البته با یه خانم فروشنده که اسمشم یادم نیست گفته بود میخواد افتتاح بشه و مشکلات دیتاسنترهای قبلی رو نداره

یاد قضیه گم شدن سرور تو اون دیتاسنتره که اسمشو نمیگم و تاپیکشم تو انجمن بود چند سال پیش ، افتادم خخخ :-ssمیای یقه یکیو بگیری یکی دیگه ***ی میکنه میندازه گردن فلانی ، هنوزم پروندش تو پلیس فتا هست

واقعا من نمیدونم چرا ملت اینطوری شدن راحت حق همو میخورن ، نسل بعضی از انسانها ذاتشون از ریشه خرابه ، از همون زمان پیدایش بشر

خیلی هزینه شده برای برج میلاد به همین دلیل آفر دادن
ولی اذیت میکنن
پاور ماژول برای رکش اضافه نمیکنن که به سرور 2تا پاور وصل کنن!
اومدیم psu سرور سوخت - یا اصلا مصرف سرور بالا بود نیاز داشت 2تا پاور وصل شه بهش
بجز سختی های ورود و خروج از دیتا سنتر

واسه آسانسورش باید وقت قبلی بگیریم بریم بالا
واسه پایین اومدن ش هم باید 10تا تماس بگیره تا آسانسور بیاد :))

حالا شما حساب کن من بخاطر اینکه ip kvm نداشتند از شیراز رفتم تهران 3ساعت برای مجوز ورودش معطل شدم

از لحاظ فنی و پشتیبانی فنی و شبکه خوب هستند

- - - Updated - - -

پس دوستان سرویس دهنده به نوعی سر مشتری کلاه میذارن ، چرا که در صورت مصرف و گرفتن اخطار از دیتاسنتر عذر میخوان ، درسته ؟

احتراما به اطلاع میرساند با توجه به بند 22-5 قرار داد "مشترک متعهد می گردد که میزان پهنای باند مصرفی به صورت نامتقارن و با نسبت 1 به10 باشد، به طوریکه مصرف پهنای باند در ارسال (send) حداقل 10 برابر دریافت (receive) باشد" شرط اعلام شده از طرف آن شرکت محترم رعایت نشده است . خواهشمند است گراف مورد بررسی قرار گیرد. در صورت تذکر دوم مشترک موظف به پرداخت مبلغ پهنای باند دوم میباشد.

گراف پورت بنده روی 4گیگابیت بوده و نسبت 40 به یک

fara.online
February 28th, 2018, 13:11
میخواهید کولو کنید؟

بله همکار گرامی . .

live
February 28th, 2018, 13:13
خیلی هزینه شده برای برج میلاد به همین دلیل آفر دادن
ولی اذیت میکنن
پاور ماژول برای رکش اضافه نمیکنن که به سرور 2تا پاور وصل کنن!
اومدیم psu سرور سوخت - یا اصلا مصرف سرور بالا بود نیاز داشت 2تا پاور وصل شه بهش
بجز سختی های ورود و خروج از دیتا سنتر

واسه آسانسورش باید وقت قبلی بگیریم بریم بالا
واسه پایین اومدن ش هم باید 10تا تماس بگیره تا آسانسور بیاد :))

حالا شما حساب کن من بخاطر اینکه ip kvm نداشتند از شیراز رفتم تهران 3ساعت برای مجوز ورودش معطل شدم

از لحاظ فنی و پشتیبانی فنی و شبکه خوب هستند

- - - Updated - - -

احتراما به اطلاع میرساند با توجه به بند 22-5 قرار داد "مشترک متعهد می گردد که میزان پهنای باند مصرفی به صورت نامتقارن و با نسبت 1 به10 باشد، به طوریکه مصرف پهنای باند در ارسال (send) حداقل 10 برابر دریافت (receive) باشد" شرط اعلام شده از طرف آن شرکت محترم رعایت نشده است . خواهشمند است گراف مورد بررسی قرار گیرد. در صورت تذکر دوم مشترک موظف به پرداخت مبلغ پهنای باند دوم میباشد.

گراف پورت بنده روی 4گیگابیت بوده و نسبت 40 به یک

ینی این چیزایی که گفتی کلا نابودم کردی چون میخواستم کلو کنم ، برم همون پایتونم بخونم یا حق

NetworkFA
February 28th, 2018, 13:57
بله همکار گرامی . .
چه سروری دارید
تعداد یونیت

- - - Updated - - -

ینی این چیزایی که گفتی کلا نابودم کردی چون میخواستم کلو کنم ، برم همون پایتونم بخونم یا حق

توی قرار داد شرکت ها (همه )
این بند هست که ترافیک 1به 10 نامحدود
ولی برای جذب مشتری به صورت کلامی گفتند نامحدود یک به یک با پورت 10Gbps ولی (اسما 10gbps هست عملا کل دیتاسنتر 60gbps بیشتر نداره برای 400تا رک 42 یونیت )

ولی به طور کل من نمره قبولی 80 میدم به دیتاسنتر

live
February 28th, 2018, 20:35
چه سروری دارید
تعداد یونیت

- - - Updated - - -

توی قرار داد شرکت ها (همه )
این بند هست که ترافیک 1به 10 نامحدود
ولی برای جذب مشتری به صورت کلامی گفتند نامحدود یک به یک با پورت 10Gbps ولی (اسما 10gbps هست عملا کل دیتاسنتر 60gbps بیشتر نداره برای 400تا رک 42 یونیت )

ولی به طور کل من نمره قبولی 80 میدم به دیتاسنتر
خوب آخر من متوجه نشدم نسبت به دیتاسنترهای دیگر شرکت آسیاتک این مرکز داده مورد تایید شما هست ؟ :-w
چقدر هزینه کلو هست ؟:102:

NetworkFA
February 28th, 2018, 22:15
خوب آخر من متوجه نشدم نسبت به دیتاسنترهای دیگر شرکت آسیاتک این مرکز داده مورد تایید شما هست ؟ :-w
چقدر هزینه کلو هست ؟:102:

مابقی سرور روم هستند اینجا رو میشه یک دیتاسنتر ابتدایی گفت

behrooz
February 28th, 2018, 22:46
سرویس دهنده معتبر سمت این دیتاسنتر نمیره !
از سایت تهران هاست بنده از این دیتاسنتر هاست خریدم خیلی ناراضی بودم و تمدید هم نکردم
اصلی ترین دلیل هم کم سرعت ترین هاستی بود که در تمام این سالها تجربه کردم
درخواست بک مانی هم دادم که بک نزدن اونم نه اینکه پول بخوام گفتم به محیط کاربریم اضافه کنید که نکردن

NicCloud
February 28th, 2018, 22:53
دقیقا تایید میشه

live
February 28th, 2018, 23:00
از سایت تهران هاست بنده از این دیتاسنتر هاست خریدم خیلی ناراضی بودم و تمدید هم نکردم
درخواست بک مانی هم دادم که بک نزدن اونم نه اینکه پول بخوام گفتم به محیط کاربریم اضافه کنید که نکردن
سایتهایی که مجبور به استفاده هستن معمولا از این دیتاسنتر استفاده میکنن ،کیفیت بستگی به سرویس دهنده داره

NetworkFA
February 28th, 2018, 23:41

دوستانی که هاست دارند رو سرور ایران اکثرا هارد های 3.5 استفاده میکنن
زیر بار جوابگو نیست

متاسفانه همه دنبال قسمت پایین هستن

نه ssd هایی که برای سرور هست و قیمت هر 2ترابایتش 6.5میل هست

farhadhelix
March 5th, 2018, 12:58
دوستان کیفیت اپتایم شبکه چه طور شده؟

قبلنا تا 3 سرور از ارائه دهنده های مختلف تهیه گردید که به 2 روز نکشید کنسل کردیم .

برای گیم سرور شبکه پایدار هست ؟

دوستانی که سرور کلو دارن و مشتریه گیم سرور دارند لطفا پاسخ با صراحت بگن

با تشکر

NetworkFA
March 5th, 2018, 13:01
دوستان کیفیت اپتایم شبکه چه طور شده؟

قبلنا تا 3 سرور از ارائه دهنده های مختلف تهیه گردید که به 2 روز نکشید کنسل کردیم .

برای گیم سرور شبکه پایدار هست ؟

دوستانی که سرور کلو دارن و مشتریه گیم سرور دارند لطفا پاسخ با صراحت بگن

با تشکر

بله شبکه و برق پایدارهست
و این مدت اتکی بر روی سرور های گیم نداشتیم ( آیپی های مخصوصی Anti DDos )

live
March 5th, 2018, 13:05
دوستانی که هاست دارند رو سرور ایران اکثرا هارد های 3.5 استفاده میکنن
زیر بار جوابگو نیست

متاسفانه همه دنبال قسمت پایین هستن

نه ssd هایی که برای سرور هست و قیمت هر 2ترابایتش 6.5میل هست
حتی برای کسایی که بره مجازی استفاده نمیکنن هم باید تعداد هاردها به همین اندازه باشه ؟

novinvps.com
March 5th, 2018, 13:08
حتی برای کسایی که بره مجازی استفاده نمیکنن هم باید تعداد هاردها به همین اندازه باشه ؟

سلام
بستگی به bay سرور دارد
بعضی 2.5 و بعضی دیگر 3.5 اینچی می باشد.

live
March 5th, 2018, 13:11
سلام
بستگی به bay سرور دارد
بعضی 2.5 و بعضی دیگر 3.5 اینچی می باشد.
سلام
آخه بالا فرمودن حتما باید 3.5 باشه ، اگه نباشه چه مشکلی پیش میاد ؟
تعداد هاردها بیشتر باشه خوبه یا کمتر ؟ مثلا 1 ساتا 5 تا ssd

NetworkFA
March 5th, 2018, 13:28
سلام
آخه بالا فرمودن حتما باید 3.5 باشه ، اگه نباشه چه مشکلی پیش میاد ؟
تعداد هاردها بیشتر باشه خوبه یا کمتر ؟ مثلا 1 ساتا 5 تا ssd

هزینه هارد های SAS 2.5 اینچ خیلی بالاتر هست تا هارد های SATA 3.5 شما میتونید یک هار 4ترا رو باقیمت 500تومن بخرید ولی با این قیمت شاید حداکثر 500گیگ SAS بگیرید
هارد 3.5 بیشتر برای SAN storage ها و سرور های Storage استفاده میشوند
مثلا هارد های WD با رنگ مختلف مصارف مختلفی داره
یکی برای write زیاد یکی برای Read زیاد
و و و و ...

mizbanwebhost
March 5th, 2018, 13:31

سلام مجدد به دوستان

اگر سرور با سخت افزار قوي و از همه مهم تر با هارد SSD راه اندازي شود از نظر سرعت نمي توانيد اين مورد را به ديتاسنتر نسبت دهيد .

درسته به طور كلي نميشه از نظر آپتايم و پهناي باند و همچنين ترافيك ديتاسنتر هاي ايران را با بيرون مقايسه كرد .

ولي مطمئنا اين ديتاسنتر به روز تر نسبت به ديگر ديتاسنتر ها راه اندازي شده است .

ضمنا در مورد سرعت بستگي داره اون آپ لينكي كه به اون رك يا به اون سرور متصل هست .

ولي با اين حال يك آپ لينك 100 Mb/s هم براي ميزباني وب كافيه . ولي مطمئنا مشكل سرعت شما يا آورسل شديد اون سرور بوده يا سخت افزار ضعيف

live
March 5th, 2018, 13:34
هزینه هارد های SAS 2.5 اینچ خیلی بالاتر هست تا هارد های SATA 3.5 شما میتونید یک هار 4ترا رو باقیمت 500تومن بخرید ولی با این قیمت شاید حداکثر 500گیگ SAS بگیرید
هارد 3.5 بیشتر برای SAN storage ها و سرور های Storage استفاده میشوند
مثلا هارد های WD با رنگ مختلف مصارف مختلفی داره
یکی برای write زیاد یکی برای Read زیاد
و و و و ...
در حالت استاندارد ، مثل جریان همون هارد 3.5 که فرمودید :x

ashkan.solutions
March 9th, 2018, 08:34

مورد مطروحه شما ارتباطی با زیر ساخت دیتاسنتر و برج میلاد بودن آن ندارد. شما می توانید با سخت ازار مناسب و یک دیتاسنتر کاملا معمولی هم عملکرد مناسبی دریافت کنید. (برای سرورهای هاستینگ ۱۰۰ مگابایت پهنای باند کافی است)

حالا اینکه شما کندی داشتید می بایست شرکت میزبان شما برای شما برطرف سازند نه اینکه این تصور را برای شما ایجاد کنند که مشکل از سمت دیتاسنتر است.

live
March 11th, 2018, 14:07
مورد مطروحه شما ارتباطی با زیر ساخت دیتاسنتر و برج میلاد بودن آن ندارد. شما می توانید با سخت ازار مناسب و یک دیتاسنتر کاملا معمولی هم عملکرد مناسبی دریافت کنید. (برای سرورهای هاستینگ ۱۰۰ مگابایت پهنای باند کافی است)

حالا اینکه شما کندی داشتید می بایست شرکت میزبان شما برای شما برطرف سازند نه اینکه این تصور را برای شما ایجاد کنند که مشکل از سمت دیتاسنتر است.
به نظرم اگر میخوان شحصا اداره امور رو بدست بگیرن بهتره از زیرساخت تهیه کنن یا نهایتا تبیان یا افرانت

fara.online
March 12th, 2018, 09:41
دوستانی که با این مرکز کار می کنند دیداس روی سرور روی بقیه سرور ها هم تاثیر دارد یا خیر ؟؟

کیفیت شبکه و برق چطوره

linuxadmin
March 13th, 2018, 11:14
دوستانی که با این مرکز کار می کنند دیداس روی سرور روی بقیه سرور ها هم تاثیر دارد یا خیر ؟؟

کیفیت شبکه و برق چطوره
سلام.
این مورد بستگی زیادی به نوع حمله داره. میتونه در مواردی روی سایر سرورهای موجود در شبکه تاثیر داشته باشه.
کیفیت برق که تا به حال ما مشکلی ندیدیم. شبکه هم قابل قبول بوده تا الان.

NetworkFA
March 13th, 2018, 11:52

کیفیت شبکه و برق چطوره

بستگی به روتری که شرکت داخل رک استفاده کرده داره
شاید روتر شرکت طرف حساب شما جواب ترافیک بالا رو نده

fara.online
March 14th, 2018, 09:05
سلام.
این مورد بستگی زیادی به نوع حمله داره. میتونه در مواردی روی سایر سرورهای موجود در شبکه تاثیر داشته باشه.
کیفیت برق که تا به حال ما مشکلی ندیدیم. شبکه هم قابل قبول بوده تا الان.

خود دیتاسنتر و برخورد کارمندان و کارکنان به چه صورت است ؟

linuxadmin
March 14th, 2018, 09:48
بنده با خود دیتاسنتر در ارتباط نبودم، با واسطه کار کردم و اطلاعی از این موضوع ندارم متاسفانه.

NetworkFA
March 14th, 2018, 12:11

پشتیبانی دیتاسنتر و noc خوبی دارند

همه شون منو میشناسن :دی

hostwindows
May 19th, 2018, 00:15
سلام

من یک بار از این دیتاسنتر سرور اختصاصی گرفتم برای دانلود استفاده داشتیم ولی متاسفانه پورت اینترنت بسیار ضعیفی داشت به صورتی که 10 کاربر همزمان از خارج از کشور دانلود داشته باشه پورت اینترنت سرور دیگه نمی کشه :-b ماه بعد دیگه تمدید نکردم و از OVH سرور اختصاصی گرفتم که بسیار راضی هستم

NetworkFA
May 19th, 2018, 00:16
سلام

من یک بار از این دیتاسنتر سرور اختصاصی گرفتم برای دانلود استفاده داشتیم ولی متاسفانه پورت اینترنت بسیار ضعیفی داشت به صورتی که 10 کاربر همزمان از خارج از کشور دانلود داشته باشه پورت اینترنت سرور دیگه نمی کشه :-b ماه بعد دیگه تمدید نکردم و از ovh سرور اختصاصی گرفتم که بسیار راضی هستم

این ربطی به پورت سرور نداره
علت استفاده از هارد های sata معمولی با iops پایین هست

Iranicaserver
May 20th, 2018, 04:21
سلام

من یک بار از این دیتاسنتر سرور اختصاصی گرفتم برای دانلود استفاده داشتیم ولی متاسفانه پورت اینترنت بسیار ضعیفی داشت به صورتی که 10 کاربر همزمان از خارج از کشور دانلود داشته باشه پورت اینترنت سرور دیگه نمی کشه :-b ماه بعد دیگه تمدید نکردم و از OVH سرور اختصاصی گرفتم که بسیار راضی هستم

در برخی دیتاسنتر های ایرانی پورت به بیرون برای خارج کاملا محدود است و اصلا برای کاربران خارجی اصلا دیتاسنتر های ایرانی خوب نیستن
این شامل کلیه دیتاسنتر ها میشه ما در چند دیتاسنتر ایرانی هستیم همین داستان استو فقط پورت دانلود و اپلود اونم به داخل خود کشور خوبه ولی پورت به بیرون کشور خوب نیست و محدود است

IGulf
July 26th, 2018, 03:14
سرور های برج میلاد برای اینترانت (اینترنت ملی) راه اندازی شدن و برای کولو باید با اسیاتک هماهنگی کنید

fmyi
August 16th, 2018, 15:33
اطلاعات (https://raymon-co.com/) جالبی بود سپاس گذار

amin_b1993
November 12th, 2018, 12:51
سلام من ی VPS از دیتا سنتر برج میلاد داشتم
از شرکت servervds.ir خریداری کرده بودم
الان بهم زنگ زدم که هارد ssd به مشکل خورده و دیگه همه اطلاعاتت پریده
من هیچ بک آپی هم ندارم.

برای کسی هم این اتفاق افتاده تا الان؟
کسی راهی بلده که چیکار باید بکنم؟
آیا قابل ریکاوری هستش این هارد؟

- - - Updated - - -

پشتیبانی دیتاسنتر و noc خوبی دارند

همه شون منو میشناسن :دی
شماره تماسی چیزی ازشون دارید که من بتونم مستقیم باهاشون صحبتی داشته باشم؟

mahdi20
May 2nd, 2020, 19:37
سلام
از چند همکار به صورت غیر مستقیم جستجو کردم و درخواست سرویس نامحدود کردم
همه همکارا فرمودن برج میلاد اسیاتک دیگر ترافیک نامحدود نمی دهد و باید 1 به 10 رعایت کنید مصرف را

آیا همینجور است؟

1eng.ir
May 2nd, 2020, 22:49
سلام
از چند همکار به صورت غیر مستقیم جستجو کردم و درخواست سرویس نامحدود کردم
همه همکارا فرمودن برج میلاد اسیاتک دیگر ترافیک نامحدود نمی دهد و باید 1 به 10 رعایت کنید مصرف را

آیا همینجور است؟

قسمت "دیگه" رو حذف کنید، چونکه هیچ وقت نامحدود ارائه نمیدادن، چه آسیاتک باشه چه ...

منظور از نامحدود، ترافیک ۱ به ۱۰ هست ولاغیر

company_hosting
May 3rd, 2020, 00:06
قسمت "دیگه" رو حذف کنید، چونکه هیچ وقت نامحدود ارائه نمیدادن، چه آسیاتک باشه چه ...

منظور از نامحدود، ترافیک ۱ به ۱۰ هست ولاغیر

سلام

تا ماه مهر سال 98 نامحدود بود و مشکلی نداشتند

از اون تاریخ شده 1-10 و باید رعایت بشه

Sajad.Parsa
May 3rd, 2020, 00:22
کلا دیتاسنتر های ایرانی میگن بابت هر یک گیگ دانلود باید 10 گیگ آپلود نامتقارن داشته باشین در غیر اینصورت بابت هر گیگابایت باید حدود 250 تومان پرداخت کنید

البته خب این مسخره ترین چیز ممکنه چون شما باید برای مثلا ضعیف ترین سرور ( تک یونیت ) ماهانه 600.000 تومان پرداخت کنید و حق استفاده از ترافیک رو هم نداشته باشین !

این کجاش اسمش دیتاسنتره ؟

هرکس که امکانش رو داره سرورش رو از خارج از کشور تهیه کنه (یعنی نیاز نیست حتما داخل باشه به دلایلی) و میاد ایران میگیره = 100% احمقی بیش نیست

بیای 20 میلیون حداقل هزینه کنی ماهانه هم حداقل 600 700 پول بدی که سروری که از هتزنر میتونی بگیری ماهی 600 ت با پورت یک واقعی و ترافیک نامحدود رو تهیه کنی ؟ بعد دو سالم سخت افزارت به درد خودت میخوره

اصولا دستور کار دیتاسنتر های داخلی فقط سرویس دهی انتخابی و دلخواه می باشد و اصولشون به هیچ عنوان سرویس دهی مطلوب نبوده و نخواهد بود

در مورد همین ابرآروان (https://www.arvancloud.com) - کلاهبرداری ابرآروان (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=214459) » 20 میلیارد تومانی هم یک تاپیک زدم که اراجیفی نوشته بودند