PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست دستمزد پشتیبانی توسط شاتل

Mehrvarzan
September 15th, 2017, 21:53
سلام
بعد از مشکلات شدید در زمینه تخلیه خط چند روز پیش برادرم برای مشکل خطش تماس میگیره با شاتل که با تعجب تمام جواب های جالبی میشونه.

برادر من بابت کیفیت خط تماس میگیره با پشتیبانی، پشتیبانی اعلام میکنه که کیفیت پینگ تایم برای اونها مهم نیست و دانلود مهم هست که دانلود مشکلی نداره. با این وجود برادر من نسبت به سرعت دانلود هم شکایت میکنه که متاسفانه پشتیبانی زیر بار نمیره.

نکته جالب اینجاست که پشتیبانی اعلام میکنه ما باید یک نیرو به منزل شما بفرستیم ولی چون بوشهر تا محل زندگی ما که یکی از روستاهای حومه بوشهر هست حدود 20 دقیقه فاصله داره و نماینده محل زندگی ما هم خدمت تشریف دارن شما که برادر من باشد باید هزینه 40 هزار تومان بابت تاکسی تلفنی پرداخت کنه تا کارشناس بیاد. شاید این یه مقدار طبیعی به نظر بیاد ولی جالب اینجاست که اعلام کردند باید دستمزد کارشناسشون رو هم ما پرداخت کنیم و اگه قبول نکنیم کارشناس ارسال نمیکنن که خط رو بررسی کنن.

ارسال این کارشناس فقط برای بررسی مشکل هست که آیا مشکل از سمت ما هست یا خیر.
کیفیت خط من در مودم:

36754

همینطور که میبینید مشکلی از سمت کلاینت وجود نداره. سیم کشی کاملا سالم هست و مودم هم مشکلی نداره..

فایل صوتی این مکالمه که درخواست وجه کردن وجود داره و اگه لازم بشه قرار داده میشه.

aminh03
September 15th, 2017, 22:12
وقتی یک آدم بی لیاقت نماینده شاتل میشه همینه دیگه.

navid2zp
September 15th, 2017, 22:21
خط شما مشکلی نداره
پینگ هم باید مهم باشه دوست عزیز
دست خودشون هست مگه؟ قرارداد امضاء کردید و پینگ هم جزوش هست
شما هم اگر شک ندارید مشکل از شاتل هست بگید مشکل رو بررسی کنید اگر از طرف خط بود هزینه رو پرداخت می کنیم و اگر نبود به ما ربطی نداره
195 هم می تونید شکایت کنید
http://195.ict.gov.ir/

Mehrvarzan
September 15th, 2017, 22:26
خط شما مشکلی نداره
پینگ هم باید مهم باشه دوست عزیز
دست خودشون هست مگه؟ قرارداد امضاء کردید و پینگ هم جزوش هست
شما هم اگر شک ندارید مشکل از شاتل هست بگید مشکل رو بررسی کنید اگر از طرف خط بود هزینه رو پرداخت می کنیم و اگر نبود به ما ربطی نداره
195 هم می تونید شکایت کنید
http://195.ict.gov.ir/

بدون شک مشکل از شاتل هست چون این مشکل رو نه فقط من بلکه برادر و دو خط دیگه هم دارند.
در مورد پینگ تایم هم بله جز قراردادهای شرکت ها هست ولی متاسفانه مشترکین اطلاعی ندارن

Farid Saadat
September 16th, 2017, 00:50
سلام،
من باشم سرویس دهنده رو عوض میکنم. جایی که اینطوری پشتیبانی میده رو باید تحریمش کرد واقعا و ازش سرویس نخرید.

با احترام.

Alt+F4
September 16th, 2017, 01:27
سلام
بعد از مشکلات شدید در زمینه تخلیه خط چند روز پیش برادرم برای مشکل خطش تماس میگیره با شاتل که با تعجب تمام جواب های جالبی میشونه.

برادر من بابت کیفیت خط تماس میگیره با پشتیبانی، پشتیبانی اعلام میکنه که کیفیت پینگ تایم برای اونها مهم نیست و دانلود مهم هست که دانلود مشکلی نداره. با این وجود برادر من نسبت به سرعت دانلود هم شکایت میکنه که متاسفانه پشتیبانی زیر بار نمیره.

نکته جالب اینجاست که پشتیبانی اعلام میکنه ما باید یک نیرو به منزل شما بفرستیم ولی چون بوشهر تا محل زندگی ما که یکی از روستاهای حومه بوشهر هست حدود 20 دقیقه فاصله داره و نماینده محل زندگی ما هم خدمت تشریف دارن شما که برادر من باشد باید هزینه 40 هزار تومان بابت تاکسی تلفنی پرداخت کنه تا کارشناس بیاد. شاید این یه مقدار طبیعی به نظر بیاد ولی جالب اینجاست که اعلام کردند باید دستمزد کارشناسشون رو هم ما پرداخت کنیم و اگه قبول نکنیم کارشناس ارسال نمیکنن که خط رو بررسی کنن.

ارسال این کارشناس فقط برای بررسی مشکل هست که آیا مشکل از سمت ما هست یا خیر.
کیفیت خط من در مودم:

36754

همینطور که میبینید مشکلی از سمت کلاینت وجود نداره. سیم کشی کاملا سالم هست و مودم هم مشکلی نداره..

فایل صوتی این مکالمه که درخواست وجه کردن وجود داره و اگه لازم بشه قرار داده میشه.

باسلام
snr شما خیلی بالا است این دو تا نشونه داره،
همانطور که حتما میدانید snr رابطع عکس یا data rate داره،
مثال لینک دانلود شما اگر روی 2 مگ بسته شده باشد و snr شما 25 باشد،اگر پورتتون را روی 12 مگ ببندید snr شما به حدود 10-14 می رسد.
با توجه به وضعیت snr شما که در عکس مشخص است احتمالا سرعت پورت شما خیلی پایین بسته شده.
ولی سرعت (پهای باند )پایین باشد وقتی یک پیج سبک هم باز کنید پینگتون بالا میره چوت از تمام پهنای باند استفاده میشه.
زنگ بزنید پشتیبانی تهران،بگیرد پورتتون رو روی 8 مگ ببندند و snr رو چک کنید اگر بالای 8-9 بود ازر اینترنت استفاده کنید و نتیجه رو اعلام کنید.در غیر اینصورت درخواست بدین که پورت رو روی 4 مگ ببندند.
بعد نتیجه را اعلام بفرمایید.

deltamusic
September 16th, 2017, 01:57
چیزه غیر قابل باوری نیست!همه جا ارسال کارشناس هزینش با مشترکه

Mehrvarzan
September 16th, 2017, 08:58
باسلام
snr شما خیلی بالا است این دو تا نشونه داره،
همانطور که حتما میدانید snr رابطع عکس یا data rate داره،
مثال لینک دانلود شما اگر روی 2 مگ بسته شده باشد و snr شما 25 باشد،اگر پورتتون را روی 12 مگ ببندید snr شما به حدود 10-14 می رسد.
با توجه به وضعیت snr شما که در عکس مشخص است احتمالا سرعت پورت شما خیلی پایین بسته شده.
ولی سرعت (پهای باند )پایین باشد وقتی یک پیج سبک هم باز کنید پینگتون بالا میره چوت از تمام پهنای باند استفاده میشه.
زنگ بزنید پشتیبانی تهران،بگیرد پورتتون رو روی 8 مگ ببندند و snr رو چک کنید اگر بالای 8-9 بود ازر اینترنت استفاده کنید و نتیجه رو اعلام کنید.در غیر اینصورت درخواست بدین که پورت رو روی 4 مگ ببندند.
بعد نتیجه را اعلام بفرمایید.

پورت من روی 8 مگ بسته شده برای دانلود و برای آپلود روی 512

- - - Updated - - -

نخیر عزیز وقتی سرویس که میدن مشکل داره و اعلام میکنن از سمت ما هست و ما هم مدرک بهشون میدیم که از سمت خودشون هست چه هزینه ای رو باید بدیم؟
مدارک نشون میدن مشکل از سمت مشترک نیست.. و این وظیفشون هست که مشکل مشترک رو رفع کنن.

وقتی افکار مردم ما مثل شما باشه میشه وضعیت کنونی ما که به جایی نمیرسیم و همیشه با یک اینترنت خراب باید دست و پنجه بزنیم.

kiavaco
September 16th, 2017, 09:55
هزینه به عهده مشترک به هیچ وجه نیست توی اسیاتک هستیم و معمولا حتی کارشناس اعزارم بشه اگر فقط چک کنه و کاری توی خطوط سیم انجام نده هزینه دریافت نمیکنه

pardishosting
September 16th, 2017, 10:41
شاتل اینطور هست ... البته مشکل با کارشناسش نیست ، مشکل اینه هر کسی روی مشکلش خیلی پیگیر بشه می گند کارشناس می فرستیم ، بعد کارشناس می اد میگه مشکل از خطتتون است و مثلا نویز داره.

HNet
September 16th, 2017, 11:20
باید کارشناس بفرستن، اگر مشکل از سمت شما بود، هزینه کاملا با شما هست، اگر از سمت شرکت بود خیر.
در صورت مقاومت نماینده، ابتدا با شرکت شاتل در تهران تماس بگیرید، اگر مشکل پا برجا بود با 195 تماس بگیرید.

Mehrvarzan
September 16th, 2017, 11:33
هزینه به عهده مشترک به هیچ وجه نیست توی اسیاتک هستیم و معمولا حتی کارشناس اعزارم بشه اگر فقط چک کنه و کاری توی خطوط سیم انجام نده هزینه دریافت نمیکنه

طبیعتا بله وقتی هزینه داره که مثلا بره سیم کشی رو عوض کنه.

- - - Updated - - -

باید کارشناس بفرستن، اگر مشکل از سمت شما بود، هزینه کاملا با شما هست، اگر از سمت شرکت بود خیر.
در صورت مقاومت نماینده، ابتدا با شرکت شاتل در تهران تماس بگیرید، اگر مشکل پا برجا بود با 195 تماس بگیرید.

تماسی که چند دقیقه پیش داشتم با تنظیم مقررات. اعلام کردن حتی هزینه رفت و برگشت هم نباید پرداخت باشه. کلا این جور سرویس ها هزینه ای نداره و باید مشکل حل بشه

HNet
September 16th, 2017, 12:04

- - - Updated - - -

تماسی که چند دقیقه پیش داشتم با تنظیم مقررات. اعلام کردن حتی هزینه رفت و برگشت هم نباید پرداخت باشه. کلا این جور سرویس ها هزینه ای نداره و باید مشکل حل بشه

دوست عزیز
طبق واقعیت های جامعه و شرکت ها عرف همون بود که خدمتتون عرض کردم.
اگر مشکل از سمت شما باشه، کارشناس هزینه رو به شما اعلام میکنه و شما مختارید که قبول کنید یا نه، این مورد مثل مورد مراجعه یک تعمیر کار به منزل شماست (که طبیعتا هزینه رفت آمد و کارشناسی رو ازتون میگیره) و موارد گفته شده در صورتی هزینه دارد که مشکل سمت شما باشد.

حالا کارشناس تنظیم مقررات بگه که اینطور نیست، آیا هزینه کارشناس را سازمان یا اپراتور میدهد؟ قطعا خیر!
در این مورد سازمان عملا هیچکاره هست چون اگر قطعی شما یا کیفیت خط سمت شما باشد طبق قرار داد و مفاد sla شاتل هیچ تعهدی نسبت به شما ندارد و شکایت شما بعد از یک هفته میشود رای به نفع شاتل.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دوست عزیز
اگر مشکل از سمت شما باشه، کارشناس هزینه رو به شما اعلام میکنه و شما مختارید که قبول کنید یا نه، این مورد مثل مورد مراجعه یک تعمیر کار به منزل شماست (که طبیعتا هزینه رفت آمد و کارشناسی رو ازتون میگیره) و موارد گفته شده در صورتی هزینه دارد که مشکل سمت شما باشد.

حالا کارشناس تنظیم مقررات بگه که اینطور نیست، آیا هزینه کارشناس را سازمان یا اپراتور میدهد؟ قطعا خیر!
در این مورد سازمان عملا هیچکاره هست چون اگر قطعی شما یا کیفیت خط سمت شما باشد طبق قرار داد و مفاد sla شاتل هیچ تعهدی نسبت به شما ندارد و شکایت شما بعد از یک هفته میشود رای به نفع شاتل.

mhiizadi
September 16th, 2017, 12:10
اولین جاییه که میبینم هزینه ارسال کارشناس با مشترکه .

Mehrvarzan
September 16th, 2017, 12:23
دوست عزیز

- - - Updated - - -

دوست عزیز

پشتیبانی شاتل بابت پینگ تایم میگه چون از سمت ما مشکلی دیده نمیشه پس مشکلی وجود نداره.
منظورش از سمت خودشون این نیست که سرویسشون مشکل نداره منظور نرم افزارهایی هست که استفاده میکنن.

تصویری از کیفیت خط برای شما ارسال شده توی پست اول میتونید ببینید. اینترنت روی 8 مگ بسته شده.

بهشون میگیم همه مشترکینی که میشناسیم همین مشکل رو دارن باز زیر بار ایرادشون نمیرن
با خط مخابرات هم تست زدیم مشکلی وجود نداشته

m2n
September 16th, 2017, 13:21
عجب داستانی شده بگین جمع آوری کنن کلا برین یه شرکت دیگه

Mehrvarzan
September 16th, 2017, 13:25
عجب داستانی شده بگین جمع آوری کنن کلا برین یه شرکت دیگه

موضوع اینه اجازه جمع آوری نمیدن مگه اینکه 360 تومن پرداخت کنم.
فعلا از چند طریق دارم بهشون فشار میارم

- - - Updated - - -

بالاخره جواب گرفتم

قرار شد یه خط بیکار بدم بهشون که تغییر خط بدن و خط من تخلیه بشه

aminh03
September 16th, 2017, 15:30
موضوع اینه اجازه جمع آوری نمیدن مگه اینکه 360 تومن پرداخت کنم.
فعلا از چند طریق دارم بهشون فشار میارم

- - - Updated - - -

بالاخره جواب گرفتم

قرار شد یه خط بیکار بدم بهشون که تغییر خط بدن و خط من تخلیه بشه

شاتل چکارست که اجازه تخلیه خط شما را نمی دهد ، شما با کارت شناسایی و سندی ک نشان دهد شما مالک خط هستید برید مخابرات و بگید خط رو تخلیه کنید ،احدی مانع شما نمیتونه بشه.
این 360 تومان هم ک گفتند تهدیدی جهت انصراف از تخلیه می باشد.

delta
September 16th, 2017, 19:53
با سلام..یه زنگ میزنید...میگید یا سرویسم رو درست میکنید یا جمع میکنید وگرنه همین الان به سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور شکایت میکنم.:67:

اینو از یه اخراجی بدبخت کارمند شنیده بودم که سرویس دهنده ها از این حرف وحشت دارند و خودشونو درگیر نمیکنن.. خودم برای خودم و چندین مشتری تست زدم کاملا جواب داده :d

اینم سایتش

https://www.cra.ir

abbas141
September 16th, 2017, 21:41
سلام

متاسفانه شاتل ، شاتل قدیم نیست . و شاتل فقط مشتریاش رو داره به چشم پول نگاه میکنه :

البته طبعی هم هست ، وقتی یک شرکت میخواهد توی هزار تا حوزه فعالیت کنه کیفیت دهیش کمتر میشه :66:

من یه زمانی 4 - 5 سال پیش سرویس داشتم واقعا بی نظیر بود ، اون موقع شاتل فقط توی حوزه خدمات اینترنت پرسرعت کار میکرد . :113:

اگر یه زمانی مشکل از نظر افت سرعت بود اطلاع میداد ، اگر اتفاقی می خواست بی افته که اینترنت قطع بشه اطلاع میداد . سالی یک بار حداقل زنگ میزدن میگفتند که اقا که داری سالی چند میلیون خرج اینترنتت میکنی ، ایول که از خدمات ما استفاده میکنی و نظرت چیه ؟ ، راضی هستی ؟ نیستی ؟ ، طرح های تشویقی بهت میدادن :x

اما همه این ها برای همون 4 - 5 سال پیش بود و سال به سال بدتر شد . =((

تا یه جایی که دیگه 7 - 8 ماه پیش دیوانه کننده شده بود ، سرعت اختلال داشت ، یا قطع میشد ، والا زنگ میزدیم یه چیزی هم بدهکار میشدیم .

الان 7- 8 ماه تمدید نکردیم ، هنوز دست بردار نیستن که اقا بیا تمدید کن ، ماهی 1 - 2 بار زنگ میزنن .

ما اینترنت مون رو اخرا ماهیانه کرده بودیم . چون والا پول میدادیم 6 ماه ، 3 ماهش بهتره بگم کلا اصلا اینترنت غیر قابل استفاده بود . اما یکبار نشد که اقا بگن شما که 10 روز اینترنتون قطع بود بیا این 3 روز مجانی چون سه روز قطع بود ، ولی کافی شما 1 روز دیر پول بدید سر موقغ قطع میکنن

من جای شما باشم ، قید شاتل رو میزنم . خدابیامرزه شاتل قبلی رو

Alt+F4
September 17th, 2017, 01:37
پشتیبانی شاتل بابت پینگ تایم میگه چون از سمت ما مشکلی دیده نمیشه پس مشکلی وجود نداره.
منظورش از سمت خودشون این نیست که سرویسشون مشکل نداره منظور نرم افزارهایی هست که استفاده میکنن.

تصویری از کیفیت خط برای شما ارسال شده توی پست اول میتونید ببینید. اینترنت روی 8 مگ بسته شده.

بهشون میگیم همه مشترکینی که میشناسیم همین مشکل رو دارن باز زیر بار ایرادشون نمیرن
با خط مخابرات هم تست زدیم مشکلی وجود نداشته

ببخشید کدوم عکس دیتا ریت شما رو نشون میده؟من فقط snr رو میبینم

- - - Updated - - -

اگر این کیفیت خط شما باشد شما در بهترین شرایط ارتباطی adsl هستید و احتمالا خطتان فیبر هست.
گیت وی مودم را پینگ کنید و نتیجه را ارسال نمایید
از سایت شاتل لند دات کام با دانلود منیجر دانلود کنید و سرعت را ارسال نمایید.
درایور نادرست کارت شبکه،کابل مشکل دار،استفاده نادرست از خطوط مسی تلفن در محل همه اینها + خرابی های مودم همه میتونن روی سرعت و پایداری ای دی اس ال تاثیر بگذارند.

- - - Updated - - -

ویندوز 10 بصورت بک گراند آپدیت می کند ،
از هر نسخه ی ویندوز که استفاده میکنید مطمن شوید که آپدیت های ویندوز را بسته اید.

- - - Updated - - -

از مودم خود پیگ بگیرید و نتیجه را اعلام کنید
ping 192.168.1.1 -t را در cmd اجرا کنید.

Mehrvarzan
September 17th, 2017, 07:42
شاتل چکارست که اجازه تخلیه خط شما را نمی دهد ، شما با کارت شناسایی و سندی ک نشان دهد شما مالک خط هستید برید مخابرات و بگید خط رو تخلیه کنید ،احدی مانع شما نمیتونه بشه.
این 360 تومان هم ک گفتند تهدیدی جهت انصراف از تخلیه می باشد.

من این کار رو چند روز پیش انجام دادن مخابرات اعلام کردن فقط بوق به عهده ماست و این مسائل مربوط به شرکت های آی اس پی هست. گفتم بابا خط مال منه نمیخوام رانژه باشه گفتند مسئولیت رانژه بر عهده مخابرات نیست

- - - Updated - - -

با سلام..یه زنگ میزنید...میگید یا سرویسم رو درست میکنید یا جمع میکنید وگرنه همین الان به سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور شکایت میکنم.:67:

اینو از یه اخراجی بدبخت کارمند شنیده بودم که سرویس دهنده ها از این حرف وحشت دارند و خودشونو درگیر نمیکنن.. خودم برای خودم و چندین مشتری تست زدم کاملا جواب داده :d

اینم سایتش

https://www.cra.ir

من روز دوم شکایت رو ارسال کردم حتی تماس تلفنی گرفتم در مورد جشنواره گفتن این از قوانین جشنواره هست و واقعا نمیشه کاری کرد. البته منطقی باشیم درست هم هست طرف حشنواره با کلی ترافیک رو میگیره مصرف میکنه بعد تخلیه میکنه. این کار رو کردن که نشه همچین کاری کرد.

دلیل مبلغ بالا رو هم پرسیدن گفتن دلیلش مصرف دانلودی شما درساعات رایگان هست. یعنی ساعات رایگان از ترافیک کم نمیکنه ولی اگه بین جشنواره بخواید تخلیه کنید درصدی از هزینه رو باید بدید.

- - - Updated - - -

سلام

متاسفانه شاتل ، شاتل قدیم نیست . و شاتل فقط مشتریاش رو داره به چشم پول نگاه میکنه :

البته طبعی هم هست ، وقتی یک شرکت میخواهد توی هزار تا حوزه فعالیت کنه کیفیت دهیش کمتر میشه :66:

من یه زمانی 4 - 5 سال پیش سرویس داشتم واقعا بی نظیر بود ، اون موقع شاتل فقط توی حوزه خدمات اینترنت پرسرعت کار میکرد . :113:

اگر یه زمانی مشکل از نظر افت سرعت بود اطلاع میداد ، اگر اتفاقی می خواست بی افته که اینترنت قطع بشه اطلاع میداد . سالی یک بار حداقل زنگ میزدن میگفتند که اقا که داری سالی چند میلیون خرج اینترنتت میکنی ، ایول که از خدمات ما استفاده میکنی و نظرت چیه ؟ ، راضی هستی ؟ نیستی ؟ ، طرح های تشویقی بهت میدادن :x

اما همه این ها برای همون 4 - 5 سال پیش بود و سال به سال بدتر شد . =((

تا یه جایی که دیگه 7 - 8 ماه پیش دیوانه کننده شده بود ، سرعت اختلال داشت ، یا قطع میشد ، والا زنگ میزدیم یه چیزی هم بدهکار میشدیم .

الان 7- 8 ماه تمدید نکردیم ، هنوز دست بردار نیستن که اقا بیا تمدید کن ، ماهی 1 - 2 بار زنگ میزنن .

ما اینترنت مون رو اخرا ماهیانه کرده بودیم . چون والا پول میدادیم 6 ماه ، 3 ماهش بهتره بگم کلا اصلا اینترنت غیر قابل استفاده بود . اما یکبار نشد که اقا بگن شما که 10 روز اینترنتون قطع بود بیا این 3 روز مجانی چون سه روز قطع بود ، ولی کافی شما 1 روز دیر پول بدید سر موقغ قطع میکنن

من جای شما باشم ، قید شاتل رو میزنم . خدابیامرزه شاتل قبلی رو

دقیقا منم همین مشکل رو داشتم اوایل عالی بود ولی به مرور بد و بدتر شد و هر چی تماس میگیرفتم هیچ فایده ای نداشت و زیر بار نمیرفتن که سرویسشون مشکل داره

- - - Updated - - -

ببخشید کدوم عکس دیتا ریت شما رو نشون میده؟من فقط snr رو میبینم

- - - Updated - - -

اگر این کیفیت خط شما باشد شما در بهترین شرایط ارتباطی adsl هستید و احتمالا خطتان فیبر هست.
گیت وی مودم را پینگ کنید و نتیجه را ارسال نمایید
از سایت شاتل لند دات کام با دانلود منیجر دانلود کنید و سرعت را ارسال نمایید.
درایور نادرست کارت شبکه،کابل مشکل دار،استفاده نادرست از خطوط مسی تلفن در محل همه اینها + خرابی های مودم همه میتونن روی سرعت و پایداری ای دی اس ال تاثیر بگذارند.

- - - Updated - - -

ویندوز 10 بصورت بک گراند آپدیت می کند ،
از هر نسخه ی ویندوز که استفاده میکنید مطمن شوید که آپدیت های ویندوز را بسته اید.

- - - Updated - - -

از مودم خود پیگ بگیرید و نتیجه را اعلام کنید
ping 192.168.1.1 -t را در cmd اجرا کنید.

من کارشناس نرم افزار در یکی از سازمان های دولتی هستم کارشناسی فناوری اطلاعات رو سال 91 گرفتم.
این کیفیت خط من هست به چند دلیل.
1) سیم کشی های ساختمان کاملا مستقیم بدون وصله و نو هستند.
2) سیم کشی به هیچ عنوان از کنار برق رد نشده و کلا جدا هستند حتی در دیوار
3) فاصله ما با مرکز مخابرات حدود 300 متر هست
4) مودم و کامپیوتر کاملا سالم هستند.

درضمن خط فیبر نوری نیست. به مرکز مخابراتی ما رادیویی هست و از مرکز مخابراتی تا منزل سیم مسی. البتی فیبر نوری از کنار مخابرات ما رد شده ولی اتصال نداره.
دانلود از داخل و خارج کشور شاتل لند و هر سایتی دیگه هیچ تفاوتی نداره و نوسان سرعت شدید هست.
هیچ گونه اشکالی در کارت شبکه، مودم، کامپیوتر وجود نداره.
ویندوز 10 کاملا بروز هست.
پینگ به مودم 1 میلی ثانیه هست

من وقتی میگم مشکل از سمت من نیست همه چیز رو در نظر میگیرم ولی وقتی میبینم پشتیبانی ما رو مثل معذرت میخوام گاو فرض میکنن عصبی میشم.

درضمن این مشکل رو نه فقط من بلکه هر مشترکی که اطراف ما هست هم داره ولی باز زیر بار نمیرن که مشکل وجود داره.

aminh03
September 17th, 2017, 18:45
من این کار رو چند روز پیش انجام دادن مخابرات اعلام کردن فقط بوق به عهده ماست و این مسائل مربوط به شرکت های آی اس پی هست. گفتم بابا خط مال منه نمیخوام رانژه باشه گفتند مسئولیت رانژه بر عهده مخابرات نیست

شما تشریف ببرید بازرسی مخابرات و از اونجا پیگیر باشید . فکر کنم در شهر بوشهر در خیابان شهید عاشوری اگر درست گفته باشم ، باشد .
ضمنا شما بشون بگید کتبا بنویسید که بر عهده مخابرات نیست این مورد.

Alt+F4
September 20th, 2017, 01:24

- - - Updated - - -
چند مرکز مخابراتی در منطقه ی شما وجود دارد؟
اگر یکی است و سرویس دهنده های دیگر مثل پارس آنلاین در این مرکز خدمات می دهد و کاربری میشناسید که از ایشان خدمات می گیرند وضعیت اینترنت را جویا شوید.
مودم را به وسلیه کابل لن سیستم خود وصل بکنید و وای فای مودم را در تنظیمات مودم غیر فعال(disable) کنید.
باز امتحان کنید، و نتیجه را اطلاع بدهید.

من روز دوم شکایت رو ارسال کردم حتی تماس تلفنی گرفتم در مورد جشنواره گفتن این از قوانین جشنواره هست و واقعا نمیشه کاری کرد. البته منطقی باشیم درست هم هست طرف حشنواره با کلی ترافیک رو میگیره مصرف میکنه بعد تخلیه میکنه. این کار رو کردن که نشه همچین کاری کرد.

دلیل مبلغ بالا رو هم پرسیدن گفتن دلیلش مصرف دانلودی شما درساعات رایگان هست. یعنی ساعات رایگان از ترافیک کم نمیکنه ولی اگه بین جشنواره بخواید تخلیه کنید درصدی از هزینه رو باید بدید.

- - - Updated - - -

دقیقا منم همین مشکل رو داشتم اوایل عالی بود ولی به مرور بد و بدتر شد و هر چی تماس میگیرفتم هیچ فایده ای نداشت و زیر بار نمیرفتن که سرویسشون مشکل داره

- - - Updated - - -

من کارشناس نرم افزار در یکی از سازمان های دولتی هستم کارشناسی فناوری اطلاعات رو سال 91 گرفتم.
این کیفیت خط من هست به چند دلیل.
1) سیم کشی های ساختمان کاملا مستقیم بدون وصله و نو هستند.
2) سیم کشی به هیچ عنوان از کنار برق رد نشده و کلا جدا هستند حتی در دیوار
3) فاصله ما با مرکز مخابرات حدود 300 متر هست
4) مودم و کامپیوتر کاملا سالم هستند.

درضمن خط فیبر نوری نیست. به مرکز مخابراتی ما رادیویی هست و از مرکز مخابراتی تا منزل سیم مسی. البتی فیبر نوری از کنار مخابرات ما رد شده ولی اتصال نداره.
دانلود از داخل و خارج کشور شاتل لند و هر سایتی دیگه هیچ تفاوتی نداره و نوسان سرعت شدید هست.
هیچ گونه اشکالی در کارت شبکه، مودم، کامپیوتر وجود نداره.
ویندوز 10 کاملا بروز هست.
پینگ به مودم 1 میلی ثانیه هست

من وقتی میگم مشکل از سمت من نیست همه چیز رو در نظر میگیرم ولی وقتی میبینم پشتیبانی ما رو مثل معذرت میخوام گاو فرض میکنن عصبی میشم.

درضمن این مشکل رو نه فقط من بلکه هر مشترکی که اطراف ما هست هم داره ولی باز زیر بار نمیرن که مشکل وجود داره.

چند مرکز مخابراتی در منطقه ی شما وجود دارد؟
اگر یکی است و سرویس دهنده های دیگر مثل پارس آنلاین در این مرکز خدمات می دهد و کاربری میشناسید که از ایشان خدمات می گیرند وضعیت اینترنت را جویا شوید.
مودم را به وسلیه کابل لن سیستم خود وصل بکنید و وای فای مودم را در تنظیمات مودم غیر فعال(disable) کنید.
باز امتحان کنید، و نتیجه را اطلاع بدهید.

Cr0w
September 20th, 2017, 01:57
یک مشکل دیگه ما اسیاتکی ها داریم ، اگر مثلا چند روز از تاریخ تمدید سرویسمون بگذره از حجم مازاد کم میکنه یا باید هزینه پرداخت کنیم بابت نگه داری و غیره چیزی که من با اکثر سرویس دهنده ها کار کردم ندیدم :)).
واقعا نمیدونم این سرویس دهی اب دوغ خیاری بعد این دیگه چه داستانیه ؟

salar123-user8
September 20th, 2017, 02:16
1- نماینده شاتل میتونه snr رو از روی سیتم خودشون چک کنه اگه خط مشکل دشته باشه یه سری موارد رو به شما میگن باید همزمان باهاشون برسی کنی تلفنی از جمله انتقال مودم بر روی خط الی و ...
البته اگه snr مشکل نداشته باشه این موارد اصلا چک نمیکنن.
2- اگر برسی ها به درستی انجام بشه چند نفر رو معمولا از مخابرات منطقه ارسال میکنن که مشکل رو رفع کنن اگر مشکل خارج از درب خونه شما باشه هزینه نداره ولی اگر داخل منزل باشه باید هزینه رو پرداخت کنید.

aliasbahi
September 20th, 2017, 10:03
دوست عزیز حرفتون رو اصلاح کنید
اطلاعات و جوابتون اشتباهه

پیشنهاد من به این دوست عزیزمون اینه که برید ببینید اگر ایرانسل سمت شما 4g هستش مودم ثابت ایرانسل بگیرید که شرف داره به همه شرکتهای adsl