PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی ثبت اتوماتیک مشخصات کاستومر برای رجیسترار جدید پس از بحران ریسلو در whmcs

abc
September 17th, 2017, 03:01
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان بزرگوار

سوالی داشتم

باتوجه به تحریم ریسلو که الان تمدید دومین رو برای ما 17.5 دلار کرده

من از openprovider پنل گرفتم ولی برای انتقال دومینها و ساخت کاستومرهای مشتریان بصورت اتوماتیک راهی هست؟
ایجاد دستی کاستومر پنلها و انتقال دومینها کاری خیلی سخت و وقتگیریه

ممنون میشم راهنمایی کنید

a1994n1373
September 17th, 2017, 14:01
سلام دوست عزیز . متاسفانه ما هم که از جوکر پنل داریم نتونستیم اتومات انتقال بدیم و مجبور شدیم دستی ثبت بزنیم !

AS-Hosting
September 18th, 2017, 01:15
درود

ما هم برای ثبت دامنه های بین المللی از ispapi.net پنل داریم و به صورت دستی این عمل رو انجام میدیم.

موفق باشید.

sherman2000
September 19th, 2017, 21:05
یا باید تک تک از whmcs انتقال بزنید که اتوماتیک اطلاعات کاربر روی رجیستر مقصد ساخته میشه و یا بصورت بالک از openprovider اقدام کنید که یوزرها رو باید دستی بسازید.

qoquq
September 19th, 2017, 21:16
ما هم یکسری دامین داشتیم ( در حدود 40 عدد ) انتقالشون رو دستی انجام دادیم و راهی برای انتقال اتوماتیک پیدا نکردیم
اگر راهی پیدا کردید لطف کنید در همین تاپیک اعلام کنید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند

golpairan
September 19th, 2017, 21:24

سوالی داشتم

من از openprovider پنل گرفتم ولی برای انتقال دومینها و ساخت کاستومرهای مشتریان بصورت اتوماتیک راهی هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنیدما هم که از یک شرکت ترکی داریم تک تک وارد کردیم یک روز کامل زمان گذاشتیم برای انتقال

abc
September 19th, 2017, 22:21
ما فقط 450تا کاستومر داریم برای مشتریانمون فکر کنم ده روزی درگیر باشیم

bakuryu
September 19th, 2017, 22:41

دوست عزیز ، بنده با openprovider صحبت کردم . متاسفانه گویا حتی پنلی هم برای مشتریان ندارند ، و حتی باید دستی یوزر ها را ساخت !!

شما مشکل پنل برای کاربر را چکار میخواهید کنید ؟

abc
September 19th, 2017, 23:16
دوست عزیز ، بنده با openprovider صحبت کردم . متاسفانه گویا حتی پنلی هم برای مشتریان ندارند ، و حتی باید دستی یوزر ها را ساخت !!

شما مشکل پنل برای کاربر را چکار میخواهید کنید ؟

یعنی کاستومرها دسترسی به پنل ندارند؟
ای بابا پس اشتباه بزرگی کردیم رفتیم سراغش

bakuryu
September 19th, 2017, 23:32
بله

من الان یک هفته ای هست که باهاشون در این زمینه در تماس هستم ، متاسفانه گویا این مشکل رو داره

majidisaloo1
September 20th, 2017, 18:11

سوالی داشتم

ممنون میشم راهنمایی کنید

ما با اوپن پروایدر کار میکنیم و ماژولی برای اینکار خودمون نوشتیم و باگ هاش رو گرفتیم و کامل شده
برای اطلاعات بیشتر میتتونید با ما در ارتباط باشید
ما راهکاری داریم فقط روی whmcs باید شما اقدام به نصب ماژولی بکنید و رجیسترار رو تغییر بدهید به ماژول جدیدتون و کد انتقال دامنه رو بردارید ، بعد که برداشتید انتقال رو میزنید و کار های ثبت اکانت و انتقال و... انجام میشه
ترجمه کاربران شما از فارسی به انگلیسی و انتقال به رجیسترار هم انجام میشه که اخطار نگیرید .

bakuryu
September 20th, 2017, 18:16
ما با اوپن پروایدر کار میکنیم و ماژولی برای اینکار خودمون نوشتیم و باگ هاش رو گرفتیم و کامل شده
برای اطلاعات بیشتر میتتونید با ما در ارتباط باشید
ما راهکاری داریم فقط روی whmcs باید شما اقدام به نصب ماژولی بکنید و رجیسترار رو تغییر بدهید به ماژول جدیدتون و کد انتقال دامنه رو بردارید ، بعد که برداشتید انتقال رو میزنید و کار های ثبت اکانت و انتقال و... انجام میشه
ترجمه کاربران شما از فارسی به انگلیسی و انتقال به رجیسترار هم انجام میشه که اخطار نگیرید .

عزیز ، برای پنلی که بشه به کاربران داد ، مانند ریسلو ، راهکاری دارید ؟

majidisaloo1
September 20th, 2017, 18:48
عزیز ، برای پنلی که بشه به کاربران داد ، مانند ریسلو ، راهکاری دارید ؟

وقتی ما تونستیم پنلی ایجاد بکنیم که همه امکانات رو کاربر داره ، چه نیازی هست که کاربر پنل مستقیم از ثبت کننده داشته باشه؟
هیچ چیزی نیست که توی ماژول ما تعبیه نشده باشه .

bakuryu
September 20th, 2017, 20:22
وقتی ما تونستیم پنلی ایجاد بکنیم که همه امکانات رو کاربر داره ، چه نیازی هست که کاربر پنل مستقیم از ثبت کننده داشته باشه؟
هیچ چیزی نیست که توی ماژول ما تعبیه نشده باشه .

a رکورد هم قابل ادد کردن هست ؟

365web.online
September 20th, 2017, 22:16
فراسو خودشون یه پنل کاربری برای openprovider درست کردن. صرفا بر اساس وب سرویسی که در اختیار میزاره. امکانات پنل هم همون امکانات ماژول whmcs هست

majidisaloo1
September 21st, 2017, 11:51
a رکورد هم قابل ادد کردن هست ؟

بله در ماژول ما اینکار قابل انجام است
به اصطلاح child host هم قابل زدن است
تغییر اطلاعات whois قابل انجام است

bakuryu
September 21st, 2017, 11:57
فراسو خودشون یه پنل کاربری برای openprovider درست کردن. صرفا بر اساس وب سرویسی که در اختیار میزاره. امکانات پنل هم همون امکانات ماژول whmcs هست

پنل کاربری فراسو رو استفاده کردید ؟ برای کاربر میشه بفرمایید چه امکاناتی داره دقیقا