PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسپر اسکی هنگ کرده!! خسارت میزنه!

delta
January 3rd, 2011, 20:59
دوستان عزیز 3 روز پیش موقع ورود به سال 2011 تو لپ تاپم آنتی ویروس کسپر اتوماتیک کلا از کار افتاد.. جالبیش این بود در سیستم دسکتاپم همچین مشکلی نبود..اما مشکل از وقتی شروع شد که هر چی رایت میزدم یا برنامه ای راه اندازی میکرم یا میسوخت یا ناقص میشد و اینترنت هم هنگ میکرد..2 بار ویندوز عوض کردم و وقتی آنتی ویروس رو نصب نکردم دیدم همه چیز خوبه اما بعد نصبش دوباره دی وی دی هامو میسوزوند و... با وجود غیر فعال کردنش بازم میسوزوند.. کلا انگار مشکل عجیبی داره... گفتم شاید مال من خراب شده رفتم از سایت خودش دانلود کردم و نصب کردم بازم همان مشکل!! منی که یک عمر با کسپر استفاده میکردم انگار دیگه با این اوضاع باید تغییر انتی ویروس بدم.. از انجایی که خودتون میدونید ماها چون کارمون نر مافزاری هست نباید کوچکترین ویروسی سیستممون بگیره و ایرادی نداشته باشه.. اگر چیز دیگری پیشنهاد میکنید لطفا بگید..
خواستم نورتون نصب کنم دیدم سایتش رو برای کشورموت تحریم کردند! حالا چه برسه به آپدیت و.. مجبوریم چیزی استفاده کنیم که بین المللی باشه..

mamali5
January 3rd, 2011, 21:33
من خودم عاشق کسپر بودم و هستم
اما بعد نصب Avast دیگه فهمیدم بهتر از کسپر هم وجود داره
واقعا دیوانه وار محشر این آنتی ویروس
نمیدونم چی بگم ولی باور کنین ارزش پول دادن داره
فوق العادست
نمیدونم چطوری ازش تعریف کنم :(

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:31 PM ----------

تو خوابگاه که بودیم بچه ها از سراسر استان ها فلش میووردن
فلش 1 گیگ 2 گیگش ویروس بود :دی
اونجا دیگه به قدرت دیوانه کننده این آنتی ویروس پی بردم
Avast Internet Security

delta
January 3rd, 2011, 22:20
avast یا avira یا نورتون.... تو این سه گزینه موندم..هر سه نسخش رو دارم تست میکنم ببینم چی میشه.:-<

Rezash
January 3rd, 2011, 22:51
من از Norton تجربه بهتري دارم...

delta
January 3rd, 2011, 22:55
نظر من هم نورتون هست.قدیمی کار و تجربه کار باهاشم دارم..از قدیم حرف اول رو میزد یادمه.. منتهی نورتون انگار امریکایی هست و ایران رو هم تحریم کرده! نمیدونم آپدیت میشه یا نه! شایدم یکدفعه بزنه بلوک کنه کل انتی ویروس رو! وقتی تحریم بشیم از جایی دردسر داره.. الان دارم avg رو تست میکنم نمیدونم خوبه یا نه اما تعریف زیاد داره... یکدونه Avg یکدونه avira تعریف زیاد داره!!

J4vad
January 3rd, 2011, 22:56
با سلام ،

من AVG دو ساله خریدم و ازش واقعا راضی هستم ، به شما هم پیشنهاد می کنم می تونید قبلش از نسخه Trial استفاده کنید و به گفته های من برسید و بعد خریداری کنید .

دوستم Kasper داشت و بی خیال پولش شد و AVG خرید .

موفق باشید .

s.w.a.t
January 3rd, 2011, 23:04
سلام من الان سه ساله از کسپر استفاده میکنم(خریدم! :d) اکثر آنتی ویروسها رو تست کردم ولی هیچ کدوم به پای کسپراسکی نمیرسه و نخواهد رسید!
بعد از کسپراسکی BitDefender رو پیشنهاد میکنم
از اینجا میتونی مقایسه ایی بین برترین و مهبوب ترین اینترنت سکیوریتی ها دنیا ببینید
Internet Security Suites Software Review 2011 | Computer Security | Adware Spyware Removal - TopTenREVIEWS (http://internet-security-suite-review.toptenreviews.com/)
موفق باشید

Rezash
January 3rd, 2011, 23:06
نظر من هم نورتون هست.قدیمی کار و تجربه کار باهاشم دارم..از قدیم حرف اول رو میزد یادمه.. منتهی نورتون انگار امریکایی هست و ایران رو هم تحریم کرده! نمیدونم آپدیت میشه یا نه! شایدم یکدفعه بزنه بلوک کنه کل انتی ویروس رو! وقتی تحریم بشیم از جایی دردسر داره.. الان دارم avg رو تست میکنم نمیدونم خوبه یا نه اما تعریف زیاد داره... یکدونه Avg یکدونه avira تعریف زیاد داره!!

من الان از 30 days trial اش دارم استفاده مي كنم
براحتي با ip ايران آپديت ميشه و هر شب update مي كنم.

itjavani
January 3rd, 2011, 23:07
من یه مدت نورتون استفاده میکردم و خوب بود...
ولی الان یک ساله Avira دارم! نسخه رایگانشو استفاده میکنم همیشه هم آپدیتش میکنم و واقعا راضی هستم...

vPsPersia.COM
January 3rd, 2011, 23:41
Eset Smart Security

اما هر چیزی استفاده می کنید ، باید Config بشه و تنظیمات مد نظر رو روش اجرا کنید

نا سلامتی همه مدیر سرور هستید ها !

delta
January 4th, 2011, 00:03
Eset Smart Security

اما هر چیزی استفاده می کنید ، باید Config بشه و تنظیمات مد نظر رو روش اجرا کنید

نا سلامتی همه مدیر سرور هستید ها !

eset رو که بیخیال شدم.. ویروس بیفته جونش میشینه تماشا!! کسپر واقعا محشر بود اما بعد 2011 هنگ کرده تا الان 20 تا dvd سوزوندم.. امشب تمام 2011 ها رو جدیدترین ورژنها رو دانلود میکنم فردا صبح یکی یکی تست!

mamali5
January 4th, 2011, 00:12
ااا چرا avg رو پیشنهاد میدین
باور کنین اصلا خوب نیست
تو خوابگاه استفاده کردیم
شاید تو جلوگیری از تروجان خوب باشه ولی ویروس و... اصلا خوب نیست
اون موقعی کی همه آنتی ویروس ها Kazme-Gheyze.exe رو میشناختن تو خوابگاه نصب کردیم باور کن اصلا پیداش نمیکرد
شما Avast رو نصب کن مطمئن باش پشیمون نمیشی
نورتون هم واسه شبکه خوبه
اما Avast واسه همه چیز

vPsPersia.COM
January 4th, 2011, 00:22
3 ، 4 ساله داریم صفا می کنیم

دمش گرم

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

ویروس Auto-Run رو هم نمی شناسه

Doublex
January 4th, 2011, 00:27
حدود یک ماه پیش که نمیدونم چطور و از چه طریقی سیستم من ویروسی شد تمامی اعمال سیستم بهم ریخت اما مشکل عمده در رایت دی وی دی بود... به طوریکه دی وی دی خام رو درست تشخیص نمی داد.
اما مشکل اصلی این بود که در هنگام رایت دی وی دی مرتبا از بافر کم میشد و در نهایت دی وی دی مسوخت اون هم براحتی . خیلی برای من سخت بود.
کلیه آنتی ویروس های درست درمون رو نصب و بروز رسانی کردم ولی انگار نه انگار اوضاع بهتر که نمیشد هیچ بدتر هم میشد.
آنتی ویروس ها هم افاقه نکرد.
ظاهرا فشار زیادی به هارد وارد میشد .. ویروس داخل کلیه درایو ها هم نفوذ کرده بود از هر درایوی که فایل مورد نظر داخلش بود کرش صورت میگرفت.
خلاصه چند روز گذشت تا این که هارد زیر فشار جان به جان آفرین تسلیم کرد.
فرزاد جان احتیاط کن هارد شما درچار مشکل نشه .

delta
January 4th, 2011, 01:18
حدود یک ماه پیش که نمیدونم چطور و از چه طریقی سیستم من ویروسی شد تمامی اعمال سیستم بهم ریخت اما مشکل عمده در رایت دی وی دی بود... به طوریکه دی وی دی خام رو درست تشخیص نمی داد.
اما مشکل اصلی این بود که در هنگام رایت دی وی دی مرتبا از بافر کم میشد و در نهایت دی وی دی مسوخت اون هم براحتی . خیلی برای من سخت بود.
کلیه آنتی ویروس های درست درمون رو نصب و بروز رسانی کردم ولی انگار نه انگار اوضاع بهتر که نمیشد هیچ بدتر هم میشد.
آنتی ویروس ها هم افاقه نکرد.
ظاهرا فشار زیادی به هارد وارد میشد .. ویروس داخل کلیه درایو ها هم نفوذ کرده بود از هر درایوی که فایل مورد نظر داخلش بود کرش صورت میگرفت.
خلاصه چند روز گذشت تا این که هارد زیر فشار جان به جان آفرین تسلیم کرد.
فرزاد جان احتیاط کن هارد شما درچار مشکل نشه .

نه داداش ممنون.. من هاردم یکی دو تا نیست که. گفتم که تست کردم دیدم وقتی انتی ویروس نصب نکردم راحت رایت میزنه. وقتی نصب میکنم علاوه برا رایت درایورها و نرم افزارهای دیگر همه ایراد پیدا میکنند.. الان صوت سیستمم به هم ریخته!!تازه غیر اینا رو لپ تاپم که جدا از سیستم هست کسپر کلا اتوماتیک خاموش کرد! الان هر کاری میکنم روشن نمیشه.معلوم نیست چه گندی زدند که سال 2011 اینطوری بشه..صداش اگر چند روز دیگه در نیومد بیا ببین! بدبختی ما سایت دارها هم مثل بقیه نیستیم که یک آنتی ویروس نود نصب کنیم راحت! کوچیکترین ویروسی باعث میشه سیستم کلی از کاربرا به هم بریزه برای همین باید همیشه امنیت رو حفظ کنیم! واسه همین دارم تست میکنم ببینم چی جوابگو هست..سبک و ساده نیازی ندارم سیستم کاریم زیادی بالاست! فقط انتی ویروس درست و حسابی باشه.. از همه دوستان هم ممنون

GOD
January 4th, 2011, 01:39
Avira Premium Security Suite, version 10
حرف نداره با ip غیر از ایران بری میتونی لایسنس 3 ماه هم بگیری(مجانی) حالش رو ببری
==============
eset smart security
هم خوبه ها

meisam317
January 4th, 2011, 19:02
من خودم عاشق کسپر بودم و هستم
اما بعد نصب Avast دیگه فهمیدم بهتر از کسپر هم وجود داره
واقعا دیوانه وار محشر این آنتی ویروس
نمیدونم چی بگم ولی باور کنین ارزش پول دادن داره
فوق العادست
نمیدونم چطوری ازش تعریف کنم :(

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:31 PM ----------

تو خوابگاه که بودیم بچه ها از سراسر استان ها فلش میووردن
فلش 1 گیگ 2 گیگش ویروس بود :دی
اونجا دیگه به قدرت دیوانه کننده این آنتی ویروس پی بردم
Avast Internet Security

منم مثل خودت عاشق اواست هستم راستی شما سریال فعالسازی برای 3 سیستم رو گرفتین ؟ یکیشو به من میده با هزینه البته :67:
میتونین واسه منم بخرین:67: