PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد میزبانی سایت هایی با مشکل کپی رایت

hossein033
September 15th, 2017, 08:54
سلام خدمت همه سروران و اساتید

من شش تا سایت دارم که ترافیکشون تقریبا" بالاست مشکل کپی رایت زیاد دارن... دائم شکایت کپی رایت می گیرن... می خوام اینها را ببرم رو یک سرور اختصاصی .. با چند نفر حرف زدم می گن فرانسه مخصوصا" soyoustart خوبه آیا این درسته؟

سرورهای اختصاصی هلند گرونن بودجم نمی رسه... می خوام قیمت پایین باشه... ovh یا soyoustart چقدر حساسن رو کپی رایت؟

pardishosting
September 15th, 2017, 10:54
سلام

امکانی رو بهتون می دیم که هاستتون رو همونجا که هستید میزبانی کنید. فقط قبلش تست لازم است که ایا با سایتتون سازگار است یا نه. هزینه زیادی هم نداره.
تماس بگیرید.

bakuryu
September 15th, 2017, 12:08
سلام مشکل کپی رایتتون برای فیلم هست ؟

احتمالا سرورتون در انگلیس هست

BAMPA
September 15th, 2017, 13:40

من شش تا سایت دارم که ترافیکشون تقریبا" بالاست مشکل کپی رایت زیاد دارن... دائم شکایت کپی رایت می گیرن... می خوام اینها را ببرم رو یک سرور اختصاصی .. با چند نفر حرف زدم می گن فرانسه مخصوصا" soyoustart خوبه آیا این درسته؟

سرورهای اختصاصی هلند گرونن بودجم نمی رسه... می خوام قیمت پایین باشه... ovh یا soyoustart چقدر حساسن رو کپی رایت؟

میتونید ببرید زیر کلود فلر فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

pardishosting
September 15th, 2017, 13:41

کلودفلر هم براش abuse بره IP اصلی سرور رو اعلام می کنه

BAMPA
September 15th, 2017, 13:44
کلودفلر هم براش abuse بره IP اصلی سرور رو اعلام می کنه

پس چطور سایتای مورد دار مثل سایتای غیر اخلاقی از کلود فلر استفاده میکنند؟!
یعنی سرور اصلیشون وارزه؟

hossein033
September 15th, 2017, 14:11
سلام

امکانی رو بهتون می دیم که هاستتون رو همونجا که هستید میزبانی کنید. فقط قبلش تست لازم است که ایا با سایتتون سازگار است یا نه. هزینه زیادی هم نداره.
تماس بگیرید.

ممنون
اون روشی که آی پی دوم اضافه می کنن می خوایید تست کنید؟

- - - Updated - - -

سلام مشکل کپی رایتتون برای فیلم هست ؟

احتمالا سرورتون در انگلیس هست

ببینید کلا" شش تا سایته دو تاش مشکل کپی رایت نداره اونها را بردم رو هتزنر 4 تاش مشکل کپی رایت داره که سه تاش فیلمه یکیش برای نرم افزارهای گرافیکیه
می خوام این چهار تا را ببرم روی soyoustart
soyoustart چطوره به نظر شما؟

- - - Updated - - -

کلود فلر ربطی به کپی رایت نداره.. الان من چهار ساله سایتام روی کلود فلرن هر روزم بین 30 تا 40 شکایت کپی رایت می گیرم :d
حتی اگر شرکت ها برن به کلود فلر شکایت کنن.. کلود فلر یک ایمیل به ما می زنه یک ایمیل هم به هاستینگ می فرسته

zigma4000
September 15th, 2017, 15:03
کلودفلر در صورتی که شکایتی بشه و یا ابیوز بیاد هم برای دیتاسنتر هم برای شما یک نسخه رو ارسال میکنه و تاثیری روی دور زدن کپی رایت نداره. شما بازدید و دانلود عمدتون از چه کشورهایی هست؟ اگر وب سایت فارسی هست میتونین دانلود رو برای یه سری از کشورهایی که دردسر ساز هستند، مثل آمریکا مسدود کنید.

اگر ابیوز بیاد OVH و SoYouStart هم سخت گیر هستند و باید در زمان تعیین شده پاسخگو باشید! مگر اینکه سرورهای وارز در روسیه و اوکراین و هلند و... تهیه کنید که معمولا گرون هستن. البته ایران هم هست ولی مشکلات خودش رو داره!

عمده ترافیکتون و کاربرانتون از چه کشوری هستن؟

hossein033
September 16th, 2017, 00:15
کلودفلر در صورتی که شکایتی بشه و یا ابیوز بیاد هم برای دیتاسنتر هم برای شما یک نسخه رو ارسال میکنه و تاثیری روی دور زدن کپی رایت نداره. شما بازدید و دانلود عمدتون از چه کشورهایی هست؟ اگر وب سایت فارسی هست میتونین دانلود رو برای یه سری از کشورهایی که دردسر ساز هستند، مثل آمریکا مسدود کنید.

اگر ابیوز بیاد OVH و SoYouStart هم سخت گیر هستند و باید در زمان تعیین شده پاسخگو باشید! مگر اینکه سرورهای وارز در روسیه و اوکراین و هلند و... تهیه کنید که معمولا گرون هستن. البته ایران هم هست ولی مشکلات خودش رو داره!

عمده ترافیکتون و کاربرانتون از چه کشوری هستن؟

ترافیکم یک چیز ثابتی نیست تغییر می کنه مثلا" ممکنه دو ماه بیشترین ترافیک از استرالیا باشه... برای سه ماه بعد از آمریکا باشه....بعد برای چند ماه از هند باشه.... ( برای یکی از سایت ها ترافیک اصلی به طور ثابت همیشه از امریکا است) از ایران ترافیک اصلا" ندارم...
می شه لطفا" چند تا از این دیتا سنترهای هلندی، روسی و اوکراینی را اسم ببرید؟ که با ایران مشکلی نداشته باشن بتونم ازشون خرید کنم
مشکلات سرور های وارز ایران چیه؟

ColdWorld
September 16th, 2017, 00:36

سلام.خیر OVH یا Soyostart اصلاً پیشنهاد نمیشن و ممکنه سرویستون کلاً بزنن حذف کنن.سراغ این دیتاسنترهای معروف نباید برید که همشون حساسن.
به نظر بنده شما یه سرور مجازی ایران بگیرید و یا از سرویس دهنده هایی مثل reg.ru یا hostlife.net یا https://www.altushost.com میتونید استفاده کنید کاملاً وارز هستند و هیچ مشکلی نخواهید داشت. سرورهای سایتهای ذکر شده از روسیه و هلند و لکزامبورگ میباشند.

bakuryu
September 16th, 2017, 01:08
ببینید کلا" شش تا سایته دو تاش مشکل کپی رایت نداره اونها را بردم رو هتزنر 4 تاش مشکل کپی رایت داره که سه تاش فیلمه یکیش برای نرم افزارهای گرافیکیه
می خوام این چهار تا را ببرم روی soyoustart
soyoustart چطوره به نظر شما؟

ببینید ، شبکه او وی اچ ، در این مسائل بگیر نگیر داره ، ممکنه حتی چند ماه به مشکل نخورید ، ولی یک موقع به مشکل بخورید که تا بیایید به خودتون بیایید ، کلی دان تایم داشته باشید

AS-Hosting
September 16th, 2017, 13:41

با سلام

از فرانسه بهتون پیشنهاد نمیشه برای میزبانی وب
از آلمان چرا میزبانی نمیکنید

موفق باشید

mhiizadi
September 16th, 2017, 19:22
با سلام

از فرانسه بهتون پیشنهاد نمیشه برای میزبانی وب
از آلمان چرا میزبانی نمیکنید

موفق باشید
آلمان از حمایت کنندگان کپی رایت هست .