PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت پارسا اسپیس با دیگر هاست ها

salmanshop
January 3rd, 2011, 21:12
من دنبال هاست دانلود می گردم (فقط برای دانلود فایل - سایتم روی هاست دیگه است ) الان سرویس ویژه پارسا اسپیس رو دیدم خیلی تفاوت قیمت داره با بقیه می خوام ببینم تفاوتش با بقیه چیه و یا علت این ارزانی چیه؟

ParsaSpace | (http://parsaspace.com/premium/#compare)

---------- Post added at 09:12 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

راستی رپیدلیج رو ساپورت می کنه؟

delta
January 3rd, 2011, 21:19
وقتی 5 سال پیش که 20 مگابایت رو میدادند همه جا خداتومان ایشون 1 گیگ فضا رو میداد رایگان!!
قطعی زیاد داره چون همش حمله بارونه.کیفیتش هم زیاد چنگی به دل نمیزنه. ارزونیشم فکر کنم برای همونه.. استفاده کردم که میگم. همون سرویس رایگان اراعه بده بهتره!

itjavani
January 3rd, 2011, 21:31
وقتی 5 سال پیش که 20 مگابایت رو میدادند همه جا خداتومان ایشون 1 گیگ فضا رو میداد رایگان!!
قطعی زیاد داره چون همش حمله بارونه.کیفیتش هم زیاد چنگی به دل نمیزنه. ارزونیشم فکر کنم برای همونه.. استفاده کردم که میگم. همون سرویس رایگان اراعه بده بهتره!

تایید میشه!!!

salmanshop
January 3rd, 2011, 21:34

شما سرویس رایگان استفاده کردی یا پولی؟

Talahost.Com
January 3rd, 2011, 21:37
سلام
میتونید از سرویس هاست دانلود ما استفاده کنید
10‏ گیگ با 120 گیگ پهنا ماهانه 9900 تومان

delta
January 4th, 2011, 00:09
شما سرویس رایگان استفاده کردی یا پولی؟

قبلا رایگان بود رایگان بعد پولی شد پولیشم استفاده کردیم.. برای تست هم نیازی به پولیش نیست! برید تست کنید یکی از لینکاشو ببینید با چه سرعت افتضاحی دانلود میده بهتون.
9900 تومان 200 گیگ فضا با پهنای باند نامحدود سه ماهه!! با عقل جور در میاد به نظرتون کیفیت بالا؟

Doublex
January 4th, 2011, 00:32
یکی از دلیل های کیفیت فوق العاده پائین سرورهاشون پورت فوق العاده پائین هستش ...
معمولا برای سرور دانلود پورت کمتر از 100مگ نباید باشه ... اما سرور پارسا اسپیس 5 مگابیت هست !!!

CANOR
January 4th, 2011, 02:13
سلام دوست عزیز

خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم
تمام مشخصات پلن های هاست دانلود توی سایت هست و میتونید ملاحظه کنید

AmirHosein
January 4th, 2011, 02:48
بنده خدا فقط سوال کرد آفر بارون شد!
من خوشم نمیاد همیه وقتی ازش دانلود میکنم رو 98 درصد دیسکانکت میشه!!

DeltaGostar
January 4th, 2011, 09:44
پارسا اسپیس عالی است

ولی زد 80 گیگ ما رو پاک کرد از اون روز هم ترکید سرعتش