PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دو تیکه

Counter
January 3rd, 2011, 16:08
با عرض سلام
دوستان قصد دارم یه سایت بزنم که کلا از دوتا سرور تشکیل می شه یکی سروری هست که محاسبات منو انجام می ده و دومی سرور سایت هستش. به دلیل معذوریت های امنیتی برنامه های محاسباتی رو روی سروری خارج از شرکت نمی تونم بزارم. از طرفی احتمالا حجم دانلود از سایت خیلی بالا خواهد بود.
حالا یا باید سرور و پهنای باند (با قیمتهای بالا داخلی) بخرم و داخل شرکت یه هاست راه بندازم و ملت مستقیما از این سایت و به دفعات فایلا رو دانلود کنن یا vps بگیرم و فقط فایلهایی که خروجی سرور داخلی شرکت هست رو روی سایت یک بار آپلود کنم (که روزی تقریبا 4 گیگ می شه) و ملت از او دانلود کنن که من پهنای باند بالایی هم نیاز نداشته باشم.
حالا به نظر شما کدوم کم خرج تره؟
اصلا حداکثر سرعت آپلود توی ایران چقدره می تونه در طول روز 4 گیگ آپلود کرد؟
کلا پیشنهادی اگه دارین ممنون میشم راهنمائیم کنید.
مرسی

goldcom
January 3rd, 2011, 19:37
میشه همچین کاری کرد
اما اگه بخوای سرور داخلی باشه ، اونم داخل شرکت ، باید پورت های سرعت بالا بگیری که مخابرات ایران اولا خیلی به این پورت ها گیر میده و به سختی پورت سرعت بالا میده و دوما اینکه هزینه خیلی بالایی داره ، مثلا ممکنه از ملیون هم رد بشه

اما میتونی از دیتاسنتر های داخلی مثل پارس آفلاین :71: استفاده کنی که اونم زیاد جالب نیست و خیلی اوقات قعطی داره 8-|

Counter
January 3rd, 2011, 22:36
آره ولی حجم آپلودم بالاست شما icp می شناسی که آپلود 1 مگ به بالا بده؟

maroofi
January 3rd, 2011, 22:42
سلام
شما امنیت رو در اولویت قرار دادید . پس منطقی اینه که با همون روش برخورد کنیم
ولی هزینه امنیت رو هم باید پرداخت کنید.
پارس انلاین و چندتا شرکت دیگه هستند که در داخل این سرویسها رو فراهم میکنند ولی ظاهرا تعریفی نیستند
خوبیش اینه که دم دست هستش هر مشکلی پیش بیاد میرید اونجا . هزینه اپلودتون هم کمتر میشه.
ولی برای راه اندازی داخل خود شرکت !! نه نمیشه. برای ایران نمیشه.
توصیه میکنم بدید به همون دیتاسنترهای داخلی.

میشه خارج هم قرار بدید و یه پورت خوبی از شرکتهای مثل فن اوا و ... بگیرید ولی هزینه !!! :)

amirizadi
January 3rd, 2011, 22:44
به سایت افرا نت سری بزنید

novindade.com
January 4th, 2011, 12:18
از سایت افرانت بگیرید 100 مگ میده