PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی در مورد زیر نویس فیلم

alirad
September 15th, 2017, 13:34
سلام

من نرم افزاری رو میخوام برای ساختن زیرنویس و چسباندن اون به فیلم mp4

دوستان کسی نرم افزار خوب که درست کار کنه سراغ داره؟

PER$IA
September 15th, 2017, 15:13
اگه منظورتون اینه که زیرنویس کاملا به فیلم بچسبه و دیگه قابل برداشتن نباشه , هاردساب باشه , برنامه های زیادی هستن برای اینکار
Jet audio برای اینکار کانورتر داره زیرنویس رو میتونید بچسبونید
Virtualdub هم این قابلیت رو داره
یه سری کانورترها هم هستن که اغلب هسته ی اصلی برنامه شبیه هم هستن فقط اسم هاشون فرق کردن مثل : Aimersoft Video Converter
در کل تو این روش حدودا به اندازه زمان فیلم وقت زیرنویس دار کردن فیلم میشه

برای زیرنویس درست کردن هم معروفترین و بهترین برنامه بنظرم subtitle workshop هستش

*** غیر از این حالت زیرنویس به فیلم نچسبه و قابلیت on/off داشته باشه , برنامه MKVToolNix اینکار رو انجام میده

alirad
September 15th, 2017, 16:01
تشکر از توضیحاتتون بله من میخوام
زیرنویس کاملا به فیلم بچسبه و دیگه قابل برداشتن نباشه

دوتا سوال دارم از خدمتتون

1-من JetAudio Portable از سایت سافت 98 دانلود کردم ولی موقع convert پیام میده که باید فایل FFmpeg نصب باشه من این فایل رو دانلود کردم که پسوند tar.bz2 داره این فایل رو کجا باید قرار بدم یا نصب کنم؟

2-نرم افزار
MKVToolNix زیر نویس رو کامل نمی چسبونه؟ توی سایت های زیادی نوشته شده که کامل می چسبونه

- - - Updated - - -

جناب سوال 1 حل شد
الان یه سوال دیگه دارم از خدمتتون
موقعی که روی دکمه convert میزنم این ارور رو میده

cant start conversion: 1602
Cant Load video muxer for current project

PER$IA
September 15th, 2017, 16:31
پسوند tar.bz2 فکر میکنم برای لینوکسه و نه ویندوز

FFmpeg فکر کنم تو برنامه k-lite mega codec pack باشه باز دقیق نمیدونم
MKVToolNix زیرنویس رو نمیچسبونه

alirad
September 15th, 2017, 16:32
تشکر از توضیحاتتون

firebox
September 15th, 2017, 16:33
تشکر از توضیحاتتون بله من میخوام
زیرنویس کاملا به فیلم بچسبه و دیگه قابل برداشتن نباشه

دوتا سوال دارم از خدمتتون

1-من JetAudio Portable از سایت سافت 98 دانلود کردم ولی موقع convert پیام میده که باید فایل FFmpeg نصب باشه من این فایل رو دانلود کردم که پسوند tar.bz2 داره این فایل رو کجا باید قرار بدم یا نصب کنم؟

2-نرم افزار
MKVToolNix زیر نویس رو کامل نمی چسبونه؟ توی سایت های زیادی نوشته شده که کامل می چسبونه

برای هارد ساب برنامه های رایگان بهتری مثل Format Factory هست که کار باهاش راحت تره.

در هر حال ، برای نصب ffmpeg اگر ویندوز استفاده میکنید ، فایل رو اکسترکت کنید، اسم پوشه رو به ffmpeg تغییر بدید ، فایل ها رو ببریدش به درایو C به این صورت تو این مسیر C:/ffmpeg ، (التبه تو هر مسیر دیگه هم بخواهید میتونید بزارید) بعد از کافیه مسیر C:\ffmpeg\bin رو به path سیستم عامل اضافه کنید (برای اینکه بتونید بدون اشاره به محل قرار داشتن ffmpeg اون رو اجرا کنید)

برای اضافه کردن PATH توی ویندوز ، باید برید تو بخش Environment Variables و مسیر C:\ffmpeg\bin رو به مقدار PATH توی system variable یا user variable اضافه کنید (فرق این دوتا اینکه اگر تو بخش سیستم اضافه کنید ، برای همه کاربرها در دسترس قرار میگیره)

PER$IA
September 15th, 2017, 17:15
تشکر از توضیحاتتون

حقیقتا من خیلی وقت پیش از این برنامه.استفاد کرده بودم , خیلی راحت هم زیرنویس رو چسبوندم
اما همونطور که دوستمون گفتن از برنامه های دیگه که معرفی شده استفاده کنید